Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fornettisuti


fornettisuti
veterán

note3 jobban tetszik

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#2) ROBOTER válasza fornettisuti (#1) üzenetére


ROBOTER
addikt

Nyugtasd magad.

(#3) Karelke válasza fornettisuti (#1) üzenetére


Karelke
csendes tag

Bevallhatod, hogy csóri vagy megvenni, nem szégyen, én sem vagyok eleresztve :D

Nokia 3410 -> Motorola C385 -> Nokia N95 -> HDC Galaxy S5 -> Samsung Galaxy Note5

(#4) -Gerzson- válasza Karelke (#3) üzenetére


-Gerzson-
aktív tag

Pedig SZVSZ hihető, hogy nem esik hasra tőle.
A megjelenés előtt én is vártam rá Note2 tulajként, hátha valami nagy durranás lesz.

Ehhez képest nekem csalódás. Vízállóság nuku, aksi nem nőt a kijelzőhöz képest. A felbontása nekem már túlzott és csak az üzemidő és teljesítmény rovására megy.
Az pedig, hogy egy vadiúj premium gép lagol vagy lassú normál használatnál, némely játék pedig már most döcögteti számomra kiábrándító,

(#5) Luser2000


Luser2000
addikt

EDGE hol kapható?

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#6) Parallaxis


Parallaxis
addikt

Egy hónap alatt 4,5 millió eladott készülék egy flagship termékből csak nekem tűnik nagyon gyenge eredménynek?

(#7) Chrys_


Chrys_
addikt

Nekem tetszi ka Note 4, de a hátlapra szerelt hangszóró miatt biztos nem veszem meg. Marad a Note 3, remélhetőleg a köv. évi verziót már értelmesebb módon csinálják.

(#8) #68372224


#68372224
törölt tag

Megnyugodhat mindenki, nem csak az eladások sz***k, hanem a készülékek is. :D
Lassabb, mint a Note 3.
Kifejezetten egyszerű laggra bírni, még egy ilyen kínai csoda után is zavaró, mint az én telefonom.

(#9) #79335424 válasza #68372224 (#8) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nemá! Ez komoly? Nem mintha venni akarnék, de azért nem erre számít az ember.

(#10) Paul119 válasza #68372224 (#8) üzenetére


Paul119
addikt

Mondod ezt egy csoda mtk hulladékkal :)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#11) Parallaxis válasza #68372224 (#8) üzenetére


Parallaxis
addikt

Kifejezetten egyszerű laggra bírni

Mondjuk ez nem igaz, de a Note 3-nál nem gyorsabb érezhetően.

(#12) maximilian4 válasza Parallaxis (#11) üzenetére


maximilian4
addikt

Te minden fórumon felbukkansz és ahol felbukkansz, ott minden áron belekötsz a note 4-be

Maxi

(#13) -Gerzson- válasza Chrys_ (#7) üzenetére


-Gerzson-
aktív tag

Na ezt el is felejtettem . A hócipőm televan, hogy filnézés közben a tenyeremmel kell a hangot előre terelnem...
Előre hozhatnák végre a hangszóró(kat)

(#14) Parallaxis válasza maximilian4 (#12) üzenetére


Parallaxis
addikt

1./ Nem kötöttem bele, sőt megvédtem.
2./ Miért fáj neked, ha valaki leírja a valóságot róla?

De nyugodtan megcáfolhatsz...
Ja, neked nincs kézben a készülék, hogy valós véleményt alkoss róla? Akkor mégis mi a problémád???

(#15) maximilian4 válasza Parallaxis (#14) üzenetére


maximilian4
addikt

Szerintem már a note3/note4 topikban túl lett tárgyalva. Ahol minden áron azt hangsúlyoztad, hogy kb. minden paraméterében jobb a note 3. Esetleg bemásoljam? Illetve olyanokat írtál róla amiket más tulajdonos nem tapasztalt. Igaz én nekem nincsen note4-em de kipróbáltam, így van némi összehasonlítási alapom.

