Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) daniel909


daniel909
addikt

Na tessék itt a wps verzió :)
Szép meg mindig ez a telefon :)

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#2) joey04


joey04
titán

ha wp kéne, és elérhető lenne nálunk is, biztos ezt venném.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#3) BlackPie


BlackPie
csendes tag

Az vastag, HTC feliratos alsó sáv még mindig katasztrofális, főleg, hogy a virtuális gombok tovább csúfítják az összképet. :W

(#4) Воланд


Воланд
titán

kellene, de kar, hogy a kameragombot lesporoltak....

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#5) Legendd válasza BlackPie (#3) üzenetére


Legendd
senior tag

Igen, ez nem volt szerintem sem valami nagy ötlet...

(#4) woland_y2k: így volt egyszerűbb, pedig hasznos lett volna.

Alea iacta est!

(#6) dancskaa


dancskaa
csendes tag

Androidosoknak:
Ha Dual Bootos a telefon akk fasza mert a WP olcsóbb és akk azt megveszik és dobják rá a droidot ;) persze nekem túl drága az ilyesmi telefon szóval én maradok a Huawei Ascend P7-nél.

(#7) legiaap válasza joey04 (#2) üzenetére


legiaap
nagyúr

Előbb utóbb ide is el fog érni.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#8) blade zte válasza BlackPie (#3) üzenetére


blade zte
őstag

Egyszerűen én sem értem, ez a telefon mintha a káva méretnövelésére épülne. 5 Hüvelyk+2 hangszóró+virtuális gomb használata+ottfelejtett fizikai gomb helye.

Oppo find 7 astro black

(#9) Luck Dragon

Vajon a Htc menyire fog fókuszálni majd a frissítések terén majd? Maga a készülék wp-vel nagy ütős ahogy majd a kezdő ára is. :K

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#10) joey04 válasza legiaap (#7) üzenetére


joey04
titán

gondolom, csak azért jegyeztem meg, nehogy valamelyik nagyon okos beböfögjön, hogy "ezt biztos nem veszed meg, mert Verizon only" :)

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#11) spawn21 válasza blade zte (#8) üzenetére


spawn21
veterán

Mit érdekel téged a káva. Van akinek ez kell, nehéz megérteni? Vegyél olyat aminek nincs. Ilyen egyszerű a eolog

[ Szerkesztve ]

iPhone 13p

(#12) babkukta


babkukta
senior tag

Vártam vmi minimális dizájnbeli változást. Mondjuk az alsó fekete csík eltűnhetett volna.

(#11) spawn21: nem magában a nagyobb kávával van baj, hanem a feleslegesen rajtahagyott üres résszel. A BoomSound miatt rajtahagyott hely miatt nem panaszkodom, pedig az is sokat dob a káván. De az a fekete csík elront mindent

(#14) Luck Dragon: Nem lett volna rossz, ha az alsó részt elfelezték volna, és az egyiket fentre rakták volna. Ez kb olyan, mint egy tanulmánytelefon :)

[ Szerkesztve ]

Üdvözlettel, Tibi

(#13) legiaap válasza spawn21 (#11) üzenetére


legiaap
nagyúr

Abban igaza van, hogy ezel a virtuális gombok nagyon gányul néznek ki. Kijelző alatti érintős gomboknak lett volna hely és jobban is mutatott volna.

babkukta: Én már annak örülök, hogy végre a sok Nokia mellett itt egy friss modell és végre nem Nokia.

Luck Dragon: Na ez bűn ronda. Akkor már inkább káva.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#14) Luck Dragon

Akik annyira odavannak a káva miatt ,akkor vegyenek ilyent :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#15) dsr


dsr
senior tag

Nagyon tetszik , bár az ultrapixel kicsit elszomorít , na de sebaj :)

[ Szerkesztve ]

(#16) blade zte válasza spawn21 (#11) üzenetére


blade zte
őstag

Nem értem kinek kéne a batár káva...

Oppo find 7 astro black

(#17) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

930 keresztbe hosszába megerőszakolja ezt. Pedig olcsóbb se lesz.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#18) legiaap válasza Plazmacucci (#17) üzenetére


legiaap
nagyúr

Mert miért is?
:U

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#19) h4h01 válasza babkukta (#12) üzenetére


h4h01
senior tag

Miért is vártad? Neve nem elég egyértelmű? HTC One M8 for Windows - szal tök ugyanaz mint az eredeti, csak wp van rajta..

