Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#396) mattheus


mattheus
őstag

Sziasztok!

Sosem gondoltam volna, de ismét erőteljesen elkezdtem gondolkodni azon, hogy legyen egy Apple Watch órám (Ultra 2-vel szemezek). A fő indok az, hogy az iPhone-al a jelenleg is használt Garmin Fenix 6 Sapphire órám az pár óra után dobja a BT kapcsolatot és arra az egyszerű dologra sem képes, hogy jelezze nekem azt, hogy ha csörög a telefonom (pedig másra nem is volt eddig szükségem) pedig korábban ez ment neki. Próbáltam már resetelni, újra rakni az alkalmazást, volt azóta már telefoncsere is és a tünetek nem változtak.

Az esetleges váltásnak annyira nem örülök, hiszen üzemidőben azért más a két márka, de ennek okairól már korábban tanácskoztatok, így arra most nem térnék ki. Ezen felül a Garmin jobb a sport tevékenységek monitorozásában is, de erre ugyancsak nem térnék ki, mert alapvetően kicsit más céllal készült a két óramárka.

A kérdésem viszont a következő lenne. A mostani órám az kegyetlen jól bírja az igénybevételt és sosem kellett aggódnom azért, hogy ha odavertem valamihez a karomat, akkor annak nyoma lesz az órán. Az Ultra ilyen szempontból strapabíróbb, mint a sima S9, de továbbra sem sérthetetlen, ezért Spigen fóliában és tokban gondolkozom, azonban nem vagyok benne biztos, hogy a kettő egymással mehet-e ? A Spigen honlapján az van kiírva, hogy "Nem kompatibilis az Apple Watch tokokkal" Jól értem, hogy akkor nekem kell döntenem, hogy tok vagy fólia ? :F Van valakinek ezzel kapcsolatban valami tapasztalata ?

Köszönöm előre is !

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.