Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) O.CS válasza Aszpirin (#400) üzenetére


O.CS
aktív tag

Mert most néztem egy használt ultrát és az van a nevében, hogy LTE.

(#402) Aszpirin válasza mattheus (#396) üzenetére


Aszpirin
senior tag

Lehet, hogy ezt a kérdést nem fogja itt neked senki megválaszolni, mert lehet, hogy talán te vagy eaz első itt, aki tokba rakna egy Ultrát (?), de lehet, hogy tévedek.

Mindenesetre az én véleményem, ha nem is válasz a kérdésre, hogy a toknak nincs sok értelme, és az óra már így is elég bumszli, ha erre még egy műanyag tok is rákerül, még krumplibb lesz... A titánt pedig, ami az Ultra tokozásának az anyaga, ben annyira kell védeni, bár attól függ, hogy mit sportolsz: ha mondjuk sziklamászást művelnél az Ultrával a csuklódon, akkor talán van értelme ráhúzni még egy tokot a sportolás idejére (de én utána leszedném :D). De persze biciklivel is lehet olyan szerencsétlenül esni, hogy pont az órát verd telibe az aszfalthoz, vagy jól hozzádörzsöld...
Az óra "üvege" is zafír, tehát a karcolódásoktól nem kell tartani, viszont komoly veszély lehet a törés, ezért a kijelzővédő üvegfóliának - ha nagy az ütődés rizikója - mindenképp van értelme.
Szóval, ha választani kell hogy vagy üveg vagy tok, akkor én az üveget választanám.

Az eredeti kérdésedre pedig a válasz: passz.

AppleCare+-on nem gondolkodtál? Én épp a tegnap döntöttem úgy, hogy inkább az, mint (az órát érhető baleseteket tekintve) kétes hatékonyságú üvegfólia vagy tok.

[ Szerkesztve ]

(#403) s.Oliv3r válasza Fritz Teufel (#399) üzenetére


s.Oliv3r
senior tag

és az 5G? :DDD :D

Semmi sem igaz, minden megengedett.

(#404) Aszpirin válasza O.CS (#401) üzenetére


Aszpirin
senior tag

... ami azt jelenti, hogy LTE-n képes a mobilnetre kapcsolódni a párosított telefon jelenléte hiányában is, ha van rátelepített eSIM. Egy órának bőven elég az LTE-sebesség (még sok is!), Magyarországon pedig majdnem teljes az LTE-lefedettség.

[ Szerkesztve ]

(#405) Fritz Teufel válasza s.Oliv3r (#403) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Az hitted kifox rajtam? :P :D

Íme a válasz:
5G Kérdések és válaszok

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#406) s.Oliv3r válasza Fritz Teufel (#405) üzenetére


s.Oliv3r
senior tag

Köszönöm :DDD :R

Semmi sem igaz, minden megengedett.

(#407) Gubu0101 válasza Aszpirin (#390) üzenetére


Gubu0101
veterán

33% :D Mar csak holnap reggelig kell kibirnia :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#408) Aszpirin válasza Gubu0101 (#407) üzenetére


Aszpirin
senior tag

Szuper! Drukkolunk :D

(#409) mattheus válasza Aszpirin (#402) üzenetére


mattheus
őstag

Nagyon szépen köszönöm a részletes választ.

Abszolút egyetértek, hogy egy "bumszli" órát egy tokkal még hatalmasabbá fogok "varázsolni", ugyanakkor (tapasztalatból tudom), hogy nagyon rosszul viselném azt, hogy ha már az első nap látható és maradandó károkat okoznék az órámban.

Apple Care+ jó lenne, de ha jól tudom idehaza ez nem elérhető opció vagy akkor ezek szerint mégis ? Ha igen, akkor hol érdemes utánajárnom? Mit fedezne az Apple Watch esetében ?

(#410) s.Oliv3r válasza mattheus (#409) üzenetére


s.Oliv3r
senior tag

Feljebb linkeltem Aszpirin kollégának AppleCare+-t :)

Semmi sem igaz, minden megengedett.

