Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) gabo9201 válasza Silenzio (#17) üzenetére


gabo9201
senior tag

+1

Megbízhatóság: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=gabo9201

(#52) MK VII válasza Graphics (#49) üzenetére


MK VII
veterán

Köszönöm, hogy fel elevenítetted az emékeimet már majdnem elfelejtettem, hogy milyen PH pióca vagy. Mások hozzászólásait elemzed és beszólsz. Gondolom a félistenséged fele ebből jött össze.
Tudod én leírom a véleményem, mert megtehetem akár többször is. Még mindig jobb mint, ha másokon köszörülném az ujjbegyeimet.

Tisztelettel... :R

(#53) Graphics válasza MK VII (#52) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nos, szerintem megintcsak nem fogtam bele markáns személyeskedésbe...

A többire nem is reagálok... Ha Neked így a jó, áldásom rá.

Nem, nem ebből jöTt ossze, de a legutálatosabb dolog , amikor valaki ezzel vagdalkozik..

:(((

És szerintem most se írtam semmi olyat, amire ilyen módon kell reagálni...

Ha valakinek neki akarsz ugrani, legalabb gondold mar miket irsz: PH pioca, es tarsai.. Ha majd evek alatt Te is osszeirsz x hozzaszolast, aztan vki jon egy ilyennel...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#54) MK VII válasza Graphics (#53) üzenetére


MK VII
veterán

Értettem.
Megegyezhetünk abban, hogy a jövőben hanyagoljuk a másikat? Elég nagy PH megférünk egymás mellett a felesleges körök nélkül is.
Részemröl ignorálom a hozzászólásaidat.
:R

(#55) Graphics válasza MK VII (#54) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem kell, én vagyok a hülye, hogy megint ugrok erre a hozzáállásra.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#56) m1lan válasza Szabcsizz (#35) üzenetére


m1lan
őstag

Nekem is volt Xperia U-m, hát a "jól tette a dolgát" olyannyira nem állja meg a helyét, hogy konkrétan a bejövő hívás megfektette elég sokszor.

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#57) HoaryFox


HoaryFox
őstag

Látszik, hogy szeretne fejlődni az Alcatel és jó is a törekvés, de ez még kevés :(
Az előlapi sztereó hangszóró, a kamera és talán még a formaterv is +1, de a SoC-ot kevésnek érzem FHD meghajtására.
És az ára egy picit magasabbra lett lőve, mint amennyit valójában ér, de biztos egy rövid időn belül esni fog, úgy talán lehet valamennyit eladni. :)

[ Szerkesztve ]

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#58) rhen válasza helixP (#1) üzenetére


rhen
senior tag

Eye-D-t meg sem említettétek, pedig szerintem érdekes feature.

(#59) no more válasza m1lan (#56) üzenetére


no more
addikt

Inkább mindig... :D Az volt a legjobb, hogy csörgött, felvetted, és még fél percig ment a csengőhang. Te nem tudtál addig beszélni, de a csengőhangot hallották a túloldalon. :DDD

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#60) kaosz86 válasza #84490496 (#46) üzenetére


kaosz86
aktív tag

Az így utólag visszagondolva minden volt csak nem kellemes...főleg az ics után

(#61) S e t h válasza no more (#39) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én azóta ismerem a felhasználói élmény fogalmát, amióta hanyagolom a HTC-t, de ahogyan a részvények alakulását látja az ember, ezzel talán nincs is egyedül. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#62) Graphics válasza S e t h (#61) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

:D ez most ütött.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#63) #84490496 válasza Graphics (#62) üzenetére


#84490496
törölt tag

Ezen az elven lehetne sorolni egy kazalnyi gyártót :) ( bár a HTC-ket én sem szeretem,de van nekik is jó telójuk..horror áron a pénztárcámhoz képest). Nem lehet,hogy a felhasználói ÉLMÉNY valójában felhasználói IGÉNY lenne? Csak azért,mert az nagyon magasra került sokaknál az utóbbi időben...

(#64) Halkow. válasza MK VII (#19) üzenetére


Halkow.
senior tag

+1 Ez sajnos így van

On:

Hát-hát jó nagy kijelző, sztereó hangszórók és mi mást várnánk mint egy stabil támogatott rom. Ez soha nem fog ennyit érni , és valószínű hogy ugyan olyan bugos mint a 2s, pop s9 és társaik.

A kijelzője azért gyengébb a 4,7-nél valószínűleg a több nyereség érdekében gyengébb olcsóbb panelt tettek.

Akadózás: Alcatel híres a bugokról és no optimalizációról, ez az első jele annak hogy frissítés nélkül meghaltál.

