Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) JoeYi


JoeYi
őstag

csupán 12 csavar választ el attól, hogy hozzá férj a belsejéhez :D

Egyébként grat hozzá, frankeinstein se csinált volna szebb szörnyet :D

Szerintem még annyit lehett volna, hogy az eredeti gép aljából lenyestek egy 15 centit, és akkor kevésbé lenne a robosztusság miatt ilyen birodalmi csatahajó feelingje :)

(#2) Jofi81


Jofi81
őstag

Szép munka! :C

(#3) RexpecT


RexpecT
addikt

Egész jó :K .És vegre tisztaság is lesz belülről is a gépedben :D .

(#4) DarkByte


DarkByte
addikt

Tetszik az ötlet. Kíváncsi leszek vajon majd a házbeli légkeringésre hogyan hat ez a kitüremkedés. A legtöbb házibarkács jellegű dologban egyébként mindig van félúton egy ilyen "na mostmár tuti marha ronda lesz, mehet a kukába" érzés. Aztán végülis mégis kikerekedik belőle valami. (igaz én ilyen mélységekig még nem merészkedtem mint te. Van mondjuk egy régi, ódivatú koszossárga szerverházikóm ATX lapoknak és már gondoltam rá hogy valami szépet össze lehetne belőle hozni :) Várom a folytatást. :R

(#5) caleb


caleb
aktív tag

Ügyes,gratula :DD
Pali bácsi :R

Az élet jó a világ nem!!!

(#6) VR6-Fan


VR6-Fan
veterán

Szép munka :) !

amúgy 6 v 8 csavar kiszedése után lejön a teteje...

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#7) Rossi


Rossi
addikt

Várom a folytatást! :R

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#8) Oldmobil


Oldmobil
aktív tag

"amin keresztül a legénység a sok gonosz imperialista-kapitalista bérencet vizslathatja a népért dolgozó mérnök elvtársak előremutató és forradalmi elgondolása szerint"
:)) :))
Tetszik a házad, nagyon várom a folytatást!
Üdv,

(#9) cizoe


cizoe
őstag

Igaz, mindösszesen a kézügyesség, a gyakorlat és szaktudás hiányzik ahhoz, hogy komoly szerszámokkal magabiztosan dolgozhassak

:)

Jó kis írás :R , most kezd értelmet nyerni az első számomra... Várom a fújást, és a sok sok képet. ;) Amúgy az egész kicsit hasonlít a Discoveryn futó "bádogból" hotrodot fajta műsorokra. :DDD Grat mindenképp a csillagrombolóhoz.

[ Szerkesztve ]

(#10) Pecc


Pecc
őstag

Grat!!! :R :Y
Nagyon faja! :Y
Én az elejét fel sem tenném már, hanem valami mást találnék ki oda. :)

(#11) KrAt


KrAt
veterán

Széép :) Grat :R :C

(#12) Eagle16


Eagle16
addikt

Nekem is tetszik, egyedi :)
Remélem a festés is szép lesz...

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#13) malisonX


malisonX
aktív tag

Grat, jó lesz ez ;)
Nekem is ilyen volt az első AT-s házikóm, egy 486-os rendszer lakott benne :D

(#14) RoyalFlush


RoyalFlush
őstag

Eddig tetszik, baró. Kiváncsi leszek hogyan fog kinézni kész állapotában :K

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#15) rlazol válasza malisonX (#13) üzenetére


rlazol
addikt

Köszönöm mindenkinek a lelkesítő szavakat, és h elolvastátok! :D

JoeYi: igen, 12 csavar, de oldalt. És ha megnézed az első részt látod, h ugyan csak két, kézzel is kivehető csavar tartotta a lapot, de azt elérni és főleg visszatenni nagyon gáz volt. Ez a 12 kényelmesebb, még ha több ideig is tart. A 15 cebtis levágás értelmetlen lett volna, egyrészt nem férne el a lap (ill. a lap talán igen, de a procihűtő semmiképp), másrészt abban a 15 cm-ben 6 HDD lapul.

VR6-Fan. egész poontosan 8 csavar, de mivel a belső váz a tetőhöz van rögzítve, a kütyünek meg millió kábele van, ez kockázatos és nem is nagyon célszerű.

cizoe: csillagromboló - ez tetszik. :))

Pecc: igazad lehet... magát az elejét is meg lehetne moddolni, erre még nem is gondoltam, és rögtön ltűnne az ajtógondom is. Majd jön vmi 5let, és megcsinálom.

