Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) D1Rect


D1Rect
félisten

Jaj-jaj-jaj. Pánik-pánik, segítség-segítség.

(#2) Gergő_ válasza D1Rect (#1) üzenetére


Gergő_
őstag

Ebben egyetértünk. Nagyon csúnyán megy a pánikkeltés. Volt már ehhez hasonló influenza nem is egyszer. Mindig vannak áldozatai egy ilyen járványnak.
egy kis hasznos olvasmány, még azoknak is akik szeretik az összeesküvés-elméleteket:
FLU

(#3) BITBOYS válasza D1Rect (#1) üzenetére


BITBOYS
addikt

Természetesen nem kötelező komolyan venni, de érdemes rá odafigyelni.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#4) Móci


Móci
addikt

Be is csináltam rögtön a gatyámba... :U :D

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#5) mephi666 válasza Móci (#4) üzenetére


mephi666
nagyúr

te is? :D amúgy kb 20szor mondtam, de 15éve is voltak ugyanígy szezonális influenzajárványok... volt, hogy a suli 2/3-a hiányzott... ismerős körben senki nem halt bele, de országos szinten akkor is voltak áldozatai: általában gyenge immunrendszerű emberek... vagy olyanok, akiknek ez csak +1betegség volt a szervezetében és nem konkrétan ez vezetett a halálukhoz...

pl. kolléganőm fia focisuliba jár és beoltották az egyik szobatársát... azonnal lebetegedett a legyengített vírustól... ilyen is van... mindenki döntse el, hogy beoltatja-e magát vagy sem... az is lebetegedhet, akit beoltanak... más meg megúszhatja oltás nélkül is...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#6) Móci válasza mephi666 (#5) üzenetére


Móci
addikt

Én a nem mellett döntöttem, s úgy is marad.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#7) localhost válasza D1Rect (#1) üzenetére


localhost
Közösségépítő

No Para! Ha mindenki beoltatta volna magát nanorobotokkal meg higanyszármazékkal és gyógyszerlobbival, most kevesebb lenne a beteg.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#8) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Újisteny!!! :O Oltassunk, oltassunk!! :Y

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#9) mephi666 válasza localhost (#7) üzenetére


mephi666
nagyúr

meg jobban menne a hullazsák-biznisz ;]

#10: jaja... erről témáztunk ismerősökkel pár éve, hogy 2 nagyon jó szakma van: az építész meg a temetkezési vállalkozás... ezt a kettőt nem nagyon fogják még egy ideig teljesen gépesíteni :)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#10) Móci válasza mephi666 (#9) üzenetére


Móci
addikt

Na meg a temetkezési vállalkozók hogy örülnének! Hajjajj! ;]

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#11) dabadab


dabadab
titán

Csak erdeklodnek: itt mindenki total idiota, vagy van meg valaki, aki kepes felfogni, hogy a vedooltasokat nem a multheten talaltak ki csunya bacsik?... Ja, es az is legyintgetni fog, hogy csak a legyengult emberek halnak bele, nem fontos nekem az oltas, aki megfertozi a nagymamajat?

DRM is theft

(#12) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Engem nem tud elkapni, mert jó vírusírtót használok és frissítettem is. :DDD

(#13) whiz válasza dabadab (#11) üzenetére


whiz
aktív tag

Beoltva is megfertőzöd a nagymamád. Egyébként én se oltattam be magam, el is kaptam, túléltem. Kemény két napig tartott. :U

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#14) dabadab válasza whiz (#13) üzenetére


dabadab
titán

"Beoltva is megfertőzöd a nagymamád."

Az ilyen hozzaszolasok azert erosen magyarazzak, hogyan alakulhatott ki ez a mizeria az oltas korul: ugy, hogy a nepnek fingja sincs rola, viszont ezt semmikeppen sem vallan be.
Ahhoz, hogy valaki fertozzon, az kell, hogy a szervezeteben jol elszaporodjon a virus. Namarmost, a vedooltas lenyege az, hogy felkeszitse az immunrendszert a virusra, igy amikor az megjelenik, akkor ahelyett, hogy fejvakarva nezne, hogy hogyan szaporodik es sokasodik, rovid uton fejbevagja.