(#65) no more válasza S e t h (#61) üzenetére


no more
addikt

Hogy bírod elviselni a folyamatos akadozást, meg lagot? o.O

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#66) m1lan válasza no more (#59) üzenetére


m1lan
őstag

Az volt a nagyon vicces, amikor itt volt előttem az asztalon, és a szemem láttára rakta össze darabonként a bejövő hívásos képernyőt, és letették a túloldalon, mire eljutott a csúszka betöltéséig :DDD

Osztálytársnőm Xperia J-je nem volt hajlandó elindítani a hívást. Ő erre nagyban elkezdte nyomogatni folyamatosan a nevet, hátha megindul. Na, utána úgy megindult, hogy miután kinyomták, még 30x tárcsázta neki. Mire mindet kinyomta, úgy megzakkant, hogy csak az alsó gombok világítottak, a képernyő meg totál sötét volt. Jött a klasszikus "akksi ki-be" sztori :DDD

[ Szerkesztve ]

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#67) no more válasza m1lan (#66) üzenetére


no more
addikt

:DDD :DDD :C

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#68) Atiliosz30 válasza Forest48 (#48) üzenetére


Atiliosz30
újonc

Ha jobb telót akarsz a sz@rkatelnél, inkább SONY Xperia E4-et vegyél! :)
Jóval minimálisabb hibái vannak, nagyon-nagyon kicsi a lefagyás eshetősége, bár a kamera nem épp a legjobb minőségű képeket készíti, de mindezek ellenére egy meglehetősen gyors kis jószágról van szó, 4.4.4 KitKat oprendszerrel. :)
Bátyám és sok SONY tulajdonos ismerősöm ajánlotta nekem az említett márkát. :)
2 hónapja vettem 33K-ért a Telenortól.
Nem bántam meg, hogy megvettem! :)

(#69) matyiGo


matyiGo
aktív tag

Azt bírom hogy már előre sír mindenki hogy milyen bugos pedig még senki sem használja, használta, nincsenek felhasználói visszajelzések.
Ezt más helyeken előítéletnek hívják, ami nem baj, sőt kell is de azért várjuk már ki a végét ;)

(#70) boncser


boncser
aktív tag

Nagyon tetszik a két új idol, főleg a kisebbik. De elbizonytalanodtam az itt és a 4,7-es fórumában leírtak miatt.
Erősen megy a teló lehúzása és az alcatel fikázása ott is. A másik kiszemeltem a Honor 4C lett volna, de ott meg akksi problémák vannak. Van egyáltalán ebben az árkategóriában valami amit érdemes megvenni?
Tudom hogy van erre külön topic, de azokat kérdezném akik kiábrándultak az alcatelből de nem szeretnének 60-nál többet kiadni egy telefonra.

(#71) #82729984 válasza matyiGo (#69) üzenetére


#82729984
törölt tag

Na ez egy olyan dolog, hogyha egy gyártó ennyire szarik bele a supportba mint az alcatel, akkor utána ne csodálkozzon hogy a renoméja a béka segge alatt van. És hogy a felhasználók már előre eldöntik hogy nem vesznek tőle többet telefont.

(#72) #82729984 válasza boncser (#70) üzenetére


#82729984
törölt tag

Szerintem várd meg az első pár hónap tapasztalatát alcatel kapcsán (meg amúgy ez minden más telefonnál is ajánlott).
Ha a fórum visszajelzések alapján ok, akkor veheted, ha bejönnek ugyanazok a szivások mint az elődmodellek kapcsán akkor felejtős (mert frissités úgy sem lesz rá ami javitaná őket).

(#73) nobela


nobela
senior tag

Nagy divat lett itt (is) fikázni az Alcatelt, úgyhogy azért csak leírom: fél éve használok egy Pop S9-et, és TÖKÉLETESEN meg vagyok vele elégedve.

Ennyiért (54e) magasan a legjobb vétel volt, amire napi szinten használom arra hibátlan: net, office, navigáció, viber, fényképezés, zene. Simán megvenném még egyszer.

Ja, és az elképesztő akksi idő volt az egyik legfontosabb szempontom - e miatt sem bántam meg :R

Szóval azért ilyen is van, csak mint tudjuk az elégedett vásárlók elég ritkán írnak fórum bejegyzést - ezért én most megtettem :D

ÁRESÉS !!! Sennheiser HD 650 (szinte teljesen új) magyar garanciával, akár ezüstözött szimmetrikus kábellel is eladó 119.900.- Ft

(#74) Halkow. válasza nobela (#73) üzenetére


Halkow.
senior tag

divat? :DDD

Miért szidják a galaxy s5 tulajok az új lollipop frissítést?

Miért osztották meg a LG G2 tulajok a sárga kijelzőket?

Miért panaszkodnak az idol, idol s tulajok?

