Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HarapósKutya


HarapósKutya
tag

én nem szeretem. Nem fikázni akarom vagy ilyesmi, de nem értem mit, esznek rajta az emberek. :U

[ Szerkesztve ]

www.halivud.hu

(#2) EczkE


EczkE
addikt

Fúúúj...

Asszem mindenféleképpen!

(#3) szablya


szablya
tag

vótmá. sokszor.

szarcsepűrágó :DDD

[ Szerkesztve ]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#4) dízelracer


dízelracer
senior tag

Ki a f@xxom az a JB, hogy ennyire nyomatják? :U
Jó hangja van? Nincs.
Zenész? Játszik valami hangszeren? Nem.
Van legalább egyetlen hallgatható zenéje? Nincs.
Olyan előadó akit szívesen nézel a tv-ben? Határozottan nem.
Akkor? És a csapból is ő folyik. De nem leszólni akarom. Bár attól, hogy egy jó menedzsment áll a háta mögött és tolják előre mert a legutóbbi Hanna Montana vagy mi a tököm idióta amerikai tiniláz már lecsengett, attól ő még ugyanaz a tehetségtelen pattanásos kiscsávó marad. Max lesz pár zsák pénze. Szóval mint zenész/előadó = nagy nulla. Majd ha ő is (mint ők) 40+ év aktív zenélés után minden egyes alkalommal full teltházat csinál bárhol is lépjen fel a világon, állva tapsolja meg a publikum és a koncert végén 3-4x visszatapsolják a színpadra, illetve legalább egy hangszeren megtanul játszani akkor majd megsüvegelem. Addig számomra ő egy jelentéktelen kis porszem a zenei ipar határtalan sivatagában.

"Mi történik ebben a világban?"

Semmi. Változik, és néha nem jó irányba. A valódi zenészek szép lassan kikopnak helyüket számítógépzseni magukat zenésznek kikiáltó emberek veszik át. Vagy ilyen mesterségesen kreált nyálas szépfiúk veszik át. Úgy látszik erre van igény. Sebaj én maradok a 1960-2000 között született soul, funk muzsikáknál, nekem az is megteszi. Öreg vagyok én már, nem változom. :D

(#5) barnam_ válasza dízelracer (#4) üzenetére


barnam_
nagyúr

Na igen, az ilyen Megasztár, XFacror szerű műsorokban kiválogatják a szennyet, megcsinálják őket sztárnak, míg az igazán tehetséges zenészeknek (akik tényleg tudnak zenélni, nem csak nyávognak egy playbackre) meg szinte esélyük sincs befutni :(((
Ezt érzem én nagyon igazságtalannak...

Amúgy le...rom ki az a JB, nem is érdekel, csak az idegesít hogy minden rock/metál videónál youtube-on róla írogatnak :W

(#6) nem_tom


nem_tom
őstag

Filmet? Ez az egész egyre szánalmasabb. :U

(#7) myteve


myteve
csendes tag

Azt mondta egyszer egy lánybarátom: "Nincs jobb barátnő egy buzinál!"
Ennyit arról, hogy miért népszerű. :K

(#8) dízelracer válasza barnam_ (#5) üzenetére


dízelracer
senior tag

Na igen, amíg ilyen Fekete Pákó féle fazonok nevezik magukat zenésznek (0:15) addig nincs itt miről beszélni. :(

szerk: megéri végignézni a csávó egy hős... :P :))

[ Szerkesztve ]

(#9) Daweee


Daweee
őstag

Sz@rni kell a fejére, megcsinált "eldobható műanyag énekes" a fogyasztói társadalom terméke. Jövőre már nem lesz sehol, jön helyette a következő buzihangú. Az viszont szerintem is rohadt idegesítő hogy minden youtube videó alatt ott van a kommentekben, hiába negatív felhanggal.

(#10) Zsom!


Zsom!
tag

:(
(#4) dízelracer:
Jó hangja van? Nincs.
Zenész? Játszik valami hangszeren? Nem.
Van legalább egyetlen hallgatható zenéje? Nincs.
Olyan előadó akit szívesen nézel a tv-ben? Határozottan nem.

