Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) lenox válasza t72killer (#9) üzenetére


lenox
veterán

Lehet, ha van kedved forrasztani.

(#102) Reggie0 válasza lenox (#101) üzenetére


Reggie0
félisten

Url?

(#103) gtamate2 válasza Menthirist (#100) üzenetére


gtamate2
veterán

A linkelt kép miatt írtam referenciahűtőst, az amd ugyanis azzal reklámozta.

*Sn0w

(#104) tibcsi0407 válasza Menthirist (#100) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nincs sajnos. A 660-as előtt egy HD6850-em volt, nagyon szerettem, de sok volt a bug és a belassulás munka közben, így lecseréltem a 660-ra, ami tökéletesen teljesít. De néha játszom is, így kell egy kártya, ami kiszolgálja a munkát is és a játékot is jól a fenti szempontok szerint.

https://utdetailing.hu/

(#105) Menthirist válasza gtamate2 (#103) üzenetére


Menthirist
veterán

Az egy dolog, elvégre mi alapján válassza ki egyetlen oem-jét, hogy ne legyen harag a többivel? Mindegyik cég mindegyik kártyáját meg nem rakhatják be. Általános hogy referencia hűtőset mutogatnak reklámokban, az oem-ek meg reklámozzák a sajátjukat. De érvnek továbbra sem tudom elfogadni. A 290/290X vásárlók nem ref hűtőset fognak venni, ugyanolyan áron mint a 970.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#106) tomas51 válasza Sonja (#50) üzenetére


tomas51
senior tag

Ez jó pofa dehát inkább......
gpu,means,gpu

(#107) #16939776 válasza Reggie0 (#102) üzenetére


#16939776
törölt tag

Persze, 2db 10 KOhm-os 0402-es smd ellenállás arrébb forrasztásával betöltődik a Quadro bios. Összenőnek az elvágott sávok a GPU-ban :N

[ Szerkesztve ]

(#108) Laja333


Laja333
őstag

Ejnye, előbb cicereg a kártya, most meg a memória sávszéle adja meg magát memóriaigényes alkalmazás során.
Ez tényleg best buy kártya, csak nem a felhasználó szemszögéből. :(

(#109) #85552128


#85552128
törölt tag

Az AMD már "cseréli" a GTX 970-eket :C

"Anyone returning their GTX970 and wanting a great deal on a Radeon with a full 4GB please let us know."
[link]

Ez egyre jobb lesz úgy látom van pár troll az AMD-nél (is) :DD

[ Szerkesztve ]

(#110) lenox válasza Reggie0 (#102) üzenetére


lenox
veterán

Tudtommal hasonloan lehet, mint ezt:

http://videocardz.com/40218/nvidia-geforce-gtx-690-modified-into-quadro-k5000-and-tesla-k10

(#111) TTomax válasza #85552128 (#109) üzenetére


TTomax
nagyúr

Mennyit fizetnek rá?

(#108) Laja333
És még így is hozza a 290X-et... mi lenne ha tökéletes lenne?

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#112) HSM válasza RECSKA (#94) üzenetére


HSM
félisten

Nem szimpatizálok olyan cégekkel, akik évek óta ott verik át a vásárlóikat, ahol csak érik. Ez tény. Ettől függetlenül volt, hogy hogy Nv kártyát vettem, anno egy 8800 GTS 320MB és egy GTX260-am is volt tőlük, bár utóbbi 1 hét után ment apróra egy 4890 javára, annyira jó kártya volt driveresen.

Újdonság? 3 hónapja jelent meg, ez már nem újdonság-ár, hanem lehúzás-ár. :P Kivénhedt bányászkártyák? Persze, vannak olyanok is, de 90K-ért amit megveszel a boltban állatira nem olyat adnak. Nekem sem kivénhedt bányász 290-em volt, hanem vatta új, amivel soha senki semmit nem csinált előttem. Apróról sem csak ex-bányászokat lehet venni, nyilván, óvatosan kell vásárolni. Nv-ből is lehet amúgy különböző CUDA-gyilkolásokon átesett példányt venni, szóval ott is be lehet bukni, ha az ember nincs résen.