Maxi

(#16) Parallaxis válasza maximilian4 (#15) üzenetére


Parallaxis
addikt

Ahol minden áron azt hangsúlyoztad, hogy kb. minden paraméterében jobb a note 3.

Esetleg beidézhetnéd, hogy hol írtam ilyet :), ugyanis sehol nem állítottam ezt.
Az meg, hogy használat közben az ég adta világon semmi gyorsaságbeli javulást nem tapasztalsz (sőt pár alkalmazásnál, amit a nagyobb felbontásra nem készítettek fel még lassabb is), az is tény (ha máshogy gondolod nézd már meg pl. a Nova Launchert, hogy azonos animációs sebességre állítva hogy működik a két készüléken :) ).
Egyszerűen túl jól sikerült a Note 3, a Note 4 a fényképező részt leszámítva nem tud látványos különbséget felmutatni. A 4k-s felbontás csak e-penis méregetés, valós haszna nincs, az ujjlenyomat érzékelő nálam nem igazán megy megbízhatóan, pedig ezt a funkciót én is vártam, a pulzusmérésre külön szenzort ne is említsük.
Szóval nem estem hanyatt a készüléktől, főleg azért, mert számomra megszokott funkciókat egyszerűen kivettek a rendszerből és sok másikat meg annyira lebutítottak, hogy szinte fáj.

Illetve olyanokat írtál róla amiket más tulajdonos nem tapasztalt.

Mutasd meg, hogy a Note 3-hoz képest kiherélt funkciókat hol találom meg, ha meg erre nem tudsz válaszolni, akkor esetleg fogadd el, hogy sajna ezek tények.

(#17) B1T3


B1T3
addikt

Ha karácsony környékére lejjebb kúszik az ára, akkor én is hozzájárulok eggyel ennek a számnak a növeléséhez.
Igaz, amit Parallaxis írt, a Note 3 túl jól sikerült, és még ma is simán megállja a helyét a csúcstelefonok között; amire ezzel ki akarok lyukadni, hogy nem igazán ér 80-90 ezer forinttal többet a Note 4 a Note 3-tól (értve ezalatt a gyártói garanciás árakat, bár a 3-asból már nehezebb találni ilyet újonnan), így racionálisan érdemes várni.

(#18) Brett Shaw2 válasza Parallaxis (#16) üzenetére


Brett Shaw2
csendes tag

" Az meg, hogy használat közben az ég adta világon semmi gyorsaságbeli javulást nem tapasztalsz (sőt pár alkalmazásnál, amit a nagyobb felbontásra nem készítettek fel még lassabb is), az is tény (ha máshogy gondolod nézd már meg pl. a Nova Launchert, hogy azonos animációs sebességre állítva hogy működik a két készüléken :) ). "

Neked mi lett volna a gyorsaságbeli különbség?Mondjuk 2x olyan gyors mint a Note3?

Pedig régi motoros vagy itt de gáz ahogy lehúzol egy toptelót

(#19) maximilian4 válasza Parallaxis (#16) üzenetére


maximilian4
addikt

Nem vitatom sok mindenben igazad van. De viszont elég jól sikerült a note4, így szerintem kevesebb negatív kritikát érdemel. :D
Az eladások meg szerintem nem olyan rosszak, mivel a note 4 még nem olyan széles körben elérhető mint a note 3 a megjelenésekor. Szerintem ezt is fogják vinni rendesen. Nekem egyedül az a fém keret kéne belőle a note3-ba, meg talán a kamera.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#20) dreamdancer


dreamdancer
őstag

Annyira kíváncsi lennék, hogy a Samsung ténylegesen melyik modellből mennyit ad el, pl. eddig hány sgs5, sgs5 vagy note 3 fogyott.

Nem a lényeg a fontos.