JB-t egy ügyes marketinges "kreálta", mert rájött, hogy ez kell a mai fiatalok nagy részének, és, hogy ebből jó sok pénzt tud csinálni. Vajon mennyi pénz-e(-ük) van már neki(k)? Ha lecsengett a JB-láz akkor is megfog(nak) élni. Szerintem.

(#11) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

én szeretném őt megnézni egyszer élőben

így ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#12) dízelracer


dízelracer
senior tag

Ennyi ... :D

(#13) JetiRulez


JetiRulez
őstag

"Szóval odavan érte a világ."
De MITŐL? Kérdem, mitől? :O
Velem van a baj biztosan. ;]

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#14) Hasek válasza JetiRulez (#13) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Mitől? Ez mindig is így működött, ha jól megfigyeled. Ugyanaz történik, mint ezelőtt, és mint ami ezután fog történni. Nem szereti mindenki, hanem inkább csak főként a tini lányok. Hogy miért? Egyszerű. A lányoknál van egy korszak, amikor kialakul nálunk egy bizonyos ízlésficam. A lányok 60%-nál ez fennáll. Ekkor hiszik azt, hogy felnőttek, ekkor rinyálnak mindenért, mint a fürdős k.vák, és ekkor szeretnem bele minden ilyen nyomorék hülyébe. Like-olják egy ideig, aztán kinövik. Ekkorra tehető az is, hogy ezek a mondvacsinált sztárok, el-el tünedeznek a képernyőkről. De nem kell aggódni, jön a következő generáció, aki ugyanúgy meghülyül, ugyanúgy felnőttnek hiszi magát, de Ő már nem az előző generáció sztárját fogja isteníteni, mert hát az lejárt lemez. Nekik, kitalálnak egy új arcot, akit lehet szeretni, és akit ki lehet nőni. Ez mindig is így volt, és így is lesz. Legalábbis mióta a média rájött erre. Ugyanez volt a Tokio Hotel, meg a többiek. Azok is mind eltűntek szépen, aztán csak nagyon-nagyon ritkán emlegetik fel őket. Ezzel a sráccal is így lesz, meg majd a következővel is.

Üdv. H

(#15) dabadab válasza dízelracer (#4) üzenetére


dabadab
titán

"Változik, és néha nem jó irányba. A valódi zenészek szép lassan kikopnak"

Igy van, hol vannak mar mara azok az egykor nepszeru, igazi, jo zeneszek, mint Sabrina, Samantha Fox vagy eppen a Milli Vanilli :P

Hasek: "A lányoknál van egy korszak, amikor kialakul nálunk egy bizonyos ízlésficam. A lányok 60%-nál ez fennáll. Ekkor hiszik azt, hogy felnőttek"

Meg az a szerencse, hogy a fiuk kompletten kihagyjak a tinedzserkort es igy csak a lanyoknal fordulhat elo ilyesmi :D

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#16) mephi666 válasza Hasek (#14) üzenetére


mephi666
nagyúr

fogyasztói társadalomban élünk és ahogy írtad: csinálnak mindig egy "marketing-sztárt (sz@rt)", akit el lehet adni a fiataloknak :K volt már itt beksztrítbojsz, tökjófotel, alkonyatos nyálgyerek és a többi... mindig lesz vevő a következőre :K

#15: azért elvis, jacko és a beatles is nagyon felkapott volt és még mindig az... :K csak annyi volt a különbség, hogy ők szinte marketing nélkül a tehetségükkel lettek sikeresek... (és nem tűntek el úgy, mint ahogy ezek a tinisztárok eltünedeznek) most meg megfordult az arány: kis tehetség, sok smink és mégtöbb marketing a recept, aztán kész az új sztár :K a tökjófotelesek is olyan szinten zenélnek, hogy nagyobb városonként szerintem lehetne találni fél tucat punkbandát, akik komolyabb szinten csinálják... :K rájöttek szerintem a kiadók, hogy ez nekik tökéletesen megéri: kis senkikből csinálnak 1-1 sztárt, akikből rövid ideig dől a pénz ezerrel... ha kifutnak, akkor meg keresnek mást... nem is terveznek velük 30 platinalemezre meg több évtizedre

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#17) dízelracer válasza dabadab (#15) üzenetére


dízelracer
senior tag

Mondom zenészek. ;)

(#18) Zsom!


