Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) updog


updog
senior tag

Köszi a topicot! :R Remélem (nekem :D) normális időben lesz és tudom valamennyire követni. A párosok sem annyira vállalhatatlanok szerintem.

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#2) homerhamm


homerhamm
addikt

Üdv itt is. :R Várjuk a részeket, valószínűleg ősszel. :K

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#3) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Na egy jó kibeszélő topic. Szuper. Várjuk a többit...

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#4) Silεncε


Silεncε
őstag

Ázsia Express Amerikában. Ez annyira TV2 :D

(#5) updog válasza Silεncε (#4) üzenetére


updog
senior tag

LOL, le se esett :C

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#6) UnA válasza Silεncε (#4) üzenetére


UnA
Korrektor

Ez ilyen marketinges hülyeség. Ha egyszer már létezett egy sikeres(?) termék egy bejáratott néven, akkor képtelenek elengedni ezt, és akkor is használják mindenféle módon, ha röhejes az egész :)

(#7) antikomcsi válasza UnA (#6) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Egyedül a lengyelek indították azt a szezont Amerika expressz néven, de mindenki más Peking, vagy Ázsia Expressz cím alatt futtatta.

Jó nagy hülyeség egyébként, mintha ennyire hülyének néznék az embert, ha más a cím, akkor már biztos azt sem tudja, hogy miről van szó. :U

Valószínű ha kolonizálva lenne a Mars és ott kéne versenyezni ezt a címet akkor sem engednék el.

(#8) Lalikiraly válasza antikomcsi (#7) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Te is tudod, hogy kivan mosva az emberek agya, többet nem is várnak el tőlük...

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#9) Napfénysüti válasza Silεncε (#4) üzenetére

Ennyi. :DDD

Lehet néha belekukkantok mi zajlik amerikában. Eddig csak a 2. évadot követtem jobban mert ott szerepelt csapattársam (sőt ők nyerték meg). Mondjuk ez a műsor legalább igazi kihívás elé állítja a "celebeket".

Més que un club!

(#10) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Kíváncsi vagyok, mikor kerül adásba...

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#11) homerhamm válasza Lalikiraly (#10) üzenetére


homerhamm
addikt

Szerintem ősszel. Tavaly is tavasszal forgattak, ősszel meg leadták a részeket.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#12) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

A rendkívül szimpatikus :N párosok bemutatkozása 1-2 perces videókban.

https://tv2play.hu/azsia_expressz/4/videok

[ Szerkesztve ]

(#13) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Október 7.-től újra robog az Ázsia Expressz!

Az első két adás ezúttal hétvégén kerül képernyőre, szombat és vasárnap este 19 órától ülhetünk fel a vonatra. Ez után október 9.-től hétköznapokon a Tények Plusz után kísérhetjük tovább figyelemmel a játékosok megpróbáltatásait!

Találkozzunk induláskor az állomáson, és utazzunk együtt!

(#14) homerhamm válasza antikomcsi (#13) üzenetére


homerhamm
addikt

Király, akkor október 7.-től újra hiszti estek. :DDD

The Amazing Race még megy valahol?

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#15) homerhamm


homerhamm
addikt

Szombaton 18:55-től Ázsia Expressz a TV2-őn!

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#16) homerhamm


homerhamm
addikt

Nagyon kíváncsi leszek az első adásra este, ki fog vajon először hisztirohamot kapni? :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#17) Shadowfax válasza homerhamm (#16) üzenetére


Shadowfax
addikt

Ez nem kérdés: Alekosz! ;]

(#18) homerhamm válasza Shadowfax (#17) üzenetére


homerhamm
addikt

Ő csak simán hülye. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#19) antikomcsi válasza homerhamm (#16) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Szerintem én! :DDD ;]

Eljött a "nagy nap", hamarosan kezdődik az első adás, erre jött egy telefon és el kell menjek itthonról.

Holnap remélem lesz időm visszanézni még a második adás előtt.

(#20) homerhamm


homerhamm
addikt

Ennyi k*cs*g reklámot...

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#21) homerhamm


homerhamm
addikt

Ez a két hülyegyerek már most unszimpatikus. Már most visszasírom a Valmarékat.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#22) homerhamm


homerhamm
addikt

Hát ő izé... Hogy az első adásban nem lett meg a táska??? Ez felesleges időhúzás volt, lehetett volna hosszabb az adás, most kicsit csalódott vagyok

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#23) Shadowfax válasza homerhamm (#22) üzenetére


Shadowfax
addikt

Valóban kicsit rövidre sikerült az adás, de eddig nagyon tetszik, gyönyörű tájak, vicces feladatok. :D
Nagy "kedvencem", Völgyi Zsuzsi hozta a formáját és már első nap leszólta Alekoszékat. :U Amúgy pár hónapja még sikeres fogyókúrájáról regélt, de úgy látom, már minden dekát visszahízott. ;]
Megint rácsodálkoztak, hogy a hatalmas bőrönd óriási hátrány lesz az első nap. Ezek se nézték vissza az előző évadokat. :U