Hogy miben tud többet a 290X, abba nem mennék bele, akinek van egy csöppnyi esze, úgyis tudja. Gondolom, azért sejted, hogy nincs ingyen a 970/980-ak remek fogyasztása. Vagy hiszel még a csodákban? ;]

(#113) 7time válasza TTomax (#111) üzenetére


7time
senior tag

1,5 éves kártyára nagy szégyen lenne ha nem verne rá.

(#114) Laja333 válasza TTomax (#111) üzenetére


Laja333
őstag

Ha nem lennének ezek a hibái, akkor 980ként árulnák. :U

(#115) TTomax válasza 7time (#113) üzenetére


TTomax
nagyúr

Azonos csíkszélességen?Eddig nem volt rá példa...

(#114) Laja333
Akkor ezek nem is hibák... :U

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#116) Reggie0 válasza #16939776 (#107) üzenetére


Reggie0
félisten

Altalaban kb. ennyi. Csak konkret esetben nem tudom melyik 2 ellenallas az.

(#112) HSM: 290 ara mennyi volt negyed ev utan? meg dragabb is mint megjeleneskor, pedig volt 1-2 bug abban is, pl. black screen, power saving, stb.

[ Szerkesztve ]

(#117) jedis válasza tibcsi0407 (#88) üzenetére


jedis
senior tag

Heti 60-70 órát játszol ??? :Y :Y :Y :Y :Y :Y asszaqvaaa !!!!!!

Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

(#118) 7time válasza Reggie0 (#116) üzenetére


7time
senior tag

Általában a magban vágnak ahova nem tudsz bejutni és cinezgetni de ezen felül a Biost is csak buherálva lehetne cserélni ami nagyon rizikós.

(#119) Reggie0 válasza 7time (#118) üzenetére


Reggie0
félisten

Ez nem igaz. A kulso ellenallas az altalanos.

[ Szerkesztve ]

(#120) RECSKA válasza #85552128 (#109) üzenetére


RECSKA
veterán

mivel válaszuk nincs rá, és még nem is lesz egy ideig, trollkodnak... :U

HSM : 300W-ot nyalt be egy húzott i5-el és R9 290-el a géped? Mi alatt? Youtube?
A tápod milyen hatásfokú volt? 150%?

[ Szerkesztve ]

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#121) Malibutomi válasza RECSKA (#94) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Én öszevetettem a 290x (1080mhz) és 970 ACX (1300 feletti boost) teszteket és fej fej mellett voltak. Mindkettön lehet huzni még 10-15%-ot, szóval a körbehugyozást álmodtad. Volt három 290x nálam max furmark alatt értek el 80 fokot, játékokban 70-75, és ezt átlag 50% körüli ventikkel. A strix biztos halkabb, de ezek sem hangosak. Marad az állításaidból a fogyasztás, amire fentebb levezették hogy kb. 200ft lehet havonta.
Szóval ennyivel tud többet a sokkal újabb 970. Kicsivel halkabb, és megspórol neked havi 200ft-ot.

[ Szerkesztve ]

(#122) lemusz válasza Sonja (#50) üzenetére


lemusz
addikt

ez jó, tetszik :D

(#123) HSM válasza Reggie0 (#116) üzenetére


HSM
félisten

Negyed év után? 120K körül megkaptad a DC2, Tri-X, amilyet akartál... Én megjelenés után fél évvel vettem boltban 94K-ért a Windforce3-asom. ;)
A black screen hiba nem bug volt, hanem kompatibilitási gond bizonyos alaplapoknál. Nem vagyok róla meggyőződve, hogy nem az érintett lapok voltak benne sárosak. Nálam a power savinggal se volt különösebb gond, teljesen jól működött, egyből visszavette magát a kártya, ha nem volt szükség a teljes erejére. Egyedül a multimonitor és DXVA fogyasztása gázos, de az nem bug, hanem sajnos az ilyen lett.

