Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) MongolZ


MongolZ
addikt

Mivan???
Ki a rák szereti a reklámokat???

(#2) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Milyen reklámokat? :F

;]

(#1) MongolZ: Akik miatt bevétel van a reklámokból ők nem éppen a tudatos vásárlók közé tartoznak...

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#3) kriszpontaz válasza Apollyon (#2) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Ja, milyen reklám? :DDD

;]

[ Szerkesztve ]

(#4) #20655360


#20655360
törölt tag

Reklám? Az csak a tv-ben van, nem??? :F ;]

(#5) Béééla válasza Apollyon (#2) üzenetére


Béééla
őstag

Azért néha örülök, ha mindenféle webshopok feldobják az akciót, 10$-os OLED kijelző 1.5$-ért és barátai. Van amikor tényleg jó, de ritka.
Nem mindegyik reklám rossz reklám, csak rossz emlékeink vannak az "idd a sört" villogó flash reklámoktól, vagy a teljes képernyős coca-cola popupoktól, esetleg az intimbetétreklám okozhatott egyeseknek maradandó károsodást.

Bélabá

(#6) derive


derive
senior tag

"A Google reklámokat a hirdetők és a felhasználók is szeretik"

Szeretik mint a szart a palacsintaban...

@ayy_lmao: Ja, de csak addig, amig nem lesz oda is AdBlock ;]

[ Szerkesztve ]

(#7) -szp-


-szp-
aktív tag

A 29 százalékkal több kattintás elég egyértelmű, a mobilos hirdetések sokkal jobban teljesítenek. Talán a szeretet erős, ha nem lenne karakterlimit a címek tekintetében, azt írtam volna hogy "A Google mobilos platformján megjelenő hirdetéseket a felhasználók és a hirdetők is jobban szeretik, mint az asztalit".

<!-- Hello tourist on the right side, hello tourist on the left side -->

(#8) dugo_


dugo_
veterán

Én valóban szeretem, hogy életemben sehol nem látom ezeket. ;]

(#9) cskamacska válasza -szp- (#7) üzenetére


cskamacska
addikt

Szeretik mint a szőrös fagyit. :P

Gondolom nincs összefüggés a mobilos reklámok kiemelkedő teljesítménye, és a mobilos reklámblokkolás szinte nem létező volta között. ;]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#10) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Én legjobban a "Virusos lett az akkumlátorod" tipusú hirdetéseket imádom :D

(#11) Ghoosty válasza -szp- (#7) üzenetére


Ghoosty
őstag

Ha magamból indulok ki, akkor sokkal több mobilon a félrekattintás az érintőképernyő pontatlansága miatt. Naponta kétszer tuti rákattintok valamire véletlenül, míg PC-n meg mindig eltalálom a kis x-et.

(#12) doc


doc
nagyúr

a guglis reklam egyebkent tenyleg jo
mi hasznaljuk mar egy ideje, es szeretjuk (mint hirdeto)
nagyon pontosan be lehet loni hogy kinek mit akarsz mutatni, a felhasznalonak meg jo a jol beallitott reklam, mert pontosan azt mutatja neki amit keres (mi alapvetoen a keresoben hirdetunk, vagyis amikor lenyegeben minket keres a user, csak nem feltetlenul tudja :D)

(#13) Béééla válasza aprokaroka87 (#10) üzenetére


Béééla
őstag

Nana, a fene nagy vírusmentes mekkbúkok akksijába bizony belebújhatott a kisördög!
http://www.forbes.com/sites/andygreenberg/2011/07/22/apple-laptops-vulnerable-to-hack-that-kills-or-corrupts-batteries

Bélabá

(#14) pomorski


pomorski
őstag

"A Google reklámokat a hirdetők és a felhasználók is szeretik" - El vannak varázsolva.

(#15) Kékes525


Kékes525
félisten

Én nem szeretem. :( Akkor én nem vagyok felhasználó? :F

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#16) Pttypang válasza Kékes525 (#15) üzenetére


Pttypang
veterán

Te csak elhasznalo vagy, halal read!

Everybody lies.

(#17) Kékes525 válasza Pttypang (#16) üzenetére


Kékes525
félisten

:D ;]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#18) #20655360 válasza Pttypang (#16) üzenetére


#20655360
törölt tag

Én meg blokkolom, így csökkentem a szerverük terheltségét. :K

(#19) starr


starr
őstag

É így nyomom:

:DDD

(#20) doc válasza starr (#19) üzenetére


doc
nagyúr

ez mar csak azert is jo mert ha pl. keresel valamire akkor kevesebb esellyel fogod megtalalni amit akarsz :D

(#21) starr válasza doc (#20) üzenetére


starr
őstag

A keresőnél és a gmailnél ki van kapcsolva a reklámblokkolás. Hihetetlen, de alig van olyan weboldal, ahol nincs semmilyen google hivatkozás. Analitics, +1-ező szarság, google reklámok, stb...

(#22) doc válasza starr (#21) üzenetére


doc
nagyúr

ah, ugy mar OK :)
az analytics miert zavar? teljesen minimalis forgalmat csinal, latni meg nem is lehet egyaltalan

(#23) starr válasza doc (#22) üzenetére


starr
őstag

Engen ne analizáljon. :DDD
Ip, google fiók alapján ne azonosítson. Elegem van a megfigyelési kényszerükből. Ezért az említett két szolgáltatáson kívül, mindenhol blokkolom őket.

(#24) doc válasza starr (#23) üzenetére


doc
nagyúr

sokan vannak ezzel igy, sosem tudtam igazan megerteni
igy pl. a teged egyebkent erdeklo reklam helyett nezegethetsz huvelygombagyogyszert meg uzsorakolcsont :D
persze ha valaki igy gondolja, nincs azzal bajom, mindenkinek szive joga :)

amugy az analyticset mi pl. arra hasznaljuk hogy egyreszt tudjunk kenyelmesen forgalmat merni, masreszt latjuk hogy a reklamaink mennyire hatasosak, illetve hogy a userek milyen keresokifejezesekkel jutottak el hozzank

(#25) starr válasza doc (#24) üzenetére


starr
őstag

Semmilyen reklámot nem látok a weben. A gyakran látogatott kedvenc oldalaimon pl a komplett reklám paneleket is blokkolom. Ezzel is gyorsítva a betöltést. A legjobb reklám számomra, ha a bizonyos termék sok helyen kapható, raktáron is van, és pozitívak a vásárlói visszajelzések. Akkor megveszem. :)

(#26) Kékes525 válasza starr (#25) üzenetére


Kékes525
félisten

:K A Firefoxhoz az uBlock Origin tökéletes erre a célra. Használom is.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.