Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #56230144


#56230144
törölt tag

Dráma? Könnyek? Hát majd meglátjuk.

(#2) wolfman válasza #56230144 (#1) üzenetére


wolfman
veterán

Megnézték a Tango és Cash c. filmet és jött is az ihlet?

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#3) VitaD5


VitaD5
tag

Dráma, miután nem kapod vissza a pénzed.
Könnyek, miután rájösz, hogy kidobtad a pénzed a Police DLC-re Hardline-ra.
Vér, miután a lázadó tömeg meglátogatja a DICE-t.

Na, viccet félre téve: Ha mégsem sikerül olyanra a kampány, ahogy mondják, akkor sokan úgyis a multiplayer miatt fogják megvenni.

Hm, ideje lenne elővenni az Urban Chaos-t (Dreamcast/PS1/PC/Steam), vagy az Urban Chaos: Riot Response-t (PS2/Xbox). :C

Yar Har fiddle di dee

(#4) .LnB válasza #56230144 (#1) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Könnyek azok már most is vannak ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5) section9


section9
őstag

Helyes, egy jó kampány mód mindig kiváló szórakozást nyújt. :)

(#6) JanR válasza VitaD5 (#3) üzenetére


JanR
addikt

Most lehet én vagyok hülye, vagy csak dézsávű-m van, de ezt vagy te már egyszer régebben leírtad, vagy azt se tudom mit akartam most leírni :D

(#7) VitaD5 válasza JanR (#6) üzenetére


VitaD5
tag

Én se nagyon tudom, hogy mit akartál írni. :DDD Na, mit is írtam régebben? :DD

[ Szerkesztve ]

Yar Har fiddle di dee

(#8) JanR válasza VitaD5 (#7) üzenetére


JanR
addikt

"Na, viccet félre téve: Ha mégsem sikerül olyanra a kampány, ahogy mondják, akkor sokan úgyis a multiplayer miatt fogják megvenni.
Hm, ideje lenne elővenni az Urban Chaos-t (Dreamcast/PS1/PC/Steam), vagy az Urban Chaos: Riot Response-t (PS2/Xbox)."

Pontosítok: Ezt már korábban mint ha olvastam volna egy másik Battlefield-es postnál. Így érthetőbb? Csak abban nem vagyok biztos, hogy te írtad, vagy más.

(#9) VitaD5 válasza JanR (#8) üzenetére


VitaD5
tag

Vagy csak elméd erejével megjósoltad eme posztomat. Talán, nem tudom, de ha valaki úgyszint elővenné valamelyik Urban Chaos-t, akkor azzal jóban leszek. :DDD

Na, komolyan: Valószínüleg valamelyik CoD alatt láthattál hasonlót, mert ott említettem a BF-et is.

Hátha ez volt az, de nagyon kétlem:
"A trend miatt szinte mindenki megveszi a legfrissebett, de csak a multiplayer érdekli a vásárlót, pedig az évek során szinte semmit se változott a nagyobb élsimítás lehetőségén kívül. Ez igaz a BF-re is a 3 óta, "ez már csak brand" kategóriába eset át, ami a legjobb pénznyelő lehetőség."

Yar Har fiddle di dee

(#10) wolfman válasza VitaD5 (#9) üzenetére


wolfman
veterán

Úgy érted nekik a legnagyobb pénznyerő. :)

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#11) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Van akinek ez a játék tetszik? De tényleg, azt megszoktam hogy minden fórumon lehúzzák az aktuális codot aztán másnapra rekordeladással nyit, de tényleg, ezt a fost kiveszi meg?
Vagy ez az eladás dologhoz csak annyit kell tenni, hogy kell nagy marketing és már viszik is?

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#12) Xelloss


Xelloss
aktív tag

"könnyeket ígérnek a leendő vásárlóknak" Ja ,mert olyan gány lesz a játék. :))

Gery: Valahogy úgy , van egy nagyobb vak fanboy réteg aztán még hozzájuk verődik az egyszerű vásárló ,mert megvan a kritikus tömeg és kész is a pénzgép. Persze előtte kell egy-két jó rész ,de ha már bejárt a név akkor mindegy ,lehet ontani a sz@rt.

