Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#52) ONEFREE válasza #32839680 (#51) üzenetére


ONEFREE
aktív tag

:C

(#53) azopi74 válasza ROBOTER (#43) üzenetére


azopi74
addikt

Miért, a moderátoroknak szerinted tilos véleményt nyilvánítani, ők csak moderálhatnak, de hozzá nem szólhatnak semmihez?

(#54) MartOOn válasza ONEFREE (#50) üzenetére


MartOOn
addikt

Naja... Még magát a pereskedést is. A hir meg nem tud meghatni. Mint ahogy almaékat sem fogja. Kb mintha engen megbuntetnenek 500 forintra... Vicc

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#55) Fejvadi válasza #32839680 (#51) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Ezt az ötleted ebben a pillanatban levédték. :)

(#56) fondorlatos


fondorlatos
aktív tag

Van ott miből tejelni.

(#57) ONEFREE válasza MartOOn (#54) üzenetére


ONEFREE
aktív tag

Ne haragudj, de ha pénzt kell kifizetni büntetésből mindegy mennyire vagy gazdag.. A büntetés mindig kellemetlen mert lehet a fejlesztésnél jól jött volna ez a kis apró..És most már fizetni kell jog díjat is..

[ Szerkesztve ]

(#58) MaUser válasza #32839680 (#48) üzenetére


MaUser
addikt

A céget nem is kell védeni, a legkorábbi szabadalmukat korábban benyújtották, mint ahogy az iPhone kijött.

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#60) Tibee86 válasza sicli (#59) üzenetére


Tibee86
veterán

Egyre meredekebb a lejtő amin vannak, mikorra jósolod a csőd bejelentését?

(#61) Csapoati válasza Touch-ko (#47) üzenetére


Csapoati
nagyúr

En arra gondolok, amikor a Xiaomi ki lett tiltva Indiabol, mert valami licenszdijat nem fizettek ki. Maga a jogi hatter ugyanaz. A masolast ne vegyuk ide, mert az masik eset.

#60: 2015 Q2, amikor is Tim Cook bejelenti, hogy Las Vegasban feltette a komplett vagyont a feketere ruletten es piros jott ki. :DDD

#53: Nem, a moderator nem csipkelodhet azzal a vallalattal, aminek a fanja vagyok. ;]

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#62) csongi


csongi
veterán

Ez az egesz szabadalmi baromsag ma semmi masrol nem szol csak a penzrol. Sajnos tisztan piaci ressz lett. Es tuti vannak befektetok. Semmi koze az otlet gazda vedelmehez. Egy unios szabadalom egy evre 4000Euro. koszonom a lehetoseget amivel kitorolhetem a hatsom. Egy keteves vedelem dija,,, le sem akarom irni.:) A Magyar vedelmi dij jelentosen kevesebb, de orszag hatarig terjed csak. Ez a nagypenzuek jateka, mikor egy szar ivet levedenek, kifizetnek ra sok sok ezer valutat es egyszer perelnek vele, amivel megint a vegen penzt keres, vagy a masikat hatraltatja es ugy keres penzt. Szanalom az egesz.

(#63) no more


no more
addikt

Még az iOS gesztusvezérlést is másolta az Apple anno... az egész cég egy vicc, hihetetlen, hogy követőik vannak (sőt, rajongóik, akik beugranának a vonat elé miattuk).

(#25) Weeman1: Akkor visszatérnek az olcsó, 8 gigás iphone-ok, immár 350ezerért? ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#64) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

De nem is az hogy nem jogos, hanem azert nem jogos mert a vitatott szabadalmakat az APPLE TALÁLTA FEL. :Y :DD

:C

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#65) no more válasza no more (#63) üzenetére


no more
addikt

Ezt a kommentet (#59) sicli-nek címeztem volna, így sikerült. :)

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#66) energy4ever


energy4ever
addikt

"olyan szabadalmakért kíván jogdíjakat beszedni, amelyeket az Apple talált fel" Kit erdekell, hogy ki talalta fel? Itt az szamit, ki vedette le elsokent.
Ja meg pont az alma mondta ezt, aki levedette a telefonba epitet joystick-ot, amit a sony ericsson mar 10-en akarhany eve belerakott a telefonjaba. :DDD

(#67) galaxys80 válasza no more (#63) üzenetére


galaxys80
veterán

Megint előjött az Apple fóbiád? :U
Számomra meg az a hihetetlen, hogy valaki remegő kézzel várja, hogy mikor jelenik meg itt egy Apple cikk amihez már jöhet is trollkodni.