(#411) Aszpirin válasza mattheus (#409) üzenetére


Aszpirin
senior tag

Szia! 2 év fedezetet ad, balesetek esetén cserélik az órát (valószínűleg nem karcolásokról vans szó, de zafírüveg és titán, ezek ellenállnak a karcolásoknak, az üveg viszont törni tud, és akkor oda a kijelző-. Az AppleWatch-ban semmilyen alkatrészt nem cserélnek, az egész órát cserélik, ha baleset érte. Valamennyi önrész van, tudtommal, szóval azért nem kell szándékosan összetörni :)
A suhico által adott linken vettem meg én is, 45eFT 2 évre. A fórumtárs, aki intézi, pillanatok alatt megoldja Neked, és percek alatt már látod is az Apple hivatalos rendszerében, hogy aktiválták az órádra az AppleCare+ -t. Ennyi. Ha van külföldi bankkártyád és lakcímed, akkor Te magad is megkötheted. Ha már aktiválva van, akkor semmi egyéb nem kell, mert a szervizek látják a rendszerben, és a magyar szervizek is, ugyanis ez világgaranciát jelent és az egész világon minden Apple-szervizt kötelez.

(#412) Aszpirin válasza Adee_91 (#255) üzenetére


Aszpirin
senior tag

"Plusz nem kevés akkuidőt is spórolsz eSIM nélkül"

pár napja van eSIM az Ultra2-mben, egyelőre nem változott érezhetően az akkuidő (értsd: én nem érzékelem a "jelentős" változást, de még nem jelentőset sem)
Szóval kíváncsi lennék, hogy ezt tapsztalatból írtad-e, vagy csak úgy, hallomásból.
(én is féltem emiatt az eSIM-től., de úgy tűnik, fölöslegesen. csak akkor fogja használni, ha tényleg nincs más - de ma pl. telefon kimentem telefon nélkül is kb 1 órára, GPS trackinggel együtt, és még telefonáltam is (többször) a watch-csal, 10 óra alatt 79%-ra ment le az akksi. Ez nem tűnik szignifikáns eltérésnek, kb itt szokott tartani nálam, az én használatom mellett).

[ Szerkesztve ]

(#413) s.Oliv3r válasza Aszpirin (#411) üzenetére


s.Oliv3r
senior tag

Nincs önrész :))

Semmi sem igaz, minden megengedett.

(#414) Aszpirin válasza s.Oliv3r (#285) üzenetére


Aszpirin
senior tag

Szia, ettől a witfast-tól rendeltem én is még a múlt héten (az ajánlásod nyomán :R ), mennyi idő alatt ér ide tapasztalatod szerint? Jelenleg "Arrived at the destination hub, Netherlands", tegnap óta (ahhoz képest, hogy Kínából jön, nem tűnik rossznak....

(#415) Aszpirin válasza s.Oliv3r (#413) üzenetére


Aszpirin
senior tag

Hogyhogy? (ennek nagyon örülnék, de biztos? Eddig mindenhol, ahol utánanéztem, említik az önrészt.... kivéve hol nem néztem utána :D Az angol ApleCare+ -nál még az Ultra2 esetén is megtaláltam az önrészt, 55 font...)

[ Szerkesztve ]

(#416) Adee_91 válasza Aszpirin (#412) üzenetére


Adee_91
aktív tag

Nyilván szignifikáns akkuhasználat csak akkor kellene,hogy jelentkezzen,ha nincs nálad a telefon,mert ilyenkor minden kommunikáció a mobilhálózaton történik.
Én személy szerint még nem használtam eSIM-et AW-ban,mert abszolút nincs rá szükségem. Szóval személyes tapasztalatom nincs ezügyben.
Ellenben elég sok tapasztalatot olvastam már,akár itt is,hogy jobban merül az óra LTE-n.
Ami,ha belegondolsz elég hihető,mivel folyamatosan mobilhálózaton lóg az óra,ami mindenképp egy plusz fogyasztó.

(#417) mattheus válasza Aszpirin (#411) üzenetére


mattheus
őstag

Akár jó is lehet(ne) ez az Apple Care plus, de a leírás alapján nekem kicsit olyan véleményes, hogy mikor térit/cserél vagy nem (LINK). Normál használatból eredezhető sérülések esetén nem vehető igénybe a szolgáltatás, hasonlóan a szándékosság fennállása esetén. Így megközelítve a dolgot nekem eléggé véleményes, hogy mennyire bízhatok abban, hogy segítenek majd nekem, ha gondom lenne.Meg egyáltalán mi alapján fogják eldönteni ?

Annak is örülnék, hogy ha 2 év alatt, ha úgy látom akkor cserélhetném a benne lévő akkumulátort, de erre csak akkor van lehetőség, ha 80% alá esik a kapacitás.

