Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tim82


Tim82
nagyúr

Kibontás után a képen látható tárgyakat tartalmazta a gép - szerintem a doboz tartalmazza. :DDD

Igazából arra leszek kíváncsi, hogy 1-2 év múlva a burkolat, zsanérok stb. hogy bírják majd. Feltételezésem szerint rosszul - a netbook-gyártók szeretnek spórolni az anyaghasználaton -, ezért is részesítem előnyben a subnotikat. :K

Az írás maga jó, szubjektív szemszögű bemutató, ugyan nem ártana némi fésülés, mert a fogalmazás itt-ott döccen egy kicsit, de ez olyan dolog, ami gyakorlattal, a tanácsok figyelembevételével meg fog oldódni. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#2) vPhis


vPhis
aktív tag

Így néz ki kinyitva, már lehet is látni hogy a kijelző bal alul Intel Atom

?? :F

(#3) vergilx


vergilx
őstag

engem ez zavart:"a képen a gép bal oldala ??található??"
nem inkább így?"a képen a gép bal oldala látható"

(#4) luw2win


luw2win
őstag

"Szépen boldogult a 720p-os videókkal, viszont az 1024p-os már sok volt neki néha"

Az nem 1080p ?

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#5) gtamate2


gtamate2
veterán

Javítottam a leírtakat, köszönöm a segítségeteket.

*Sn0w

(#6) iSonic


iSonic
addikt

1080p-s videókat azért ezek a kis szerkezetek, nagyon jó videó encod beállítás mellett játszanak le.. :) de szerintem nagyon kis édes kis gép ^^

(#7) aram01


aram01
nagyúr

jó írás,de egy pár játékteszt még jó lett volna

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#8) hajospeti


hajospeti
tag

Hello!
Jó kis cikk lett! Egyetértek, én is elnéztem volna egy-két játék tesztet.

(#9) gtamate2 válasza hajospeti (#8) üzenetére


gtamate2
veterán

Milyen játék tesztre gondoltok? Ha kell szívesen letesztelem hisz megvan még a netbook ;]

*Sn0w

(#10) sekli


sekli
addikt

Tényleg kispórolták mellőle a tokot? Az nagy kár, érdemes beszerezni valamit, mert nagyon haar karcolódhat.

(#11) Apone33


Apone33
őstag

Jó írás lett. ;)

Play Hard!!!

(#12) BloodRay


BloodRay
veterán

Jó írás lett, a játéktesztet kérőket nem teljesen értem mit szeretnének... :U

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#13) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Nem rossz írás, én is a fogalmazás hiányosságait hoznám fel hibának, ha bele kellene kötni. Egyébként le a kalappal.

Viszont szerintem hülyeség az XP-t ilyen baromságokkal más kinézetűvé tenni, a rendszerstabilitáson biztosan nem segít - inkább egy Win 7 USB-ről telepítve, ha Aero kell.

(#14) Sada88 válasza BloodRay (#12) üzenetére


Sada88
aktív tag

Hát,hogy a COD6 miért nem megy rajta 50FPSel biztos arra gondolnak :)

amúgy én is ez a gép meg az MSI wind 123 között vaccillálok csak kb a kettő egy és azon max ,hoyg a windhez a legtöbbhelyen van tatyó.

de jó cikk lett.

www.Sadaweb.hu www.flickr.com/photos/sada1988/

(#15) gtamate2 válasza BloodRay (#12) üzenetére


gtamate2
veterán

Van ehhez is táska, telljesen kiment a fejemből, közbe már elraktam hogy ha kell vinni valahová kéznél legyen és a fotózás alkalmával elfelejtettem elővenni.
A játék tesztet kérőket pedig igazán én sem értem.
Psychonaut:A win7-tel elvileg kevesebb ideig bírná. Ezért maradt az XP a gépen.

*Sn0w

(#16) aram01 válasza gtamate2 (#9) üzenetére


aram01
nagyúr

én pl a cod2-re gondolok,annak is a multi részére vennék magamnak én is lehet egy ilyet

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#17) gtamate2 válasza aram01 (#16) üzenetére


gtamate2
veterán

cod2 nem fut rajta

*Sn0w

(#18) aram01 válasza gtamate2 (#17) üzenetére


aram01
nagyúr

köszi az infót :R

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#19) tildy válasza Tim82 (#1) üzenetére


tildy
nagyúr

Ne feltetelezz, nezz meg egy ilyen gepet kozelebbrol.
Ugyanilyett vett feketeben Esmein is, 2 honapos a kicsike, sehol zorges, morgas, satobbi. Nagyon egyben van. Szoval elegge minosegi termek.
Viszont allandoan ujjlenyomatos, nem tudom ki talalta ki a zongoralakk burkolatot, de bottal utnem.