(#120) RECSKA: Egy Seasonic Platinum Fanless 460W táp volt benne, tehát 90-93% hatásfok. Mint írtam, nem Youtube, hanem BF4 alatt, max grafikán FHD, és egy 64 fős tele szerveren. Ez volt a legdurvább terhelése a kártyának, mivel ez maxra hajtotta a GPU-t és eléggé megdolgoztatta a procit is és a ramot is.
Egy Voltcraft Energy logger 4000 volt a mérő, cirka 15 000 forintos kütyü, a PH tesztekben is ezzel mérnek.

Ha nem vettem vissza a 290 gyári állapotához képest 50Mhz-et és 20mv-ot, akkor volt 350W körül a fogyasztás ugyanígy, ami szvsz teljesen vállalható.

(#121) Malibutomi: Igen, ez az a hatalmas energiamegtakarítás. :C

[ Szerkesztve ]

(#124) Scholes9 válasza arn (#29) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Épp ez a lényege. Ebben a 970-es ár szegmensben nincs olyan kártya amit meg tudnánk venni és ami meg is felelne az elvárásoknak. Pont.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#125) sb válasza arn (#83) üzenetére


sb
veterán

Akkor meg 3.5GB a kari, nem 4GB ami a dobozon van.
Ebben a formában elég durva átb*szás.

(#126) RECSKA válasza Malibutomi (#121) üzenetére


RECSKA
veterán

Te összevetetted a neten fellelhető teszteket, grat! :R
Én próbáltam... :R

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#127) Reggie0 válasza HSM (#123) üzenetére


Reggie0
félisten

Nezd meg az argrafikont: [link]
16 kartyam volt banyaszni, ugyhogy rendesen figyeltem az arakat:)

De bug volt. Az elpida ramok kezelesenel volt hiba, nehany idozitest elirtak a biosban. (Azaz konkretan a hynixos idozitest hasznaltak.)

[ Szerkesztve ]

(#128) jorgoszka válasza Laja333 (#108) üzenetére


jorgoszka
tag

csak nem radeonod van?

Jobb ma egy gombóc fagyi, mint holnap egy se.

(#129) Malibutomi válasza RECSKA (#126) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Komoly jól megindokolt válasz. :) Bocs hogy a szubjektív véleményed kevésbé gyöz meg mint a tesztoldalak nagyrésze által mutatott kép (azt nem is mondom hogy többen ugyanazt jelezték akik váltottak hogy 290x-970 váltásnak nincs értelme , max 980-ra). Annál is inkább mert az elözö hozzászólásoddal már megmutattad hogy brutálisan elfogult vagy. :)

[ Szerkesztve ]

(#130) HSM válasza RECSKA (#126) üzenetére


HSM
félisten

Én is. Ezek mért eredmények, nem a hasamra ütöttem. :N

(#127) Reggie0: Nézd inkább a nem refeket: [link]. A refek ára mindig feljebb megy picivel, ha kijönnek a módosított verziók.
Valami rémlik az Elpida ramos történetből, de az javítva lett. A WF3-am is Elpidás volt, és semmi gond nem volt vele.

(#131) Reggie0 válasza HSM (#130) üzenetére


Reggie0
félisten

A nem refet nezni csalas, mert az kesobb jott ki vagy 3 honappal, raadasul karacsony utan. Ezert kell refet hasonlitani a refhez.

[ Szerkesztve ]

(#133) tibcsi0407 válasza jedis (#117) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Inkább annyit dolgozok. Néha játék is becsúszik persze. :)

https://utdetailing.hu/

(#134) Sontir Fel


Sontir Fel
őstag

Gondolkoztam egy 970 slin, de így inkább marad a 290. Aztán meglátjuk mi lesz dx12ben és az új játékokban. Nem szimpi ez az üzletpolitika.