Pusztán divatból....

Neken senki ne mondja meg mi a divat, kamu.. főleg Alcatel terén mert van egy bugotól hemzsegő 2s-em ami konkrétan megsül a napon és akad videózás közben és még egy sereg bugja van...

10/7 tulaj tapasztal hibát, 2-3 talán vagy észre se veszi, szóval lehet itt osztani az észt de kétlem hogy a többség divatból csinálná.

[ Szerkesztve ]

(#75) S e t h válasza no more (#65) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem tudtam, ezért (is) váltottam htc-ről.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#76) Sanya válasza nobela (#73) üzenetére


Sanya
nagyúr

Alcatel ot-997-d.
Beígérték 2013-ban, hogy a németországban vásérolt készülékek megkapják a jelly bean frissítést.
Tavasszal ez nem készült el, eltolták a nyárra. Mindezt a facebookon hirdették. (Alcatel germany)
A nyár utolsó napjára a tulajok ellepték a fb oldalukat, linkelve a korábbi állításokat. A cég nem válaszolt, majd törölte az alcatel germany oldalukat a fb-ról.
Rengetegen levelet írtak, melyben válaszoltak, hogy a facebookos oldal nem az övéké és töröltették is, mert valótlant állított.
Ez rendben is volt, csak a német alcatel weboldalán szerepelt egy link a facebook oldalukra több nap múlva is, ami a törölt facebook oldalra mutatott.

Persze 1 hónapon belül kijött a frissítés.

Soha többet alcatel (se)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#77) nobela válasza Sanya (#76) üzenetére


nobela
senior tag

Még hiszel a mesében királylány?

SOHA nem érdekelt mit ígérnek a jövőre nézve. Megnézem hogy MOST mit tud, és hogy az nekem MOST megfelel-e.

Több évtizedes tapasztalat, és működik.

ÁRESÉS !!! Sennheiser HD 650 (szinte teljesen új) magyar garanciával, akár ezüstözött szimmetrikus kábellel is eladó 119.900.- Ft

(#78) nobela válasza Halkow. (#74) üzenetére


nobela
senior tag

"2-3 talán vagy észre se veszi"

Most konkrétan lehülyézel?

Mióta megjelent Magyarországon a 450 MHz-es analóg hálózat, azóta megszakítás nélkül vannak mobiltelefonjaim, meg sem tudom számolni hogy mennyi volt.

Köszönöm mester hogy mindezek után TE mondod meg nekem hogy mennyire hozzá nem értő idióta vagyok :R

ÁRESÉS !!! Sennheiser HD 650 (szinte teljesen új) magyar garanciával, akár ezüstözött szimmetrikus kábellel is eladó 119.900.- Ft

(#79) Emtra


Emtra
tag

Nem tudom ki az-az őrült aki ezért 100ropit penget az asztalra.... de én még egyszer az életbe Alcatelt nem veszek az is biztos.

minden idol fórumon sírnak az emberek a bugoktól de tényleg akkor mi a garancia hogy negyedszerre nem qrják el?

(#80) Sanya válasza nobela (#77) üzenetére


Sanya
nagyúr

azért azt vágod, hogy amit én leírtam és amiről te beszélsz, annak a két halmaznak nagyon kevés a metszetébe tartozó dolog.

Ígéret a garancia is, tehát ha megveszed és működik, akkor nem kell a garanciát betartani? kicsit furcsa ez.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#81) dzsi23


dzsi23
addikt

Nem tudom, volt-e már róla szó, de ennek már tényleg fém kerete van? Nem csak fémhatású, mint az idol 2? Néhány oldalon ezt is műanyagnak mondják...

(#82) Almonen válasza Emtra (#79) üzenetére


Almonen
aktív tag

de van aki kiad érte ennyit, főleg akinek még nem volt Alcatel telója :)

(#83) chabbie válasza Almonen (#82) üzenetére


chabbie
csendes tag

Nekem volt már. Sőt most is az van. Semmi bajom vele. Miért ne adhatnám ki érte.... Az egy súlycsoportos telók majdnem mégegyszer ennyibe kerülnek. Nem a hazai kínaiakra gondolok....

(#84) m1lan válasza chabbie (#83) üzenetére


m1lan
őstag

Az Alcatel is hazai kínai :U

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#85) chabbie válasza m1lan (#84) üzenetére


chabbie
csendes tag

Igen tudom TCL. -de ha úgy vesszük mind ott készül... A Sony-tól a Samsung-on át az Iphone-ig. Én itt a Xiaomi ,One Plus ,Hauwei-re stb. gondoltam.