Eagle16: a festés sima, egyszerű, elegáns, fényes fekete. Azért egy kis extra-t szeretnék a külsejére, de nem a festés szinten. Semmi nem látszana belőle a helyén.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#16) cizoe válasza rlazol (#15) üzenetére


cizoe
őstag

Ha már fekete lesz, és ugyebár a Sith-ek csillagrombolója, megspékelhető lenne egy Ősi Sith szimbólummal, mondjuk sablonnal fújva: :))

(#17) VR6-Fan válasza rlazol (#15) üzenetére


VR6-Fan
veterán

nem azt mondtma hogy célszerű megtartani a tartó füleket csak azt hogy a tető pik-pak lejön :)

am ha már nem specko air-bush lesz rajtva valami ház matrica, vagy egyszerű sablonos mint amit mondtak?

elejét én meg pl üvegszálból csinálnám.

(jah, ilyen házam van, valahol...)

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#18) rlazol válasza VR6-Fan (#17) üzenetére


rlazol
addikt

Ha megnézitek a ház elhelyezkedését, teljesen felesleges bármilyen spéci festés vagy grafika, mert nem látható. :(

Egyedül a kütyü alatti területre érdemes feltenni valamit, és ez a SITH logó nagyon bejövős... :K Végiggondolom, lehet, h lesz belőle vmi. Csak az a baj, h nagyon nem vagyok oda a SW-ért! :(
Viszont van ezzel az egésszel még egy 5letem, amit most az egyszerűség kedvéért kihagytunk, de engem nem hagy nyugodni... Holnap vsz elnézek OBI-ba, mibe kerülnének a dolgok, aztán lehet, h jön egy olyan rész is... ;]

üvegszál jó 5 let, de még sose dolgoztam vele. Mit kell tudni róla? Van eseteleg konkrét 5leted?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#19) cizoe válasza rlazol (#18) üzenetére


cizoe
őstag

Ahogy Yoda mondta: "Fear leads to anger. Anger leads to hate. Hate leads to suffering. Suffering leads to pc modding."

(#20) Rossi válasza cizoe (#19) üzenetére


Rossi
addikt

:R Ott van.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#21) cizoe válasza Rossi (#20) üzenetére


cizoe
őstag

:DDD Ugyeugye.... ;)

(#22) VR6-Fan válasza rlazol (#18) üzenetére


VR6-Fan
veterán

konkrétan még én se dolgoztam vele csak látam, no kontárság :DDD

igazából én nem az esztétikát tartom szem elött hanem a hütést ergo, föntre is csinálnék még egy venti nyilást ami a meghajtók magaságába viszi a friss levegőt a procinak és a ramoknak, és ezt valami dupla vulkán szerű formába képzelem el.

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#23) rlazol válasza VR6-Fan (#22) üzenetére


rlazol
addikt

jó 5let, mi is gondoltunk rá, de a kábelköteg értelmetlenné teszi. Majd meglátod a képeket. Egészen mást találtam ki, de ahhoz megint meg kell majd vágnom az oldalakat. Most inkább az elején agyalok sokat.
A dupla vulkán jó 5let, csak még nem tudom, hova tegyem. :)

Amúgy a proci 41 fok jelenleg...

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#24) VR6-Fan válasza rlazol (#23) üzenetére


VR6-Fan
veterán

proci: nálam hol -10, hol 128 fok...

én a panel alá és a meghajtók főlé tennék egyet és meghagynám azt a 12-es ahol van alul.

tehát olyasmira gondolok hogy két(fent/lent) légycsatorna legyen a házadban

[ Szerkesztve ]

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#25) rlazol válasza VR6-Fan (#24) üzenetére


rlazol
addikt

nálam a proci stabil. 41-48 a legdurvább nyári melegben, 2 napos render alatt se ment 50 fölé.
Amúgy meglesz a második légcsatorna, csak máshogy. :) De ez még sak terv, utána kell járnom. Vsz a jövő hónap elején lesz belőle vmi.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#26) Dark Archon


Dark Archon
addikt

Nem gyenge :DDD Várom a folytatást, kiváncsi leszek a kész házra, ill. a beépített képekre :)

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#27) rlazol


rlazol
addikt

hamarosan jönnek, csak most el vagyok havazva... nincs időm cikket írni. :)

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#28) Klemens


Klemens
őstag

Hú!
Merész! :C
Eddig nem rossz, de azért én raktam volna rá plexit.
Tudom, a kábeleket nem lehet hova rakni, de ha már ennyire át lett alakítva, akkor a kábeleknek is lehetett volna csinálni valami helyet...bár...ez csak saját vélemény. :)
Gratula eddig! :C

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#29) Gyufaaa


Gyufaaa
veterán

Hol lehet ezt a kis házikót meglesni? :F Csak irományokat látok de hol vannak a képek? :O :C :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.