A világ akkor érik, majd meg a pusztulásra, mikor valamelyik csájna cég fog szabadalmi pert benyújtani. :))

(#68) no more
Miben lenne igazad?

[ Szerkesztve ]

(#68) no more válasza galaxys80 (#67) üzenetére


no more
addikt

Miért, nincs igazam? :)

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#69) Zoja™ válasza no more (#63) üzenetére


Zoja™
őstag

sőt, rajongóik, akik beugranának a vonat elé miattuk

Vagy inkább hagynák, hogy a saját kiálló részeiket hozzák síkba egy sarokcsiszolóval a Duna parton... ;]

*na de ezt csak poénnak szántam, nem öljetek meg érte. :DDD

(#70) no more válasza Zoja™ (#69) üzenetére


no more
addikt

:DDD :DDD ;]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#71) Lirion válasza Csapoati (#61) üzenetére


Lirion
addikt

Kár erőlködni, számára az epöl a szent és sérthetetlen és mindenki más csak lop, csal, hazudik. Most is igazából a perelőnek kéne kártérítést fizetni, mert csorbult az epöl hírneve emiatt a fiaskó miatt! :))

(#72) Fejvadi válasza Csapoati (#61) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Aztán 2 nap múlva már nem voltak kitiltva :)

(#73) Cyberpunk válasza no more (#63) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Te meg egy dörzsölt troll vagy. Na ez a vicc. :)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#74) GeryFlash


GeryFlash
veterán

A fagyi visszanyalt, ez tény, de ez már akkor is nevetséges...
,,"a Smartflash nem gyárt eszközöket, nincsenek munkatársai, nem teremt munkahelyeket, nincs jelen Amerikában és olyan szabadalmakért kíván jogdíjakat beszedni, amelyeket az Apple talált fel""
Ez meg hatalmas érvelés, azért mert nem teremt annyi munkahelyet, nem Amerikai cég (jut eszembe, mennyit adózik az Apple Amcsiba?) akkor le lehet nyúlni a más szabadalmát? Az meg, hogy ki találta ki kit érdekel, miután az Apple képes lenne lenyúlni és levédetni a Sony Ericsson joystickját...
Ettől függetlenül ezt a pióca cég is elmehetne a sunyiba.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#75) Csapoati válasza GeryFlash (#74) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ez annak fényében vicces különösen, hogy mennyi pénzt tart offshore számlákon az Apple.
De igazad van, ez a Smartizé cég is nevetséges. Túl van szabályozva talán a szabadalmi rendszer, vagy nem tudom.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#76) Polllen válasza Csapoati (#75) üzenetére


Polllen
nagyúr

Üzletet csináltak a szabadalmi rendszerből.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#81) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

Öröm az ilyen híreket olvasni!

Többre kellett volna...

(#82) sicli válasza Tibee86 (#60) üzenetére


sicli
tag

Csődöt nem tudok jósolni, csak azt, hogy a szarkazmus azt jellemzi, aki a vitapartner alá helyezte magát és ezzel védekezik!:)

Semmi személyes, mielőtt komplexus is lenne, ez egy általános!:)

Amennyiben valamelyik termékemet szeretnéd megvenni, reggel 7-ig jelezd és aznap nálam lesz! Utána ráérünk egyeztetni, csak tudjam, hogy vegyem magamhoz.