(#20) azopi74 válasza Plazmacucci (#17) üzenetére


azopi74
addikt

USA-ban a HTC még mindig jóval erősebb és elismertebb okostelefon brand, mint a Nokia, vagy akár a microsoft, ott kedvező hatással lehet ez a cucc a WP eladásokra.

(#21) spawn21 válasza blade zte (#16) üzenetére


spawn21
veterán

Inkább begyél egy valódi telefont magadnak ;)

iPhone 13p

(#22) Luck Dragon válasza azopi74 (#20) üzenetére

Ezt most nem gondoltad komolyan?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#23) Plazmacucci válasza legiaap (#18) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Mert ez a véleményem. Szerintem egyedibb, szebb, és minőségibb telefon a Nokia. Nem beszélve a kameráról meg a spéci szoftverekről. Kijelzőt csak azért nem írok mert az ízlés kérdése :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#24) spawn21 válasza Plazmacucci (#23) üzenetére


spawn21
veterán

Szebb, egyedibb? Lol.

Valóban azép telefon a 930, de nem ennyire. A apéci szoftver pedig nem mindenkinek hasznos, ami a kamerát illeti érdekes dolog. 3 év alatt kb 100 fotót lőttem telefonnal. Arra minden megfelel. S az m8 kamerája nem rosz, csak a felbontás kicsi

iPhone 13p

(#25) babkukta


babkukta
senior tag

Egy üzemidő összehasonlítást néznék én meg nagyon. Kíváncsi lennék, mennyi eltérés van a dodó és a WP között takarékosság szempontjából

Üdvözlettel, Tibi

(#26) Flyme


Flyme
senior tag

:C
Orvendetes, hogy a htc nem hagyja ott a WP-t.
Remelhetoleg egy ido utan nem csak Verizon only lesz.

Egy dolog: az MS csiszolhatott volna azokon a szoftveres gombokon, szvsz. eleg gagyinak hatnak :(

[ Szerkesztve ]

(#27) pengwin válasza joey04 (#10) üzenetére


pengwin
addikt

Tudtommal nyugodtan meg lehet venni USA-ból, ugyanis az USA-n kívüli GSM szolgáltatók kártyáival szoktak működni a "Verizon only" modellek.

Üdv, pengwin

(#28) joey04 válasza babkukta (#25) üzenetére


joey04
titán

gsmarena biztos leméri majd. :K

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#29) azopi74 válasza Luck Dragon (#22) üzenetére


azopi74
addikt

De igen. Pont kint voltam pár hónapig 2007-ben egy project munkán, hát akkor odakint a "minőségi", felsőkategóriás smartphone egyet jelentett a HTC-vel. Más szóba se jöhetett. És ez az emlék még sokakban él, annak ellenére, hogy a droidos évek során jelentősen leamortizálódott a brand értéke, de még mindig benne vannak a top5-ban, ellentétben a nokia/Microsoft -tal. (Egy éve még a harmadik legnagyobb volt a HTC az Apple és a Samu után)

(#30) Fr0z3n válasza joey04 (#28) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Hát asszem meglepem magam, ha hozzánk is jön. Pedig új telót venni pazarlás. :D
Gyere csak a papához! Okosék vajon megoldják a dualboot-ot? :U

[ Szerkesztve ]

(#31) B-Clone válasza babkukta (#12) üzenetére


B-Clone
aktív tag

Nem feleslegesen van otthagyva az a sáv, de ezt már 1000x leírtam itt fórumon. Annyival nagyobb a hangszóró modul mérete a minőség érdekében minden más gyártóénál, hogy egyszerűen, szükség van a sávra az áramkörök és a kapcsolások miatt mert máshol nem férnek el. A HTC tárgyalásban van a BOSE-al és ha minden jól megy ők biztosítai tudnak olyan modult majd, ami lényegesen kisebb mégsem jár minőség romlással.

(#32) Luck Dragon válasza azopi74 (#29) üzenetére

Hát ezt nem hittem volna, köszi az infót.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#33) Tidzsimon válasza joey04 (#28) üzenetére


Tidzsimon
őstag

Egy benchmark összehasonlításra leszek kíváncsi, most bizonyíthat a WP.

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#34) ak76 válasza legiaap (#18) üzenetére


ak76
senior tag

Mondjuk a gagyi kamerája miatt.
Vagy a hülye kávája miatt.
Esetleg a Nokia gyári navija miatt.
Vagy a HTC borítékolható felára miatt.