Nekem nem jon be, tul kicsi a kezemnek, de epp most errol irok. Mert batran lehozhatjuka konyhaba, orakig nem merul le. Akksiido azonban kozel sincs 10 ora, inkabb 7-8.
Farmvillenel rettenetesen be tud lassulni, de netezesre tokeletes. Bar nekem tul kicsi, szeretem megtamasztani a gepemen a kezem, ezen nem lehet....

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#20) dchard válasza Tim82 (#1) üzenetére


dchard
veterán

Tim82:

"Igazából arra leszek kíváncsi, hogy 1-2 év múlva a burkolat, zsanérok stb. hogy bírják majd. Feltételezésem szerint rosszul - a netbook-gyártók szeretnek spórolni az anyaghasználaton"

A Dell 6400-as anno 250 kilóba fájt, és közepes igénybevétel mellett ennek is elfáradtak a zsanérjai 2 év alatt, lifeg akár mit csinálok vele.

Eddig egyébként zsanér témában a hosszú évek alatt egyetlen termékkel találkoztam aminek 2-3 év után is olyan állapotban volt a zsanérja mint a gyári, az pedig egy Panasinc Toughbook volt (ez a Pana ipari felhasználásra szánt szériája nehéz terepre), az összes többi (márkás Toshibák, Dellek, Sony-k, IBM-ek) rendre elvéreztek 2-3 év után, többségük 2 év után.

Szóval minden gyártónak jól a fejére kéne koppintani zsanér témában...

Egyébként meg a netbook-ok esetében én pont arra szavaznék, hogy ezekbe sima notebook zsanérokat raknak (nem gyártanak külön még egy fajtát), és a kisebb kijelző miatt pont hogy tovább bírhatnák, mint a nagyobb tásaik.

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#21) Sada88 válasza tildy (#19) üzenetére


Sada88
aktív tag

farmville az még az E8400on is képes belassulni mert optimalizálatlan béna flash :) olyna szintű flash játékok vannak már,hogy ihaj a farmvillet csak lusták rendesen megírni.

www.Sadaweb.hu www.flickr.com/photos/sada1988/

(#22) csiktor válasza aram01 (#16) üzenetére


csiktor
tag

Nekem egy Wind-em van, ami a procit kivéve ugyanez. Az a baj, hogy sok a félreértés az ilyen gépekkel kapcsolatban...

Ezek a gépek nem játékra valók, amiatt ne is vegyetek ilyet. Egyszerűbb játékok (Plants vs. Zombies, World of Goo, stb.) szépen elfutnak rajta és természetesen régebbi játékok is (Warcraft 3, Quake 3, stb.) elszaladnak rajta, de azért nem az igazi. Eleve a 10" kijelző miatt sem. Sokan mondják, hogy majd külső monitorral... de akkor meg már majdnem ugyanott vagy mint egy asztali géppel, vagy 15" laptoppal...
CoD2 tuti nem megy rajta élvezhetően, mert pl. CoD1 800x600-on még nem szaggat... (azt nem írom, hogy élvezhető). És a CoD2 azért komolyabb igényű.

Ezek a masinák arra valók, amire a kolléga vette: egy olcsó eszköz utazás közben kitölteni az időt, filmet nézni, olvasni, tanulni, levelezni-netezni viszonylag hosszú üzemidővel. Hosszabb távon excell táblákkal, tervező/rajzoló progikkal sem kényelmes dolgozni rajtuk.

A zsanérjára vigyázz! Tényleg sokat spórolnak a gyártók az anyaghasználaton... Nem tudom milyen gyakran nyitogatod majd, de elég sok netbook tulajnál a zsanér adja fel először (márkától függetlenül). Óvatosan nyitogasd és ha lehet, akkor ne emelgesd a kijelzőnél fogva.
Láttam már wind-et és eeepc-t is szétszedve, és hát a műanyagokra nem sokat bíznék, nem túl erősek. De megint visszatérünk az alapigazsághoz: 80-100e ft-ért ne akarjunk bombaálló gépet kapni.

A cikk egyébként jó lett, köszönjük. Ha vigyázol a gépre és nem teszed túl magasra az elvárásokat, akkor szerintem nem fogsz csalódni benne és még jó ideig hű társad lesz.

A feszültség ESIK, az áram pedig FOLYIK!

(#23) AMD ehog


AMD ehog
aktív tag

Jó gép ez is, bár ajánlom az XP eldobását, főleg, hogy már van hivatalos támogatás a windows 7-hez. A cikk egyébként jó, de a képeknél jobban figyelned kellett volna.

