Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Forest48


Forest48
aktív tag

Eléggé leszólósnak érzem ezt a cikket. Most akkor belépőszint vagy közép alja?! Nagyon nem mindegy és belépőszintű készülékekhez képest elég használható vasat dobnak alá.
Az más kérdés h talán ez is HTC belépőszint lesz...kőzép felső árral.

(#52) hue2000


hue2000
tag

Hát én a one mini 2-nél kezdtem kiábrándulni , remélem ennek az ára jobb lesz

Az élet mindig drága

(#53) DemonDani


DemonDani
addikt

Most komolyan meg tudta úgy írni a szerkesztő ezt a hírt, hogy el sem hangzik benne az, hogy 64 bites?

Hova tud még süllyedni hírek szintjén a mobilaréna, tényleg nem érzik, hogy nem ártana már változtatni?

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#54) Forest48 válasza DemonDani (#53) üzenetére


Forest48
aktív tag

Ezért írtam én is, hogy nagyon próbálja lehúzni a cikk. Pedig még árat sem tudunk h ennek lenne valami alapja.

(#55) Csapoati válasza DemonDani (#53) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Biztos akkora feature a 64 bit, hogy a tre kijelzo ellenere eladja majd a telefont?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#56) Lomha 8V válasza tothmaxy182 (#9) üzenetére


Lomha 8V
addikt

"Sztyeppe" :DDD :C

(#55) Csapoati: Kétlem. A HTC megint rávezeti magát a szopóágra.

[ Szerkesztve ]

(#57) Forest48 válasza Csapoati (#55) üzenetére


Forest48
aktív tag

A felbontás nem minden.... reméljük jobbra sikerül, mint a miniké, mert azok valami ótvar szarok lettek.

[ Szerkesztve ]

(#58) tjb007 válasza vicze (#5) üzenetére


tjb007
nagyúr

Jövő héten meg fogod kapni a kérdésedre a választ. :)

(#33) Csapoati

A processzormagok teljesítményében lesz egy nagyobbnak nevezhető előrelépés, GPU oldalon viszont szinte elhanyagolható a különbség az S400-asokban lévő Adreno 305-höz képest.

(#45) azopi74

Nincs terveben, meg amúgy sem lenne semmi értelme.
Amúgy meg ezek négymagos A53-ak lesznek a piac leges-legalja.

(#53) DemonDani

Mondjuk ezt még maga a HTC sem említi, szóval ha egy olyan ember írja a cikket erről a készülékről, aki nincs otthon processzorok világában és utána sem néz (akinek nem inge........), akkor azon nincs mit meglepődni.
Amúgy meg a GSMArena, ami az itteni hír forrása volt is csak jóval később írta bele a 64 bitet, ők is anélkül hozták le, hogy megemlítették volna.

(#59) Luck Dragon

Szeretem a HTC-t de ez nem tetszik. :(

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#60) vicze válasza tjb007 (#58) üzenetére


vicze
félisten

Miért nem vagyok ebben én olyan biztos? ;] (mármint hogy minden kérdésre :) )

Amúgy ez az első bemutatott 64bites lehet ez, de a 820 még előbb kapható lehet, bár nem hiszem.
Mondjuk ha az IFA-ra viszik akkor csak lesznek működő példányok kirakva. :)

(#61) Ali G.


Ali G.
senior tag

4G-vel akarják ezt eladni miközben led villanó sincs benne a felbontásról nem is beszélve? :D

(#62) HaJózsi válasza HawerKing (#46) üzenetére


HaJózsi
aktív tag

Igen, adnék. Nekem a Sense és a HTC-feeling ennyit megérne.

'Ne higgy el mindent, amit az interneten látsz.' - Albert Einstein

(#63) Csapoati válasza HaJózsi (#62) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A ratyi felbontású kijelző sem zavar? A HTC tudhat valamit, ha a feelingje ennyire vonzó egyeseknek. A két évvel ezelőtti középkategóriás telefonjaik is jobb ppi-t tudtak ennél, bár igaz, nem 5 collon.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#64) DemonDani válasza tjb007 (#58) üzenetére


DemonDani
addikt

Szinte már érhető is a dolog ;]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#65) spawn21 válasza Csapoati (#63) üzenetére


spawn21
veterán

Ez nem alsó kategóriás? Vagy csak legyen mibe belekötni? A Samu ratyi telefonjait, amik drágábbak, nem szidod? Miért?

iPhone 13p

(#66) monti0222w válasza Csapoati (#63) üzenetére


monti0222w
addikt

Nemrég még ilyen ratyi felbontású kínai mobilokat vettél, akkor az nem volt gáz?!

(#67) Csapoati válasza spawn21 (#65) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ő, szidom azokat is, most ilyenkor mi van? ;] Amúgy az ára majd eldönti, hogy hova valóm de a Snap 410 nem éppen az alsóra predesztinálja (alsó = max 35-40 ezer Ft nálam). De hogy került ide a Samu, ez a fanboy szupererő? :D Mi lenne, ha tényleg védenétek ezt a cuccot? Egyébként hogy védelmére kelljek én is, ez nem nekünk lett szánva, hanem szokás szerint Indiának, Brazíliának, stb.

#66: Igen, 3,5 collon. Ez 4,7-es. Do the math. :)

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#68) monti0222w válasza Csapoati (#67) üzenetére


monti0222w
addikt

Aszem én másra is emlékszem, de mindegy posztolj jó sokat előrébb jutsz ezáltal a ranglétrán!

(#69) Csapoati válasza monti0222w (#68) üzenetére


Csapoati
nagyúr

ZTE GXI-m volt, 4,3 collon qHD-vel. Gyengebb lenne a felbontasa ennel? Szerintem nem. De varom a felvilagositast. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#70) aelod


aelod
veterán

Ekkora méretben lehetne nagyobb a kijelző felbontása. A LED villanó hiánya miért természetes? Miért kell ezen spórolni? Érthetetlen. Valószínű, hogy ez sem a mérsékelt áráról lesz majd híres. Értem én, hogy snap 410 meg, hogy új SoC de na...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#71) Kokusy válasza Ricardo (#1) üzenetére


Kokusy
újonc

Sziasztok gondolkodtam, hogy ilyen telót vennék a formatervezés nagyon el van találva szerintem :C :C
a felbontás nem a legjobb :( de szerintem tűrhető mindennapi használatra! Egy dolog van ami nem tetszik benne, a LED. nem értem miért nem voltak képesek egy pici lámpácskát belerakni... Videókat néztem és nekem nagyon bejön :DD de elég nagy a kijelző izgatottan várom az árát :) és vagy ezt szeretném megvenni vagy pedig a Desire 610-t :D

.....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.