Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#69) modeart válasza moli.hu (#65) üzenetére


modeart
tag

Sziasztok!
2 napja vettem az asszonynak egy ilyen telót.
Összességében egyelőre elégedettek vagyunk, de van néhány kompromisszum pl.:

- zenelejátszónak jellegtelen és halk a hangja. Egy SE X8 után ez fájó különbség, ráadásul az én Alcatel 918D-mnek is szebb és hangosabb hangja van. Kb. olyan minőség mint egy Samsung Galaxy MINI.
- az akksi egyelőre nem tűnik túl erősnek, bár még bejáratós (2X volt töltve) és lehet hogy mivel sose kapcsolja ki a párom, van jópár futó alkalmazás ami eszi az akksit, ezt még teszteljük
- a kamera szokásos Alcatel minőség, ezt már megszoktuk sajnos :)
- a sebességre semmi panasz, gyorsan teszi a dolgát, én személy szerint lesz..om hogy hány magos és hogy azért az árért megéri/nem éri, az a LÉNYEG hogy kellően gyors-e a mindennapi használat és ez tényleg gyors teló (az unokaöcsém Huawei G510 pár perc kézbevétel után is érződik, hogy lomhább ettől a telótól).

moli.hu-nak válaszok:
- simán tölt adatkábelről, ahogy kell
- van benne fényérzékelő, szépen teszi a dolgát, leteszteltem
- a beállítások menüben van zajszűrés - másodlagos mikrofon aktiválás funkció amit lehet engedélyezni - gondolom tehát lehet benne másodlagos mikrofon, annál is inkább, mert meglepően szépen és háttérzaj mentesen hallom a párom mikor felhívom. (Ő is dicsérte, hogy jól hall engem.)
- nincs ál(kamu) SD kártya. Ha beteszek egy kártyát a fájlkezelője két partíciót lát: egy telefonmemória és egy SD kártyát, nincs más partíció.
- megnéztem, még nem talált egy frissítést sem a teló.
- giroszenzor és íránytű, ezt nem tudom de este letesztelem. Nekem is gyanús, mert pl. a Google Sky mintha nem teljesen működne jól, de letesztelem.
Akinek még van kérdése, szívesen válaszolok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.