[ Szerkesztve ]

(#86) chabbie


chabbie
csendes tag

TCT

(#87) 1tboy75


1tboy75
csendes tag

Már az Extrém-digitálnál kapható 99990 ft [link]

(#88) Danny750


Danny750
őstag

Hiba a cikkben, a kistestvére is 13mpx es.. Nemtudom ez az5mpx honnan jött :)

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#89) framling


framling
tag

Sziasztok!

Van itt esetleg olyasvalaki aki vett ilyen telót? Mekkora a programok telepítésére használható tárterülete és az indulás utáni szabad memória mérete?

Köszi!

(#90) viano


viano
aktív tag

Elég halottnak tűnik ez a fórum . . .
. . . pedig lenne egy érdekes hír,

. . .túl azon, hogy egész nyáron 190-200 € volt az amazon.fr -en.
Mellesleg vezetik is az eladási listát a kistesóval együtt.

Van egy nagyon érdekes fejlemény a 4,7"-ossal kapcsolatban, ami, talán . . .
[Hidden/unused internal …]

[ Szerkesztve ]

(#91) H.Istvan25


H.Istvan25
senior tag

Tényleg halott a fórum, fel kéne ébreszteni :D.

Nekem ilyen telóm van augusztus 3 óta. Nexus 5 volt az előző telóm. Mindenképpen 5,5 colosat akartam erős hardverrel, így igazából sok ellenfél nem volt, a Galaxy A7 rendelkezik ilyen hardverrel 170 rugóért, hát kösz nem. Az RBX-től rendeltem. Külsőre szinte tökéletes, az eddigi legszebb telóm. Fogása kiváló. Kihangosítva eszméletlen jól szól. Telefonáláskor nem érzem a hangot dobozhangnak, szerintem van olyan jó mint a Nexus 5-nél volt. Egy hibát vettem észre, hogy melegedéskor enyhén sárgul a kijelző alja és bal széle. De csak annyira hogy szerintem 10-ből 9 ember nem venné észre. De azért elviszem majd szervízbe, van rá garancia

Huawei Mate 9

(#92) viano válasza H.Istvan25 (#91) üzenetére


viano
aktív tag

A 4,7"-os topikját azért érdemes figyelni, mert ott nagy a pörgés.

Nem tudod véletlenül (dokuból esetleg), hogy milyen 4G/LTE sávokat támogat, mert az eladó oldalán elég érdekes adat van.
LTE 900/1900 MHz
(Mo-on egyik sem nyerő, ráadásul nem is igazán LTE Band, talán elírás lehet, csak tulajdonképpen ez lenne a speckó egyik legérdekesebb adata.

Az Alcatel oldala is egy rakás ... telezsúfolva marketing vacakkal és gondolom nem kevés buggal, mert nem igazán tudom normálisan megnyitni.
Utálom az ilyen asztal alá nyúló 1000 m-es oldalakat!

Szóval sok mindent látni, csaak a speckót nem lehet normálisan.

(#93) H.Istvan25 válasza viano (#92) üzenetére


H.Istvan25
senior tag

LTE 800/900/1800/2100/2600-at tud

Huawei Mate 9

(#94) H.Istvan25


H.Istvan25
senior tag

Ma leadtam a kijelzősárgulás miatt a telefont. Majd beszámolok a javításról

Huawei Mate 9

(#95) viano


viano
aktív tag

Van egy jó ajánlat, ár a telóra, 200 €
részletek a linkelt topikban.

[link]

A kicsi 4,7"-os pedig 160 €.

Szerintem nagyon jó árak!

(#96) Meggyi001 válasza viano (#95) üzenetére

Nagyon jó ár, de bújom itt az írásokat a neten, az áfa és a vám miatt, belezavarodtam már kicsit :F

https://gamergep.hu/

(#97) Meggyi001

Lehet tudni, hogy hány színnel tud villogni az értesítő led?

https://gamergep.hu/

(#98) inferno88 válasza Meggyi001 (#97) üzenetére


inferno88
őstag

Mondjuk úgy, hogy nem ezzel fogsz villogni a pride-on, hacsak nem raksz elé prizmát. :DDD

Semper fi!

(#99) H.Istvan25


H.Istvan25
senior tag

Na, a telóm visszajött a szervizből. Kicserélték a kijelzőt, minden rendben. És mintha a kijelző képe alapból is szebb lenne, mint volt. Úgy tűnik sikerült kifognom egy gyárihibás kijelzőt, de nem baj, meg lett csinálva. A Telemax tőlem 10 pontot kap a szervizre. A telót pedig csak ajánlani tudom.

Huawei Mate 9

(#100) Meggyi001 válasza H.Istvan25 (#99) üzenetére

Na, ez tök jó. A 97-es kérdésemre tudsz válaszolni?

https://gamergep.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.