(#22) Zolik válasza #68372224 (#8) üzenetére


Zolik
senior tag

téged az apple fizet a trollkodásért?
MA tv-ben is fel lett téve a kérdés, futott raklap alkalmazás a héttérben a telefon penge sebességgel hasított! aki ilyen baromságokat mond mint te az vagy letöltött már 6milló alkalmazás és direkt így mutatja be a telefont vagy nem tudtja mi a lag.
de nyilván te úgyis megoldod hogy lagoljon, sőt én még az i6-ot is megoldom neked hogy lagoljon 250ezer ft-ért cserébe, érintős toll nélkül, zárt rendszerrel.

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#28) #40485120 válasza majdén (#24) üzenetére


#40485120
törölt tag

100% biztos vagyok hogy még note4 sincs, csak a szádat járatod.
Te itt annyira minenkinél okosabb vagy, nem gondolod hogy kicsit magas lovon ülsz hogy mindenkit leoltogatsz.
Meg ez a ''Arcot alapba kisfiam nehogy pofon legyen a vége.inkabb nyomás aludni...szállj le a bilirol es joejt.pápá'' elképzelem hogye az az ember akinek ezt írtad ott törne ketté ahol a legvestagabb vagy.

Na várom az oltást, és elöre is köszöszöm.

(#29) Djatis


Djatis
senior tag

Azok közül akik azt mondják laggol a Note 4 tegye már fel a kezét akinek van is a bírtokában ilyen készülék!
1 hete használom az octa-s verziót és nekem SEMMILYEN lagg nem jött még elő!
A másik! Hagyjuk már ezt a vízállóságot! Több hátránya van mint előnye! Nem is kell messzire menni ott a prémium gari, a Note 4-et kijavítják háznál de az s5-öt meg be kell adni szervízbe, hogy miután javították tudják tesztelni maradt e a vízállóság vagy valahol ereszt a szigetelés!
Hülyeséget meg nem kell beszélni, hogy laggol azért mert anyu-apu megengedte a bevásárlóközpontba hogy nyomkodd azt a kitett szar amin a cigányok Facebook-oznak nyitvatartás alatt és minden szarral tele rakják!

A magyarázat olyan mint a segglyuk, mindenkinek van de senki nem kíváncsi a másikéra!!!

(#30) migabi24 válasza Djatis (#29) üzenetére


migabi24
nagyúr

A snapis se laggol, sőt a jellegzetes samsung betegség a névjegyzék lagg sincs jelen, olyan sima a görgetés mint egy nexuson

(#31) Márko88 válasza migabi24 (#30) üzenetére


Márko88
aktív tag

Meglestem a telefont, szép nagyon és gyors. A Sonyval összekavarjàk akik azt mondjàk lassú.

De csak a hààá....tc :D (ja nem vàlasz)

[ Szerkesztve ]

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#32) jozso1989


jozso1989
őstag

Hát irigylem, akinek ilyen készüléke van. :) Végül is jelenleg ez a csúcs minden tekintetben, a legszebb kijelzővel, legjobb hardverrel felszerelve, az S Pen feature-ök istenkirályak, és szupergyors a cucc (Iphone6+-t simán megverte speedtesteken). Kár, hogy ilyen drága...

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#33) HawerKing válasza jozso1989 (#32) üzenetére


HawerKing
őstag

Egyet ertek veled :)
Sot meg teged is irigyellek , hogy Olyan cucc HTCd van :))

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#34) hue2000


hue2000
tag

Tényleg jó gép lett :C :C :C

Az élet mindig drága

(#35) -Gerzson- válasza Djatis (#29) üzenetére


-Gerzson-
aktív tag

"A másik! Hagyjuk már ezt a vízállóságot! Több hátránya van mint előnye! "
Miért is kellene hagynom? Nekem szükségem lenne rá. (Rossz szokás, filmnézés kádban...)
Az pedig, hogy egy prémium készüléknél csak így tudják megoldani a vízállóságot - tesztelést inkább szánalmas.
Ha prémium szervíznek hívják akkor oldja meg ezt is a helyszínen. Vagy csináljanak jobb megoldást. Van néhány Garmin készülékem pl. , ott jól működnek ezek a dolgok

