Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33) mephi666 válasza troller (#32) üzenetére


mephi666
nagyúr

hát igen... épp ez az... szerintem ez alapvető dolog, hogy közel dupla teljesítményt produkáljon 2 kártya... a mostani crossfire/sli megoldásokkal valami oltári nagy gáz van szerintem... szoftveresen nem tudják egyszerűen jól megoldani az egészet... minimális sebességnövekedést lehet elérni velük... nem láttam még olyan tesztet, ahol jelentős sebességnövekedés lett volna... én voodoo2-vel 16bitben max grafikával sokkal szebbnek láttam a quake3at, mint később gef2mx200-al... és a sebesség is voodooval stabilan 25-35 között mozgott úgy is, ha szálltak minden irányból a rakéták... d3d kártyával meg ment itt-ott 80-100fps-sel is de nagyobb "csimbumm" közben érezhetően rántott néha...
még mindig nagyon sajnálom a 3dfx-et, hogy így jártak... voodoo2-3 idejében még nagyon nyögtek a d3d kártyák... savage-ekkel mindenféle gond volt, ismerőseim sorban passzolgatták el a különböző kártyáikat, mert mindenki voodoo-t akart :) d3d kártyáknak a riva tnt2 ultra-nál indult el a hódításuk, eddig a pontig viszont szvsz nagyon szenvedtek...
sli-re visszatérve a voodoo sli-ket leszámítva képtelen volt az összes cég többkártyát összekapcsolni hasonló teljesítménynövekedéssel... ismét elmondom, hogy nagyon sajnálom a 3dfx beolvadását, mert a fejlesztők tudtak ott valamit nagyon...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.