"Nem veheted el az emberektől a jogot, hogy hülyék legyenek!"

Pedig neha rajuk ferne.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#15) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Hajaj mekkora járvány. Ehhez képest a Resident Evil T-vírus fertőzése bolhaf*nig... :U :D

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#16) Gergő_ válasza dabadab (#14) üzenetére


Gergő_
őstag

Ez nem teljesen így van. Meg tud fertőzni egy védett is.
Egyébként a oltás nem nyújt védelmet a jelenleg terjedő vírus ellen.
Manipulálás és mérgezés az egész. Nem jó dolog egy társadalomban élni :( ahol Czeizel Endrék hazudoznak mindenfélét, hogy az emberek beoltassák magukat..
Ez nem kanyaró, vagy torokgyík...

(#17) dabadab válasza Gergő_ (#16) üzenetére


dabadab
titán

"Egyébként a oltás nem nyújt védelmet a jelenleg terjedő vírus ellen."

Forras?...

"Ez nem kanyaró, vagy torokgyík..."

Hanem influenza, ami ellen amugy is szokas vedooltassal vedekezni.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#18) Gergő_ válasza dabadab (#17) üzenetére


Gergő_
őstag

Nem tudok forrást, de a vakcinát kb. fél éve fejlesztették ki. A vírusnak pedig van olyan tulajdonsága hogy mutálódik, főleg, ha ennyire terjed mint ahogy mondják. Jó eséllyel semmi pluszt nem kap az aki beoltatja magát.
Igen, védekezni kell, de inkább megelőzve, az immunrendszert erősítve(nem oltással).

[ Szerkesztve ]

(#19) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Vírus van. Történetesen influenza a lelkem szottya. Influenzát (úgy általanosságban)gyógyítani nem tudjuk, de oltani tudunk, így oltunk. Ha jó sok embert beoltunk, akkor nem lesz akkora járvány. Ha nem lesz akkora járvány, akkor kisebb eséllyel kapják meg akik veszélyeztetettek. - Ez így rendben van, tiszta sor

Ami nincs rendben, az a pánikkeltés, bulvároid információk:
sokezren fordultak influenzaszerű tünetekkel orvoshoz... nyádat. Másnapos vagyok, elszÍvtam tegnap este egy doboz cigit, ezért fáj a fejem, taknyos vagyok, és levertnek érzem magam. Influenzaszerű tünetek. Ha elmegyek orvoshoz akkor már benne vagyok statisztikában. Meg a Marinéni. - ...nyádat.
Halálos járvány... az... pont mint a mezei influenza.

Én ma oltattam be magam, szerintem be kell, nem árt (bár sokáig ellene voltam), de ez a hisztéria amit csinálnak, és az, hogy ezen valaki megint etikátlanul zsírosra keresi magát, az már fáj.

@Gergő_: kapaszkodj meg, a hagyományos influenza is mutálódik. Sőt, te is egy mutáns vagy (meg én is). Attól még, hogy valami mutálódik, ami egy természetes folyamat amikor gén a génnel találkozik, nem jelenti azt, hogy szupervírus lesz belőle, belőlem meg ZombiFranco. Nagy valószínűséggel amit a szervezeted kikotyvasztott ellenanyagot, az ellen is jó lesz, ami mutálódott. Lassan ez már vallási kérdés lesz. Kinek hiszel? A Fluval lobbinak? Vagy a NeoCitran lobbinak? Vagy a sarki gyümölcsárus lobbinak?