[ Szerkesztve ]

"Sometimes to achieve the world one desires, one must take regrettable measures."- Solas

(#13) Bad Pritt válasza VitaD5 (#3) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Úúú, a Riot Response mekkora volt. Nem véletlen, hisz Rocksteady játék. :D

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#14) Norb€€€


Norb€€€
aktív tag

"mennyire fontos lesz a kampánymód."

Jah, valamivel leplezni kell, hogy ez tényleg nem egy DLC, és komolyan gondolták ;]

(#15) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Gondolom teljességgel véletlen hogy itt is Roark a főgenya neve és a CoD GHOSTS-ban is. :D

Live-Die-Respawn

(#16) Chrys_


Chrys_
addikt

És még idén megjelenik a képregény-változat is? Moziba mikor kerül a film?

(#17) DonP666 válasza Chrys_ (#16) üzenetére


DonP666
csendes tag

Kíváncsi leszek a gépigényére is.

(#18) etejedu


etejedu
őstag

Hűha! :U

(#19) haddent


haddent
addikt

Battlefield Hardline: a sztori ami nincs ;]

Úgy hangzik, mint egy kivénhedt kiégett 70-es évekbeli akciófilmhős új próbálkozásai még egy kis lovetta reményében. Borzalmas, klisé, unalmas, lapos, vontatott (folytassam még a pozitív jelzők felsorolását?). Mondjuk mit is vártam egy Battlefield 4 után. Számomra hivatalosan a CoD mellett a BF széria is kuka :))

[ Szerkesztve ]

(#20) VitaD5 válasza wolfman (#10) üzenetére


VitaD5
tag

Nézőpont kérdése: Nekik nyerő, nekünk nyelő. Kíváncsi leszek, hogy hány DLC-s lesz a kampány, meg hogy hány DLC-s exkluzív Pay-to-Win fegyver lesz. :U Sőt, talán az achievment-ek megszerzésének jogához is egy játék árával megegyező DLC fog szükségeltetni/hó?

"Az emberek megszerették a DLC-ket." - Vagy csak nincs más lehetőségük a történet befejezéséhez.
Komolyan, mi lesz a jövőben? Megveszek egy 300 oldalas könyvet, ebből kapnék egy 100 oldalas klisé tengert, majd a 101. oldalon olvashatom, hogy hamarosan jön a kiegészítő első epizódjának első részének első fejezete. De hogy addig se unatkozzak, ajándékba kapok 199 üres oldalt, aminek a felhasználásának csak a képzeletem szabhat határt! :(

[ Szerkesztve ]

Yar Har fiddle di dee

(#21) Snip3r_HUN válasza #56230144 (#1) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Ezen azt értik hogy visszasírják majd a vásárolók a pénzüket a késztermék láttán. ;]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#22) blaca83


blaca83
őstag

A dráma szerintem az,hogy a BF4 után képesek még 1 bőrt lenyúzni az emberről egy szinte teljesen ugyanolyan játékért. Maximum egy DLC áráért lenne talán versenyképes.

Ráadásul ugyan az lesz vele szerintem mint a BF4-el volt...A Béta még oké aztán a végleges megjelenéssel pedig sz@rt kapunk a kezünkbe megint. A profit zsebre tétele után már nem érdekli majd őket, hogy játszhatatlan és tele van hibával. :W (megvetted, ez van játsszál) :DDD

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#23) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Dráma: El sem fog indulni a játék.
Vér: Választható. Vagy a saját, vagy a készítők ereit vághatjuk fel élőben.
Könnyek: Mindezt jó drágán.

Valahogy nem hiszem, hogy ez a sztori annyira egetrengető lesz.

Nyugodj békében Integra!

