Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) TTomax válasza Abu85 (#126) üzenetére


TTomax
nagyúr

Kár,hogy ez a vevőket nem érdekli
.. Talán az igényeket kellene kiszolgálni,mert nem ez történik... Persze lehet délibábos jövőképeket kergetni,csak abból nem lesz profit...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#152) Kovalajnen válasza Joachim21 (#145) üzenetére


Kovalajnen
csendes tag

Szívemből beszélsz, nekem egy GTX 460 GLH-m van..., de olyan mértékben fejlődik az ifjúság pénztárcájának megcsapolása, mint még semmikor ezelőtt.....

Persze ez csak a magyarokat érinti legkevésbé, akik mindig jobban teljesítenek.... :R :R

(#153) bandika0626 válasza Abu85 (#150) üzenetére


bandika0626
senior tag

Reméljük így lesz és nem kell sokat várni rá.

AMD RYZEN R7 1700, Cooler Master MasterLiquid 240, MSI X370 SLI PLUS, Corsair 2x4GB DDR4 3600MHz,Asus dual 1060 3G , Gigabyte GTX 1060 3G , Coolermasters GX 450, WD Caviar black sata3 500GB, SSD samsung 830 64GB.

(#154) Retekegér válasza NandoXXL (#141) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Az adott mezőnyre nézve jó, ahhoz képest, hogy mennyire vissza lett butítva.

<< Heimdal >>

(#155) PandaMonium válasza Bjørgersson (#135) üzenetére


PandaMonium
őstag

A $ = € csak a Steam szerint igaz, mindenhol máshol nem viccből vannak az árfolyamok. Általában úgy számolunk USD-ről HUF-ra, hogy USD * aktuális váltási ár * 1,27, így ki is jön a 70.000Ft. De még ha igazad is lenne 200*310 = 62.000Ft, nem 70.000Ft.

Egyébként én is azt remélem/reméltem, hogy az Nvidia ráfekszik idén az OpenCL-re, jó volna már lassan elfelejteni a CUDA-t. :(

What I cannot create, I do not understand

(#156) Kovalajnen


Kovalajnen
csendes tag

Na, elmondom mi lesz...., mint a 9600 GT-nél..., ami az első körökben ugyanazt tudta a tesztekben, majdnem, mint a 9800GT most is ez van, ezt a hulladékot csak a hülye veszi meg, pár hónap, és a semmibe vész.... :K Beruházott lóvé meg kuka!

[ Szerkesztve ]

(#157) davidsone


davidsone
addikt

kicsit izmosabbra számítottam...

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#158) #72042496 válasza jedis (#119) üzenetére


#72042496
törölt tag

"Ennél az árkategóriánál 10-20 EFt nem pénz !"

Na ne már, az nem úgy működik hogy valakinek vagy elég a 960, vagy megveszi a másfélszer annyiba kerülő 970-et. :) Olvasd a topicot vagy nézz szét a neten - bizony van az a réteg amelyiknek egy GTX 960Ti lenne az ideális választás. Na, ők vesznek most AMD-t.

(#159) Anubris válasza PandaMonium (#155) üzenetére


Anubris
őstag

Iponnál van Gainward 65-ért most. Hamar lemegy ez 60-ra.

(#160) #72042496 válasza #72042496 (#158) üzenetére


#72042496
törölt tag

A másfélszer annyit dollárban értettem, durván 210 illetve 350 USD az említett kártyák ára.

(#161) Jack@l válasza Abu85 (#143) üzenetére


Jack@l
veterán

"Inkább az OpenCL fut a CUDA-n keresztül, de az NV OpenCL 1.1-en ragadt,"

Ez egyre vadabb lesz... Valaki légyszi állítson le a közeledben.