[ Szerkesztve ]

(#20) Dany007 válasza Gergő_ (#18) üzenetére


Dany007
veterán

A gond ezzel csak az, hogy minden évben megszokott influenzajárvány is hasonló mód képes mutálódni, mint a H1N1.
Ergo a H1N1-nél sincs nagyobb esély az oltás mutációból adódó hatástalanságára, mint egy 7köznapi kevésbé hypolt influenzánál...
Amúgy én (se) nem oltattam be magam.... =/ Franc tudja miért... Nincs kedvem... Böködnek még eleget. Az elmúlt pár hónapban elkaptam 2x is valami vírusos nyavaját, sima megfázás tünetekkel. Kb 2 nap alatt kihevertem meló meg minden más közben. Más nemkapta el, se a családban, se a cégnél. Szal ennyi.
Ha netán elkapom majd, akkor biztos, hogy megteszem a szükséges lépéseket azügyben, hogy mást véletlenül se fertőzzek meg.
Viszont még influenzás is gyerekkoromban voltam utoljára... valamikor.... talán....

(#21) dabadab válasza Gergő_ (#18) üzenetére


dabadab
titán

Ertem, szoval ezt te igy gondolod, ezert igy is van. Gondolom komoly kutatasi anyag is van a velemenyed mogott, ami ellentmond pl. a WHO adatainak, igaz?...

DRM is theft

(#22) fordfairlane válasza Gergő_ (#18) üzenetére


fordfairlane
veterán

Jó eséllyel semmi pluszt nem kap az aki beoltatja magát.

Jó eséllyel? Mégis mekkora az esély rá, hogy a vakcina hatástalan?

x gon' give it to ya

(#23) Metalfan


Metalfan
senior tag

Félelmetes, hogy mekkora pánikhangulatot robbantott ki ez a vírus. Halálos áldozat alig van, de azért mindenki fosik ezerrel. Sokkal több ember hal meg pl. autóbalesetben, mégse fél mindenki kocsiba ülni vagy neadjisten biciklire. A másik: ha már ennyire nagyon, de rohadtul nagyon ajánlgatja mindenki, hogy oltassam be magam egy olyan oltással, amit igazából nem tesztelek le széleskörűen, akkor onnantól kezdve már elvből mondom azt, hogy köszönöm, ebből nem kérek. Nem leszek senkinek sem a kísérleti patkánya.

Mellesleg asszem az Index vagy valamelyik másik hírportál szerint a halálos áldozatok négyötöde más betegségben is szenvedett, vagy valami rendellenessége volt.

(#24) whiz válasza dabadab (#14) üzenetére


whiz
aktív tag

Elképzelhető, hogy hülyeséget olvastam (és ezzel együtt írtam az előbb), de ez a felfújás is kezd túlzásba menni. Tulajdonképp annyira nem érdekel, mert ha meg kell halnom majd úgyis meghalok, és ez így lesz a többiekkel is. Tök független bármilyen vírustól (és ezzel együtt attól, hogy én fertőztem-e meg vagy sem).

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#25) DeFranco válasza whiz (#24) üzenetére


DeFranco
nagyúr

No offense, de akkor ennyi erővel óvszert se használj...

(#26) dabadab válasza Metalfan (#23) üzenetére


dabadab
titán

"Mellesleg asszem az Index vagy valamelyik másik hírportál szerint a halálos áldozatok négyötöde más betegségben is szenvedett"

Es?... Most akkor pusztuljon mindenki, aki nem egeszseges?...
Egyebkent meg egy ilyen jarvany akkor is baromi sok penzbe kerulne, ha senkinek semmi komolyabb baja nem lenne, csak par napig az agyat nyomna, amihez kepest elenyeszo az oltas ara.