(#24) shteer válasza AMD ehog (#23) üzenetére


shteer
titán

én meg tanácsolom, hogy tartsa csak rajta az xp-t, mert a 7-tel nekem tetülassú volt - olyan műveletekre kellett várni amire xp alatt nem. ha a design kell akkor 7, ha fürge gép akkor xp.

utálom én is de is visszatelepítettem :)

..szerintem jónak tűnik

(#25) aram01 válasza csiktor (#22) üzenetére


aram01
nagyúr

köszi az infót

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#26) Kendek válasza AMD ehog (#23) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Legyen mondjuk 25 ropi egy Windows 7 Home Premium OEM (aero miatt minimum). Azzal a gép már több mint 100 rugóba fáj, és mintha azt írta volna, hogy azért vette most, mert (egyrészt) sokallta eddig az árát. :U

<-ƘƘ->

(#27) Tim82 válasza tildy (#19) üzenetére


Tim82
nagyúr

2 hónapos állapot alapján nem fogok levonni következtetéseket. Te se tedd. Majd másfél-két év múlva nézzük meg. Ha kiállja az idő próbáját, oké (pl. nem jön elő olyan típushiba, mint a magától berepedő kijelző, mint egy másik Asus netbook-modellnél). A használt, business class subnoteszek bőven kiállják. A netbook-okkal kapcsolatban úgy általában nem vagyok biztos.

Volt alkalmam megnézni, megtapogatni, megnyomogatni, épp csak huzamosabb ideig nem használtam, köszönöm, az említett zongoralakk felület miatt már csak azért sem venném, mert iszonyú hamar karcolódna.

dchard: 6 éves IBM Thinkpad T41p-m és kb. szintén ugyanennyi idős Toshiba Portege R100-am van, egyiknek sincsen gond a zsanérjával.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#28) Geller72


Geller72
veterán

A képen a csaj a strandon biztos kiba' sokat láthat háttal a napnak...:DDD.

(#29) shteer válasza Geller72 (#28) üzenetére


shteer
titán

persze, az még nem a tükrös kijelzős ;]

..szerintem jónak tűnik

(#30) gtamate2 válasza csiktor (#22) üzenetére


gtamate2
veterán

Így van ahogy írod, ez nem játékra van, második gépnek szerintem bőven megfelelő.
Játékok terén annyira nem vészes azért a helyzet, mert mennek rajta régebbi játékok, felsorolok párat amivel szoktam játszani rajta: Flatout 2,Mafia,NFS HP2,GTA3,GTA VC,Heroes 3

*Sn0w

(#31) tildy válasza Tim82 (#27) üzenetére


tildy
nagyúr

5 eves fs amilo promnak sem volt gond a zsanerjaval 1 eve mikor eladtam , pedig ugye divat az amilokat szidni.
Varjuk meg a par evet, tenyleg. Csak az eloiteletet nem csipem. Te meg rogton azzal jottel....

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#32) Tim82 válasza tildy (#31) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ugye tudod, hogy ez az Asus 1005HA-H topikja és sehol nem volt eddig említve egy FuSi sem? :P

Előítélet? Én csak örülök, ha nem lesz igazam, de el szoktam menni megnézni, megtapogatni a különféle netbook-modelleket, mert érdekelnek. Eddig nem győztek meg, hogy tényleg minőségibbek lennének és a "tapi-teszt" alapján nem nézek ki túl sokat belőlük. Tény, hogy a gyártók egyre inkább figyelnek azért az összeszerelési minőségre, de egyszerűen nem is az a termékkategória, amelyiknél egy bizonyos határon túl költséghatékony volna számukra ebbe beleinvesztálni.

Ha egy netbook karc, repedés stb. nélkül kibír 1,5-2 évet úgy, hogy mondjuk heti 1-2 alkalmas rendszerességgel hurcolva van (hosszú vonatút stb.), leejthetik (nyilván nem hatalmas esésekre és a gépen kamionnal való áthajtásra gondolok), akkor már jó.

mod: ha már kezded, akkor Te pedig rögtön feltételezed, hogy úgy alkotok véleményt, hogy nem vettem a fáradságot, hogy megnézzem magamnak a modellt. Gratulálok a velem szemben felállított előítéletedhez! ;)

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#33) tildy válasza Tim82 (#32) üzenetére


tildy
nagyúr

Ne beszelj felre, tudod miert hoztam fela FUJIT. MErt arrol is azt tartjak szetesos, elromlik, blabla, ahogy te is ezt feltetelezed alapbol a netbookokrol.

