Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#61) Szten Márs válasza KrAt (#59) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Furcsa, így a Nightwish után... szokni kell, úgy velszeg jó lesz.
Egyébként én nagyon utálom a stúdiófelvételeket, a létező összes zenét amit hallgatok (kivéve amiket csak időlegesen, mellékesen) kizárólag élőben hallgatom.... már felvett élőt, de úgyis érti mindenki :D Ott úgyis ki jön, hogy tulajdonképpen kik tudnak énekelni, meg kik azok akiknek három hétig egy teljes szerverpark dolgozik a hangjukon, hogy emészthető legyen. Meg maga a hangulat, minden más így, szal stúdiófelvétel alapján nem szoktam albumokat megítélni... egyelőre csak annyit tudok róla nyilatkozni, hogy furcsa, főleg mivel kb negyed órája kezdtem el hallgatni először :D

cousin333: Ahogy érzed... mondom én hallottam párszor énekelni, nem mellesleg olyan hangszíneken is ami nem épp az ő szopránjához való, és megállta a helyét ott is... Meg kiváncsi lennék, hogy Anette mit kezdene egy Within számmal ha el kéne énekelnie, cefettül kiváncsi... :U Mondom, nem egy súlycsoport, pedig nekem nincs semmi bajom sem Anette-tel sem az új Nightwish-sel (amíg nem énekeltetnek vele olyan régi számokat, mint a Sleeping sun vagy a Wishmaster, mert azokon sírok, ha Anette-tel meghallom őket)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.