Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hodostamas


hodostamas
addikt

Legjobb egér fajta(x7) a kategóriájában! :) Nekem csak egy sima optikai x7-esem van, de lassan már 5 éves lesz és kutya baja :)

[ Szerkesztve ]

(#2) scope2007


scope2007
addikt

köszi a részletes bemutatót.

hasonló A4Tech egerem van nekem is. (fejből nem tudom a pontos típusát)
korrekt áron korrekt egér. Már több mint egy éve megvan, és hibátlan. A görgő része is oké, bírja a strapát.
(haver roccat-jának a görgője fél év alatt megadta magát, elfáradt az anyag.

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#3) Envo_


Envo_
aktív tag

Valaki leírja nekem, miért van ez a cpi hajsza? Én a SteelSeries Kinzu v2-met 400 cpi-n használom és így sem tudom teljesen kihasználni az SS 30 centis egérpadot fullhd-n. Már 1500 cpi-n is hangyafa@#nyit kell mozgatni, ami kényelmetlen az embernek olyan kicsi helyen egerezni, nemhogy 3000 felett. Parasztvakítás az egész, amelyik egeren van 1500 cpi a kis helyen játszó játékosokat is kielégíti.

(#4) olbaidhun


olbaidhun
őstag

nekem is megvan még az a4tech x-755 egerem vésztartaléknak.

mai napig rezzenéstelenül teszi a dolgát...

[ Szerkesztve ]

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#5) WolfheartGR válasza Envo_ (#3) üzenetére


WolfheartGR
őstag

A hozzá nemértők számháborúja ( ájhhev bigger e-penis). Kb ugyanaz mint a Roccat meg a minőség.

[ Szerkesztve ]

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#6) cellpeti válasza olbaidhun (#4) üzenetére


cellpeti
veterán

mi az az oldalán? Önmegsemisítő?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#7) Normi™


Normi™
őstag

Jelenleg 6.éve gyűröm az x7-esemet napi 10-12órában,5év után ragasztottam fel az új talpakat amiket adtak hozzá(2garnitúrát így még van némi tartalék),mintha új lenne...

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#8) menpee


menpee
aktív tag

2-3 évig volt nekem is x7-em, de utána elkapott az mx518 forma, és azóta sem hagy nyugodni.
Viszont el van csomagolva, ideális backup egérnek.

,,Piracy is almost always a service problem and not a pricing problem." - Gabe Newell

(#9) Aethel


Aethel
aktív tag

Hasonló (x-750) egeret vettem közel egy éve és tökéletesen meg vagyok vele elégedve.
Ezért a pénzért kétlem hogy jobbat kaptam volna.. A szoftver is egész korrekt hozzá, elég sok lehetőséget ad.

(#3) Toth.a2 : Nekem pl. igenis kell a magas felbontás, egyszerűen nem szeretek kilómétereket rángatni az egeren. Így dinamikusabban tudok mappákat nyitogatni :DD
Viccet félretéve, mindig 3600CPI-n van, hozzászoktam. Játékokban szoktam lejjebb venni 2400-1500 közé mert ott a finom mozgásoknál zavaró ha nagyon "gyors" a magas érzékenység miatt.

(#10) aram01


aram01
nagyúr

jól választottál,nekem most egy 710mk van,szeretem strapabíró cucc.
a 3x-os tűzgombról annyit hogy jó pár cod4-es szerverről bannoltak anno miatta, hogy csalok

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#11) MASSlag


MASSlag
tag

Volt szerencsém kipróbálni, ez egy jó egér, az árához mérten különösen. Még a G400 van, ami hasonlóan jó ár/érték arányú. És a teszt is jó :)

A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka

(#12) fene_vad


fene_vad
senior tag

A4Tech egereknel sokszor beepitett az extra suly.
A 710BH egeremnel egy 18 grammos femtombocske volt belecsavarozva, meg a "18g" is bele volt gravirozva.