Ja, es mivel rendes pandemiarol van szo, lehet valasztani, hogy az ember beoltatja magat, vagy pedig direktben elkapja a H1N1-et (ami nyilvan az itteni agytrosztok szerint joval kisebb kockazatokat rejt, mint az oltas).

whiz: latom, tenyleg ragaszkodsz bizonyos jogaidhoz

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#27) mephi666 válasza DeFranco (#25) üzenetére


mephi666
nagyúr

azért az aids kicsit más "súlycsoport" :U

én még mindig azon a véleményen vagyok, hogy normális dolog, ha valamilyen szinten elkap az ember betegségeket... lehet, hogy pár napig rosszul van, de kell az immunrendszernek egy kis "edzés"... pl ha valaki 20évig egy hermetikusan zárt és baktériummentes szobában élne, lehet, hogy utána egy nátha elvinné, ha kimenne az utcára... így vagyok ezzel... nem szeretek én sem beteg lenni és szerencsére évente max 1szer kapok el valamit, amit pár nap alatt kiheverek... ha bírok mellette dolgozni, akkor dolgozok (lekopogom, senkit nem szoktam lefertőzni a cégnél), ha nem, akkor meg itthon pihenem ki... kell szerintem ennyi az immunrendszernek...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#28) dabadab válasza mephi666 (#27) üzenetére


dabadab
titán

Es szerinted a vedooltas mi a csuda, ha nem edzes?...

Ja, arrol egyebkent volt mar szo (ha mar a kevesse gyakori mellekhatasokon rugozunk), hogy a virusok (mindegyik) az ember DNS-evel baszakodnak, ezert van nemi eselye annak, hogy rakot okoznak? Vagy a rak is csak amolyan edzes az immunrendszernek?...

DRM is theft

(#29) DeFranco válasza mephi666 (#27) üzenetére


DeFranco
nagyúr

persze... de a hozzáállás ugyanúgy nem szimpatikus.

Egyetértek veled, kell az edzés az immunrendszernek, én sem vettem be fájdalomcsillapítón kívül mást évek óta, rendszerint kiheverem, ha valami bajom van. De nincs :R Béres József
Mint mindenhol itt is az arany középút szerintem a megoldás. Attól az immunrendszered edzésben van, sőt terhelés alá kerül, ha beoltatod magad. A vírus nem halálos, nem különbözik egy hagyományos vírustól, és tényleg aggasztó kicsit, hogy nem ment át a szokásos tesztelési eljáráson.
DE
Nem sokban különbözik a többi oltástól, más a vírustörzs benne. Kockázat ugyanannyi. Szerencsére tart ott az orvostudomány, hogy ha men vagy beoltva, és el is kapod, tartós bajod nem lesz, max annyi a kellemetlenség, hogy lesz valami szövődménye (pl. tüdőgyulladás). Ellenben ha beoltatod magad, akkor sokkal kisebb az esélye, hogy továbbfertőzöl.
Ezt egy fastruktúra szerű ábrán mutatták be. Van egy kritikus tömeg, ha a betegek száma ezt eléri, akkor tör ki a járvány. Ha már 2/5 embert beoltanak, akkor ennek a hatása úgy gyűrűzik tovább a fastruktúrán, hogy a kritikus tömeg nem alakul ki. Szimpla matematika. Ezért vagyok az oltás mellett.

[ Szerkesztve ]

(#30) mephi666 válasza dabadab (#28) üzenetére


mephi666
nagyúr

van esélye, nem azt mondom... de ez meg olyan, mint a cigi... lehet, hogy valaki 5év után meghal tüdőrákban, más meg szívja 80évig és természetes halállal hal meg... nem kap minden dohányos tüdőrákot sem... emellett csomó dolog okozhat még rákot... én, mivel nem "érintkezek" napi szinten sok emberrel (10-20ember max. mindent beleszámolva), nem érzem szükségességét az oltásnak... egyedül lakom, itthon sem fertőzhetek senkit... mondjuk olyan helyeken, ahol az ember munkájából kifolyólag naponta többszáz/ezer emberrel találkozik, ott viszont, ha ér valamit, az szerintem is rendben...

ui: az oltásnak is lehetnek akár ugyanúgy mellékhatásai, mint minden más gyógyszernek... meg mellesleg, ha kap valaki egy dózist a legyengített vírusból, akkor ugyanúgy ágynak dőlhet (mint pl. kolléganőm fiának szobatársa... kíváncsi leszek azért, hogy a fia elkapta-e)

