Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog (1)

Egyébként hogy megírtam, meg összekapartam a cikket, hát kb utána több mint 40 szer szerkesztettem bele. Szerintem egy három négy óra simán volt. Tényleg mázli hogy van a Rádiómúzeum meg ezek. Mert azok az írások nagy része még a gyári hivatalos írásokból származik. Így eléggé hitelesek. Na nem azt mondom nyilván sokkal bővebben is lehetne írni. De van olyan hogy több weboldalon megtalálom ugyanazt a szöveget de mégis van jónéhány mondat eltérés. A wikipédia meg megint más téma. A Weiss Manfrédról szerintem nagyon jól és részletesen írtak, minthacsak egy történelemkönyv lenne behúzva. Hozzáfűzni nem is lehet mit. Igazából annó minden nagy gyáros igen jómódú családból származott, meg földesűr volt előtte vagy legalábbis a felmenői. Anno anyumék mesélték hogy a kis piros Vici vasútvonalakat is ők szabták meg merre menjenek. Úgy építették ki a vonalakat. Hát akkor egy Gyár az már nem volt akkor gond nekik valószínű. A politikai életben való szereplés meg anno kb a természetes szinten volt náluk.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.