Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Tankos5672


Tankos5672
tag

Nekem is van ilyen egerem. Durva egér pedig nem tegnapi darab. Ezzel menni fog a BF3 no recoil hack :D

Nekem dudálsz, kisautó?

(#52) HawerKing


HawerKing
őstag

ezek man patkanyok

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#53) varga.tamas válasza ESP (#50) üzenetére


varga.tamas
tag

+1 az XL-750F-nek. Nekem 5 évet bírt, aztán sajnos kikopott a mikrokapcsoló a jobb gombból és dupla kattintós lett.

Viszont az kifejezetlen tetszett, hogy adtak hozzá "pót talpakat". Elkopott és cseréltem.

127.0.0.1 SWEET 127.0.0.1

(#54) idegen lény


idegen lény
őstag

Olyan egeret hol lehet szerezni, ami nem műanyagból van, ahol hozzáérek?

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#55) varga.tamas válasza idegen lény (#54) üzenetére


varga.tamas
tag

Az egérboltban. LoooL

Amúgy mi a bajod a műanyag egerekkel?

127.0.0.1 SWEET 127.0.0.1

(#56) SpZ


SpZ
senior tag

Szerintem az A4Tech egerek csúcsa még mindig az XL-750BH kb. 3 éve van meg. Talicskányi egeret próbáltam már ki Roccat steelseries és sorolhatnám (sensei, xai, kova, kone) de nem váltanék a mostaniról. 3600 DPI-t tud, de átlag embernek nem kell ekkora egy pro gamer meg nem fog ilyen felbontáson játszani -> FPS játékról beszélek! Általában a komolyabb gamerek alacsony érzékenység mellett játszanak így pontosabb a célzás, pontosabb a mozgás. Így tehát beállítanak egy Alacsony/Közepes DPI-t illetve egy alacsony szenzit. Az ok amiért nem használnak nagy GIGA MEGA 12000DPI-t még ha Steelseries Sensei-ük van az az hogy fölöslegesen küldenének a gépnek egy csomó adatot az egér mozgásáról, magyarul ha az ember ránt 30-40 centit akkor 12000Dpi mellett alacsony szenzin semmivel nem lesz előrébb mintha low szenzi és alacsony/közepes dpi-t állított volna be. Remélem érthető volt, ezen dolgok miatt haragszok a giga dpi-s világító 16gombos egerekre.

[ Szerkesztve ]

(#57) idegen lény válasza varga.tamas (#55) üzenetére


idegen lény
őstag

Hogy csak röviden válaszoljak, az Alzheimer-kór, a depresszió - főleg a gyerekkori depresszió -, vagy az agy fejlődési rendellenességeire visszavezethető betegségek egyre gyakrabban fordulnak elő az utóbbi néhány évtizedben - pont mióta a műanyagok elárasztották a világot. De azt is megfigyelték már, hogy a műanyag játékokkal játszó gyerekek sokkal hamarabb elfáradnak. Hogy ez a műanyagokban lévő toxinok miatt van-e, vagy más miatt, az lényegtelen.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#58) TeeBee73 válasza idegen lény (#54) üzenetére


TeeBee73
addikt

Bari fórumtárstól rendelhetsz faegeret. :D

MOD: (#57): Nem a műanyagok miatt van. Zavard ki a gyerkőcöket a szabadba játszani, ne csak a monitort/tv-t bámulják.

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#59) WolfheartGR válasza idegen lény (#57) üzenetére


WolfheartGR
őstag

[link]

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#60) Kedveshentes


Kedveshentes
csendes tag

Nagyon kúl teszt volt, meg is hozta a kedvem egy új a4tech-es egérhez, ha már az előző jauöreg WOP49-emet 8-10 év után le kell cserélnem (megy még csak már eléggé leharcolt).
A kérdés az lenne, hogy miután keresgéltem ezt az X7F5 nevű egeret, nem találtam meg pontosan ezt, csak hasonlóakat. Elképzelhető, hogy már nem lehet kapni? Nem tud erről valaki valamit? Nagyon megköszönném ha tudnátok segíteni. Aztán ha nem jön össze akkor beszerzek talán egy XL-755-öt :D Vagy tudtok ajánlani helyette valami jobbat ebből az árkategóriából? Ha a nagy piros gomb kerete nem nyomkodható körbe akkor mondjuk kapásból bukta.. Előre is köszönet mindenféle segítségért :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.