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#162) nemlehet válasza Feri1977 (#118) üzenetére


nemlehet
őstag

És akkor fizeted rá még a 27% áfát meg 2% vámot és milyen jól jártál mert pont ugyan ennyiért megveheted itthon is.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#163) edari válasza Jack@l (#161) üzenetére


edari
őstag

Nyugi :) ;]

[ Szerkesztve ]

(#164) Peat;)


Peat;)
veterán

Ez a 960-as pont ugyanolyan vacak mint a 285-ös a másik oldalon. 2gb-os vga-t már nem vennék, a sávszélesség engem nem nagyon érdekel ha jók az eredmények, ez kb olyan mint régen az egekbe húzott celeronok versus alacsony órajelű amd-k, egy szám önmagában semmit nem jelent.

AMD oldalon a 280-ast jobbnak tartanám, annak akinek nagy háza van. Olvasgattam a topikját tud az a krátya melegedni, így nem nagyon tudom hova tenni a fogyasztási eredményeket. Az ASUS 280-asat már majdnem meg is vettem ennek ellenére, aztán látom hogy nem fér be a házamba...a nyák melegszik akkor vagy mi a fene? És még panaszokat is látni.

A 760 nem éri meg az árát szerintem, a 770 2gb megint kevés, 4gb már jobb de drágább is és bizonyos területeken ez a teszt is megmutatta hogy 2-3 éves chipről van szó.

Szerintem nincs semmi jó vétel a középkategóriában jelenleg, egyedül a sima 280-as, annak akinek a háza normális méretű és szellőzésű. Remélem következő AMD-knek sikerül annyit javulni a fogyasztási oldalon ami nem okoz minőségbeli és méretbeli problémákat.

(#165) jsk válasza Peat;) (#164) üzenetére


jsk
senior tag

Az R9 280-ok közül as ASUS kifejezetten ajánlott. Míg az x-es 280-ok közül az ASUS kifejezetten nem ajánlott, mivel nincs hűtés a vrm-en.

[ Szerkesztve ]

(#166) Areturus válasza Jack@l (#161) üzenetére


Areturus
tag

Miért, mi a baj ezzel a kijelentéssel? Illetve miért nem értesz egyet vele? Nem trollkodom, tényleg érdekel.

(#167) kovsol


kovsol
titán

Számozás alapján én elvárnám, hogy hozza a korábbi széria eggyel feljebb lévő szintét. Jelen esetben egy gtx770/680 szintet minimum vártam volna tőle olcsóbban.

May the Force be with you!

(#168) Peat;) válasza jsk (#165) üzenetére


Peat;)
veterán

Pontosan ezt olvastam és azt hogy nem szabad pont emiatt tunningolni. Az az igazság hogy már 65-ért is van 960-as, ez már a legolcsóbb 280-asok szintje. Teljesítmény árban ez a nyamvadt 960-as is ott van a nyakában és nyugodtan megrántható annyira amennyit az adott kártya bír félelem nélkül. 60 alá becsúszik az ára igazából népkártya lehetne, miközben ismétlem, nekem nem szimpatikus a 2gb. A 660-asam még mindig kiszolgál, várok még.

Kovsol: mondjuk ez sokkal olcsóbb mint egy 770-es ha megnézel egy mai árlistát. Én most a 65k-s gainwardból indulok ki ami nekem még szimpatikusabb is így ránézésre mint pár másik, vagy a tesztelt példány.

[ Szerkesztve ]

(#169) Cassi válasza Anubris (#159) üzenetére


Cassi
senior tag

Ezen az áron (65, még inkább 60) már tulajdonképpen rendben is van, egy éve ennyi volt a 760 OC. Nem nagy előrelépés, de mégiscsak valami, azt hiszem, cserélni fogom. A HEVC dekóderről majd keresek valami tesztet, mert ez érdekes lehet, Tudja valaki, van-e már valamilyen MPlayer-támogatás hozzá?