[ Szerkesztve ]

(#35) daniel909


daniel909
addikt

tényleg ez a hd2 utóda :C
dual boot menni fog haha.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#36) legiaap válasza ak76 (#34) üzenetére


legiaap
nagyúr

Mert nem 10000megagigapixeles már gagyi... :U

Más. Láttam videóban, hogy az alsó három érintős gomb mellett bal oldalt van egy kis nyilacska amire rábökve eltűnnek. Ez csak itt van vagy a 630/635 párosnál is van? Ott nem láttam a kis nyilat.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#37) Воланд válasza legiaap (#36) üzenetére


Воланд
titán

beallitas kerdese. jah nem, kijelzomeret, vagy felbontas fuggo.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#38) ak76 válasza legiaap (#36) üzenetére


ak76
senior tag

Kutyát nem érdekli a millió megapixel,ha egyszer gyenge kamerában,akkor gyenge,ez az ultrapixeles cucc nem jött be nekik,a 930-as kamerája sem azért sokkal jobb mert csrillió megapixeles.
Ez van.

[ Szerkesztve ]

(#39) Bar1 válasza ak76 (#34) üzenetére


Bar1
aktív tag

Én nem tudom, ki mit várt a Windows kiadástól, amikor ez ugyanaz a telefon az oprendszert kivéve. Az M7 hatalmas lépés volt, az M8 minimális ráncfelvarrás, ami ráadásul csak hátulról szebb, mint az előd. A nagyobb előrelépést az M9-től várom: optikai zoomhoz hasonló zoom, nagyobb dinamikatartomány és felbontás a kamera terén, oldalt némileg, de alul és felül jelentősen kisebb káva (a Bose-zal jó az irány) és 5,2 colos képernyő ugyanakkora, vagy inkább kisebb házban.

(#40) legiaap válasza ak76 (#34) üzenetére


legiaap
nagyúr

A nokia gyári navija itt is elérhető lesz amúgy

(#37) woland_y2k: Köszi

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#41) ak76 válasza Bar1 (#39) üzenetére


ak76
senior tag

Én konkrétan nem vártam semmit,alapjában véve tetszik az M8-as,droiddal vagy winnel,szinte mindegy,de Wp-vel a szintén wines 930-al összevetve szerintem esélytelen,a fentebb felsoroltak miatt,a 930 koherensebb összképet nyújt nem utolsó sorban a kamerája,az ingyen navigációja,és persze a formája miatt.
És persze az ára sem mindegy,és ebben a HTC soha nem tudott nagyot gurítani.

[ Szerkesztve ]

(#42) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Milyen kár hogy ez is olyan ritka lesz, mint az olcsó HTC :U

;] ;]

All→M8

(#43) daniel909 válasza callmeakos (#42) üzenetére


daniel909
addikt

mennyi legyen ilyen hwel? :) 50K?

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#44) erahurka


erahurka
félisten

Dual Boottal jobban ütne.

(#45) QwErTy42


QwErTy42
addikt

Lehet hogy hardveresen egy leheletnyivel erősebb a 930-nál de hogy a fasorban sincs mögötte, az is biztos.
A Nokia kamerája azért egy fokkal jobb és ott az offline navi is a csomag része.

emvy Ezt nem tudtam.

[ Szerkesztve ]

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#46) emvy válasza QwErTy42 (#45) üzenetére


emvy
nagyúr

Itt is megvan ugyanaz az offline navigacio.

while (!sleep) sheep++;

(#47) spawn21 válasza callmeakos (#42) üzenetére


spawn21
veterán

Nem unalmas ez az ár téma? Mit vársz? Végyél kínai ratyit ha olcsó kell. ;]

[ Szerkesztve ]

iPhone 13p

(#48) legiaap


legiaap
nagyúr

Ha meg már ár akkor megnézheted, hogy melyiknek mennyit fog esni az ára. A Nokiák nem túl erősek abban, hogy tartják az árukat.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#49) #56573440 válasza spawn21 (#47) üzenetére


#56573440
törölt tag

igazából a wp-nél én amennyit nyomkodtam a közép-felső kategóriát eddig, nem igazán éreztem azt a jellegű skálázódást, amit a hw miatt indokolt lett volna. ez a készülék meg kb a tudatot adja, hogy igen. ez jelenleg a legbikább wp. de se funkcionalitásban, se sebességben, se másban nem fog mutatni csak ennyit.

persze kell legyen egy ilyen is ez is tény. csak személy szerint értelmét nem látom.

//szigorúan magánvélemény//

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.