[ Szerkesztve ]

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#135) jedis válasza tibcsi0407 (#133) üzenetére


jedis
senior tag

Értem, de az a 100 Wattos fogyasztás különbség csak terhelve jön ki ( game; render; konvert stb. ) , de egy excel buhera nem nagyon hajtsa meg a gépet ! Normál használat mellet, meg max 10-20 watt a különbség, de inkább 10 ! :)

Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

(#136) TTomax válasza jedis (#135) üzenetére


TTomax
nagyúr

hajtsa ?

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#137) tibcsi0407 válasza jedis (#135) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Gondolom láttad, amit linkeltem és, hogy nem excelről beszélünk.
Link

Igaz, nem 100%-on, de meg tudja fektetni a gépet 1-1 komolyabb projekt.

https://utdetailing.hu/

(#138) DRB


DRB
senior tag

Kedves barátom épp egy nappal(múlt hét pénteken, tehát valójában 3, csak én a hétvégét nem számoltam bele) a hiszti kitörése előtt vett egy GTX 970-et, kicsit elszontyolodott hétfőn, mikor olvasta az erről szóló híreket. De azért megtartotta a kártyát, pedig elállhatott volna, ugye valami két hét van erre. Annyi történt, hogy felhívott azzal a kérdésasel, hogy: „most akkor mi van, hibásak ezek a kártyák?” Igazából akkor én sem tudtam mi van, csak hiszti, vagy tényleg valós dologról van szó, ezért kitaláltuk, hogy csináljunk egy tesztdélutánt. Na ezt megtettük tegnap délután/este. És arra jutottunk, hogy semmire :DDD, azaz az ő „3.5” gigás GTX 970 OC kártyája kb. az én 4 gigás R9 290 OC-mel van pariban(átvittem hozzá az én videokártyámat, hogy az ő procijával/ramjával/alaplapjával legyen lemérve mindkét kártya), illetve nem tudtunk olyan körülményeket szimulálni(szándékosan nem is akartunk), amikor belassult volna a 970, legalább is vRAM elfogyás miatt. Szóval véleményem szerint, FHD felbontásban nem lesz neki gondja a 970-el, persze csak pár játékkal, illetve tesztprogrammal teszteltünk, szóval ettől még előfordulhat ilyen belassulás, nála is. Igazából igyekeztünk úgy csinálni, mintha nem is tudnánk erről az egész dologról, és csak arra volnánk kíváncsiak, hogy az ő gépében, az ő játékaival, az ő elvárásaival melyik kártya muzsikál jobban, azaz melyikkel járna(járt volna) jobban. Ebben kicsit mellényúlt, legalább is én kicsit úgy érzem, hiszen a két kártya hajszálra ugyan azt produkálta, de a GTX 970 cirka húsz ronggyal drágább(márkától, típustól függően lehet akár még egy tízessel is több, de kevesebb is), viszont sokkal kevesebbet fogyaszt, bár mint játékos ez őt pont nem érdekli, mondjuk engem sem.
Száz szónak is egy a vége, én mint aki inkább az AMD felé húz, azt kell mondjam jó kis kártya a GTX 970, de sajnos drágább mint az R9 290, és ugye most már tudjuk, hogy bizonyos körülmények között belassulhat(a hírekből, nálunk nem csinálta), viszont kevesebbet fogyaszt, így pl. könnyebb hűteni, stb. Pálcát nem akarok(nagyon :D) törni, de ha most kéne videokártyát vennem, akkor én most is a 290-et, vagy ha az árat veszem figyelembe akkor 290X-et vennék. De őszinte leszek, amikor kijött a GTX 970, magamban azért lejátszottam, hogy „ha most kéne döntenem, akkor lehet, hogy a GTX 970-et választanám, még ha drágább is”, de most hétfő óta némileg más a véleményem, és csak is kizárólag az NVIDIA hülyesége(sumákolása, vagy mitom én minek kéne hívni ezt, ráadásul nem is az első eset) miatt változott meg, maga a kártya az pont olyan mint három hónappal ezelőtt volt.
Egyébként van GTX-es gépem, szóval azért nem vagyok én AMD fanboy, de ettől függetlenül is igyekeztem az egyéni preferenciámhoz mérten a lehető legobjektíven vizsgálni a kérdést, igaz nem könnyű, de talán azért sikerült.

