Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) spawn21 válasza #56573440 (#49) üzenetére


spawn21
veterán

Teljes mértékig igazad van. Hiszen olyan haszontalan (számomra) dolgokkal jönnek a gyártók, mint a 2 k kijelző, ujjlenyomat olvasó, pulzus mérő....... S az emberek viszik mint a cukrot. Ebbe tartozik az olyan vasak, amik brutál erővel bírnak, mégsem használjuk ki (nem tudjuk)

iPhone 13p

(#53) callmeakos válasza daniel909 (#43) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Nem konkrétan erre gondoltam. :U

(#47) spawn21
Nem, mert igaz! ;]

All→M8

(#54) batai15


batai15
félisten

szép is jó is de valahogy nem illik a képbe.
Viszont a dot view illetve egyéb dolgokat is átemeltek ez jó .

(#55) azopi74 válasza Luck Dragon (#32) üzenetére


azopi74
addikt

Hát igen, azok más idők voltak.

Volt négy platform a piacon, amiből kettőt csak erős jóindulattal lehetett okostelefonos platformnak nevezni, a RIM csak BES-sel és BIS-sel megspékelt butatelefonokat (kommunikációs eszközöket), az Apple meg itunes-szal fűszerezett médiafogyasztási célú feature-phone-okat kinált iPhone néven.

A hosszúszakállú elemző bácsik meg azon vitatkoztak, hogy vajon a PDA-t telefonos funkciókkal kibővötő játékosok - ahol a Windows Mobile volt az úr, és az azon belül a HTC a maga kb 80%-os WinMos-s részesedésével, korábban meg a WinCE-s PDA-kat gyártó hagyományos PC-óriások, akik viszont szintén a HTC-vel terveztették/gyártatták le mobileszközeiket - vagy a sima mobiltelefonokat óvatosan okosfunkciókkal ellátó hagyományos mobiltelefongyártók szövetsége, és az általuk preferált, Windows ellen pozicionált Symbian platform (aholt már akkor is a Nokia volt a fő versenyző) válik majd a jövő mobileszközeinek alap platformjává.

Aztán egy évvel később az Apple adott egy óriási pofont az egész piacnak, és egy szaros (de igen divatos) MP3 lejátszó sikerére alapozva csinálta meg a jövő mobilplatformját, egy mozdulattal (szoftverfrissitéssel) kvázi okostelefonná alakitva butetelfonjait :D

(#56) Flind válasza spawn21 (#47) üzenetére


Flind
senior tag

Az a baj hogy a közvetlen A-Brand konkurenseknél is 3x drágábban adják a cuccaik (felső kategóriát kivéve). A többire meg inkább nem is mondok semmit, nem akarok fanboyokkal vitatkozni (főleg ennél a gyártónál)..

(#57) negyedes válasza legiaap (#18) üzenetére


negyedes
addikt

egybol a kamera. az htc hulyeskedese ezzel az kameranak nevezett valamivel rohejes, masik a szuport, mert az nincs a htcnek. :U

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#58) tixem válasza legiaap (#36) üzenetére


tixem
addikt

Nem a millió megapixelről van itt szó, hanem arról hogy gagyi, főleg ennyi pénzért és egy ilyen Nokia mezőnyben, szerintem még a 820-am is veri.

Nem hittem volna, hogy a htc ezt meglépi, de volt rá merszük. Szerintem ez egy futottak még kategória lesz, nem hinném, hogy túl nagy sikert arat majd.. Jöhetett volna inkább egy Samsung vagy LG wp, ezek legalább a hülye yenkiknél is ismert(ebb) gyártók, húznának a statisztikán egy csöppet.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#59) spawn21 válasza negyedes (#57) üzenetére


spawn21
veterán

support alatt mire gondolsz? Csak kíváncsiságból :U

iPhone 13p

(#60) negyedes válasza spawn21 (#59) üzenetére


negyedes
addikt

olvasd el mik vannak 8.1 ota, vagyis mik nincsenek mert a htc semmit nem adott ki meg es nem is fog mar. az osszes nokia up to date a referenciamodel pedig sehol nincs. se driver se app se semmi. 8s meg sem kapja az update 1-et. ez nem szuport. most sajnalom hogy nem nokiat vettem.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#61) spawn21 válasza negyedes (#60) üzenetére


spawn21
veterán

A többi gyártó kidobta? Samu, lg? Szeritem nem. Mert nem volt piac. Nokiának mása sincs, mint a win

[ Szerkesztve ]

iPhone 13p

(#62) negyedes válasza spawn21 (#61) üzenetére


negyedes
addikt

Referenciamodel. :U

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#63) legiaap


legiaap
nagyúr

kis kamera összehasonlítás

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#64) spawn21 válasza negyedes (#62) üzenetére


spawn21
veterán

De hány éves? Egyik akkori modell sem kapta meg az új remdszert, vagy tévedek? Akkor szidjuk a nokia 5800-át, mert nem maemo fut rajta

iPhone 13p

(#65) Xaels válasza ak76 (#34) üzenetére


Xaels
félisten

A Navit kihúzhatod.
Legyen kamera +1 a Nokiának
De akkor vegyük az audio részt amiben meg a Nokiák förtelmesen szarok WP fronton. Ott +1 a HTC-nek.
Design szubjektív
Az ár meg majd kiderül. Egyelőre nem hiszem, hogy a Verizonnál annyival drágább lenne az M8FW.

