Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Jó lett a mod, és az írás stílusa is jó. :)
És az átalakítások kivitelezése után is szép a ház, ami nem hátrány :)

Mutogatni való hater díszpinty

(#2) Ste válasza hcl (#1) üzenetére


Ste
addikt

szerencsére a műanyag előlap leszedhető, így eltakar minden "változtatást" mögötte
a fizimiskája megmaradt

(#3) KillHates válasza hcl (#1) üzenetére


KillHates
nagyúr

. (mellé)

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#4) KillHates


KillHates
nagyúr

Jó írás, jó ötlet! :C :C
Nekem is ilyen kuckóm van! Én GF 8800-ast faragtam bele utána meg 9800GX2-t. Jó ötlet elöl "kiharapni" az előlapot egy második coolernek! Mivel a 3.5-ös helyen nekem egy kártyaolvasó lakik szerintem csak 80-as venti fog beférni...
Köszönöm az ötletet! :R

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#5) Ste válasza KillHates (#4) üzenetére


Ste
addikt

inkább Usb-s kártyaolvasó :)
ha visszakapom a gépem csinálok rendes képeket, úgy mégiscsak szemléletesebb

(#6) hcl válasza KillHates (#3) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Jóvanna a 3. éjszakai műszakom...
Örülök ha a monitorig ellátok. :)

Mutogatni való hater díszpinty

(#7) Thrawn


Thrawn
félisten

Jó lett, és az írás is, bár középre helyezett képekkel még jobb lehetne :B

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#8) KillHates válasza hcl (#6) üzenetére


KillHates
nagyúr

Bozsánat, a hsz-em ment mellé.
Ha majd leteszed a kanalat, akkor jó pihenést! :)

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#9) KillHates válasza Ste (#5) üzenetére


KillHates
nagyúr

USB-s az, csakhát belső :DDD
Elég lesz a 80-as... Így sem lenne szükséges, csak tényleg megreked a levegő a ramok környékén...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#10) Ste válasza KillHates (#9) üzenetére


Ste
addikt

a teljese rendszer hűtésén szerintem sokat javítana, ha a hátsó ventik is be lennének kötve és nem lefelé, hanem vízszintesen fújó procihűtő (pl minininja) lenne a gépben (akár venti nélkül is)

Thrawn: értem a célzást, képeket is javítom majd, sőt lehet kiegészítem az írást

(#11) hcl válasza KillHates (#8) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Kösz, majd reggel :D Amúgy az unalmon kívül semmi bajom :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#12) hcl válasza Ste (#10) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Vízszintesen fújó ventivel lehet nem is kéne (min. az egyik) hátsó venti. Tapasztalat, ugyan nem ilyen kis házban, de így volt.

Mutogatni való hater díszpinty

(#13) Ste válasza hcl (#12) üzenetére


Ste
addikt

én arra gondoltam, hogy a két első marad, procihűtőnek kap egy mini ninját és annak a ventije háulta kerülne felrakásra (átszívna a ninján) így talán mindkét hátsó venti helyettesíthető.
jelenleg egyik sincs berakva, mivel nem hiszem, hogy az xp-120-nak sokat számítanának

(#14) KillHates válasza Ste (#13) üzenetére


KillHates
nagyúr

Próbáltam a Silentsquare-t de a PVM-ek hőgutát kaptak és elszemetelték a tápokat. Sajna a P5EVM-nek nincsen még passzív borda sem a FET-jein, úgyhogy nekem kell oda a szellő, mégha egy kicsit langyi is a procitól az a levegő.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#15) CPT.Pirk válasza Ste (#13) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Szép kis házikó, mondjuk nekem már fél éve nincs gépházam, többet nem is lesz...

Arra nem gondoltál, hogy ha már távtartókra tetted az első ventiket, leburkold valami papírral a távolságot, hogy ténylegessen a kinti levegőt szívják be? Mert így szerintem nem annyira hatékonnyak.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#16) hcl válasza Ste (#13) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Mondjuk nem hülyeség a Ninja ventije hátra... Ha meg nem elég a hatásfok, akkor mehet egy a hűtőre is :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#17) Ste válasza CPT.Pirk (#15) üzenetére


Ste
addikt

gondoltam rá, de a légkavarás volt az első szempont. ráadásul a sebességükből adódóan nem hiszem hogy a levegő bárhol is visszaáramlana mellettük. a huzatukat érezni elől

láttam a házad :) komoly a hungarocell kuckó, még ha morbid is nekem :B

(#18) Ste válasza hcl (#16) üzenetére


Ste
addikt

mondjuk úgy gondoltam, hogy magára a hűtőre, csak nem átfújósra, hanem átszívósra, vagyis a ház vége felé lenne a venti
bár valszeg majdnem ugyanaz, így mégis jobban hűti a bordát

(#19) hcl válasza Ste (#18) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ahogy én tapasztaltam, az átszívós venti sokat nem ér... De ki kell próbálni, hűtője és háza válogatja.
(Nekem egy Areocool Deep Impact hűtővel működött csak úgy hogy az elején volt.)

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#20) fene_vad


fene_vad
senior tag

tetszik az iras nekem is:)

de hihetetlennek tartom, h van meg ember, aki a kepfeltoltes.hu-t hasznalja. Nagyon idegesito, h percekig tart 1-1 kep behozasa, nem neha, hanem MINDIG... mint boldogult modemes idokben az erikaeleniak.jpg-k... tessek mar elfelejtni ezt az igenytelen szolgaltatot, tele van a net ingyenes kepfeltoltokkel, es 99.99%-uk gyorsabb es jobb...

(#21) Ste válasza fene_vad (#20) üzenetére


Ste
addikt

ritkán használok ilyet, látszik mennyire vagyok képben
jöhetne akkor már egy ötlet is mellé, ha ártas vagy a témában

(#22) KillHates


KillHates
nagyúr

Írásodon felbuzdulva én is megmoddoltam az M40-est!
Nekem a kártyaolvasó mindennapos használatban van ezért csak 8 cm-es ventit raktam bele.

Revoltec ventik lettek belerakva. Minkettő nagyon szép pirosan világít, viszonylag csendesek és elég sok levegőt szállítanak.

Ha már vettem egy egész doboz vágókorongot a dremmelbe, akkor kivágtam a táp alatti részt is, és így szegény Zalman tápom is több friss levegőhöz jut.

Sötétben kész Karácsonyi fíling a hátsó multicolor ventikkel!

"Vörös fényt neki, az megnyugtassa!"

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.