Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) eversman


eversman
tag

Aki feltette az L-t, az belső memóriával kapcsolatban mit lát? Nekem 3gb-t lefoglalt a rendszer, ami eddig szerintem nem volt...

(#1052) kicsizee


kicsizee
aktív tag

hali. most olvastam egy cikket, hogy a lolli alapból jobban terheli az akksit, rendszerileg hibás.kevesebb üzemidőt eredményez. és ez nem a mobilgyártók okozzák, a rendszermagban van a bibi. üdv

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#1053) Roliiii válasza kicsizee (#1052) üzenetére


Roliiii
aktív tag

Nekem jobban birja mint azelött, ugyan annyi nyomkodás mellett marad még 30% mint amikot KK val már le volt merülve.

http://www.ted.com/talks/shawn_achor_the_happy_secret_to_better_work

(#1054) kicsizee válasza Roliiii (#1053) üzenetére


kicsizee
aktív tag

érdekes, lehet hogy ha nem volna benne a bug, akkor tovább bírná, de annyit optimalizáltak rajta hogy a lollival így is tovább húzza mint a kitkattal. megvárom még egy két ember véleményét telepítés előtt, hogy megéri e a cserét

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#1055) nova001 válasza kicsizee (#1054) üzenetére


nova001
senior tag

szerintem ugyan olyan az aku lollipoppon is. nem egy acélos!

xperia után nekem csalódás

amugy a rommal semmi baj nincsen, rootolni is lehet, minden patent

(#1056) kicsizee válasza nova001 (#1055) üzenetére


kicsizee
aktív tag

hát akku terén nekem is nagy csalódás. a huawei g620s-sem átlagba 3,5-4 órát húz, míg ugyanolyan használat mellett az asus 1,5-2 órát bír. azért ez kicsit különbség :( azért várom a Lollit hátha javított rajta valamit, mert azért 2 óra képernyőhasználat, az nem valami sok

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#1057) kicsizee


kicsizee
aktív tag

hali, 1 óra alatt 10%-ot merült a teló akksiról lehúzva úgy, hogy a képernyő egy pillanatra sem volt bekapcsolva. azért ez már kicsit gáz. ilyen elven zsebben 10 óra alatt csutkára merül. azért még mindig kitartok a melett, hogy egy optimalizáció elfért volna még az asusban.

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#1058) aero. válasza kicsizee (#1057) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Nem rónám fel, hogy ez az ASUS hibája. Látszik is, hogy a GP Szolg. ragadt be, aminek nagyon jó szokása ezt csinálni, minden készüléken. Force close, vagy restart megoldja.

(#1059) kicsizee válasza aero. (#1058) üzenetére


kicsizee
aktív tag

csak az érdekes, hogy másik telón sose ragad be, és már vagy 3 hónapja nem volt restart és ilyeneket nem csinál. tudom, azárt az android igényli hogy néha-néha kapjon egy kis restartot, hogy helyreálljon. csak meglepő volt számomra. mondjuk a google appokat nem is szívesen frissítem, mert csak zabálják a ramot és az akksit. de most helyreállni látszik a dolog. na még tesztelgetem akkor.

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#1060) kicsizee


kicsizee
aktív tag

Összehasonliásként a Huawei G620s és az Asus Zenfone 5 ös teljesítménye ugyanolyan töltöttségről indulva, ugyanolyan beállításokkal,ugyanolyan hasznalat mellett. Azert a 2x több képernyőidő eléggé ráver az Asusra. Az asusból eddig egyszer sikerült kixsikaenom 2,5 órát,sajnos ennyit tud,vagy csak egy hibás készülèket kaptam

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#1061) Roliiii válasza kicsizee (#1060) üzenetére


Roliiii
aktív tag

Szerintem nézelődj még mert valami nagyon rosszul van beállítva nálad, mindig felébresztheti a procit vagy valami. (Lásd például múltkori képen a Google Play cucc)

Tessék nézni hány %-os az akksi. ;)

http://www.ted.com/talks/shawn_achor_the_happy_secret_to_better_work

(#1062) kicsizee válasza Roliiii (#1061) üzenetére


kicsizee
aktív tag

Epp ezert fura nekem is. Tudsz esetleg valami tippet,segítseget adni? Van az az uj ipcio frissitessel jött, hogy melyk alkalmazásokat mikorr inditsin. Meg van rögzítve pár app,hogy a ram pucolasajor melyikeket ne zarja be. Lehet az is okozhatja? Csakmert a buaeeien is van ilyen opsön és ott rendesen műxik.valami tippek? Neked meg a kitkat van fent?