A telefon egyébként teljesen megegyezik az Androidos verzióval, ebből lehet később hasonló "legenda" mint a HD2-ből anno.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#66) Liquid Snake


Liquid Snake
aktív tag

Nekem tetszik! Jó telefon! :-)

[ Szerkesztve ]

A Hideo Kojima Game

(#67) Воланд válasza Xaels (#65) üzenetére


Воланд
titán

99 dollart mondtak ket ev huseg eseten, igaz, most a verizon oldalan valamiert 199 dollar szerepel.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#68) ulysse válasza negyedes (#62) üzenetére


ulysse
csendes tag

Én xperia z1 ről váltottam one m8-ra,nem mondanám hogy rosszabb képeket csinál.

Ugyan öreg szálkásabb vagy ,mint egy egész kárászraj.

(#69) Xaels válasza Воланд (#67) üzenetére


Xaels
félisten

Nem néztem utána csak egy egyelőre Verizon only készülék esetén kár az árat firtatni szerintem. Egyébként még amit +nak írhatnánk a HTC mellé az a mSD fogalalat.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#70) tailor válasza legiaap (#36) üzenetére


tailor
őstag

"Mert nem 10000megagigapixeles már gagyi... "

Itt nem a 10000megagigapixel hiánya a gagyi, hanem a képminőség en bloc. Nagy különbség. A 1520 vagy a 930-as nemhogy körberöhögi, de galaktikus fényéveket ver rá - és most az 5MP-es képeikről beszéltem. Ez van, ez egy szarul sikerült rendszer, ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#71) Воланд


Воланд
titán

"interesting : HTC One M8 for android/windows have exactly the same hardware BUT standby time is differente: 292h versus 372h, WP rules" [link]

ezek meg a ygarto altal megadott adatok.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#72) tailor válasza Воланд (#71) üzenetére


tailor
őstag

mit ér a plusz rendelkezésre állási idő, ha nincsenek appok, amivel eltöltsem azt a plusz időt?!

;]

[ Szerkesztve ]

(#73) btudos válasza spawn21 (#64) üzenetére


btudos
veterán

A vele egyidos telefonok megkapjak a frissitest (hardver ugyanaz a 820/920 eseten, mint a 8X-nel), a HTC-nel egyelore semmi, csak egy homalyos Google Translate-tel generalt forumbejegyzes. (Nekem 8X-em volt, es ennek nem volt koze a valtashoz, de nem veletlenul nem vartam egy kovetkezo HTC-re 3 utan, egyszeruen semmi extrat nem raktak a WP-hez, ami miatt erdemes lett volna varni az ismeretlenre.)

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#74) GeryFlash válasza btudos (#73) üzenetére


GeryFlash
veterán

Hagyjad, fanboy...

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#75) Sebhelyes válasza ulysse (#68) üzenetére


Sebhelyes
senior tag

Egy SONY fosnál nem nehéz jobb képeket csinálni :DD

(#76) B1T3 válasza legiaap (#63) üzenetére


B1T3
addikt

És ezekből az 1-2 megapixeles képekből mit kéne leszűrnünk? Akkor már szinte betehettük volna az említett Nokia 5800-át is, ha ennyire tömörítve vannak a képek.

(#77) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Szerintem ennél a telefonnál baromi idétlenül hat a metro felület, nagyon nem illik a külsejéhez, annak ellenére, hogy a sense is hasonló az jobban fest, vajon mi járt azoknak a fejében akik ezt kitalálták? A lumia 930 még ha nem is egyedibb külsőre akkor is összhatásban oda-vissza veri ezt. Egyébként úgy gondolom esélye sincs a lumákkal szemben, azt érzem hogy a HTC tojik a WP-re, még egy egyedi stílusú telefont sem voltak képesek kitalálni hozzá, fogták az androidos csúcsmobilukat és ráhúzták a rendszert, szerintem ez gáz de valószínűleg meg is lesz az ereménye. Gondolom legalább 50 ezerrel drágábban kezd majd egy lumia 930-tól ismervén a HTC-t, valószínűleg támogatva lesz a telefon mivel ez az egyetlen 8.1-es WP mobiljuk, de mérget nem vennék azért erre sem. Én biztos nem venném meg, imádom a WP-t, de ezt a telefont inkább androiddal használnám. Ne értsetek félre, örülök hogy kihozott a HTC újra WP mobilt, csak a megvalósítás nem tetszik, szeretem az igényes dolgokat és jelen esetben az a vicces, hogy mind a külseje mind az oprendszer nagyon bejön, de a 2 kombinációja valahogy borzasztóvá teszi az összképet 😃