[ Szerkesztve ]

(#139) Seikai


Seikai
aktív tag

Nekem marad a 2db gtx 770 egyenlőre...970-re akartam váltani...

2k-ban kell a 4gb vram sli-ben--havernál már pl. szaggat a watch dogs 2db 970-el minden fullra nyomva és 4gb vramot zabál rtss szerint. Van, hogy leesik 5 fps-re. Ugyanezen beállítások mellett 2 db gyengébb R9 290 simán viszi akadás nélkül erről ennyit (pedig amd karikkal volt a nagyobb baki a progi alatt) :U

Cooler Master HAF XM, Asrock Z87 Extreme4, i7-4790K @ 4.6Ghz, Corsair Vengeance LP 16GB 1600 DDR3, Gigabyte GTX 980Ti G1, Corsair RM 850W, Crucial C4 250GB SSD, 2TB WD Green, Logitech G35, G15, Roccat Kone, Win8 64, ASUS VG278HE

(#140) jedis válasza TTomax (#136) üzenetére


jedis
senior tag

hajtja ! :D

Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

(#141) Menthirist válasza DRB (#138) üzenetére


Menthirist
veterán

Itt százszor le lett írva, hogy a mai legtöbb körülmény esetén a 3.5 giga is legtöbbször elég. És ekkor ugyanúgy teljesít ahogy eddig. Annyi lett csak mondva, hogy akkor van gond, ha egy játék épp belenyalna a 3.5 giga feletti részbe, ekkor ugyanis jelentősen be tud lassulni, akadni az akr 50 mega vrammal kevesebb állapothoz képest. Ennél többet itt nem állított senki (no meg azt, hogy ezt elhallgatni azért nem volt szép az nv-től). Ettől nem lett rossz kártya. Csak ha épp játszol egy játékkal, és az pont 3.7 gigát foglalna le, akkor le kell venni a textúrát, felbontást vagy máshol kell spórolni vele, lényeg hogy 3.5 alatt maradjon a vram fogyasztás. Az emberek többségének ez nem probléma, és így is van rendjén. Ettől függetlenül jogos elvárás egy négy gigás kártyától elvárni hogy 3.7 is beférjen jól :) Persze lehet hogy csak egyszer-egyszer kerül az ember ilyen helyzetbe, vagy ultra beállítások mellett a pálya egy része nyal csak bele a 3.5 giga feletti értékbe, ott akadhat egy ideig, de ennyi. Van akit nem zavar, van akit igen.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#142) DRB válasza Menthirist (#141) üzenetére


DRB
senior tag

Kb. pont ezt írtam le én is, csak hosszabban, más szavakkal, saját tapasztalatokkal kiegészítve, stb., úgyhogy nem értem miért írtad nekem amit írtál.
Persze lehet félre értettem, de nekem kissé „kioktatónak” tűnt:
Itt százszor le lett írva..., annyi lett csak mondva, hogy... vagy Ennél többet itt nem állított senki...
Bocs ha félreértettelek :B :R

[ Szerkesztve ]

(#143) Menthirist válasza DRB (#142) üzenetére


Menthirist
veterán

Nem akartalak kioktatni, csak arra akartam mindenki számára célozni, hogy az "nvidia haterek" jelentős része is ezt mondta. Annyi, hogy speciel én sem vennék így 970-et, mert ha kb ugyanannyiért egy kb ugyanolyan erős kártyát kapok, akkor számomra a biztos négy giga, a mantle és a true audio többet ér mint a hangerő (azt a napi 2-3 órás intenzívebb játékkal járó havi kb 100 Ft-ot meg leszarom)

