Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] A jó üzlet titkai! (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#101) RootRulez


RootRulez
félisten

Nagyon jó írás lett, sokan fogják hasznát venni, ha eljutnak addig, hogy el is olvassák :K

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#102) tacsk0


tacsk0
aktív tag

Hello

Vegre egy ilyen iras:) Hozzaszolasokat nem olvastam vegig lehet valaki mar leirta, de szeretem azt amikor valaki igy hirdet, : Nezd meg megeri!, Vedd meg mert ramrohad:) ilyen talalo cimekkel...

Udv tacsek

[ Szerkesztve ]

(#103) <NewL>


<NewL>
addikt

Én mostanában a hirdetés címét a legrövidebbre próbálom csinálni.
Meg rakok bele valami kis jelet,én ezeket használom : <> :D
Természetesen a hirdetésen belül mindent pontosan leírok,minél kevesebbet kérdezgessenek. utólsó hirdetésem mostanában. Csak a neve a telefonnak és semmi más a címben. és nem hiszitek el de sokkal jobban kitűnik a többi közül,mert mindenki írja a címhez,hogy : micro sd,karcmentes,független,csere stb stb ... kit érdekel,arra ott van a belső rész.
Lekopogom,ebben az évben elég nagy szerencsém volt eddig a telefonjaim adás-vételéhez. Nem kellett sokat várnom ,hogy el is tudjam adni,és mindig sikerült egy kis plusz pénzhez jutnom.
Szerintem ez az egyik legjobb aprós oldal,nagy átlagban elég olcsón adják a cuccokat a juzerek. Olcsóbb mint a vatera szerintem. De itt is akadnak bohócok dögivel.

jó ez a hardverapro
:R

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#104) <NewL>


<NewL>
addikt

hétvégén hoz ki a futár utánvétes csomagot?

There's an app for that

(#105) Fecogame


Fecogame
veterán

Csináltam egy cikket, ehhez kapcsolódik :)

(#104) <NewL>: Nem.

[ Szerkesztve ]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#106) Xemi


Xemi
csendes tag

szerintem a csalókkal szemben vagy egy nagyon egyszerű megoldás.... Egyszerűen egy lapra mindkét fél felírja az üzlet célját aláírásával rárakja a személyigazolványát lefényképezik és elküldik egymásnak... ha netalán az egyik fél linkember lenne könnyen rá lehet bukkanni és bizonyítani igazunkat!

[ Szerkesztve ]

(#107) Adonimus


Adonimus
aktív tag

Jó az írás, gratula :) Végülis minden lényeges benne van. Újonc koromba nagy segítség lett volna, de sajnos csak most olvastam át...

adonimus felhasználónak 41 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! - http://www.phmegbizhatosag.atw.hu

(#108) KING1000


KING1000
tag

A jó üzlet titka, szvsz a személyes találkozás. Én abban bízok leginkább.

(#109) -NOKIA- válasza Xemi (#106) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

és szerinted kamu személyivel nem csaltak már például a vaterán!?

[ Szerkesztve ]

(#110) -NOKIA- válasza kingabo (#95) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Volt már hogy kiegészítettem én a "válasz" gombbal, az ilyen hiányos hsz-t, nemtom megkaptam e érte a pirosat...

[ Szerkesztve ]

(#111) fasirTTT


fasirTTT
őstag

gratula!
nagyon szép, tartalmas, leírás :R

(#112) -NOKIA-


-NOKIA-
Ármester

Ezt a könyet ajánlanám mindenkinekt, szenzációs! :)

Hogyan adjunk el bármit bárkinek?

Szerző: Joe Girard

Oldalszám: 160

Ára: 1,200 Ft

(#113) olbaidhun


olbaidhun
őstag

Hiánypótló, korrekt írás, talán a linkelést érdemes lenne kicsit részletezni, engem sokan zaklatnak azzal, hogy azt hogyan kell? :O

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#114) FIFPRO_10 válasza -NOKIA- (#112) üzenetére


FIFPRO_10
tag

És ez hol szerezhető be?

"EA SPORTS - It's in the game!"

(#115) kpal


kpal
veterán

Én elsősorban csak is személyes találkozás hive vok posta csak az adott illető multja után van vagy nincs .

(#116) kaller1


kaller1
veterán

Nagyon jó iránymutató írás, én csak egy dologgal egészíteném ki, mint kerülendő dolog:

Miért nem elég a napi 2 UP?

Ez a viselkedés mindenkit idegesít, és mértéktelen e-szemetet termel. :(

.::> <::.

(#117) BigBlackDog


BigBlackDog
veterán

Hasznos írás, tetszik!

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] A jó üzlet titkai! (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.