#29: nekem is van itthon bérescseppem... nyomom most én is kis c-vitamin kiegészítéssel :) ha nagyon ágynak dőlök, akkor szoktam max. coldrex-hez nyúlni... az rendet szokott tenni 1-2nap alatt simán...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#31) Metalfan válasza dabadab (#26) üzenetére


Metalfan
senior tag

Nem mondtam egy szóval sem, hogy aki nem egészséges, az nyugodtan haljon meg. De szerintem nagy felelőtlenség kiadni egy olyan oltóanyagot, amelyet nem teszteltek le teljeskörűen. Gondolj bele: fél év alatt kifejlesztették, és beolthatónak minősítették. A kifejlesztés nem tudom mennyi ideig tartott, de mindenesetre még ebből a fél évből is csökkent a tesztelésre jutó idő. Ennyi idő alatt meg túljutni minden kísérleten egyszerűen lehetetlenség. Gondolj bele: le kellett teszteljék állatokon mielőtt embereken tesztelték volna. Aztán a különböző betegségekkel, allergiákkal való összeférhetőség, hogy milyen hatást gyakorol egy nem egészséges szervezetre az oltás, mellékhatások, egyéb tünetek keresése, és végül az egészséges embereken végzett kísérletek: szerintem ez nem fél év szokott lenni, hanem sokkal több.

ehet valasztani, hogy az ember beoltatja magat, vagy pedig direktben elkapja a H1N1-et
Igen, lehet választani, hogy az oltással kapod el a vírust - mert azok a vírusminták, amiket a szervezet az oltással megkap, egyrészt nem félbehasított vírusok (ezért nem kell 2x oltani), másrészt nem feltétlenül elpusztult vírusok), vagy pedig mástól... Nem vagyok mikrobiológus, ezért nem tudom megmondani, hogy melyik veszélyesebb, de annyi biztos, hogy egyik sem veszélytelen.

Látom parázol rendesen a járványtól... Szerintem ha a média nem kapta volna fel ezt az ügyet, szinte senki sem tudna róla semmit, viszont nincs hatásosabb módszer az emberek manipulálására a tömegpszichózisnál. Jarványszerű tünetekkel rengetegen fordulnak orvoshoz, ahol aztán kiderül, hogy vagy más baja van, vagy pedig pár nap alatt túlteszi magát az influenzán. Ami engem illet, már éltem túl kolerajárványt is több, mint 10 éve, és ott kicsit más volt a helyzet, ugyanis a csapvízen keresztül terjedt. Nem Magyarországon volt, de nem is a világ végén... Annyit elárulok, hogy itt Európában volt.

[ Szerkesztve ]

(#32) whiz válasza dabadab (#26) üzenetére


whiz
aktív tag

Lehülyézhetsz, de te attól nem leszel nagyobb, és én sem fogok változni.

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#33) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Valahogy nincs kedvem beoltani magam, ha államtitok a vakcina tartalma és ilyeneket látok: :U

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#34) Motion_Blur válasza lezso6 (#33) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Ki ez a jómadár és miért kellett lefényképezni, amikor oltják? (ki tudja mivel..)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#35) tibi666 válasza dabadab (#28) üzenetére


tibi666
senior tag

azért örülök, hogy van aki normálisan áll a dolgokhoz!!! :R

(#36) Vandit. válasza Motion_Blur (#34) üzenetére


Vandit.
addikt

ÁNTSZ vezér.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#37) lezso6 válasza Motion_Blur (#34) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ja "oltják", a védősapkán keresztül... :W

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#38) tibi666 válasza lezso6 (#37) üzenetére


tibi666
senior tag

te bizonyára szemészeti beavatkozásra szorulsz.