Mivel nincs netbookod tudomasom szerint, max a kulonbozo boltok gepei alapjan tudsz itelni, engedd meg ugy ugy gondoljam, hogy nem tudsz ugy velemenzt alkotni, mint akinek mar egy ideje ilyenje van.

A karccal meg ne gyere, fel eves notimon is volt karc, hiaba volt rajta fedlap is, egyszeruen a slimtokot veletlenul rosszul huzta ossze parom, es a cipzar megkarcolta... De az 1/2 eves t61emen (ceges volt) szinten volt egy ket aprobb karc....

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#34) Nand_i


Nand_i
tag

3. oldalon a táblázatban: cashe helyett cache kellene.

Egyébként azt hiszem maradok inkább az X60s mellett. :))

(#35) Rover623 válasza luw2win (#4) üzenetére


Rover623
félisten

Nem mindegy... :F
Minek kínozni egy 600 soros kijelzőt azzal, hogy próbáljon megjeleníteni 1080 sort.. :U
Szerintem bizonyos esetekben csúnyább lehet a kép ilyenkor, mintha 720 sort (nem)jelenítene meg...:DDD

primus inter pares

(#36) Tim82 válasza tildy (#33) üzenetére


Tim82
nagyúr

Engedd meg, hogy némi alappal úgy gondoljam, hogy direkt kötekszel, és ha nem én írtam volna a hsz.-t, szó nélkül hagytad volna (hogy is állsz azzal az emlegetett ignore gombbal?). Melyikünk is beszél félre?

Valóban nincsen netbook-om, Te pedig két hónapja időnként használsz egyet. Ígérem, ha Esmein gépe két év múlva - amennyiben még meglesz - jó állapotban lesz, akkor megkövetlek. Addig is megtehetem azt, mint ahogy más, hogy arra alapozva, amit én láttam a modellből, megpendítem, hogy nem biztos, hogy a típus olyan időtálló. Nem azt írtam, hogy tuti, hogy pontban két év múlva szétesik alkatrészeire, mert az volna ténylegesen előítélet... Hogy mit feltételezek és mit nem, abba pedig miért is fontos beleszólnod? Mert még ha offenzíven kijelentettem volna, hogy ez egy vacak, vagy valami hasonlót - de erről szó sem volt (legfeljebb te láthattad bele).

A T61-ed gumiborítású fedlapján lévő "karcokat" meg elég könnyű eltüntetni, vizes törlőkendő elég hozzá, illetve néha WD-40.

Mindegy, részemről itt befejezem.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#37) Geller72


Geller72
veterán

Ejnye, gyerekek.. :F :F .

Peace..pls..

(#38) <NewL> válasza aram01 (#7) üzenetére


<NewL>
addikt

Itt egy teszt,ezek mennek rajta. Én biztos nem játszanék egy ilyenen:D

Húgomnak karácsony előtt vettünk egy 1001-est. Ugyanaz minden csak nem 6 cellás az akksija. Nem is bír túl sokat,sőt elég gyenge 2-3 óra. Én többet vártam,Asus K50AB-m van,nem egy túl erős akksival,ez is kb ennyit bír optimális beállításokkal. Pont amikor megvettem neki a notetbook.hu-s boltban akkor láttam ,hogy 3 ezerrel kellett volna megpótolnom és vehettem volna egy ilyet az aprók közül. Sőt ehhez az 1001-eshez se tok se egér,vettem mellé ajándékba egy "tokot" 2500-ért,elég vastag : ilyet

Asszem a cikkíró debreceni,az elecrowordbe vettem 2500-ért a többi helyen sokkal drágább volt MM 3600,notebook.hu üzlet 5K:D - ajánlom bátran ezt a "tokot",ha tesóm még nem törte össze benne 1 hónap alatt akkor más sose fogja:D

Ez a kék szín nekem nagyon nem jön be,meg a fehér sem mert a kijelző körül van egy fekete perem,kikapcsolt állapotban elég szarul néz ki. Feketét vettünk,nagyon szép kis "carbon mintás",ujjlenyomatot sehol nem gyűjti pedig a fekete laptopoknál ettől fél az ember a legjobban.

Ár/érték arányban egyik legjobb választás,és van rá jó sok garancia. A másik fontos szempont ez volt ,hogy ha már garancia akkor ne kelljen "hova viszem most" kérdésekkel előjönni,meg postázgatni stb jön a futár,megcsinálják,visszahozzák - korrekt.

