Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36) nemlehet


nemlehet
őstag

Amúgy az a vicc, hogy a torrent konkrétan kényelmesebb, gyorsabb és nagyobb kínálattal rendelkezik mint sok országban az elérhető hivatalos platformok. Remélem most nem szegek ezzel szabályt, de pl az ncore annyira kiforrot és jól működik, hogy még kategóriánként szétszedve és külön-külön keresve SEM képes vele versenyezni egy legális forrás sem.... És akkor eltekintettünk attól, hogy ott minden egy helyen van. Én elég nagy összeget hajlandó lennék kifizetni, hogy az ncore használata legális legyen, de hát ugye a kiadók még szomszédos országokban sem hajlandóak azonos feltételeket biztosítani, tehát erre konkrétan nulla az esély.

Én ebben az ausztrál hadakozásban azt látom, hogy a kiadók terelik a figyelmet. Elavult, kapzsi és rugalmatlan a terjesztési rendszerük, egyre romlik a játékok minősége (direkt nem színvonalt írtam mert az szubjektív), drága ma már egy játékot teljes egészében megvenni köszönet a sok DLC-nek. Így lehet a kalózkodásra fogni minden problémát és semmit sem tenni. CSak ha elérik a céljukat és betiltják szolgáltatói szinten a torrentet akkor ki lesz a következő ellenfél?

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.