(#83) sicli válasza no more (#63) üzenetére


sicli
tag

Azt ne felejtsük el, hogy az iPhone jó készülék, jelenleg az iOS kivételével, de nem kéne verni magukat ilyen olyan innováció, szerényebben még szerethető is lenne! Akik bedőlnek a marketingnek, azok mentálisan gyengék és nekik ez egy büszkeség, sajnos egyre több a hibás ember a világban.

A vonat alá ugrás nem a cég hibája, mint fentebb írtam, egyre több a hülye!:) Egy ilyen Zámbó Imre miatt is lettek öngyik a fogyatékosok!

Amennyiben valamelyik termékemet szeretnéd megvenni, reggel 7-ig jelezd és aznap nálam lesz! Utána ráérünk egyeztetni, csak tudjam, hogy vegyem magamhoz.

(#84) no more válasza sicli (#83) üzenetére


no more
addikt

Egyetértek! :)

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#85) sicli válasza Just_Reboot (#81) üzenetére


sicli
tag

A pénzbüntetés mellett ki kellett volna, hogy tegyék a honlapjuk főoldalára, hogy XY fejlesztés másnak a találmánya, mi illetéktelenül elloptuk azt, Ti pedig örömmel használjátok! Köszönjük nekik!

Amennyiben valamelyik termékemet szeretnéd megvenni, reggel 7-ig jelezd és aznap nálam lesz! Utána ráérünk egyeztetni, csak tudjam, hogy vegyem magamhoz.

(#86) Cyberpunk válasza sicli (#83) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Az azért űber lol, hogy valaki azért ne kedveljen egy készüléket, mert a marketing olyan amilyen. A termék a lényeg! Pont ti fújtok a reklámra, azt legtöbben nagy ívben tesznek rá mit mond a Tim Cook a bemutatón. szóval a lényeg neked fontos a reklám úgy látom, mivel frusztrál, akkor most ki is a birka?

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#87) sicli válasza Cyberpunk (#86) üzenetére


sicli
tag

Kérlek, olvasd el újra!:) Ha félreérthető voltam, akkor bocs! Mint írtam, az iPhone jó, a cég mentalitása durván flegma, akár megteheti, akár nem, ez visszatetsző!

Ez a nagy arc vezetett oda is, hogy az iOS jelenleg az Androidnál rosszabb! Az én gimis tanárom nagyon a fejembe verte:

A legkönnyebb dolgot tudom leghamarabb elrontani. Nekiesek rutinosan és hamar túl akarok lenni rajta, el is kúrtam!

Tim Cook egy kókler! Jó üzletember, mert nyitott a Kína és a fejlődő országok felé is, de szakmailag nulla! Innováció semmi, de ez a kisebb baj. Ha valami jó, azon ne változtasson! Igen, az Apple Fan-ok birkák, nem azért, mert azt mondtam, hanem képtelenek objektíven nézni

[ Szerkesztve ]

Amennyiben valamelyik termékemet szeretnéd megvenni, reggel 7-ig jelezd és aznap nálam lesz! Utána ráérünk egyeztetni, csak tudjam, hogy vegyem magamhoz.

(#88) Turbobacsi


Turbobacsi
senior tag

azért ez nekem gyanús: Racz Patrick ,egy látnok...

"A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tutti frutti, rumos dió és kávé!"

(#89) Cyberpunk válasza sicli (#87) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Miért lenne elrontva? Te mentalitások alapján döntesz a készülék vásárlásodnál, hogy ezen ennyire fennakadsz? Nekem elsősorban az a lényeg, hogy jó legyen a készülék, és az iPhone-ra nem nagyon lehet azt mondani, hogy nem jó. A szépség az meg szubjektív nekem is jobban tetszik formára az i5/s egyébként.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#90) sicli válasza Cyberpunk (#89) üzenetére


sicli
tag

Ezt ne csináld!:) Inkább kérdezz, mielőtt kijelentesz valamit!:) Ne feltételezz! Ha az alapján döntenék, akkor nem iPhone-t használnék. Ettől függetlenül kiakadhatok a gyártóra, nem? Ez a cikk konkrétan nem a készülékről, hanem a cég mentalitásáról szól. Ennyire nem kell elvakultnak lenni, hogy minden kritika személyes támadásként ér!:) Ráadásul nem is Téged kritizáltalak!

