Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5) joca1 válasza bitblueduck (#4) üzenetére


joca1
tag

Szerintem is.
90 százalék-tól már minden tekintetben helyt kellene állnia egy játéknak,innentől már nem lehet helye közepes besorolásnak ez teljesen eggyértelmű.
persze tökéletes játék nincs,ezért nincs is olyan,hogy 100-ból 100,de majdnem tökéletes van és azok tartoznak a 90 százalék feletti kategóriába amit erről a játékról nem mondhatunk el egyáltalán.
Ez egy úgymond jó játék szerintem,de tele rengeteg buggal és alapvető hibával,innentől kezdve nincs miről beszélni szó sem lehet a 90 százalékról,és remélem,hogy a magyar lapok ezt alá is támasszák majd a késöbbiekben bővebben.
Hm ha bele gondolok,hogy ebből a játékból mekkora durranás lehetett volna,mint anno a Crysis de nem lett az.
Nem ez lesz az év FPS játéka az is biztos véleményem szerint.
Mostanában nagyon nem tudnak játékot fejleszteni sorba rontják el vagyis nem is az,hogy elrontják hanem nem hozzák azt a szinvonalat amit már 2011-ben elvárna az ember sajnos és tényleg ilyen nagy nevek mint a crysis 2,test drive unlimited 2,dragon age 2,bulletstorm,homefront,mindeggyiknek kivétel nélkül robbantania kellett volna de nem történt meg,ezek mind jó játékoknak nevezhető nagy vonalakban de semmi több,nincs meg az a plussz ami kellene szerintem.Ami jól sikerült idén idáig az szerintem az Assassins Creed Brotherhood,DEADSPACE 2 és ezzel kifújt.
A stratégiai és a szerepjátékokat direkt nem irtam sehova mert azokkal nem játszom és nem is ismerem annyira őket.
Hopp ez egy kicsit hosszú lett,de remélem mindenki értette a lényeget. :R :R :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.