Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Btel


Btel
tag

Jó cucc,családban lesz kíváncsian várom :) :C

(#2) FATtila78


FATtila78
tag

Szerintem lehetett volna picit nagyobb a káva, félek hogy bele lóg az ujjam a kijelzőbe!

MNDNT TD PPLFN MGMNDMBR

(#4) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Tetszik a kütyü.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#5) Thaaleum


Thaaleum
aktív tag

Pont tegnap néztem meg az erről készült MA! TV adást, és a telefon meglepően kezes, a ZenUI meg
szvsz nagyon jó lett. :K Mondjuk én inkább a Hongmi 1s-t választanám itthoni garival.
Amúgy engem az előlap alja nagyon emlékeztet a Jiayu G3-ra. :U

[ Szerkesztve ]

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#6) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Ezekkel a forgalmazási bénázásokkal csak rászoktatják az embereket arra, hogy külföldről rendeljen minél több dolgot. Én lassan hozzászokok ahhoz, hogy első körben mindent az Amazonon és az Ebay-en keresek és nem itthon. Ebből is látszik, hogy én még csak kezdő vagyok a témában, és nem az aliexpress-t vagy egy másik féltucatnyi már kínai webáruházat írtam. Az ingyenes szállítás miatt már nem csak elektronikai cuccokat rendelek Kínából, hanem olcsó cuccokat is. Legutóbb 2db biciklisnadrágot rendeltem az itthoni ár harmadáért és nem bántam meg.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#7) batai15


batai15
félisten

Ha intel nem lenne akkor jó cucc lenne.hátulja például nagyon elegáns jól néz ki.

(#8) fornettisuti


fornettisuti
veterán

azok a képek... :U

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#9) Z a hangya


Z a hangya
tag

"Sok szempontból is érdemes volt ilyen messzire elrepülnünk, nyilván vonzó volt az Államok keleti része turisztikai szempontból is, de a CES sok bejelentést is tartogatott." Most egyből ment a stáb nyugatra Vegasba vagy előtte keleten kirándulás volt New Yorkba és környékére is?

"Zepi zsepi kincset ér, világ taknya belefér"

(#10) TRIvidore


TRIvidore
tag

Azok a kèpek, tök jo h 100fèlekèppen meg lehet osztani, de minek... :(

Never say no to...@##%%£...Panda

(#11) embe


embe
nagyúr

Az egyik jelöltem ez volt. Devégül egy Blackberry Z10-et vettem. És nem bántam meg a döntésem eddig. :N
Mondok ezt úgy, hogy az Asus telót nem is használtam.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#12) babkukta


babkukta
senior tag

60 ezer ft-ért szerintem kimondottan jó teló. Nem mondom, h milyen jók azok a képet, de abszolút vállalható. Nem 150 ezres készülék, azért azt se árt tisztázni. Tudom, h mindenki arra vágyik, h egy 50 ezres telefon vigyen minden játékot fullon, meg 30 ezres fényképezőgépekkel vetekedjen a képminőség, de azért ez nem ilyen egyszerű. Sok drágább telefon nem lő ilyen képeket, mint ez.
Az intelben meg pozitívan csalódtam. Persze az Asus mérnökei is tudnak, de bőven elég ez a SoC is mindenre. Az üzemidő is jó, és én a méretet is hozzám illőnek mondanám. Kifejezetten bevállalnám!! :K

[ Szerkesztve ]

Üdvözlettel, Tibi

(#13) Fancy-boy válasza Tigerclaw (#6) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Azért a garanciát nem olyan könnyű intézni, ha esetleg történne valami.

(#14) BrianDK


BrianDK
tag

"nyilván vonzó volt az Államok keleti része turisztikai szempontból is" - Igen, Las Vegas nyugaton van, de ez nyilván apróbb nyelv tollbotlás.
Tetszetős ketyere, és szerintem az Intel proccal sincs gond. A design kifejezetten Blackberry-re emlékeztet elölről.

iPhone 7, Redmi Note 9

(#15) rbalint88 válasza embe (#11) üzenetére


rbalint88
addikt

Eddig ;] Majd elmúlik. Nagyon jó telefon, de az akkuideje borzalmas, emellett sajnos a gyártási szórással is akadnak problémák. 3db stl100-1 és 1db stl100-2 után mondom ezt.

Ez az Asus tetszik, de az 5" kijelző már nagy nekem. Ha lenne belőle max 4,5" HD kijelzős, kicsit jobb kamerával, akkor már rendelném is. A moto g-nél csak a ram kevés néha, minden másban megfelel, a dual sim és a bővíthető memória lenne a bónusz.