Írod, hogy nem cserélnek benne alkatrészt, ugyanakkor elvileg az akkumulátort igen, legalábbis külföldön (LINK). Én boldogabban megvenném ezt az órát, hogy ha legalább biztosít lehetnék abban, hogy az akkumulátort cserélhetem benne, ha úgy szeretném..... :U Nem szeretem azt, hogy valamit "szándékosan" nehezen javíthatóvá tesznek :(((

(#418) s.Oliv3r válasza Aszpirin (#414) üzenetére


s.Oliv3r
senior tag

Eddig átlagosan 15 nap volt a szállítási idő :)

Applecare+ meg szifonos cikkben olvastam asszem, hogy már nincs évi kettő limit, és önrész se.

Semmi sem igaz, minden megengedett.

(#419) Aszpirin válasza s.Oliv3r (#418) üzenetére


Aszpirin
senior tag

Akkor hamarosan megérkezik nekem is...
A boltban való rossz élmények ellenére alpesi szívakat rendeltem (a kéket meg az olivát), mert itt azt írtátok, hogy idővel "megszelídül", és meg is lehet szokni a kezelését. Meglátjuk, tapasztalatszerzésre pont jók lesznek ezek a kínai olcsó szíjak (olyan isten nincs, hogy én 45ezret fizessek egy ilyen szíjért, még ha eredeti is - az totál rablás, elkerekedett a szemem, amikor megláttam).

Apple Care+ - talán igazad van :D
Na, meg is találtam a cikket
Talán mattheus-nak is érdekes.

[ Szerkesztve ]

(#420) s.Oliv3r válasza Aszpirin (#419) üzenetére


s.Oliv3r
senior tag

A 45 ezres árat én is sokallom… 10-15 körül lenne ennek a reális értéke szerintem, én ennél többet biztos nem fogok adni érte. Amúgy az alpine és a trail loop a legjobb, véleményem szerint. :R

AC+ : én mondtaaaaaam :DDD ráadásul elég expressz a csere, ha gáz van.

[ Szerkesztve ]

Semmi sem igaz, minden megengedett.

(#421) O.CS válasza s.Oliv3r (#410) üzenetére


O.CS
aktív tag

Ha megkarcolom vagy véletlenül odaverem az S9-es órámat és megsérül az aluház akkor is cserélik?Vagy mivel ez nem befolyásolja a működést, ezt nem fedezi ez az AppleCare+?

(#422) s.Oliv3r válasza O.CS (#421) üzenetére


s.Oliv3r
senior tag

Szerintem csak olyan dolgok miatt cserél, ami befolyásolja a működést. Szifon.com-on sokat írtak már róla.

[ Szerkesztve ]

Semmi sem igaz, minden megengedett.

(#423) Gubu0101 válasza s.Oliv3r (#410) üzenetére


Gubu0101
veterán

Na en is elofizettem.Ha mar van havi 5,49€-ert is lehetoseg elofizetni ra,akkor mar azt valasztottam.Igy barmikor lemondhatom.Meg nem kell egyszerre 100€ kidobni :DDD

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#424) Kobe válasza Gubu0101 (#423) üzenetére


Kobe
veterán

A havidijas az milyen feluleten erheto el?

(#425) Gubu0101 válasza Kobe (#424) üzenetére


Gubu0101
veterán

Nemet.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#426) zenit73 válasza Fritz Teufel (#365) üzenetére


zenit73
aktív tag

Használom a vibert naponta sokszor, minden értesítést jelez az óra, meg is tudom nézni, képeket is, szöveget is, lehet rá válaszolni is diktálással.

(#427) zenit73 válasza Gubu0101 (#407) üzenetére


zenit73
aktív tag

Enyém (U2) 5 napot (órára pontosan értendő) megy egy töltéssel, szerda 6.18-kor vettem le töltőről, most 49%-on van. Körülmények: folyamatos kapcsolat a telefonnal, értesítéseket nézem rajta, időjárást, számológép, fizetésre használom, ébresztésre, időzítőt, időnként zaj mérés, pulzus diagram van még kitéve, minden mérés amit tud aktív, alvás monitorozásra is használom minden éjjel. Munkából hazaérve leveszem, tusolok, aztán néhány óráig nem teszem vissza, hétvégén ha otthon vagyok akkor nincs rajtam folyamatosan mint munkanapokon. Mindent kikapcsolok ami nekem felesleges, AOD, kéz felemelésre aktiválódó kijelző, wifi is inaktív, telefonon keresztül megkapja a netet, esim nincs. Kb. így használom, első töltés után is kibírt 4 napot (órára pontosan értendő) pedig akkor sokat nyomkodtam.