(#24) callmeakos válasza #56230144 (#1) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Az EA eltolta az egyik pénzautomatájának megjelenését. Bármi megtörténhet! ;] :D

All→M8

(#25) djculture válasza callmeakos (#24) üzenetére


djculture
félisten

Lesz helyette más, már felmerült hogy bf4-hez érkezik még egy mázsa dlc amihez ujabb prémium kell majd..

[ Szerkesztve ]

(#26) VitaD5 válasza Bad Pritt (#13) üzenetére


VitaD5
tag

Nekem csak a Riot Response van meg a Rocksteady-től. Túl sok játékot nem csináltak. Ugye a Riot Response, a Batman: Arkham Asylum, és az Arkham City, meg ha minden igaz, akkor most készítik az Arkham Knight-ot.
A kritikák alapján megkérdem: Honnan szerezték ezt a mértékű tudást, hogy ilyen játékokat csináltak/csinálnak? :))

[ Szerkesztve ]

Yar Har fiddle di dee

(#27) callmeakos válasza djculture (#25) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Pfff :D

All→M8

(#28) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Kövezzetek meg, de én remélem akkorát fog bukni ez a xar,mint egy ház ;] ;] ;]
Akkor talán észheztérnének, de valszeg lesz akkora eladás, hogy kitermelje a gázsiját annak a 4-5 embernek,akik összedobálják ezt a rakás fost.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#29) djculture válasza mcwolf79 (#28) üzenetére


djculture
félisten

Alig van olyan játék amit hype-al ne adnának el. Titanfall is siker lett pedig egy ugra bugra az egész, ma olvastam hogy már csinálják az újat ami tps is lehet.

[ Szerkesztve ]

(#30) wolfman válasza VitaD5 (#20) üzenetére


wolfman
veterán

A DLCkért nem a fejlesztő a felelősek hanem a vásárlók. Ha kiadnák a játékokat teljes egészében majd esetleg 1 expansion pack jönne hozzájuk, akkor is mindenki megvenné, de mivel a mai világban mindenféle gazdasági szervezetnek szarul megy (mindenhol megy a lehúzás, az átverés a csalás, az ügyeskedés), de mivel így 10-20 esetleg 30%-al többért is el tudják adni az ostobábbaknak már előrendelői környezetben is, így tényleg nem lehet szemét lehúzó bandának nézni őket, hiszen már régen átlátunk a szitán, tudjuk miért csinálják, de hagyjuk. Ha az adott játékot kevesen vennék, majd csak mikor már megy le az ára durván akkor esne neki a tömeg, észbe kapnának, hogy vissza kéne térni a régi kerékvágásba, de addig nem mígy vannak olyan majmok, akik 4 hónappal a megjelenés előtt előrendelnek egy olyan játékra amit aztán habzó pofával ku..aanyáznak. Ezek bizony megérdemlik.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#31) Petyyyyy válasza #56230144 (#1) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Dráma és könnyek, miután kiadtad érte a rakat pénzt és rájössz, hogy ez mégsem tetszik. :D

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#32) RyanGiggs


RyanGiggs
őstag

"könnyeket ígérnek a leendő vásárlóknak..." és 3 óra végigjátszási időt! :DDD

(#33) blaca83 válasza mcwolf79 (#28) üzenetére


blaca83
őstag

Sajnos nem lesz buktavári amíg ennyire tolják a marketingjét és a sok kis pisisnek megveszi az apukája vagy anyukája...! :B

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#34) djculture válasza blaca83 (#33) üzenetére


djculture
félisten

Ja ahelyett hogy spenótot vennének inkább :D

(#35) oriic válasza oriic (#15) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Eh, ezt persze nem veszi észre senki: :DDD

Live-Die-Respawn

(#36) Bad Pritt válasza oriic (#35) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Epic crossoverre gyanakszol? ;]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#37) blaca83 válasza djculture (#34) üzenetére


blaca83
őstag

:C :))

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#38) oriic válasza Bad Pritt (#36) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Vagy tesók vagy mittomén, vagy akármi. ( sok volt a sör)

Live-Die-Respawn

(#39) pr1mzejEE válasza #56230144 (#1) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Ez így tényleg érdekesen hangzik.

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.