Szóval a kártya ettől még jó, de nem teljesen az, amit az nvidia reklámozott. Az embereknek feltűnt hogy valami gond van velük bizonyos esetekben (az ember csak véletlenül nem szokott l2 cache és vram benchmarkot írni hogy letesztelje a nem létező elméletét), kiderült hogy ez, az nv meg azt mondta, sorry, csak elírtuk a marketing brossúrában, javítottuk, téma részünkról lezárva. Másoknak meg nincs ezzel lezárva. Miért lenne. Azzal hogy kijavítják papíron helyesre az adatokra, még érezhetik átverve magukat vagy másokat.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#144) 7time válasza Menthirist (#143) üzenetére


7time
senior tag

Ilyen VGA-t 3+ évre vesz az ember és gyanítom hogy jövőre már egy tucat játék fog beleszaladni a 3,5GB limitbe.

(#145) sb válasza HSM (#86) üzenetére


sb
veterán

A halkság is relatív. Egy 300W gépet nehezen halkítasz le azért. Vagy legalábbis jóval nehezebben és/vagy drágábban, mint egy kisebbet.

De amiért igazából a hsz-t írtam az az "aki 300W alatt akar fogyasztani az ne játsszon" mondat.
Ezt gondolom nem gondoltad komolyan. Hány százalék lehet, aki 300W felett játszik? :)
Kb. mintha azt mondanád, hogy nem érdemes 300LE alatt autóval közlekedni.

Én most 7850-el és i5-2500-al tuninggal együtt is elvagyok 160-180W-ból. Kényelmesen, hangtalanul hűtve.
Efölé már nem is mennék szívesen. Egy 960 még beleférne fogyasztásban kb, de ennyi. Teljesítmény oldalról is kb. itt az optimum. Ezzel elfut a cuccok 90%-a, ami nem, az 2x erősebb gépen se általában.
A köv lépcső meg ugyanebből a fogyasztási keretből egy APU+dvga lesz, ha egyszer kihozzák az IGP-ből azt az 5-800gflops-ot a cpu mellé ami benne van.

(#146) t72killer válasza 7time (#144) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Azok elég komolyan bele fognak szaladni a GPU limitbe vagy memsávszél-limitbe is :U . Ugyanez volt a fáma a 2 vs 4GB-os GTX770-ekkel, mégsincs még most sem komoly különbség a kettő között.

Ill. ha mégis a 3.5 giga a baj, akkor valszleg baj lesz 4 giga is és 8-12-16 körül kell majd kotorászni...

#145, "aki 300W alatt akar fogyasztani az ne játsszon" - Jah. A konfigom (4770k+ Giga 970 G1) furmarkolás közben, szénnéhúzott VGA-val se fogyaszt 250W-nál többet :U Azért erről meredek azt mondani, hogy nem alkalmas játékra :U

#147: A csökkentett sávszél ahogy értettem a fennmaradó 0.5 gigára vonatkozik, a 3.5-et teljes sebességen címzed továbbra is.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#147) 7time válasza t72killer (#146) üzenetére


7time
senior tag

Viszont nem mindegy hogy szimplán kifogy a memóriából vagy még a sávszél is a felére csökken.

(#148) Laja333 válasza t72killer (#146) üzenetére


Laja333
őstag

Lol, amatőr. A procim húzva egymaga megeszik ennyit. :DDD

(#149) 7time válasza t72killer (#146) üzenetére


7time
senior tag

Azért ez a cikk nem jelent túl jót ha VGA memóriáról beszelünk.

[link]

(#150) lenox válasza Menthirist (#143) üzenetére


lenox
veterán

Nyilvan az arat ugy tekergetik, hogy a legtobbet kaszaljak, az nem adottsag.

Amugy szerintem sokan megnezik a bandwidth-t rutinbol, en is meg szoktam minden uj kartyan.

#145
Kb. mintha azt mondanád, hogy nem érdemes 300LE alatt autóval közlekedni.

Es nem is erdemes, meg nem is sokan kozlekednek 300 lovas autoval, nezd csak meg az utakat, 1000-bol egy nagysagrendileg, de lehet, hogy meg kevesebb.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.