(#170) kovsol válasza Peat;) (#168) üzenetére


kovsol
titán

Még szerencse, hogy olcsóbb a 770-nél. Akkor mi értelme lenne az egésznek azon kívül, hogy kicsit kevesebbet fogyaszt. :D (jah meg olcsóbb gyártani, de az minket nem érdekel)

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#171) Gainka válasza kovsol (#167) üzenetére


Gainka
őstag

És akkor milyen kártyákat raknál alá a palettán? Négy gtx 950 ti-t? :DDD
Én valószínűleg tartom hogy jön fölé a ti verzió, sok helyen látni már róla morzsát.
Mivel már most van amelyik 65k, biztos vagyok benne hogy lesz egy kettö majd 60 alatt is, ami azt jelenti hogy simán lesz hely 80k környékén egy ti verziónak. mint ahogy annak idején a gtx 660 ti is 80-90 k volt a 660 50-60 között a 670 pedig 100 fölött.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#172) Peat;) válasza kovsol (#170) üzenetére


Peat;)
veterán

Persze, ez egy nagy kicseszés így, én nem vitatom hogy most nagyon megszedi magát az nvidia. AMD topikban olvastam hogy csak március után jönnek majd az új vga-k, legalább 3 hónap. Addig ez így marad ha venni fogják, remélhetőleg nem és akkor nem csak az AMD-re fog várni a gyártó. AMD mindenesetre felébredhetne a rózsaszín világából, nagyon nem oké amit műveltek az elmúlt időszakban, több éves chipeket sóznak ránk ők is. Pont ezért várom ki, hátha akkor jobb lesz a kínálat. De ettől még aki most vesz ebben a kategóriában vga-t a többihez képest nem rossz vétel a 960-as, bármilyen fura is ezt leírni..

(#173) Komplikato válasza Robert07 (#101) üzenetére


Komplikato
veterán

"Az oké, hogy 1-2 kondit lehagynak, mert nem feltétlenül szükséges, nade memóriachipet?"

Pedig bevett szokás elég régóta. Néha sikerült olyan szörnyeket is előállítani, mint a méltán hírhedt Radeon HD3730, ami egy HD3870 fogyasztásával rendelkező borzasztó lassú kártya lett. :D
(A kevesebb memória chip miatt ott és talán máshol is, kapásból kevesebb ROP is volt, ha jól emlékszem.)
Viszont már előtte is voltak hasonló megoldással készült olcsóbbított kártyák.

[ Szerkesztve ]

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#174) Komplikato válasza Peat;) (#172) üzenetére


Komplikato
veterán

A Radeon R9-285 az mitől több éves chip? ;]
Jó persze értem én, a többségre gondolsz, amik jó része valóban az.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#175) babkukta válasza Anubris (#159) üzenetére


babkukta
senior tag

igen, ezt én is néztem :K ilyen árban már alakul. Tehát nekem nem a kártyával van bajom. Mert kell az alsóbb kategóriába is frissítés, hanem h itthon mennyiért próbálják elpasszolni. A külföldi 200 dodós ár az qrva kevés, csak itt csesznek ki velünk. Az EVGA-nak is a legerősebb 960asa is 230 dollár. Itt meg 70 alatt nincs is EVGA. Nem értem. Ha a 60 ezret megkörnyékezi ez a kártya, és egy árban lesz az r9 270xel, akkor viszont eléggé ajánlott vétel!

Üdvözlettel, Tibi

(#176) Anubris válasza babkukta (#175) üzenetére


Anubris
őstag

Szerintem lesz 60-ért is, egyelőre csak a legerősebb változatok eladóak iponnál. MSI Gaming tényleg drága lett, de pl. lesz még annak két gyengébb változata is.

(#177) mcs válasza Kovalajnen (#156) üzenetére


mcs
veterán

A 9600GT legalább sokáig elegendő kártyának számított 1280x1024-1440x900 felbontásban közép-magas grafikai beállításokon. Ennek a 960nak ilyen árcédulával pedig 1920x1080ban illene jeleskednie évekig, ahol eleve necces a 128 bit és talán a 2 GB miatt is. De ne legyen igazam, és ne ütközzön ki túlzottan a ramkorlátja. ;)

[ Szerkesztve ]

(#178) bandika0626


bandika0626
senior tag

Nem kell itt aggódni. Majd csinálnak egy GTX960 BOOST-ot 192 biten 3GB VRAM-mal. És akkor ezzel be is tömik a 960 és 970 közötti részt.