(#24) homerhamm válasza Shadowfax (#23) üzenetére


homerhamm
addikt

Szerintem Alekoszék akkor fognak beérni az első célba, mikor a többiek már Guatemalában lesznek. :D

A két kajakos amúgy tök szimpatikus. :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#25) homerhamm


homerhamm
addikt

Amúgy aki játszik a Forza Horizon 5-el, az majd vélhet felfedezni ismerős helyeket Mexikóban. :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#26) homerhamm


homerhamm
addikt

A mai adás már sokkal jobb volt, a két csaj meg nagyon jól nyomta, bár megszenvedtek a stoppolással.
Alekosz meg tényleg egy büdös paraszt.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#27) Shadowfax válasza homerhamm (#26) üzenetére


Shadowfax
addikt

A két csaj nagyon ügyes volt, le a kalappal! :K

Völgyi Zsuzsika elcsodálkozott, hogy feladatokat is kell csinálni. Azt se tudja, melyik műsorba jelentkezett. :U
Azért kíváncsi lettem volna, hogy a nap végén a játékban, hogyan futkározott volna föl-alá a labdaszedésnél és dobálásnál. ;]

Amúgy már megint összesen 4 párost mutattak beérkezni, a többieket taxi vitte a célba? :U

(#28) homerhamm válasza Shadowfax (#27) üzenetére


homerhamm
addikt

Biztos taxi vitte, mert meg van játszva az egész. :D Elvegre ki az aki oda adta volna nekik a csirkéjét, ha hozzánk csengetnének be, én biztos nem adnám oda a csirkémet/tyúkomat/kakasomat.

Aminek örültem, hogy most már több stoppolást mutattak mint tegnap. Amin még csodálkoztam, hogy nem volt komolyabb hiszti.

Amugy a hajvágós feladatnál benne van a szabályzatba, hogy a versenyzőtársad haját nem vághatod le? :D Mert Alekosz, aki holnap bunkó lesz, meg tegnap is az volt, az asszonyának a haját vágta le.

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#29) Shadowfax válasza homerhamm (#28) üzenetére


Shadowfax
addikt

Alekosz poénkodik a maga sajátos módján. Réka se egyszerű eset. Ha ő hagyja, hogy levágják a haját, ám legyen. :D
Amúgy a helyi nők hajából kellett volna tincset vinni. Meglepődött volna a sámán a szőke tincs láttán. :D

(#30) homerhamm válasza Shadowfax (#29) üzenetére


homerhamm
addikt

De tegnap a Réka cipelte Alekosz bőröndjét, pedig vihette volna ő is. Holnap meg a másik két csaj házaba megy be, mikor már ők voltak ott.

Ami meg külön tetszett az a kamu duda hangok. :DDD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#31) Shadowfax válasza homerhamm (#30) üzenetére


Shadowfax
addikt

Az nem Alekosz, hanem Réka bőröndje volt. Alekosz hátizsákkal készült, ahogy Kafi is, mert látta az előző évadokban, hogy a nagy bőröndnek csak hátránya lesz az első nap. Egyébként meg egy darabon átvette Réka bőröndjét, pláne, mikor a kötözködő Zsuzsika beszólt neki.
Az előzetesből csak az derül ki, hogy Alekoszék bemennek egy nyitott ajtón. Honnan tudhatták volna, hogy mások vannak ott?
Aki ilyenkor paraszt szerintem, az az, aki a társait hagyja tovább bolyongani az éjszakában. :U Az előző évadokban volt, akik nem zavarták el a másikat és együtt tudtak aludni, s ennek a szavazáskor meg is lett az előnye.

(#32) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Az első adást tudtam tegnap megnézni, kicsit késve, de legalább reklám nélkül. A legelején a helyi gyerekek reakciói tetszettek, azokon az arcokon, reakciókon jót röhögtem. Aztán viszont fájdalmas volt látni, hogy némelyik versenyző mennyire hülye még egy térkép értelmezéséhez is. Személy szerint kizártnak tartom, hogy néhány pár magától talált oda a pusztába a dobozhoz, amikor már az is probléma volt, hogy mikor kiléptek a szálloda ajtaján, merre forduljanak.

Illetve nem akartam ennyi részletet előre látni, amit az elején bevágtak, valamint zavar, hogy a riportokban úgy van összevágva, hogy ott van a két csóka nyakában a medál, amit valószínűleg nyertek, de mi még nem tudjuk, hogyan. Ennyit nem kéne spoilerezniük.

Alekoszt nem kell komolyan venni, Ő javarészt trollkodik, meg kell érteni a humorát, játszik a kamerának. Nagyon meglepne ha a döntő közelébe kerülne, őt valószínű Győzike helyére hozták.