Tehat ha megis nehez lenne, csak csavarozd szet es csavarozd ki belole az extra sulyt.

(#14) olbaidhun válasza cellpeti (#6) üzenetére


olbaidhun
őstag

az is lehet, ha akarod, programozható 5db gomb, jól jött annó a battletanks-hoz

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#15) Wa2x_ válasza cellpeti (#6) üzenetére


Wa2x_
veterán

+1 :DDD

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#16) scope2007 válasza aram01 (#10) üzenetére


scope2007
addikt

engem cs:sourceban ért hasonló tevékenység :D
dual berettat durván ki lehet pörgetni ezzel a 3x tűzgombbal :) mintha mp5el lőnél :D

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#17) xlife11


xlife11
senior tag

A4-Tech XL-747H-t használok 1 éve, nincs egyelőre semmi baja, rendkívül elégedett vagyok.:)

(#19) hakkan


hakkan
tag

Nekem egy ap 620d van.
Azon még csak duplaklikk gomb van.
Lassan 4 éve van nálam és használtan vettem.
Mai napig tökéletes;)
A cikk nagyszerű lett.

Amiből befőttet, abból pálinkát is!

(#20) Zoli0726


Zoli0726
aktív tag

Köszönöm szépen a hozzászólásokat. Én attól tartottam, hogy a kapcsolók lehet hamar elromlanak, de ezek szerint csak paranoiás vagyok az előző egereim miatt. Én is max 1600-as cpi-n járatom az egeret, de pl css-ben ha mindent 1.0-ra állítok, szoftveres gyorsítás nélkül elkel a nagyobb cpi is, bár én használok. Az önmegsemmisítő gomb nagyon jó lehet, célzáskor csökkenteni lehet vele a cpi-t, hogy finomabban lehessen pozicionálni a célkeresztet. A súlyokkal kapcsolatban én úgy érzem a kollegának igaza lehet, csupa műanyaghoz képest azért van súlya, az előző egerem nagyobb és nem volt ilyen nehéz, szóval szerintem tényleg van benne súly. Egyébként én nagyon elégedett vagyok vele.

(#21) janos1988


janos1988
addikt

Jók ezek az egerek, de az izzadós tenyerűekre miért nem gondolnak :F Tehát bevonat nélküli verziók.

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#22) Zoli0726 válasza janos1988 (#21) üzenetére


Zoli0726
aktív tag

A felülete elég érdes, és az oldala sem csúszós, szerintem izzadt kézzel sem csúszkálna.

(#23) zapok válasza xlife11 (#17) üzenetére


zapok
aktív tag

Dettó (XL-747H). :K

Én is egy megelégedett vásárlója vagyok az A4Technek sok-sok éve.

Anyám tyúk, avagy az ember tragédia.

(#24) janos1988 válasza Zoli0726 (#22) üzenetére


janos1988
addikt

Én próbáltam ehhez hasonló X710est. De mivel izzadós a tenyerem lekopott a réteg róla pár hónap alatt és közben ragad az ember kezére.

A helyett pedig egy ilyet vettem még annó, de sajnos 3 év után tönkrement és ma már nem lehet kapni sehol sem. Így most egy pár százas Tescos egeret használok :)

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#25) helltp


helltp
aktív tag

Nekem most ment tönkre a több mint 6 éves x7-em, jó kis egér volt, de szétmentek az oldalsó gombokban a mikrokapcsolók, meg a görgő is pontatlan lett öreg korára. Anno kevesebb mint 6000Ft ért vettem, szerintem ez több mint elvárható egy ilyen árkategóriájú egértől.

A cpi harc meg szerintem is fölösleges, most Roccat Kova+om van azt se használom csak 800-on vagy 1600-on.

Aki másnak vermet ás, az a stack pointer...