Az iOS 8 köztudottan egy szemét, jelenleg a megjelenése óta. Nem írom le újra, tele van hibákkal. Alap hibákkal, amik nem lehetnének, a szoftverére hivatkozva a legdrágább készüléknél.

Észre kéne vennetek a sok kamut és csúsztatást és, hogy a jó vélemények 80%-a nem önálló, hanem az agyadba táplált marhaságok, általuk. Persze, azt hiszed, hogy a saját gondolataid és élményeid, de ne menjünk bele!

[ Szerkesztve ]

Amennyiben valamelyik termékemet szeretnéd megvenni, reggel 7-ig jelezd és aznap nálam lesz! Utána ráérünk egyeztetni, csak tudjam, hogy vegyem magamhoz.

(#91) Cyberpunk válasza sicli (#90) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nem kezelem személyes támadásként, nagyon félreértesz! Csak a te mentalitásodat nem értem. Az a szemét meg erős túlzás, vannak benne hibák, de hát melyik rendszerben nincsenek?

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#95) sicli válasza #20749568 (#92) üzenetére


sicli
tag

Nem közhely, ezek a saját szavaim!:) Nem kell egyetérteni, nézőpontok mások, ettől függetlenül a tényeken nem változtat!

Amennyiben valamelyik termékemet szeretnéd megvenni, reggel 7-ig jelezd és aznap nálam lesz! Utána ráérünk egyeztetni, csak tudjam, hogy vegyem magamhoz.

(#97) Touch-ko válasza Tibee86 (#60) üzenetére


Touch-ko
őstag

`Egyre meredekebb a lejtő amin vannak, mikorra jósolod a csőd bejelentését?`
-Ohh, mar megirta, hogy az Apple hanyatlik, szoval szerintem meg par het, max. honap van hatra...

@CSAPOATI
`En arra gondolok, amikor a Xiaomi ki lett tiltva Indiabol, mert valami licenszdijat nem fizettek ki. Maga a jogi hatter ugyanaz. A masolast ne vegyuk ide, mert az masik eset.`

-A Samsungtol kapott kozel 1 milliardbol ki tudjak fizetni. Jut is es meg marad is :)
Ha valoban tudtak arrol, hogy licenszet kell fizetni es szandekosan nem tettek, akkor fizessenek.

Am ha egy ceg semmit nem gyart, nem tesz le az asztalra, nem ad munkahelyeket, nem adozik, csak leved valamit, hogy ebbol majd a nagy cegeket huzza le, akkor az szerintem undorito. Ezt majd tobben fogjak igy gondolni, amikor az O kedvenc cegeikrol jonnek hasonlo cikkek :)

[ Szerkesztve ]

(#98) sicli válasza Cyberpunk (#91) üzenetére


sicli
tag

Így van, minden rendszerben vannak hibák, nem vitatom! Ellenben, az iOS-ben nem szabadna lennie, mert az Apple a világ legjobb szoftverére hivatkozik, amikor az áráról van szó a készüléknek. Elfogadom a hibákat, de, akkor ne tolják az agyamba, hogy ez a legjobb. Ja, a legjobb lehetett valaha, de ez ma nincs így, sajnos.

Amennyiben valamelyik termékemet szeretnéd megvenni, reggel 7-ig jelezd és aznap nálam lesz! Utána ráérünk egyeztetni, csak tudjam, hogy vegyem magamhoz.

(#99) sicli válasza #20749568 (#96) üzenetére


sicli
tag

Csajok nem ezt mondják!:)))) Viccet félretéve, kár belemenni, mert a fanatikusok sosem fogják objektíven látni, így ez meddő vita, ellenben a tényeket ne akarja senki feltételezésekkel kimagyarázni!

Amennyiben valamelyik termékemet szeretnéd megvenni, reggel 7-ig jelezd és aznap nálam lesz! Utána ráérünk egyeztetni, csak tudjam, hogy vegyem magamhoz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.