Nem mondom, hogy máris lett kedvencem, sőt van olyan páros, akiknek az erőlködése eléggé túlzás már most.

(#33) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Ugyan az lesz a bajom, mint az előző évadnál.

Beér a célba az első 3-4 pár, és aztán jön a verseny, a többiekről meg semmi.
Pont azt nem adják le, ami érdekelne! Ők, hogy szerezték meg a hozzávalókat a feladathoz, hogy jutottak el a célhoz?

(#34) homerhamm válasza antikomcsi (#33) üzenetére


homerhamm
addikt

A mai adásban megmutattak mindenkinek a szálláskereséset. Persze ez is biztos meg van játszva, te beengednél idegeneket a házadba?

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#35) antikomcsi válasza homerhamm (#34) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Még rokonokat sem szívesen! ;] :DDD

A mait még nem láttam, most volt időm a tegnapit megnézni. Holnap megint csak későn érek haza, így szerdn nézem majd a mait, a holnapit, és talán már a szerdait is. :B

(#36) homerhamm


homerhamm
addikt

A mai tequilaosztogatós feladatnak is levágták a végét.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#37) homerhamm


homerhamm
addikt

Nem volt rossz a mai adás, láttunk elég stoppolást, meg pár feladatot, a cserélgetős feladat tetszett. :D Látom a holnapi adásban lesz rendőrség is.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#38) Shadowfax válasza homerhamm (#37) üzenetére


Shadowfax
addikt

Még nem nagyon látunk összeveszést a párok között - szerencsére. Az előző évadban ilyenkor azért volt már rikácsolás. ;] :U

Fú, azért elég ijesztő egy ilyen környéken éjszakázni... :Y

(#39) homerhamm válasza Shadowfax (#38) üzenetére


homerhamm
addikt

Igen, ez nekem is feltűnt, szerintem ez a társaság a legnormálisabb az eddigi Ázsia Expressz versenyzők közül. :D

Azt főleg nem értem, hogyha a stáb látja, hogy veszélyes településen vannak az este, akkor nem állatják őket ott le, hanem a következő biztonságosabb településen. Vagy a stáb biztonsági okokból intézhetett volna nekik egy szállodát.

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#40) homerhamm


homerhamm
addikt

Azta micsoda környék! :Y Nem túl bizalomgerjesztő. Mikor a kisgyerek beleintett a kamerába, eszembe jutott a Hős utca. És megint k*cs*g reklám. :(((

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#41) Shadowfax válasza homerhamm (#40) üzenetére


Shadowfax
addikt

Azt viszont nem tudjuk meg soha, hogy Sipiék vajon az eperföldön éjszakáztak-e. :D Katinkáékat se mutatták, hogy találtak-e végül szállást.

A holnapi adást nem biztos, hogy nézem. Nagyon utálom az ilyen bogár, kukac meg kituggyami evést. :U

(#42) homerhamm válasza Shadowfax (#41) üzenetére


homerhamm
addikt

Katinkáék kaptak szállást, azt pont mutatták 10 másodpercig, meg Sipiék is.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#43) Shadowfax válasza homerhamm (#42) üzenetére


Shadowfax
addikt

Akkor elaludtam. :D

(#44) antikomcsi válasza Shadowfax (#41) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Ha addig nem mehettek tovább, míg azt a láda epret meg nem eszik, akkor még ott is ebédeltek másnap. :DDD

(#45) homerhamm válasza Shadowfax (#41) üzenetére


homerhamm
addikt

Szerintem a mosatlan eper is kb az a kategória, fúj.
Tegnap este ettem egy almát, előtte meg is mostam. Amúgy ez a csapat kezd egyre szimpatikusabb lenni. :)Ez főleg annak köszönhető, hogy még senki nem kapott hisztirohamot.

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#46) antikomcsi válasza homerhamm (#45) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Nekem a Zsuzsi, Katinka páros kifejezetten ellenszenves.

(#47) Shadowfax válasza antikomcsi (#46) üzenetére


Shadowfax
addikt

Egyetértek. Zsuzsi hozza a Farm VIP-ben bemutatott formáját.

Amúgy Nórika nem tudom miért kivételezett velük, amikor a cukros édességet a hátuk mögé dobálták, velük nem etette fel a földről, mint a srácokkal... :U

(#48) homerhamm válasza Shadowfax (#47) üzenetére


homerhamm
addikt

Nórika tegnap jóhogy nem a versenyzőket hibáztatta, hogy miért nem fejezték be előbb az epres feladatot, hogy ne kelljen kinn éjjel az utcán szállást keresni. :(((

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#49) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Egyébként jót nevettem, amikor Alekosz találkozott azza,l amiről tudta, hogy van ilyen, mert mondták neki. ;] :DDD

(#50) homerhamm válasza antikomcsi (#49) üzenetére


homerhamm
addikt

Micsoda? :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.