(#39) Vandit. válasza tibi666 (#38) üzenetére


Vandit.
addikt

Bizonyára nem tudod, hogy egy ilyen oltás beadásához nem kell két ember és a tűnek nem így kell állnia, hanem a karra merőlegesen. ;)
Ez a kép szimplán csak etetés.

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#40) tibi666 válasza Vandit. (#39) üzenetére


tibi666
senior tag

ja, várjál, te voltál az, aki a zsidó féle chipbeültetéses cikket írta, nem? akkor már mindent értek. :DDD

(#41) lezso6 válasza tibi666 (#40) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ja, meg a HD adással tudatirányításra képesek, bla-bla. :U

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#42) Vandit. válasza tibi666 (#40) üzenetére


Vandit.
addikt

Szvsz semmit nem értesz, mert érdemben nem tudtál reagálni arra, amit írtam, ehelyett elkezdtél itt jópofáskodni. :)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#43) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

gy. k. : [link]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#44) Vandit. válasza lezso6 (#43) üzenetére


Vandit.
addikt

Kb. erről van szó..

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#45) gabor85 válasza tibi666 (#40) üzenetére


gabor85
őstag

mé, neked mi a bajod a zsidókkal? :DDD
Asszem kötelező, ugye még nem vót?

(#46) Dr. Romano válasza lezso6 (#43) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Mondjuk az elég viccesen hat ebből az egészből, hogy a sajtó emberei beállnak oda egy csomóba, több MPixeles gépeikkel 2m-re és senkinek nem tűnik ott fel, hogy rajta van a kupak? Picit hihetetlen :)

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#47) gabor85 válasza Dr. Romano (#46) üzenetére


gabor85
őstag

Ez bizony sántít a dologban, pedig én is kételkedek rendesen.

(#48) dabadab válasza gabor85 (#45) üzenetére


dabadab
titán

"a beoltott személy megkapja a betegséget, mely ellen oltották, mert az oltóanyag eleve a kórokozó elölt formáját tartalmazza."

Nagyon szép önellentmondás egyetlen mondaton belül.
Komolyan, ha valaki már alaptalan, de legalább életveszélyes baromságokkal akarja hülyíteni a népet, miért nem képes valami olyat kitalálni, ami nem fullad rögtön önmaga paródiájába?...

DRM is theft

(#49) Peat;) válasza dabadab (#28) üzenetére


Peat;)
veterán

Olyan remek edzés hogy aki tavaly beoltatta magát az akkori járvány ellen, annak most a h1n1-re duplán ajánlott mert kétszeres az esély arra hogy benyalja. Ennyire remek immunrendszer edzőek ezek az időszaki oltások. E mellett rák szóval dobálózol miközben maga az oltás sem a természetesség mintaképe, természetes adalékkal.
Vicces ahogy mindenkin mindent számonkérsz de magadon semmit. Az is vicces hogy nem egy vezető orvos van aki nem oltatja be a családját. Az meg pláne hogy a jelenlegi vakcinákról még nem volt meg a teszteredmény a tünetekről, de már meg volt rendelve a mennyiség. Csupa olyan dolog, ami a te igazad bizonyítja hogy csak előny lehet ebből a csodacuccból. Tényleg. Szerintem meg akinek veszélyes lenne egy influenza, vagy a közeli körében az oltassa be magát. Tökmindegy hogy most ez a vírus vagy más. Egyébként ha nagyobb mértékben mutálódik szart sem ér ez az oltás és a mostani vírus meg annyit sem árt a magyar embernek mint egy szokásos influenza. Ha olyan mértékben mutálódik hogy veszélyes legyen egy egészséges emberre is akkor az már más téma.
A többi ember ha elkapja akkor legalább normálisan fejlődik az emberi immunrendszer és nem silány géneket adnak tovább a jövőnek.

(#50) gabor85 válasza dabadab (#48) üzenetére


gabor85
őstag

Talán arra akart célozni hogy az elölt kórokozók nem annyire puszultak el :F Franctudja. Még nem hámoztam át magam rajta.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.