Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32) Tim82 válasza tildy (#31) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ugye tudod, hogy ez az Asus 1005HA-H topikja és sehol nem volt eddig említve egy FuSi sem? :P

Előítélet? Én csak örülök, ha nem lesz igazam, de el szoktam menni megnézni, megtapogatni a különféle netbook-modelleket, mert érdekelnek. Eddig nem győztek meg, hogy tényleg minőségibbek lennének és a "tapi-teszt" alapján nem nézek ki túl sokat belőlük. Tény, hogy a gyártók egyre inkább figyelnek azért az összeszerelési minőségre, de egyszerűen nem is az a termékkategória, amelyiknél egy bizonyos határon túl költséghatékony volna számukra ebbe beleinvesztálni.

Ha egy netbook karc, repedés stb. nélkül kibír 1,5-2 évet úgy, hogy mondjuk heti 1-2 alkalmas rendszerességgel hurcolva van (hosszú vonatút stb.), leejthetik (nyilván nem hatalmas esésekre és a gépen kamionnal való áthajtásra gondolok), akkor már jó.

mod: ha már kezded, akkor Te pedig rögtön feltételezed, hogy úgy alkotok véleményt, hogy nem vettem a fáradságot, hogy megnézzem magamnak a modellt. Gratulálok a velem szemben felállított előítéletedhez! ;)

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.