AMD RYZEN R7 1700, Cooler Master MasterLiquid 240, MSI X370 SLI PLUS, Corsair 2x4GB DDR4 3600MHz,Asus dual 1060 3G , Gigabyte GTX 1060 3G , Coolermasters GX 450, WD Caviar black sata3 500GB, SSD samsung 830 64GB.

(#179) Tharkoul


Tharkoul
tag

Ez használtpiacon lesz érdekes nagyon. Ha a Phantom 65-ért már elvihető, akkor az azt jelenti, hogy hardveraprón egyesek 55-58-ért fogják árulni, köszönhetően a forrásaiknak. Márpedig ha ez így lesz, az lenyomja a nála erősebb 680-asok és most ebben az árkategóriában forgó 760-asok árait is. Lesz itt még kártyaözön az elkövetkezendő hetekben.

Azt eddig is tudni lehetett, hogy ez csak refresh lesz. Kaptunk egy kártyát a 760 és a 770 közé, ami 1-2 driver múltán hozni fogja a GTX680 teljesítményét. Persze, nyújthatott volna többet is az Nvidia, de minek? AMD-t nem söpörheti le, akkor meg minek strapálja magát? Az elkövetkezendő hónapokban, ha már fejlődni nem fejlődhet, ki fogja adni az összes régi kártya frissített változatát. Majd ha esetleg az AMD új kártyái veszélyt jelentenének, némi árkorrigálással és 960Ti-vel rendet tesznek.

[ Szerkesztve ]

(#180) #52815360 válasza babkukta (#175) üzenetére


#52815360
törölt tag

Nagyon erős a dollár (ha igy megy tovább, 1-2 hónapon belül 1:1 lesz euróval), valamint ez a bevezető ára. De mindig van, aki rácsodálkozik...

(#181) Butcher-HUN


Butcher-HUN
senior tag

OFF: Komolyan mondom az embernek el megy a kedve a fórum olvasásától. Egyesek ugy sírnak mint a fürdős *urvak. Nem is csodálkozom, hogy Magyarország ott tart ahol. A cikk a GTX 960-rol szol illetve megjegyeztek USA-ban mennyi az ara. Istenem hogy akarjatok mar össze hasonlítani Magyarországot Amerikával bazz ég és fold a kettő. Aki leleményes úgy is betudja majd szerezni olcsóbban külföldről. Az meg hogy mar itt is a politikát kell olvasni felháborító éppen eléggé tele van vele az internet és a média. Nincs pénzed rá nem veszed meg vagy gyűjtsél vagy mit tudom én, de ezzel itt trollkodni szánalmas. Előre elnézést kerek a Moderátoroktól, de ez kikívánkozott belőlem. :W

ON: Igen is jo munkát végeztek az NV mérnökei fele akkora sávszelességgel ha nem is sokkal, de megelőzte a GTX 760-at. Kevesebbet is fogyaszt, hogy spórolni tudjál az áramszámláddal. Nem beszelve arról hogy latszik a fejlődés a régebbi architektúrától tehát jo úton halad az NV. Na meg nem beszelve a driverekrol ami majd idővel gyorsít rajta es az NV-nel igen csak rágyúrtak. Amit meg kihagytam, hogy megkapjuk az összes feature-t ami a nagyok tudnak. A játékosok többsége fullHD-ban játszik és ezt a kártyát erre lőtték be komolyan kell ennél több? :R

[ Szerkesztve ]

✔<<<My Gaming PC>>>: http://butcherproductions.webs.com/my-gaming-pc ✔ <<<My Gameplay Channel>>>: https://www.youtube.com/user/szakozs✔

(#182) subaruwrc


subaruwrc
félisten

200 dodó tehát 70k huf. lemaradtam hogy 350-be váltják a dollárt ? :DDD

(#183) regener válasza subaruwrc (#182) üzenetére


regener
veterán

Nem, csak míg ritkának számít addig nem is lesz olcsóbb, illetve megjelenés napja van, de vígasznak ez már jó ár: ~65

[ Szerkesztve ]

(#184) #52815360 válasza subaruwrc (#182) üzenetére


#52815360
törölt tag

Inkább arról maradtál le, hogy áfakulcs, vám, kiskereskedelmi haszon.