(#79) spawn21 válasza btudos (#73) üzenetére


spawn21
veterán

Lg és samu? Nem vagyok fanboy, de mint írtam a Nokiának nincs más rendszerű telefonja,camivel komolyabban foglalkoznia kellene. Vagy ez senkit sem érdekel?

iPhone 13p

(#80) negyedes válasza spawn21 (#64) üzenetére


negyedes
addikt

rosszul tudod. ;) ha mar bevallaltak a referencia modelt akkor viselkedjenek ugy.... :U annyi biztos htc megegyszer nem veszek.

[ Szerkesztve ]

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#81) batai15 válasza negyedes (#80) üzenetére


batai15
félisten

Na igen ezért adtam el én is a 8xem.

(#82) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

Szerintem nagyon szép lett csempékkel is :K

(#83) spawn21 válasza negyedes (#80) üzenetére


spawn21
veterán

Helyes. ;)

iPhone 13p

(#84) r4z


r4z
nagyúr

Várom már, mikor portolnak rá Androidot vagy az androidos M8-ra a WP-t :D

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#85) domos


domos
senior tag

Az elso ertelmes WP telo. :K

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#86) halkow


halkow
őstag

A kódneve lehetne wp páncélos fenevad :DDD

Alcatel onetouch idol2s the king

(#87) kengyel


kengyel
nagyúr

Ez tényleg nagyon jó lett .

kengyel

(#88) Maranello74


Maranello74
aktív tag

Kíváncsi vagyok a fogyásra. Kell venni inkább egy rendes telefont.
Pl egy jó nokiát ami tud fotókat készíteni.

[ Szerkesztve ]

(#89) spawn21 válasza Maranello74 (#88) üzenetére


spawn21
veterán

Mert biztosan orba szajba fotózol, vagy szerkesztesz képeket. Ahova kell a 737274 megpixel. Maximum face-re töltesz fel. De igen, nokia a király fotózásban. Ez igaz. De ez htc ;)

iPhone 13p

(#90) Jim Tonic válasza spawn21 (#89) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Agymenés ez a pixelőrület a nemlétező objektívekkel.

Tetszik a telefon. Egy próbát megérne.

[ Szerkesztve ]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#91) Skorpio.59 válasza erahurka (#44) üzenetére


Skorpio.59
aktív tag

phone arena pletykák szerint az lesz..

Adj szárnyakat a kisgyereknek,de hagyd,hogy magától tanuljon meg repülni!

(#92) erahurka válasza tomboy0013 (#77) üzenetére


erahurka
félisten

Szerintem meg pont hogy jól tették higy ezt a formát használták. Végre egy nem színes polikarbonát WP, kell a változatosság a keszulekek dizájnjában ha már a rendszer mindegyiken egyforma.

(#93) kengyel


kengyel
nagyúr

Hogy alakulhat ennek a telefonnak az itthoni ára ? Van már valami infó erről ?

kengyel

(#94) ku-cu válasza spawn21 (#89) üzenetére


ku-cu
tag

A magas pixelszam nagyon jol jon pl dokumentumok fotozasakor. Ez a kornyezetemben sokaknal szempont. Diakok.

(#95) batai15 válasza ku-cu (#94) üzenetére


batai15
félisten

Puskát nem így kell csinálni. ;]

(#96) Paul119 válasza kengyel (#93) üzenetére


Paul119
addikt

140K + ide a rozsdas bokot :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#97) janos68 válasza Paul119 (#96) üzenetére


janos68
aktív tag

Ha androidos áron, vagy felette kezd, akkor totál bukó.

(#98) daniel909 válasza janos68 (#97) üzenetére


daniel909
addikt

:K
mert ezer ilyen anyaghasználatú wp telefon van olcsóbban a piacon. igazad van!

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#99) kengyel válasza Paul119 (#96) üzenetére


kengyel
nagyúr

Akkor még nem is fog nagy mellénnyel kezdeni :)

kengyel

(#100) QwErTy42 válasza daniel909 (#98) üzenetére


QwErTy42
addikt

Azért a 930 nem egy műanyag csoda, összeszerelés minőségében és anyaghasználatban felveszi a versenyt ezzel.
Fogtam mindkét vasat kézben és egy szemernyivel sem volt rosszabb a Lumia.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.