[ Szerkesztve ]

(#36) Blyan válasza Parallaxis (#6) üzenetére


Blyan
félisten

A Note széria és konkurensei most is eleg retegigenyu, szoval szerintem jo szam. Az i6+ se fogy jobban.
Raadasul a Note3 tényleg tartja magát, elvetemülteket leszámítva valoban keves az indokolt lecserélés.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#37) Parallaxis válasza Blyan (#36) üzenetére


Parallaxis
addikt

Az i6+ se fogy jobban.

Abból az első hétvégén több fogyott.

(#38) Urmy


Urmy
tag

Én ezt lag témát nem értem ^^ most komolyan.. multkor néztem haver Iphone 4 s-t és tök szépen simán ment szemre jobban is mint az én s5-m. Összesen volt rajt 1 játék meg 1 fb telepítve de tényleg gyors volt.
Nekem van 200 alkalmazás, 7 képernyőnyi frissülő widget, ha belépek képek közé nem egyből dobja be van kis "lag" ja meg 2000+ kép rengeteg video.
Meg őszintén ki a fenét zavar egy pillanatnyi megtorpanás, én pl mindig energiatakarékosan használom a procit most rányomok valamire 0.1 alatt jön be vagy 0.2 alatt nem mind1 ?
Note 4 meg nagyon szép, nézegettem MM-ba ausztriába, nekem sajnos az már zavaróan nagy de ezt leszámítva no.1 telo most, nincs nála jobb.

[Samsung] Galaxy S22 Ultra & S20FE & Galaxy Watch 4 & Tab S8+ & Buds Live

(#39) blackydan


blackydan
senior tag

Nem feltem a samsungot, lehet nem fogja megdonteni a note 3 eladasokat de nincsen miert szegyenkeznie, jo penz van ebben a szeriaban :DDD . Mondjuk mindig kisse elgondolkozok miert szenved ez a note szeria a hangszoro miatt, sajnos nalam a 3-as harmatgyenge lett, az uj szerianal meg sikerult a hatlapra tenni. persze lehet kisse jobban szol de a megoldas akkor is furcsa szamomra, Sebaj mar a kamerat helyreraktak, jovore johet egy dupla hangszoro bele, kis vizallosag es szamomra tokeletes is lesz a telefon :P

(#40) Poison73 válasza blackydan (#39) üzenetére


Poison73
csendes tag

Talán beindul a samu újra...

" No pain, no gain!

(#41) Parallaxis válasza Brett Shaw2 (#18) üzenetére


Parallaxis
addikt

Neked mi lett volna a gyorsaságbeli különbség?Mondjuk 2x olyan gyors mint a Note3?

Fogja a kezedbe egy Note 2-t és egy Note 3-at, érezni fogod a sebességbeli különbséget.
A Note 3 és 4 között viszont semmi látványos sebességbeli különbséget nem fogsz tapasztalni a szintetikus tesztek számadatain kívül (sőt van pár alkalmazás, ahol egyelőre érezhetően lassabb a Note 4 a nagyobb felbontás miatt).

Pedig régi motoros vagy itt de gáz ahogy lehúzol egy toptelót

Miért? Dicsérnem kéne a Samsungot, hogy milyen ügyesen kiherélték a szoftvert a Note 3-hoz képest? Vagy ájuldoznom a technikai bravúron, hogy megoldották a 4k-s felbontást ekkora panelen, mikor több órás párhozamos használat mellett sem láttam látványos különbséget a Note 3 fHD paneljéhez képest?