(#185) Menthirist


Menthirist
veterán

Szóval ha jól értem, 75 ezerért (most) annyit tud, mint a két és fél éve megjelent, általam másfél éve kb ennyiért vett kártyám. Amit ugye most ennek az összegnek a töredékéért meg lehet venni használtan. És 128 bites memóriabusza van, hogy nehogy véletlenül is lehetséges legyen normálisan fullhd felett csinálni bármit is. Az is érdekes, hogy egyesek mennyire nagy dolognak tartják, hogy tartja a tempót egy 280-assal. Könyörgöm, két éves vga-val hasonlítják össze.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#186) #72042496 válasza #52815360 (#184) üzenetére


#72042496
törölt tag

A 200 dollárba a kiskerek hasznát már belekalkulálták (MSRP, manufacturer's suggested retail price), a másik két tétel viszont tényleg hiányzik belőle.

(#188) Imre921: Szerintem is rusnya szegény. Nem szívesen venném kézbe.

[ Szerkesztve ]

(#187) Balathruin válasza Menthirist (#185) üzenetére


Balathruin
veterán

Van 65 ezerért is.

[ Szerkesztve ]

(#188) Imre921


Imre921
tag

Ez akkor lett volna 'pászentos ha ennyiért

[link]

256bites lett volna 4gb vrammal :(((

Az alapkoncepció nem rossz végül is, de azt gondolom hogy az egyre fejlődő képjavító eljárások miatt nem számít jó vételnek ez a kártya, mert van hogy a 2gb vram manapság csak ennyire elég

@balathruin

Gusztustalanul néz ki ez a Gainward kari :(

[ Szerkesztve ]

(#189) NandoXXL válasza Butcher-HUN (#181) üzenetére


NandoXXL
senior tag

A teljesítmény/fogyasztás mutatót tekintve a GTX 980, 970, 750TI től elmarad. Ez így kevés.

(#190) Fo_AMD_Fun válasza Menthirist (#185) üzenetére


Fo_AMD_Fun
csendes tag

Valamint 120W-ot fogyaszt. Ez azért nagyon durva. Számoljatok -100W-al. Ha sokat játszol az nagyon sokat számít. Melegedés szintén. Azt is olvastam, hogy másfél gigaHerz-ig is tudták húzni a GPU-t. Szóval nem rossz ez, valamint biztosan lesz 192 bites 3 Gigás verzió. Szerintem a 970 110 ezerért rablás. Jó lesz ennek egy Ti vagy Boost verziója 3 hónap múlva.

(#191) Kovalajnen válasza Butcher-HUN (#181) üzenetére


Kovalajnen
csendes tag

Ne olvasd! Ki kért rá?

Amcsi buzi vagy? A Vajna is kiment 56-ban, mégis visszajött megdögleni...

Amúgy meg ismét bővült az Ipon kínálata: [link] :R

[ Szerkesztve ]

(#192) tixem válasza Butcher-HUN (#181) üzenetére


tixem
addikt

istenem már megint az áramszámlával jönnek. Terhelve ez is bekap 200 wattot, talán ha ez az érték 100 alatt lenne akkor azt mondanám, hogy rendben van.

Valaki mutasson már egy kimutatást arról, hogy egy néhány tíz wattal kevesebbet kérő VGA-n jelentős összeget spórolt az éves áramszámláján... Ha akad ilyen akkor esküszöm eladom a 7870-em és veszek egy gt720-at mert hát keveset fogyaszt.