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#1063) kicsizee válasza Roliiii (#1061) üzenetére


kicsizee
aktív tag

úgy hogy mindent visszállítottam alapbeállításra, 8%-os képernyőhasználatnál 2óra 6 percet bírt az akksi 12%-ra merülve. még mindig valami nem jó. de már nem tudok mire tippelni

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#1064) Janaboy válasza kicsizee (#1063) üzenetére


Janaboy
veterán

Huzd ujra a fwt, anno volt akinek ez megoldotta a hasonlo problemat..

Janaboy

(#1065) nova001


nova001
senior tag

hali

hívás rögzítőt keresek ami működik lollin :)

(#1066) kicsizee válasza Janaboy (#1064) üzenetére


kicsizee
aktív tag

Itt egy factory resetre gondolsz?

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#1067) Janaboy válasza kicsizee (#1066) üzenetére


Janaboy
veterán

Neem, a fw ujratelepitese kompletten..webrol letoltod az imaget..

Janaboy

(#1068) kicsizee válasza Janaboy (#1067) üzenetére


kicsizee
aktív tag

Lehet akkor ésszerűbb megvárni a Lollipopot,nem?

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#1069) Janaboy válasza kicsizee (#1068) üzenetére


Janaboy
veterán

Lehet...

Janaboy

(#1070) kicsizee válasza Janaboy (#1069) üzenetére


kicsizee
aktív tag

Köszi,megpróbálkozom talánn azzal

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#1071) kicsizee


kicsizee
aktív tag

OTA-n még nincs lolli frissítés. azt hittem eyg két héten belül oda is felteszik ha már "kábelosan" firrsíthető. amúgy asus szépen frissítgeti saját apjait. akik Lollit használnak, valamilyen észrevételek?

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#1072) myk74


myk74
senior tag

Sziasztok! Maradt 6db matt kijelző védő fóliám. Ha valakinek kellene, tibicsoki, barna cóla :) díjazásért oda adom.

[ Szerkesztve ]

Nincs kéz Nincs csoki!

(#1073) drstupid


drstupid
tag

Sziasztok! olyan problémám lenne, hogy a hangszóró recseg, írtam a szervíznek hogy meg tudják-e csinálni, azt mondták hivatalosan nem került az országba ezért nem, pedig a zenfone 2 ugyanaz a felépítés(na mindegy) Szóval lenne esetleg olyan szaki aki kicserélné nekem? természetesen nem ingyen, ebayről megrendeltem és csak pik pakk szét kell kapni. Vagy esetleg tudtok ajánlani mobil szervízt? köszönöm a válaszokat! :)

[ Szerkesztve ]

Eladó termékeim : http://href.hu/x/ekrb

(#1074) bihariszabi válasza drstupid (#1073) üzenetére


bihariszabi
aktív tag

Miért nem cseréled magadnak pikpakk?

Akár ez alapján

(#1075) kicsizee


kicsizee
aktív tag

képernyőhasználat 2óra 15 perc, aski 15%-ra le 100%-ról. valami még mindig nem jó. tölöltem oylan appokat amit nem bír az intel proci ami miatt zavar keletkezhet, de semmi :(

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#1076) cDevil77


cDevil77
csendes tag

Új frissítés -Version WW_3.23.40.60 (Android L)

http://support.asus.com/download.aspx?SLanguage=en&m=ASUS%20ZenFone%205&p=39&s=1&os=32&hashedid=96nqlxHp1VKV4Rdz

(#1077) Janaboy válasza kicsizee (#1075) üzenetére


Janaboy
veterán

Garancia megy?