Egyébként meg nem, nem húzom le, mert egy nagyon jó készülék, tetszik és gyanítom a szoftveres problémáit is ki fogja nőni (várhatóan a Lollipop megoldja ezeket majd, tekintve, hogy a jelenlegi szoftvernél pár helyen látszik, hogy kicsit össze van csapva UI szinten, mert már az újabb rendszerre fókuszálnak).

A kritika csak annak szól, hogy az elődhöz képest nem tudtak olyat letenni az asztalra, ami valóban látványos fejlődést jelentene. Csak egy bágyadt ráncfelvarrás, ami az eddigi Note generációváltásokra nem volt jellemző, emiatt csalódás számomra kicsit ez a készülék.

(#42) KraX válasza Djatis (#29) üzenetére


KraX
őstag

"Hülyeséget meg nem kell beszélni, hogy laggol azért mert anyu-apu megengedte a bevásárlóközpontba hogy nyomkodd azt a kitett szar amin a cigányok Facebook-oznak nyitvatartás alatt és minden szarral tele rakják!"

Made my day! :D

For the God Emperor!

(#43) Blyan válasza Parallaxis (#37) üzenetére


Blyan
félisten

Nem, a kettőből együtt fogyott jobb, nem az 6+-ból, ne vetítsünk már.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#44) Parallaxis válasza blackydan (#39) üzenetére


Parallaxis
addikt

A hátlapi hangszórótól én is tartottam, de használat közben jobbnak tűnik ez, mint az elődé.
Ott fektetett módban gyakran sikerült úgy fognom a készüléket, hogy befogtam a hangszóró nyílását, itt meg eleve a tenyeremmel előre terelem a hangot és nem zárom el a hang útját.
Az előlapi hangszórók valóban jobban szólnának, de az még jobban megnövelné a készülék méretét.
A vízállóság szerintem nem lesz megoldva, mert az S-Pen miatt ez eléggé vicces lenne.

(#45) Parallaxis válasza Blyan (#43) üzenetére


Parallaxis
addikt

A kettőből együtt már 30 millió körül járnak.

(#46) Blyan válasza Parallaxis (#45) üzenetére


Blyan
félisten

Amiből a 6+ most jár max10m darabnál, miközben jóval több helyen árulják, és kétlem, hogy növekedne a 6+ eladások üteme, sőt. Nagy az érdeklődés, első ilyen készülék az almától.
Nem értem mire ez a nagy mellénymutogatás. 4,5m Note 4 egy hónap alatt abszolút nem rossz szám, kár ebbe belekötni.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#47) Kékes525


Kékes525
félisten

Szerintem megfogja dönteni a Note 3 eladási számát.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#48) KraX válasza Parallaxis (#44) üzenetére


KraX
őstag

Note 4-et hasznalsz most, vagy meg a note3-adat nyuzod? Javits ki ha tevedek, de nekem ugy tunt, hogy alma parti vagy inkabb mint droid. Miert nem apple keszuleket vettel/veszel inkabb? No offense, csupan erdekel.

For the God Emperor!

(#49) Parallaxis válasza KraX (#48) üzenetére


Parallaxis
addikt

Note 4-et használok, a 3-ast tegnap elvitték.

A T-s akcióval olyan áron jutottam a Note 4-hez, ami eldöntötte a Note 4/iPhone 6 vacillálást :)

---

Kékes525:

Erre nem mernék fogadni.
Eleve magasabb áron kezdett és a Note 3 tulajok zöme nem fog váltani rá, a 3-as megjelenésénél ez nem volt kérdéses, mert látványos volt a különbség, ami eladta a készüléket.

[ Szerkesztve ]

(#50) Djatis válasza -Gerzson- (#35) üzenetére


Djatis
senior tag

Tedd be egy zacsiba addig :DD
Én személy szerint jobban örülök, hogy nem lett vízálló mondjuk kocka létemre fürdésre le tudom tenni a kütyüimet! Sőt még a gear 2-őm is pedig az vízálló!

A magyarázat olyan mint a segglyuk, mindenkinek van de senki nem kíváncsi a másikéra!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.