Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41) Huma válasza Crystalheart (#40) üzenetére


Huma
addikt

A Paranoia Agent 8-ik részt nézd meg elsőként. Asszem 20 perc az egész, de engem magával ragadott.
Való igaz, hogy animét nézni kell, ha az ember minden téren művelődni akar. Sok olyan animét láttam, hogy a Hollywoodi produkciók 90%-a megirigyelhetné azt a szintet amit az képviselt. Sok ember az anime szót összekapcsolja a Dragon Ball-al és a Narutóval holott a rajzfilmek teljesen más értékrendet képviselnek Japánban mint a világ többi részén. Minden korosztály és minden stílus képviselteti magát ott. A japán anime megfelel a nyugati filmeknek. Van gyerekeknek szóló mese, horror, dráma, vígjáték, stb.
Na de nem akarom tovább folytatni mert már így is visszaéltem BITBOYS türelmével. Ha gondolod szívesen csevegek veled tovább az animékről egy külön blogbejegyzésben amit csinálsz. (mert én lusta vok hozzá :D )

A magyar filmekről csak az tudom mondani hogy két stílusban lehet itt maradandót alkotni. Vígjáték és dráma. Az összes olyan stílus el van felejtve amihez nagy költségvetésű látványelemek kellenek (fantasy, sci-fi, akció)

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.