Janaboy

(#1078) Janaboy


Janaboy
veterán

Tegnap MM-ben megnyomogattam egy Zenfone 2-t!
Tök jó szép és gyors, hátlapja hasonló mint a HTC One M8 (íves fémes), hátulján a gomb, mint az LG G széria valamelyikében!
A Lolli nagyon mutatós volt, szép kijelzője van, a fényerő az sajna lehetne jobb is!
Hirtelen az 5.5" nem is volt annyira durván nagy..egy Nexus 6 volt a kezemben nem rég, ahhoz képeset sokkal kellemesebb a fogása! Na ennyi :)

Janaboy

(#1079) cDevil77


cDevil77
csendes tag

Sziasztok !
Az asszony telefonjának betört a kijelzője (asus a450cg típusú) ,tudna valaki ajánlani valami szervízt ahol kicserélik? :F

(#1080) nova001


nova001
senior tag

másoknak is csúszik a youtube alkalmazásba a kép meg a hang ? megakad a kép a videó elején 2 másodperce és onnantól csuszik

(#1081) Janaboy válasza cDevil77 (#1079) üzenetére


Janaboy
veterán

Meg videot se talaltam a neten a cserere :(

Janaboy

(#1082) cDevil77 válasza Janaboy (#1081) üzenetére


cDevil77
csendes tag

Remélem sikerült megoldani,ugyanis ahol vettem azt mondták elküldik javításra az Asus-hoz.
Bízok benne hogy megoldják,illetve nem lesz nagyon drága...

(#1083) kicsizee válasza Janaboy (#1077) üzenetére


kicsizee
aktív tag

igen, van, csak nem akarok egy hónapra megválni tőle :(

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#1084) kicsizee


kicsizee
aktív tag

hali, lehet bocsi hülye kérdés,, de ha leszedem asus honlapjáról a ww lollit, abban ugye lesz magyar nyelv? köszi

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#1085) Janaboy válasza kicsizee (#1084) üzenetére


Janaboy
veterán

Persze..lennie kell :)

Janaboy

(#1086) Karika_HUN


Karika_HUN
csendes tag

Sziasztok!

Sajnos a telefont leejtettem és a kijelzője eltörött. A cserekijelzőt hosszas szervizelés után sem sikerült összeilleszteni a rendszerrel, mert flip mode-ban ragadt a cucc. Nincs valakinek ötlete, hogyan lehetne ezt megoldani? Elég sok fórumon utána olvastam, de nem találtam rá jó megoldást, pedig minden ott leírtat kipróbáltam. A szervízben is jópárszor szétszedték. Kínából rendeltem típusazonos kijelzőt, mivel a magyar contact fel se vette munkalistára a telót, mivel kintről jött. Bekapcsolás után semmi mást nem csinál, mint bedobja a flip mode screent és onnan sehová. Próbáltam a beállításokat recoveryben állítani vagy valahogy onnan "gyökér" szintről, de ne ment. Sajnos default setting a flip mode ON :(

Kénytelen vagyok venni másikat, mert munkaeszköz, pedig imádtam. Ha lehet feltámasztom, de úgy tűnik átmenetileg nyugdíjaznom kell a készüléket. Van hozzá pár kiegészítőm, ami használható. A talpon maradt apróhirdetési portálon rajta van, de ide a prohardverre is felteszem. Moderátoroknak: elnézést, ha ennek nem itt van a helye!

Üdv,
Karesz

Sajna a gép már munkaeszköz :(

(#1087) kicsizee


kicsizee
aktív tag

hali. most ott tart a teló-m, hogy hiába kapcsolom ki a wifit, az akksihasználatnál mutatja hogy még mindig fut. na most akkor vagy kikapcsohlatatlan a wifi vagy az akksihasználatos statisztika téved. valaki tapasztalt ilyet? nem találtam fórumban ehhez hasonló témát.

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#1088) bihariszabi válasza kicsizee (#1087) üzenetére


bihariszabi
aktív tag

Véletlenül nincsen bekapcsolva nálad az a funkció, hogy "A google helyszolgáltatása és más alkalmazások akkor is kereshetnek hálózatokat, ha a Wi-Fi ki van kapcsolva"? Ezt a Wifi beállítások speciális fülén találod meg.