(#26) #24979968


#24979968
törölt tag

Ebben a kategoriában , Gigabyte Gamer egereiből mazsolázgatnék.. :U

(#27) trufa12


trufa12
addikt

Nekem is x7 esem van
volt 1 régről az bírta 5 évig görgő ugrált össze vissza a végén.
ez az újabb széria megjegyzem ennél gagyibb
de x7 , szóval már második x7 esem van (sajnos drágábban vettem mint 5 éve 5 k ért most volt majdnem 8 )
sok típusa van , kialakítása ugyan ez
de minősége, hát nem mindig sikerül a bal kattot előni , leauge of legends be rendesen, nah ez most vagy a játék hibája vagy az egéré. bár lehet a játék mert más játéknál nem nagyon tapasztalom .

hát minősége viszont viszonylag tényleg jó , külön jó hogy adnak hozzá tappancsokat is .

szóval korrekt gyártó azért. de vannak sokkal jobb egerek, But this best buy

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#28) Fr@nkieWilde


Fr@nkieWilde
senior tag

Bárcsak tudnám, hogy mi az értelme a gémer egereknek... :F

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#29) Midway


Midway
senior tag

A görgő a gyengesége ezeknek.
A második X7 egerem van.
Ugyanaz a gond ,görgetésnél fel/le ugrál mikor kopik az érzékelő.
Ár/érték arányban nagyon jó.

A dupla, tripla klikk játékban gyakorlatilag semmit sem ér.

(#30) rob210


rob210
nagyúr

Nekem egy 710-esem van jó öreg darab 5-6éves soha semmi bajom nem volt vele, igazán jó választás volt.

Akinek meg a rocca a minőség vegye meg.

Azt azért halkan megjegyzem, hogy amikor még F.E.A.R. eztünk online nem egyszer vertem meg a csoda egereseket ezzel a jó kis megbízható egérkével.

A mai napig hűséges társam, és nem is kell jobb egér számomra, pedig mostanában szoktam szerkesztgetni photoshoppolni, etc. Ott is nagyon jól jön az érzékenysége.

A delikvens:
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ54LAAYdknR-_cWsRhG0W5ThDpttYPhvfb075EaZgMdYX7NrYEV6D8tmk

[ Szerkesztve ]

Renault power

(#31) TeeBee73 válasza Fr@nkieWilde (#28) üzenetére


TeeBee73
addikt

Nem baj az, ha egy egéren van +2-3 gomb, ami ráadásul programozható, (Nem úgy, mint némelyik Genius-nál), de a Gémer elnevezést nem tudom, ki aggatja rá. :W
Ha Nike Air-t veszek, és 5 centivel magasabbra tudok vele ugorni, akkor az is Gémer?
Hülye ez az elnevezés. :(((

A cikkhez: :R
Én is régóta használok A4Tech termékeket, eddig semmi probléma nem volt velük, csak ajánlani tudom.
Ár/érték-ben tuti befutók. :K

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#32) hodostamas válasza TeeBee73 (#31) üzenetére


hodostamas
addikt

Itt gondolom attól gamer hogy nem csak programozható, hanem fasza kis makrókat lehet írni vele, plusz minden az egéren lévő gomb programozható, nem csak a plusz gombok :)
Ez sok játéknál hatalmas előnyt jelent.

(#33) aram01 válasza TeeBee73 (#31) üzenetére


aram01
nagyúr

szerintem meg gémer,mert játéknál előnyt élvezel vele

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#34) TeeBee73 válasza aram01 (#33) üzenetére


TeeBee73
addikt

Oké, ezt értem, mondjuk egy bill-egér, esetleg tuningolt dVGA esetében.
De alaplapra-házra-kiskutyafülére miért rakják a "gémer" címkét? Ha Transformers alakú a házam, több lesz a headshot? :F

Az a baj, hogy sok kínai szemétre is ráaggatják ezt a kifejezést, csak azért mert sok gomb van rajta, holott kényelmetlen, mint az állat.

