Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bandi995


Bandi995
aktív tag

Akinek kimaradt a széria, remek vétel lesz :) Nagyon szuper sorozat

(#2) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Ha a játék így fog kinézi, az príma lesz, Rapture-t szépen kipofozták. (Mondjuk a képek közül egyedül az Infinite-ből származó néz ki ingame képnek, és az nagyjából úgy néz ki, mint korábban.)

A megjelenést én most valamikor 2017-re tippelném, akkor lesz az első rész 10 éves, lehet hogy annak apropóján dobják majd piacra.

Szerk.: Most látom a Neogaf-on, hogy korábban a 2K oldalán saját weblapja is volt már a Collection-nek, így lehet, hogy a 2017-es tippem nem állja meg a helyét, és korábban jön majd.

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#3) Matada2.3 válasza bLaCkDoGoNe (#2) üzenetére


Matada2.3
veterán

Van egy sanda gyanúm, hogy nem lesz semmi grafikai javítás, csak kidobják így "all in".

Finn the human

(#4) Trevize1987 válasza Matada2.3 (#3) üzenetére


Trevize1987
aktív tag

Ha lesz grafikai javítás az első részen (akár kicsit is), akkor instant get. Ha nem lesz akkor meg minek ugye...

Szerintem lesz és egy vevőjük már van, csak jelentsék már be.

(#5) vivanto válasza Matada2.3 (#3) üzenetére


vivanto
tag

Azért szerintem a GFWL-t kiszedik az első részből. Vagy azt már kiszedték a steam-es változatban is?
(bevallom, az elsővel csak torrent boltból játszottam, azóta megvan mindegyik steamen is, de fel se telepítettem)

(#6) Matada2.3


Matada2.3
veterán

hopp hopp [link] Szeptember 13.-án jön :)

[ Szerkesztve ]

Finn the human

(#7) hackeeeee válasza Matada2.3 (#6) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Igen, viszont kiderült pár dolog is közben, mégpedig:

Fontos, hogy PC-n a gyűjtemény nem tartalmazza a BioShock Infinite-et, mivel a készítők szerint az már így is a jelenlegi generációtól elvárható látvánnyal bír. A BioShock 2 többjátékos módja szintén nem lesz a csomag része.

Innentől mondjuk kíváncsi leszek a PC-s árazásra. :) Viszont a felturbózott grafika miatt valszeg be kell majd újítani a pakkot. :)

Remastered BioShock: The Collection Coming to PC on September 13, 2016

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#8) bLaCkDoGoNe válasza Matada2.3 (#6) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Szept. 13. csak USA, worldwide szept. 16-án érkezik.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#9) Vistaboy válasza hackeeeee (#7) üzenetére


Vistaboy
veterán

"BioShock: The Collection offers more than $100 of content remastered for PlayStation 4, Xbox One, and digital PC for only $59.99."

100 dollárnyi tartalom, mindössze 59.99-ért.

De ami a legfontosabb:

"And if you already own BioShock, BioShock 2, and/or Minerva’s Den on Steam, you will be able to upgrade to the remastered version of the respective title(s) for free after release."

Ha megvan Steamen az eredeti BioShock, BioShock 2 és/vagy a Minerva's Den, akkor megjelenés után INGYEN frissíthetsz az átdolgozott kiadásra. :C :R

Nagyon jó hír, így legalább a Skyrim mellett a BioShock 1-2-t is újra végigvihetem majd, így idén nem is kell új játék. Mivel mindkettő megvan DLC-stül, így még ingyen is lesznek. :)

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#10) Matada2.3 válasza hackeeeee (#7) üzenetére


Matada2.3
veterán

Jó lesz, várom szeretettel. Ha nem játszottam ki az egyet 5x a többit meg min. 3x akkor egyszer sem :)

Finn the human

(#11) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

(#10) Matada2.3: Azt hittem, hogy csak én vagyok ilyen megszállott. :D

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#12) Matada2.3 válasza bLaCkDoGoNe (#11) üzenetére


Matada2.3
veterán

Vagyunk még páran. :C

Finn the human

(#13) hackeeeee válasza Vistaboy (#9) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jajaja már olvastam utána! :)

A minerva-t be kellene zsákolni még a közeljövőben, mert sajnos az kimaradt.

Én a közeljövőben terveztem újra nekiállni, de így inkább megvárom ezt a változatot, és majd azzal.. :)

bLaCkDoGoNe: Áh nem.. Még emlékszem rá, amikor a az X800XL kártyámmal shader moddal játszottam az első részt, mivel ugye már SM3.0-s kártya kellett hozzá.. Igaz, tele volt fekete kockákkal, de nem érdekelt. :DDD

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#14) Crytek


Crytek
veterán

Remélem az 1-be raknak acsikat majd.Akkor lesz értelme újrajátszani megint

Next PC Upgrade: 2022

(#15) Trevize1987 válasza Crytek (#14) üzenetére


Trevize1987
aktív tag

Nekem amúgy is letelt már az 3 éves emlékezési idő bőven, szóval lesz értelme újrajátszani mindent. Persze a fordulatokat nem felejtettem el, de most még az előző végigjátszásnál is sokkal alaposabban fogok mindent.

(#16) Crytek válasza Trevize1987 (#15) üzenetére


Crytek
veterán

Én az idén vittem végig újra.Előtte a könyvet elolvasva elég jó az összhatás.Epekedve várom,hogy lesz-e acsi vagy sem

Next PC Upgrade: 2022

(#17) Fitzgerald válasza hackeeeee (#13) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Én is úgy nyomtam X800 GTO-val annak idején, de annyira jó volt a játék hogy kb. nem érdekelt.

(#18) Snip3r_HUN válasza hackeeeee (#13) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Nyári vásárban 2.5€ most steam-en. :K Maga a 3 alapjáték csomagban csak 10.5€ tehát eléggé megéri mindegyik.

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#19) hackeeeee válasza Snip3r_HUN (#18) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Mind3 megvan, az Infinite DLC-stől. :)

Csak a Minerva-s Den hiányzik.

Update, tévedtem. Megvan. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#20) bLaCkDoGoNe válasza hackeeeee (#13) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Hehe, pont ugyanilyen hekkeléssel toltam végig én is először PC-n.
Később, amikor Xbox360-ra váltottam, ez volt az első játék, amit megvettem.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.