Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) babkukta


babkukta
senior tag

stock droiddal még meg is venném. Ezzel így nem látom értelmét. Sajnos ezek a gyártói romok nem használják ki az optimalizálatlanságuk miatt a telefon teljes előnyét. Szép, okos, tetszetős a Note 4, semmi bajom vele (bár picit nagy), de a Samsung felülete.... igaz h függetlenként lehet rá romolgatni, de knox b.ziság, meg a tökömnek van kedve egy újonnan vett telefonnal babrálnia

Üdvözlettel, Tibi

(#52) KraX válasza Parallaxis (#49) üzenetére


KraX
őstag

Gratula hozza! Kivancsi leszek a hossztavu hasznalat utani tapasztalatokra. Most ugy nez ki, hogy ha valtok majd i5s-rol akarmennyire is jo rendszernek tartom az apple mobil os-et es hardvereszkozeit. A felar amit elkernek erte eleg karcos, de ami meg fontosabb talan, hogy only apple eszkozokkel kell(ene) korulcennie magat az embernek, hogy elvezhesse az ecosystem elonyeit is, ami "negyzetesen" megdobna az arakat tekintve a tobbi eszkoz felarat is. Ezert is kovetem nyomon folyamatosan a konkurencia termekeit is. A note4 es a nexus 6 is remek eszkozoknek tunnek, de felek a 6 col kozeli meret szamomra mar a kezelhetetlen kategoria lenne. Az 5 col kornyeke meg talan beleferhet.

For the God Emperor!

(#53) DeathAdder válasza babkukta (#51) üzenetére


DeathAdder
veterán

Stock droiddal éppen hogy elveszítene mindent amiért a Note széria meg van különböztetve a többi telefontól.

Egyébként egyetértek, nekem is legnagyobb bajom, hogy elég macerás belenyúlni (és h laggol), emiatt fog több mint valószínű inkább nexus 6 lenni az utód, mint note 4, pedig most tényleg nagyon tetszik ez a teló :)

[ Szerkesztve ]

(#54) Ádám16 válasza babkukta (#51) üzenetére


Ádám16
addikt

És a Samsung által hozzáadott szolgáltatások nélkül hogy használod az S-pent stock droidon, vagyis inkább mire? :U :F

(#55) Márko88


Márko88
aktív tag

Előlapi hangszórónàl nincs jobb.

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#56) Chrys_ válasza Ádám16 (#54) üzenetére


Chrys_
addikt

Az S-pen támogatására nincsenek egyéb programok? Vagy a Samsung gyári programját nem lehet stock androidra felrakni? Has egyáltalán megvan a forrása...

(#57) dreamdancer válasza Kékes525 (#47) üzenetére


dreamdancer
őstag

Ez az, amire sose lesz válasz, a Samsung nem szokott rendszeresen eladási számokat publikálni.

A Note 3-ból 60 nap alatt 10 milliót adtak el, kábé enyit tudni. A Note 4-ből ugye 30 nap alatt ment el 4,5 millió, valószínűleg ez volt az eladásokról az utolsó hivatalos infó, és nem utal rekorddöntésre, sőt.

De ha lesz rekord, tuti lesz sajtóközlemény is - ha a Samsung csöndben marad, nos, annak is lesz információ-értéke.

Nem a lényeg a fontos.

(#59) Zolik válasza Parallaxis (#49) üzenetére


Zolik
senior tag

milyen akciót? :)

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#60) sanyijedi válasza Zolik (#59) üzenetére


sanyijedi
őstag

ajándék samsung nx mini fényképezőt adtak az első 25-25 vásárlónak (fekete illetve fehérben volt 25-25 db)

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#61) vicze válasza Blyan (#46) üzenetére


vicze
félisten

Ez alapján jól arányosíthatsz.
A 10m még messze nincs meg, és továbbra is a "bukásnak" kikiáltott 5c szintjén van. Az i6 viszont brutális.

(#62) jozso1989 válasza HawerKing (#33) üzenetére


jozso1989
őstag

Hát igen, ez sem rossz gép. Azért nem egy Note4 már. :P

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#68) Dominó85 válasza Paul119 (#10) üzenetére


Dominó85
veterán

Majd meglássuk, hogy az MTK6595 is egy "hulladék" lesz-e... Birom az ilyen MTK ellenes szánalmas HSZ-eket. Van aki nem Zseb Xbox-ot akar venni, hanem lag mentesebb, hosszabb üzemidejű korrekt masinát. Ennyi. Nem mindenki vágyik az éppen aktuális csúcsnak mondott "csodákra". Szóval nem minden MTK-s telefon xar. :R

* Péter - 06302461862 *

(#69) Parallaxis válasza Dominó85 (#68) üzenetére


Parallaxis
addikt

Van aki nem Zseb Xbox-ot akar venni, hanem lag mentesebb, hosszabb üzemidejű korrekt masinát.