(#1089) kicsizee válasza bihariszabi (#1088) üzenetére


kicsizee
aktív tag

ez bizony meglehet, meglesem, köszi :))

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#1090) bihariszabi válasza kicsizee (#1089) üzenetére


bihariszabi
aktív tag

Noooos?

(#1091) kicsizee válasza bihariszabi (#1090) üzenetére


kicsizee
aktív tag

persze, megtaláltam az opsünt de ettől még így is alig bír valamit a teló, de megint tanultam belőle

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#1092) Janaboy válasza kicsizee (#1091) üzenetére


Janaboy
veterán

Gyanus nekem h ott vmi hw gond van, lehet akku vacak, gar szerviz jatszhat?

Janaboy

(#1093) bihariszabi válasza kicsizee (#1091) üzenetére


bihariszabi
aktív tag

Mennyi az az alig bír? Mennyi használat mellett? Meg biztos, hogy a wifi szívja le az akkut? Nagyon sokmindentől függ. Hány push email fiókot használsz, milyen szoftvereket használsz, mennyit engedsz betölteni induláskor, mennyi futhat a háttérben, mennyinek engeded az állandó internet elérést. Szóval igen összetett ez a dolog.
Én annak egyáltalán nem vagyok híve, hogy mindent letiltogassak, meg mikor megnézem az emailt, akkor gyorsan kikapcsoljam a mobilnetet, nehogy fogyasszon. Nekem normális dolog az, hogy este feleszem tölteni, reggel leveszem a töltőről. Én nem méricskélem, hogy hány óráig megy az akku. A GPS pl soha az életben nem volt kikapcsolva, a mobilnet is azóta megy, hogy megvettem a telefont. Ha kell, akkor feltöltöm napi két alkalommal. A konnektor elbírja :).

(#1094) kicsizee válasza bihariszabi (#1093) üzenetére


kicsizee
aktív tag

Szervusz,en sem méricskélem. Most ott vagyok hogy 20 perc kepernyőidő 100% ról 85%-ra merült. A kevés akksiidő nem egész 2 óra dual standby(2g hálózaton), állandó wifi mellett. 2 mail fiókot kezel meg egy két drivet és ennyi.ugyanolyan beallitasokkalvagyok mint a másik telómon,az meg kisebb akksival vígan elketyeg 3,5-4 órát is. screen on-on.fel töltöm én, nem az a gond, csak napi 2 ora hasznalat után 3-4órát tölteni nem ippen faintos. Igy naponta 3-5 töltés sztem kicsit sok meg egy erintőképernyős telóhoz.sztem.bármilyen 5letet,javaslatot szívesen fogadok.köszi az észrevételeket

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#1095) kicsizee válasza Janaboy (#1092) üzenetére


kicsizee
aktív tag

Igen, végül az lesz sztem. Vártam hátha a Lollipop megoldja a problémát de úgy veszem észre még kevesebb a teljesítmény.már nézegetem az utódját aztán irány a szervisz.köszi a tanácsokat

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#1096) bihariszabi válasza kicsizee (#1094) üzenetére