(#16) C$abi


C$abi
aktív tag

Ez egy korrekt telefon ennyiért, de a hazai forgalmazás hiányáért kár. :/

(#17) dsr


dsr
senior tag

Jó készülék , korrektül össze lett rakva , jó az ára :) kár , hogy itthon nincs forgalmazásban..

(#18) embe válasza rbalint88 (#15) üzenetére


embe
nagyúr

Igen nekem is azt javasolták hogy ne vegyek STL100-1-et csak 2-est. Ez az enyém az. Most 12 droidos apk fút rajta,, és minden ok vele eddig. Nekem az akku idő sem borzalmas. :N

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#19) che 1990


che 1990
tag

Mióta megjelent a minideal-en, nézegetem, nagyon megtettszett, aztán lett fóruma itt ph-n, ott láttam milyen képeket készít, szerintem nagyon nincs rendben.
Ha a kamera elfogadható lenne, már rendelném is mert egyébként nagyon tetszik...

(#20) Márko88


Márko88
aktív tag

Gyenge képek nagyon :/ Zenfone 6-ost vártam még régebben, hogy veszek de aztán S4 lett :) Következő meg HTC One vagy ismét Samsung. Nem jön be nálam a Zenfone.

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#21) lazlogogola


lazlogogola
tag

Határozottan tetszik.
Én csak az aksit keveslem,bár nem tudom milyenek a tapasztalatok?

(#22) embe válasza Márko88 (#20) üzenetére


embe
nagyúr

De az általad említett telók nem egy árkategóriában vannak. Ezért badarság őket összehasonlítani...

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#23) Márko88 válasza embe (#22) üzenetére


Márko88
aktív tag

Tudom, hogy nem egy kategória, nem is hasonlítottam össze. Képeken tetszett azért jöhetett volna szóba.

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#24) b.daniel


b.daniel
senior tag

Honnan lehet ezt beszerezni?

(#25) sphe


sphe
senior tag

LG g2 mini 2 év garral szerintem teljesítmény, kijelző idő (5-6h) tekintetében sokkal jobb vétel.

[ Szerkesztve ]

(#26) Dolphine válasza batai15 (#7) üzenetére


Dolphine
addikt

Létezik Snapdragon procival is!
[link]

Kérlek javítsátok a cikket, mert mint fentebb említettem létezik Snapdragon procival és ott már alapból az Android 4.4 verziójával érkezik a telefon!

[ Szerkesztve ]

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#27) janos1988


janos1988
addikt

Hogy miért nem akarnak nagyobb akksit rakni az ilyen telefonokba a gyártók, azt továbbra sem értem...

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#28) lazlogogola válasza janos1988 (#27) üzenetére


lazlogogola
tag

+1

(#29) TRIvidore válasza Fancy-boy (#13) üzenetére


TRIvidore
tag

Ja. Pontosabban kimegy a csehekhez a kèszülèk DHL-el, aztàn jó esetben 3 hèt mulva lesz is belôle valami...

Never say no to...@##%%£...Panda

(#30) halkow


halkow
őstag

236nit fényerő azért édes kevés :(, a másik meg a soc támogatása is kérdéses

Alcatel onetouch idol2s the king

(#31) Dolphine válasza halkow (#30) üzenetére


Dolphine
addikt

Létezik Snapdragon procival is.

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#32) Stalki


Stalki
csendes tag

Üdv, Zenfone5 és Redmi/Hongmi 1S között vacillálok, szerintetek melyik lenne jobb választás?

(#33) amanoba


amanoba
őstag

jó cucc, a zenfone 6-os lenne még jobb..ha lenne. :N

Nagy koki az Asusnak, amiért húzzák halasztják a bevezetést, másrészt botrányosan gyenge a kommunikációjuk FB-on, csak arra válaszolnak amire épp kedvük tartja. Komolytalan banda.

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#34) filipsz válasza halkow (#30) üzenetére


filipsz
csendes tag

Ezt a fényerő dolgot én sem értem. Most olvastam a tegnapi LG G Pad 7.0 tesztet is, és ott a 295 nit-es kijelzőt lehúzzák, /jogosan, tényleg kevés/ hogy nem látszik napfényben, itt pedig a 236 nit-re azt írják: "a fényerő is korrekt", pedig botrányos egy IPS-hez képest. Az én jó öreg LG Optimus Black-em kiváló Nova IPS panelje elvileg 700 nit fényerejű /mérve nem tudom mennyi/, de nem csak napsütésben, hanem kültéren felhős ég alatt is szarul látszik. Nyilván az is nagyon sokat számít, hogy mennyire tükröződik az adott kijelző üveg felülete, de azért érdekes.