There's an app for that

(#39) <NewL> válasza <NewL> (#38) üzenetére


<NewL>
addikt

Most néztem meg igazán a cikkben a képeket(most töltötte be:D) még jóhogy nem ilyet vettünk,hát ezen teljesen más az agyaghasználat. az 1001-esnek ilyen - nekem ez jobban bejön,és ez tényleg nem szedi az ujjlenyomatokat.
Az akksiidő felesleges húgomnak úgy is. bolondnak jó a fapénz is,csak csörögjön :DDD

There's an app for that

(#40) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Én személy szerint nagy jövőt jósoltam ezeknek a kis netbookoknak, mert az alapötlet nagyon jó - csak hát az Intel jól kinyírta a projectet, plusz a gyártók sem kényeztetnek minket igazán minőségi darabokkal. Persze ez a gép is, meg az MSI Wind is elég korrektül össze vannak rakva, de komoly összeget tennék rá, hogy nem fogják úgy bírni a strapát, ahogyan azt kellene.
Ha nekem kis gépre lenne szükségem, egy X60-ast választanák (ebay-ről).

(#41) Ufff


Ufff
senior tag

Na. Nekem ilyen gépem van, napi rendszerességel használom (naponta többször ki-és becsukom), és teljesen meg vagyok elégedve vele. Van a cégünknél egy ASUS laptop, ami olyan 4-5 éves. A zsanérja tökéletes, hibája eddig nem volt. Tökéletesen működik mindene, pedig nálunk igen nagy az "igénybevétel". Ennek a kis netbooknak is jónak tűnik a zsanérja, szóval nem gondolom, hogy ezzel baj lenne!
Ellenben volt egy Compaq Presario mittudoménhányas gépem is régen, annak másfél évek korában halt meg a zsanérja, eltört a kijelzőkeret is, pedig az nem volt ennyit nyitogatva.
Én is most gondolkodom a Windows 7 felrakásán (jövő héten jön meg), már 2GB RAM van benne. Szerintem menni fog vele, így véli egy itt található teszt is.

Esetleg van olyan, akinek ilyen (vagy nagyon hasonló) gépe van, és windows 7-tel használja?

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#42) Prof01


Prof01
veterán

Ez már használható netbook-nak tűnik, de miért nem tudnak nagyobb felbontású kijelzőt belerakni? Legalább egy 1200x800-ast. :(

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#43) Prof01 válasza tildy (#31) üzenetére


Prof01
veterán

Amilo valóban nagyon gyenge minőségű. Attól, hogy a tiédnek nem volt gondja, a többi lehet sz@r. :D

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#44) Kendek válasza Ufff (#41) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Én Wind U100-at használtam Windows 7-el majd egy évig (az előzetesektől számolva), és tökéletesen ment az Ultimate is rajta, egyáltalán nem tűnt lassabbnak az XP-nél. Jó szívvel ajánlom. :)

<-ƘƘ->

(#45) doc válasza Tim82 (#1) üzenetére


doc
nagyúr

az en eeePC-m meg a legelso szeriabol van (701), tobb mint masfel eves, es tokeletes rajta minden, csak picit piszkos a draga a sok ide-oda hurcibalastol meg a nem tul barati banasmodtol :)

(#46) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Nekem is ilyen gépem van,kis idő elteltével /amikor másodjára adta meg magát az op.rendszer ami járt vele/ telepitettem rá egy win 7 et
Nekem sokkal gyorsabbnak tünik érzetre,viszont az akkuidőt soha sem láttam 4.5 oránál többet teljesen feltötött állapotban, xp vel 7.5 is volt igaz alacsony kijelző fényerővel,kikapcsolt wi-fivel
Egy bajom volt eddig ami idegesitő,ha külső billentyüzetet csatlakoztatok akkor a gép billenytyüzete meggalydul,és a külső bill. eltávolitáas után is megmarad a hiba.
/win ujra/

(#47) Prof01 válasza Silentfrog (#46) üzenetére


Prof01
veterán

Nem lehet, hogy bekapcsolva hagytad lehúzáskor a NUM LOCK-ot? :DD

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#48) peba0706


peba0706
csendes tag

Szép gép, de minek ragasztagják tele ezzel a sok hülye matricával? Ajh.

(#49) pete_21


pete_21
addikt

Jó kis cikk, grat hozzá!
Végefele, egy ilyenbe futottam: "Szerintem érdemes letölteni hozzá egy areo kinézetet sokat dobhat a hangulatán"
Gondolom aero akart lenni, de aero-nak is csak akkor aero, ha átlátszó, egyébként inkább nevezném Vista-szerű témának.

(#50) Polllen


Polllen
nagyúr

Jó kis cikk, jó kis gép. ;)

2 hónapja vehettem dell mini 1010v-t. Ha most vennék, valszeg ezt venném... :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.