MOD: Ezt nem az A4Tech-re értettem. Azzal semmi bajom. Ott ülnek mérnökök is az íróasztal mögött, nem csak marketingesek.

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#36) TeeBee73 válasza aram01 (#35) üzenetére


TeeBee73
addikt

Valószínű. Pont úgy megy itt is, mint ahogy a férfiaknak szóló termékeket nagymellű nőkkel reklámozzák. :U

MOD: A nagymellű nőkkel sincs semmi bajom. :D "Szeretjük" kategória. :K

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#37) batai15


batai15
félisten

[link]nekem ilyenem van és nagyon meg vagyok elégedve vele

(#38) Fr@nkieWilde válasza TeeBee73 (#31) üzenetére


Fr@nkieWilde
senior tag

Én is utálom a gamer/gémer elnevezést, csupán azért voltam kénytelen ezt használni, mert itt mindenki ezzel reklámoz/ezt a szót használja. (Nem is értem minek kellett a komplett gépek közt is egy ilyen topicot nyitni a hardveraprón, már a 20 ezer Ft-os gépeket is ott hirdetik, tiszta maskara. :F )

Én már régóta nem játszom single játékokkal, csupán COD2 multizom és nekem csupán egy kb. 500 Ft értékű Logitech RX250 egerem van röpke 6!!! éve és egyrészt hibátlanul működik mind a mai napig + az asztal szolgál egérpad gyanánt, de mégis simán megfogom a Logitech G9 egeret és Roccat Sense Glacier Blue Gaming egérpadot használó játékosokat, illetve a Saitek CYBORG RAT 7 egeret használó játékosokat.

Szóval ha egy FSP-ben sincs előnye, akkor nem tudom elképzelni, hogy bármelyik single játékhoz minek kellenek ezek az űber egerek.

Aki meg mit tudom én milyen turbo gombokat használ és egy lövésre majdhogynem 3-at lő egy puskával is, azoktól természetesen szomorú búcsút veszek a szervereken. Ha valaki FPS-ben golyózáport akar az válasszon automata fegyvert és ne akarjon félautomatával, meg puskával darálni.

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#39) TeeBee73 válasza Fr@nkieWilde (#38) üzenetére


TeeBee73
addikt

:DDD
Én egy szenzor döglött RX250-et cseréltem a mostani XL-750F-re.
Jó kis rágcsáló volt, meg kell hagyni. :K
Viszont, a hüvelykujj gumiborítás, a +2 gomb nem elhanyagolandó tényező.

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#41) TeeBee73 válasza aram01 (#40) üzenetére


TeeBee73
addikt

:DDD :DDD :DDD :C

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#42) Fr@nkieWilde válasza TeeBee73 (#39) üzenetére


Fr@nkieWilde
senior tag

Én belezavarodnék a "sok" gombba, de nem vagyunk egyformák.
Az biztos, hogy nekem bőven elég a kis Logi, főleg ameddig így tudok vele játszani, utána megint veszek egy ugyanilyen egeret. :K

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#44) Fr@nkieWilde válasza aram01 (#43) üzenetére


Fr@nkieWilde
senior tag

probaltam mar sok gombos egereket, es engem inkabb hatraltatott, mintsem segitett volna, vegulis a jatek amivel jatszom sem igenyli az ilyen egereket, persze biztos lehet olyan akinek egszerre x szamu gombot kell hasznalnia, de a gemerezes nem csak a sok gombban merul ki, hanem az erzekenysegben, sulyban, uber turbo gombokban stb stb.
Ezek viszont szerintem a legtobbszor csak marketing fogasok, ugy mint amikor egy alacsony teljesitmenyu kartyahoz hozzarendelnek 4gb vramot, na de van ertelme?
Mikor anno vettem lezeres egeret vissza kellett vennema legkisebbre, mert tul gyors volt. Nagyon sokszor a multi jatekoknal nem csupan a hardeveres es periferias eszkozok amik gyozelemre segitenek, a jatekok nagyja fejben dol el, ha ott problema van, lehet barkinek barmilyen gepe, nem fog nyerni.
Es ez foleg igaz az fps jatekokra, persze ahol van is valami cel, nem pedig csak a daralas.
En inkabb az olcso eger kontra draga eger kozotti kulonbseget masra koltom ezekben az inseges idokben.