Zsom!
tag

[link] (szöveg)

[ Szerkesztve ]

(#19) Hasek válasza dabadab (#15) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Fiúknál is fennáll természetesen, de nekik ez abban nyilvánul meg, hogy szimplán hülyék, ökörségeket csinálnak, stb...(ami távolról sem jobb, mint a lányokról leírt dolgok) viszont ha ezeket a sztárokat vesszük alapul, akkor az a lányok reszortja. Legalábbis Én így gondolom.

Üdv. H

(#20) dabadab válasza mephi666 (#16) üzenetére


dabadab
titán

Ize, a Beatles meg plane Elvis es Jacko mogott hihetetlen marketinges hatszel volt. Egyebkent meg abszolut nem ertem, hogy miert csinal mindenki ugy, mint ha a marketingorientalt popzenet tegnap talaltak volna ki: a Boney. M mar a hetvenes evek kozepen ugy nezett ki, hogy a szinpadi csapatnak semmi koze nem volt a studiokban felenekelt dalokhoz, csak jol kellett kinezniuk meg jol mozogniuk a szinpadon. Es termeszetesen az adott idoben nepszeru eloadok jo resze mindig is nyomtalanul eltunt (nezd csak meg a toplistakat), nem jut minden napra egy Beatles.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#21) mephi666 válasza dabadab (#20) üzenetére


mephi666
nagyúr

oké, de valami mégis más volt, mert annak ellenére, hogy dolgozott a marketing, azért tettek is le az asztalra valamit, hogy évtizedekkel később is emlékeznek rájuk... mellesleg n+1 kiadott lemez, többezer koncert és több (tíz)millió eladott lemez azért már mutat valamit :K az újabb bandák közül meg nem tudom, hogy kikre fognak emlékezni pár év múlva? (évtizedekre nem is akarok gondolni) azért szerintem te is egyetértesz abban, hogy a színvonal lefelé esik és már induláskor "halálra van ítélve" az ilyen tinibandák/tinisztárok nagy része... mindenevő/nyitott vagyok zenében, de újabban nagyon sok olyan banda van, akiknek van 1-2 slágerük, amiben van is valami, a többi pedig egykaptafára készül, hogy kitöltse az albumokat... mondom ezt úgy, hogy tényleg sok minden meg tud fogni 1-1 számban: énekhang/dallam/refrén/hangszerelés/bármi... csak egyre kevesebbszer botlok olyan albumba, amire azt mondom, hogy: "na, ezen nem csak 1 slágergyanús szám van, hanem minimum 4-5, ami mellett azért a többi sem rossz"

na: végső soron az a véleményem, hogy pl. a studióknak kényelmesebb mindig egy csinált sztárból pénzt szedni, mint várni a következő nagy csillagot, akiben tehetség is van, mert már az sem elég... vele is be lehet bukni... a kényelmes utat meg már kitaposták, úgyis találnak új arcokat, akik mondjuk rövidesen átveszik pl. jb helyét :K ha majd zuhanópályára áll ez a sztár és nagyon csökken a profit, el fog tűnni és jön az újabb...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#22) Mr.Csizmás válasza dabadab (#20) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

vonatkozó rész:

south park 4/09 Valami, amit az ujjaddal csinálhatsz

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#23) JetiRulez válasza Hasek (#14) üzenetére


JetiRulez
őstag

Okosodtam. :R

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#24) dízelracer


dízelracer
senior tag

1. Menj a google-ra
2. írd be: The 50 Most Popular Women on the Web
3.Nézd meg a 7. találatot
4.Nevess

:DDD

(#25) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Valahova be kellet linelnem :DDD

(#26) Domxc válasza Ps Vita (#25) üzenetére


Domxc
senior tag

Napirégész. ;]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#27) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Indiana Jones hozzátok képest semmi :D

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#28) PazsitZ


PazsitZ
addikt

Nekem erről ez jut eszembe: [link]

- http://pazsitz.hu -

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.