(#35) gabancs válasza filipsz (#34) üzenetére


gabancs
addikt

A fényerő nem korrekt, hanem botrányos. Remélem javítva lesz.

(#36) wertigo1984


wertigo1984
őstag

Jo keszulek, kolegam 2 honapja vette a 2 GHz-es valtozatot. Allandoan kap ra frissiteseket, meg van vele elegedve. :K Tetszik benne hogy sajat gif-et lehet csinalni.

Erdekessegkepp akinek ugyanilyen telefonja lesz vagy van, lehetseges hogy telenor kartyaval a sim1 slot-ban nem fog menni a 3G net, mert kolegaeban sajnos nem mukodik igy, viszont telekommal siman megy.

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#37) filipsz válasza gabancs (#35) üzenetére


filipsz
csendes tag

Ja-ja, lehet, hogy esetleg a táblázatban írta el Bog?

(#38) matteo_szg válasza amanoba (#33) üzenetére


matteo_szg
őstag

A magyarországi képviselet ha tehette volna, tavasszal elindítja a magyarországi forgalmazást, ám a távol-keleti piacokon jóval nagyobb kereslet mutatkozott/mutatkozik a készülékek iránt, mint amire előzetesen felkészült a központ. Ezért csúszik az egész európai bevezetés; hidd el, igyekszünk sürgetni, amennyire tőlünk telik.

Ami a FB kommunikációt illeti, épp erőforrásbeli átrendeződések előtt állunk, ezért van némi késlekedés a válaszok terén, ezért elnézést kérünk tőled, és másoktól is. Melyik kérdésedre nem kaptál választ?

jupiiii

(#39) halkow válasza filipsz (#37) üzenetére


halkow
őstag

Hát lehet 326nit-et akart írni de az is édes kevés a napon.

Alcatel onetouch idol2s the king

(#40) jacis válasza halkow (#39) üzenetére


jacis
nagyúr

Nekem is pont ez tűnt fel. IPS-hez képest ez nagyon gyengusz lenne.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#41) FATtila78


FATtila78
tag

Inkább egy LG L90-et vennék ebben a kategóriában. :Y :W

MNDNT TD PPLFN MGMNDMBR

(#42) djapor96


djapor96
őstag

Így első ránézésre ez nem egy HTC ONE koppintás? Kizárólag design tekintetében?

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#43) NemesTom


NemesTom
tag

Tetszik-tetszik, de az intel atom valamiért nagyon ellenszenves :( qualcomm-mal jobb lenne szerintem. Amúgy nagyon tetszetős, szépre sikeredett.

(#44) tomcsa44 válasza babkukta (#12) üzenetére


tomcsa44
tag

Ezek a képek nagyon hasonlóak az Xperia SP képeihez, ami tavaly 110 ezerről indult. A HW hasonló erősségű. Szerintem (így cikk alapján*) jó vétel lehet ez az Asus.

*SP heteket volt a kezemben, ez az Asus semennyit és nem is lesz. Szóval csak feltételezés.

Sony Xperia M2 (Mellette Navon M400 és Huawei Y300. Jövőre már kell egy Lumia is megint - 735 a terv.)

(#45) moleculez


moleculez
veterán

Azért az nem mindegy, hogy kapsz egy korrekten összerakott telót, egy MIUI szinten átírt egyedi UI-val, jó anyagminoseggel, ami ki is néz valahogy: 60-ért. Na erre lehet azt mondani, hogy korrekt.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#46) Lefagyol


Lefagyol
csendes tag

60k-ért korrekt a cucc!....Ja hogy nem lehet kapni,csak rendelni,akkor kopp! :N

...fagyol.

(#47) Nemoka1987


Nemoka1987
csendes tag

Elég erősen gondolkozok a beszerzésén.
Bár a 6-os jobban bejön...ugyan az lehet belül mint ez csak nagyobb kivitelbe?

(#48) Duree


Duree
veterán

Remek cucc ,legalábbis ennyi pénzért.Ugye lehet márkás telefon is olcsón gyártani, (Apple,Samsung)

duree54

(#49) Paul119 válasza Lefagyol (#46) üzenetére


Paul119
addikt

Lehet itthon is kapni csak sufni gsm garival :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#50) Luck Dragon

Tetszetős, és itt végre nem hagyták le a led villanót :K

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.