Akinek van pénze ilyen kártyára az ugyan ne sírjon már évi 2 ezer Forinton, vagy talán még annyin se :W

Mellesleg 128 bit-től szép teljesítmény, de ennyiben ki is merül az összes jó tulajdonsága. Ja, kevesebb hőt termel még ez is pozitívum.

De, hogy most ez legyen a divat 2015-ben, hogy egy felsőközép kategóriás kártya 128 bites legyen 70 ezerért, azért az már kicsit vicces, akármilyen jól is teljesít (egy több éves amd megoldás ellen).

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#193) Televan74 válasza Imre921 (#188) üzenetére


Televan74
nagyúr

Persze,és akkor ki venne továbbra is GTX970 -t :U .

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#194) gbors válasza Balathruin (#187) üzenetére


gbors
nagyúr

gyanús nekem ez a 65e FT-os ár, szerintem adminisztrációs hiba - a Gainward kártya ugyanúgy 200 USD, mint a többi. de ne legyen igazam :)

(#185) Menthirist:
Könyörgöm, két éves vga-val hasonlítják össze.

ill. három :)

(#112) enterlaci: gondolom, az lesz, mint a 600-as szériában - a GM204-es chip agyoncsonkolt verziója lesz.

[ Szerkesztve ]

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#195) #72042496 válasza tixem (#192) üzenetére


#72042496
törölt tag

"De, hogy most ez legyen a divat 2015-ben, hogy egy felsőközép kategóriás kártya 128 bites legyen 70 ezerért, azért az már kicsit vicces, akármilyen jól is teljesít (egy több éves amd megoldás ellen)."

Ez nem divat, hanem üzlet. Majd ha lesz újabb AMD megoldás, akkor csökkentk az árát.

(#196) Balathruin válasza Imre921 (#188) üzenetére


Balathruin
veterán

Nem kell nézni, hanem használni. :D Zárt házba rakod akkor nem zavarna, ablakosnál még oké.

gbors: Reméljük, hogy nem az.

(#197) Peat;) válasza tixem (#192) üzenetére


Peat;)
veterán

Érdekes ahogy kiakadsz a fogyasztáson, majd beírod hogy mivel 128 bites ezért tökmindegy mennyit megy rossz és kész. Miért, ha 256 bites lenne, ugyanilyen adatokkal a többit nézve, ugyanezen teljesítménnyel akkor JOBB lenne? Szerintem édesmindegy. A tesztelt játékok közül talán az első a legjobban memóriaigényes, de ott sincs gond vele. Úgy néz ki ez a téma is fel volt fújva annak idején hogy mennyre fontos tényező. Nálam pont ezért egyforma a 285-el, csak az jobban fűt, már most drágább és házon belül is kapni nála jobbat (még). Ameddig nincs jó konkurencia persze hogy csak ezt kapjuk.

[ Szerkesztve ]

(#198) Menthirist válasza Fo_AMD_Fun (#190) üzenetére


Menthirist
veterán

nagyon sokat számít? mennyit? havonta 2-300 Ft-ot, ha 24 órában max teljesítménnyel menne? Amit amúgy nem tesz, úgyhogy maradjunk annyiban hogy sok játék esetén is 100 Ft körül van havonta a különbség. Aha, sokat számít. Mellesleg nincs százezer fogyasztó a lakásomban. Megengedhetek magamnak emiatt egy 300 wattot fogyasztó gépet. Sőt, egy négyszázat is :) Még így is sokkal kevesebbet fogyasztok, mint a legtöbb ember :)

Ha jön ennek a 192 bites 3 gigás 960 Ti változata, akkor ennek a kártyának pláne nincs hivatalosan sem értelme.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#199) Kovalajnen válasza gbors (#194) üzenetére


Kovalajnen
csendes tag

Rendeld meg! Kötelesek a jelenlegi összegért szállítani.... ;)

(#200) kpal


kpal
veterán

..azért 256 bit lehetne . Nekem egyedül a passzív hűtés megoldás tetszik így legalább nem zavaró , játék közbe süvíthet..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.