(#428) Gubu0101 válasza zenit73 (#427) üzenetére


Gubu0101
veterán

Az jo.Most utobb hetfo este 7-tol pentek hajnalig kibirta,nem tudom pontosan mikor merult le.Ez is boven eleg szerintem.Csak szamit valamamennyit,hogy az U2 uj procit kapott.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#429) O.CS válasza Gubu0101 (#423) üzenetére


O.CS
aktív tag

Hogy fizettél elő?Kint élsz vagy itthonról valami trükkel? :)

(#430) Aszpirin válasza Gubu0101 (#428) üzenetére


Aszpirin
senior tag

Nálam továbbá is csak kicsit több, mint 2 napig bírja az U2, igaz nem hajszolom az akkuidőt, tehát van AoS is meg eSIM, mert ez a hozzáadott értéke egy Garminhoz képest. A Garmin Fenix 6 Pro-m nagyjából ugyanilyen használat mellett 10 napig bírja, és az meg csak nem is a legnagyobb akksis Garmin (ami a Fenix 7X lenne). Szóval, ha csak akkuidő kell, meg üzenettükrözés, pulzusmérés, alváselemzés, fizetés, stb. akkor jobban jártatok volna egy Garminnal, amin meg csak a WiFi-t sem kell kikapcsolni a brutálisan hosszú akkuidőért. Sőt, az egészségi funkciókban fényévekkel jobb a Garmin (kivéve EKG, mert az nincs rajta).

[ Szerkesztve ]

(#431) Gubu0101 válasza O.CS (#429) üzenetére


Gubu0101
veterán

Is is.Itthon 1 hetet nemetben 4 et :DDD Van kinti cimem igy azt adtam meg.Meg ugye mikor atiranyit a tamogatas appbol az elofizeteshez,akkor a helyzetmeghatarozas miatt fedobja a nemet regiot.Most itthon vagyok es irta is,hogy valtsak regiot de nem tettem emiatt,hogy elotudjak fizetni.Viszont az elofizetesek resznel nem jelenik meg :U Revolut szamlam van igy ott tudtam engedelyezni azt,hogy havonta vonogassa majd.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#432) Aszpirin válasza Gubu0101 (#431) üzenetére


Aszpirin
senior tag

“Be kell fejeznie az AppleCare-jótálláshoz kapcsolódó adatok beállítását” -ez mit takar? (biztos, hogy ”éles” a biztosítás, nem csak vonogatják az összeget?)

(#433) Gubu0101 válasza Aszpirin (#430) üzenetére


Gubu0101
veterán

Engem sem nagyon izgat az akkumlator ido.Mivel minden este toltore rakom.Most csak kiveteles eset volt,meg mar ha igy alakult,akkor kiprobaltam mit bir.Legalabb tisztaban vagyok vele :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#434) Gubu0101 válasza Aszpirin (#432) üzenetére


Gubu0101
veterán

Ez iranyitana at az elofizeteshez.Az aktiv elofizeteseknel kellene megjelennie,hogy havonta vonja mint pl az icloudot.De nem jelenik meg csak a revonal van engedelyezve,mindjart utana nezek,mar este nem volt kedvem vele foglalkozni.

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#435) O.CS válasza Gubu0101 (#431) üzenetére


O.CS
aktív tag

Köszi a választ.Ez olyan genyóság, hogy itthon nem lehet elérni ezt a szolgáltatást.

(#436) s.Oliv3r válasza O.CS (#435) üzenetére


s.Oliv3r
senior tag

Szerintem addig jó míg nincs itthon. Higgyétek el! Ha idehaza is elérhető lesz akkor nem 45 hanem 70be fog kerülni. MO jobban teljesít. :R

Semmi sem igaz, minden megengedett.

(#437) Gubu0101 válasza O.CS (#435) üzenetére


Gubu0101
veterán

Szinfon.com-on le van irva,hogy hogyan lehet itthon is megkotni.Az meg kerdeses mennyi haszna van.En mondjuk vigyazok az orara,vettemra tokot+ uvegfoliat biztos ami biztos.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#438) Gubu0101 válasza s.Oliv3r (#436) üzenetére


Gubu0101
veterán

Ezert jo az a konstrukcio is amit en is kotottem,hogy havonta levon 1600-1700 ft ami meg mindig olcsobb,mint az itthon szolgaltatoknal kotheto biztositas,megy ugye jobb is.De valoszinu nem annyiba kerulne mint kulfoldon :DDD

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#439) Aszpirin válasza Gubu0101 (#438) üzenetére


Aszpirin
senior tag

Ezert jo az a konstrukcio is amit en is kotottem,hogy havonta levon 1600-1700 ft ami meg mindig olcsobb,mint az itthon szolgaltatoknal kotheto biztositas,megy ugye jobb is.
Erre nem vennék mérget. 24x1600 = 38400, és ez ugye alsó hangon.
iSTYLE-nál 30ezer 24 hónapra, és lopást is tartalmaz, amit az AppleCare+ nem.
Magam ellen beszélek, mert én is AppleCare+-t vettem, majd meglátjuk. Olcsóbbnak biztosan nem olcsóbb. Hogy jobb-e? Majd meglátjuk.

