Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23) t72killer válasza bacsis (#19) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Lehet lelketlen az intel, de ebben jobbak. De ahogy írtam is, nem akarok téríteni:R. Az újabb AMD eresztés itt is jobban teljesít/fog teljesíteni.

#20: számomra az intel fő hátránya eddig az akadozó drivertámogatás volt, 2 generáció, és már nincs is meghajtó. Most, hogy a win10 "örökké fog élni" ez kevésbbé probléma, de azért támogatásban tényleg jobb az AMD. Amúgy én is sokáig AMD-fan voltam - leginkább, mert a kategóriában ami nekem kellett (=Brazos) ők voltak a jobbak. Aztán ~3éve kezdődött az új gép(ek) építésének/beszerzésének ideje, és hirtelen légüres térrel találtam szembe magamat a piros oldalon. Amíg tehettem vártam, de az amd-től csak szép ppt-k szállingóztak, ütős teljesítmény (=üzleti noti Carrizo alapon) csak jópár hónappal a végső határidő előtt. Asztali gép is van otthon, most épül a második, mind2 kék: a főgép videóvágásra és hasonlókra értelemszerűen, a kicsi szerver amit mellé most összerakok a 7/24-es üzemmód fogyasztása miatt lett i3.

Amúgy érzi ezt az AMD, látom, hogy a 7850k-t az i3-6100 szintjére árazták. Így már, ha nem fut 7/24-ben, érdekes lehet.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.