Teljesen igazad van, csak az a gond vele, hogy ilyet MTK alapon még nem láttunk, mivel az az alsó és közép kategória hardvere, ott meg nem illene laggmentességről beszélni, mert csak megmosolyognak.
A hosszabb üzemidő más tészta, bár MTK ide vagy oda, ott is nagyobb akku kell hozzá, lásd a Lenovo 4000 mAh-s akkuval szerelt csodáját.

(#70) Paul119 válasza Dominó85 (#68) üzenetére


Paul119
addikt

Nem teljesen soc függő a lag :) ez inkább az adott gyártó sara , gyanítom kap majd egy kozepkategoriast mindenből és kész :) azt el ismerem hogy nem mindenki vágyik rá :) csak kevésbé időtálló :R zseb xbox :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#71) szili.tamas1 válasza Parallaxis (#69) üzenetére


szili.tamas1
senior tag

A snapi 801 az mi akkor? Csak mert erdekes modon fordult meg a kezemben nem egy, nem ketto mtk-s csoda. A normalisabb gyarto kolykei nem lagolnak. A sony xperia z3 meg igen. Akkor most mondjuk azt hogy az _osszes_ qualcomm socos telefon ipari hulladek? Nem csak arrol van szo hogy az ericcson kivalasa ota nem tud osszehozni egy normalis szoftvert a sony az aktualis "flagshipekre" (sic!)?
Ugyanez igaz a csillivilli taccsviz feluletre is.

Nem a méret a lényeg, hanem hogy jó nagy legyen.

(#72) joey04 válasza babkukta (#51) üzenetére


joey04
titán

pont a note széria az, ahol van értelme a gyártói extráknak. :U

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#73) kengyel


kengyel
nagyúr

Valahogy nem csodálkozom ezen az eladási eredményen !

kengyel

(#74) spenglerjoci


spenglerjoci
tag

Én határozottan úgy gondolom, hogy nem éri meg váltani Note 3-ról. Van olyan ismerősöm, aki váltott, de aztán mondta, hogy nem érte meg. Legalábbis ennyi plusz pénzt. Én meg Note 2 tulaj vagyok.... Az a Tuti!! :-DD

[ Szerkesztve ]

(#75) #09819904 válasza #68372224 (#8) üzenetére


#09819904
törölt tag

Te hol láttál Note 4-et? A T weboldalán bannerként és szaggatott a Flash a P4-eseden, hogy így ilyen szakmai nyilatkozatot nyomatsz? :U

(#76) vrgkrisztian válasza Parallaxis (#41) üzenetére


vrgkrisztian
aktív tag

csak azért tűnik alig gyorsabbnak a note 4,mert már a note3 is olyan hardverű,és sebességű volt,hogy felé nem igazán lehet már növelni az általános sebességet :DDD
igazi reformot már nem igazán várhatunk a hardvertől szerintem,sőt;inkább a rendszerben kéne gyökeres változtatásokat programozni,mert tényleg elértek egy olyan hardver szintre,ami már optimalizáltabb rendszer mellett BÁRKINEK BÁRMIRE elég kell,hogy legyen.
nem azt mondom,hogy felesleges a fejlődés,de mostmár inkább a fogyasztás csökkentésére hardveres/szoftveres szinten kéne ugrani a fejlesztőknek :(

(#77) Luck Dragon válasza vrgkrisztian (#76) üzenetére

Ezzel egyet kell értenem.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#78) jozso1989 válasza #68372224 (#8) üzenetére


jozso1989
őstag

Ezt ugye te sem gondoltad komolyan... gyorsabb mint az iphone6+. :)

Íme a lassú, lagolós Note4 lol

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#79) Saccco válasza Parallaxis (#69) üzenetére


Saccco
nagyúr

Tévedés, az MTK egyszerűen kevesebbet fogyaszt.

Az említett nagy akkumulátoros telefon(ok) inkább az extrém rendelkezésre állásra jó példá(k) . 3-4+ nap.

2500 mAh átlagos használat mellett 2 nap. Ha csak nézegeted, akkor 3. (MT6589)

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#80) delibab válasza Parallaxis (#49) üzenetére


delibab
senior tag

+1

Évek óta ez az első nem iPhone amit úgy érzek egy hét használat után, hogy marad... i6/note 4 között a T nekem is megkönnyítette a döntést...
Bár még ha lesz egy jó dominós akció i6-ra akkor ez változhat... :DD :DD :DD

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#81) Maranello74 válasza KraX (#42) üzenetére


Maranello74
aktív tag

Ez szép volt!

(#82) titanium011


titanium011
tag

Nekem eleg hogy a note2 m rol lassal lejar a gari es 2 eves lesz. Meg mist adom el es veszek note4et. Nem szeretem ha nincs gari a telomon. Sajnos eddig mindig szukseg volt ra. :( es ha mar itt az uj nagy teso hat akkor hupsz a zsebbe ;)

Üdvözlettel: Titanium

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.