(#440) s.Oliv3r válasza Gubu0101 (#438) üzenetére


s.Oliv3r
senior tag

Arról nem is beszélve, hogy az 5,49 EUR az nem 1600-1700 Ft, hanem mai árfolyamon nézve 2129.- :) :DDD

BTW: mennyibe fájt volna, ha nem előfizetsz, hanem egybe fizeted? :)

[ Szerkesztve ]

Semmi sem igaz, minden megengedett.

(#441) O.CS válasza Aszpirin (#439) üzenetére


O.CS
aktív tag

Az Istylenál csak az ott vásárolt termékekre lehet biztosítást kötni.

(#442) Gubu0101 válasza s.Oliv3r (#440) üzenetére


Gubu0101
veterán

109€.
€-ban kapom a fizut igy nem valtogatok at,igy nekem jo foleg,hogy 2 evig nagy csoda lenne,ha kihuznal nalam az ora. :DDD Szerintem jovore csere lesz,felteve ha folytatjak ezt az ultra vonalat es hoz jelentosebb valtozast.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#443) s.Oliv3r válasza Gubu0101 (#442) üzenetére


s.Oliv3r
senior tag

Értelek :) Amúgy csak azért érdekelt, hogy mekkora az árrés a srácnál, aki itthon 45ért adja. Minden elismerésem, hogy 2-3ezer Ft plusszért intézi el az itthoniaknak, jó gyerek. :R

Semmi sem igaz, minden megengedett.

(#444) Gubu0101 válasza s.Oliv3r (#443) üzenetére


Gubu0101
veterán

Nyilvan senkise csinalja puszira.Meg havonta azert nem sokan kotnek care-t.Kis mellekesnek meg jo,meg hat arfolyam fuggo stb.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#445) s.Oliv3r válasza Gubu0101 (#444) üzenetére


s.Oliv3r
senior tag

Nem iróniából írtam amit írtam, komolyan mondtam, hogy tök rendes dolog tőle... átlag magyar ebből akarna meggazdagodni, és adná vagy 60ért:W

Semmi sem igaz, minden megengedett.

(#446) Gubu0101 válasza s.Oliv3r (#445) üzenetére


Gubu0101
veterán

Tudom,en se fikazasbol irtam,teljesen korrekt.Az biztos,hogy lennenek ilyen pofatlanok. :(
En is csinalhatnam ezt vegulis,minden adott lenne,de nincs ennekem erre mar idom,este orulok ha pihenheten kicsit :DDD

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#447) Aszpirin


Aszpirin
senior tag

Azt valahogy be lehet állítani, hogy AoD-nél sötétben mennyire húzz le a fényerőt?
Sajnos nekem túl alacsony a fényerő teljes sötétben, van olyan, hogy éjjel az ágybó szeretném felkapcsolni a lámpát Home-mal, de nehezen jutok el odáig, mert olyan sötét és kontraszttalan a kijelzője, hogy nem látom jól az ikonokat, nagyobb fényerő kellene... nem tökéletes a szemem, sajna elmúltam már ötven...

[ Szerkesztve ]

(#448) dud998


dud998
őstag

Ma vettem egy gyári Alpesi szíjat, az indigó színűt. Nekem a megjelenés óta van U1-em, kb azóta gondolkoztam rajta. Sajnos sok rosszat olvastam ezekről a szíjakról. De ezek mind valótlanok. Ha a megfelelő méretet választod ki, akkor felvenni és levenni sem gond, mert szépen le és fel vehető. Az meg hogy mennyire kényelmes, hihetetlen. Idáig a Terep és a Nike szíjak voltak a favoritok, de ez azoktól is jobb. Szóval aki vacillál rajta, az ne tegye mert nagyon jó szíj. 😃

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#449) Gubu0101 válasza dud998 (#448) üzenetére


Gubu0101
veterán

En most ilyet rendeltem probakepp a shein-rol.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#450) dud998 válasza Gubu0101 (#449) üzenetére


dud998
őstag

Majd írd meg milyen. 😉

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.