Ui. bocsi az irasomert, de telefonrol irtam!

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#46) Zoli0726


Zoli0726
aktív tag

Szerintem ezen kár összeveszni. Én úgy érzem, hogy átlag játékos számára tényleg elhanyagolhatóak ezek a funkciók, és aki a szokványos gombokon nőtt fel csak feleslegesnek találja a többit(én még az oldalsó gombokat sem használom, viszont a cpi-t szeretem mindig az adott helyzethez állítani). A gamer elnevezés tényleg elszaporodott, hardveraprón is minden második gép gamer. ami azért nevetséges. Szerintem az ilyen egerek jó tulajdonságait, programozhatóságát ugyanúgy ki lehet használni desktopon mint játékokban(vagy nem kihasználni). Minden esetre ha arra gondolunk, hogy lehet görgő nélkül is élni, ott a görgetősáv, de így mennyivel kényelmesebb, akkor közelebb kerülünk ahhoz, hogy néha tényleg jól jöhet egy könnyel elérhető funkció az egerünkön, a másik dolog persze hogy én nem fizetnék érte 10+ ezret.

(#47) Karee11


Karee11
tag

Én használtan vettem kb egy éve az X7 718BF-emet hibásként, mivel a bal gombja kontaktos volt, szétszedtem a mikrokapcsolót kicsit megtisztítottam, azóta is működik :)
Volt egy A4tech billentyűzetem is, 9 évig használtam annyira strapa volt, egy gomb nem kopott le róla ez idő alatt, aztán pár hónapja egy pohár sör végzett vele :((( Azóta is ezt a billentyűzetet vadászom, de sehol nem találok már ilyet :(

(#48) Gude


Gude
senior tag

Az első x7 egeremmel meg voltam elégedve(750F)amit kb 1,5-2 évig használtam majd a görgője feladta.Utána nem egészen 1 év alatt 3-at szaggattam el.Mindegyiknek használat közben vissza kapcsolt alap helyzetbe, majd napok után teljesen ki is kapcsolt a DPI.Hiába küldtem vissza gariba nem javult meg(sztem nem is csináltak rajt semmit)Kezdtem azt hinni,hogy a gépembe van a hiba,de vettem 1 icon 7 z 500-as egeret ami a mai napig bírja és nagyon meg vagyok elégedve.

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#49) Szoszo94 válasza Envo_ (#3) üzenetére


Szoszo94
őstag

Csupán csak annyi, hogy van, aki nem szeret könyékből kurzort mozgatni...nekem egy Ozone egerem van, 3500dpi amit a laptopomhoz használok. Mivel az "csak" HD felbontású 15,6"-os monitorral rendelkezik, vissza szoktam venni 2000-re az egeret, azonban ha játszok, illetve FHD-s TV-mre kötöm, akkor néha még a 3500-at is keveslem. Ahány ember, annyi szokás :) így szerintem már érthető, miért is léteznek akár 8000dpi-s rágcsálók (megjegyzem először én is olyanban gondolkoztam :DDD de annyira azért nem vagyok "lusta", hogy 1cm2-es területen használjam csak az egeret :) )

[ Szerkesztve ]

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#50) ESP


ESP
senior tag

Nekem a mai napig szolgál egy A4 Tech XL-750F

Tökéletes egérke. Most lesz 7éves.

Akkor vettem amikor megjelent.

[ Szerkesztve ]

2012.10.23. - 2013.03.03-ig egyéni arcképem Ali G VOLT

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.