bihariszabi
aktív tag

A 3,5-4 óra töltést kicsit erős túlzásnak tartom. A Zen5-ben 2110 mAh akku van, az én padfoneomban 2300 mAh és kevesebb mint 3 óra alatt feltöltöm. Viszont nem állítom, hogy nem hiszem el azt, amit írsz a gyors merülésről, hiszen én is tapasztaltam eltérést akkuteljesítményben például a 4.4 és az 5.0 verziónál. Sőt, az 5.0 és az újabb 5.0 hasonlításban is vettem észre különbséget. Viszont én a mérést ugyanannál a telefonnál végeztem. Azt nem tudom, hogy te két teljesen egyforma telefont mérsz-e, vagy két különbözőt? Mert ha két egyformát és mindkettőn ugyanazok a szoftverek vannak és ugyanannyit használod, akkor értem az aggodalmadat, más esetben viszont nem értem.
Ugyanis nekem sok érintőkijelzős telefonom volt már, tehát a tizes darabszámon túl, mind különböző márka, tudás, teljesítmény. Volt erősebb, gyengébb, NokiLumia, Samsung, Asus, iPhone, de a másfél napos üzemidőt egyik se lépte át soha. Így nem is tartottam értelmét annak, hogy reszkírozzak, hogy vajon lemerül-e éjszaka készenlétben, vagy sem. Visszatérve a merülési különbségekre, én max 2-3 óra eltérést vettem észre, ami azt jelent, hogy a jó teljesítménynél elég volt este kilenckor feltenni a töltöre (reggeli levételnél), a rossz teljesítményűnél meg már este hétkor töltőre kellett tenni. De csodát nem tudtam egyikből se kihozni, tehát ilyen 3-4 napokat az életben nem hoztam ki a telefonból. Van egy butatelefonom, az bírja egy hétig is, de ugye nem hasonlítunk össze egy zsebszámítógépet egy kizárólag telefonálásra való készülékkel?

(#1097) kicsizee válasza bihariszabi (#1096) üzenetére


kicsizee
aktív tag

nem hasonlítunk össze, de szerintem ez azért kevés még barátok között is 100%ról 19-20%-ra, sztem

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#1098) bihariszabi válasza kicsizee (#1097) üzenetére


bihariszabi
aktív tag

Attól függ. Ha valami 3D játékkal játszottál, vagy navigációt használtál, akkor nem karcsú. Ha viszont ezt úgy fogyasztotta a készülék, hogy vol 2 db fél perces hívás, meg egy sms és az email push, akkor kevés. Ezt nem tudom így meghatározni. Ahogyan azt sem tudom, hogy ány alkalmazás fut a telefonodon és mennyi van a gyéáriakból letiltva. Ettől sokminden függ :). De ha bizonytalanságot érzel, akkor csak jobb a szerviz :).

(#1099) kicsizee válasza bihariszabi (#1098) üzenetére


kicsizee
aktív tag

egy sima on-line játékkal, de nem végig. most 5 órája húztam le töltőről, be se kapcsoltam a képernyőt és 5 óra alatt 18 százalékot merült "zsebmódban". ez eddig a legrosszabb teljesítménye amit csak nyújtani tud.
már keresem az utódját egy honor 3c személyében.
a másik teló egy h620s- amihez mérni tudom, ugyanezekkel az appokkal, használattal, szinkronizációval miegymás. valszeg hibás darabot kaptam, mivel csak nekem vannak ilyen teljesítménybeli problémáim vele

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#1100) bihariszabi válasza kicsizee (#1099) üzenetére


bihariszabi
aktív tag

Meg se próbálsz garanciában akkut cseréltetni? Az előző rom verzió nekem is így lepippantotta az akkut. Elaludtam este úgy, hogy nem tettem töltőre, volt még benne több mint 30%, másnap reggelre kikapcsolt. De akkor nekem se volt letiltva semmilyen alkalmazás.
Nem tudom, hogy azt tudtad-e, hogy a programok akkor is kommunikálnak a szerverükkel, ha újraindítás után el sem indítod. Ezek is merítik a telefont. Én letiltogattam minden program automatikus elindulását. Csak azok maradhatnak, amiket valóban használok (viber, mssenger, stb). De pl egy Youube alkalmazás mindek indul a telefon starttal? Meg letiltogattam ilyen marhaságokat, hogy Google Újságos, Google zenelejátszó, stb. Tehát minden repült, ami nem kell. Így viszonylag bírja az akku, ha nem piszkálom a telefont és gyorsabb is. Ja, meg kivettem a pipát a programok értesítéseiből. Így sem a netemet nem fogyasztják, sem az akkut. Ha ezek nem segítnek, akkor már nekem sincsen ötletem. 21 beépített alkalmazást tiltottam le és még kb ennyi alkalmazás automatikus indolását és értesítését állítottam le. Pl a Youtube alkalmazást azt néha használom, de azért nem olyan gyakran, hogy nekem állandóan fusson a háttérben.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.