Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:58:13

LOGOUT.hu

''Akik szeretik a minőségi versenyjátékokat, azok jegyezzék meg a Race Driver One-t. A jelenleg még munkacímen futó autós őrület a Dirt-ből már jól ismert Neon-motorra épül, de a fejlesztők a törésmodellre további hónapokat szánnak, hogy a monitorunkon valóban élethűen törjenek a gépek. A Race Driver One-ban a Földet bejárva különféle versenyeken veszünk részt, tovább növelve ismertségünket, duzzasztva pénztárcánkat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) Pietrosz válasza Pietrosz (#650) üzenetére


Pietrosz
addikt

Elegem van, nem lehet normálisan játszani, 3 versenyből 3szor a 2. kanyarig sem jutok el a sok f@sz miatt. :(

(#652) Shkiz0 válasza Pietrosz (#651) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

meg is érdemled :)

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#653) Pietrosz válasza Shkiz0 (#652) üzenetére


Pietrosz
addikt

Na te aztán neszójjábe :P

(#654) T.Peter válasza cbr688 (#649) üzenetére


T.Peter
őstag

Persistent vagyok én, csak hogy tudjad, viszont hamar elmentél, engem meg a hülye játék mindig kidob, és indíthatom az egészet újra, plusz mindig belaggolok, ha valamelyik laggolós emberkének a kamerájára vált a gép. Nagyon idegesítő. Jobban idegesít, mint a sok lökdösődős, összetörő ember.

(#655) Pietrosz válasza T.Peter (#654) üzenetére


Pietrosz
addikt

Na még egy próbát teszünk? :)
Érdekes tegnap tök jó versenyeket lehetett menni, ma mindenki megbolondult...

[ Szerkesztve ]

(#656) cbr688 válasza T.Peter (#654) üzenetére


cbr688
senior tag

jahogytenyomodolyanizén:Dna én fent leszek akkor...hajráhajrá

(#657) Pietrosz


Pietrosz
addikt

Na jó ez a multi katasztrófa. Ami azért kár, mert lehet mégse veszem meg emiatt.

(#658) joshua7


joshua7
veterán

Srácok, valaki elküldené mail-re/földobná valahová a GRID Demo\tracks\europe\jarama könyvtár tartalmát? Néztem ezt a módosítgatós cuccot, de letörölte ami ott volt. Letölteni a demót meg új profilt létrehozni meg nem szeretnék.
:R

Semper Fi

(#659) T.Peter válasza Pietrosz (#657) üzenetére


T.Peter
őstag

Van egy szerver, amin 6 magyar van, oda jöhetnél, ott vagyunk mi is.

(#660) T.Peter válasza cbr688 (#656) üzenetére


T.Peter
őstag

Most már láthattad, hogy nem szoktam lökdösődni, max nem direkt érek hozzád, mert hozzám érnek, vagy nem nézek, és pont útban vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#661) cbr688 válasza T.Peter (#659) üzenetére


cbr688
senior tag

már odajött,majd a teljesben lesz korrekt,amikor saját szerver passal normális emberek versenyszellemmel és ennek megfelelő szituáció kezeléssel jól szórakoznak:D,ki kellett volna túrni a külföldieket:DDD

(#662) joshua7 válasza joshua7 (#658) üzenetére


joshua7
veterán

Megoldva.

Semper Fi

(#663) T.Peter


T.Peter
őstag

Race Driver GRID autó és pályalista
cbr688: Május 30-a után megtehetjük.

(#664) Enton válasza T.Peter (#663) üzenetére


Enton
addikt

Kicsit keveslem ezt a pályamennyiséget de remélhetőleg jó lesz a játék nagyon! :C
Megha már van subaru impreza akkor már egy Lancer evoX vagy Lancer evoIX is elfért volna!:(

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#665) cbr688 válasza Enton (#664) üzenetére


cbr688
senior tag

én még régebben úgy hallottam 24 ország 80 pályája lesz elérhető 100+autó felhozatal,de változnak az idők...:D

(#666) Enton válasza cbr688 (#665) üzenetére


Enton
addikt

Én is többre emlékeztem! :K

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#667) csutkaa válasza T.Peter (#663) üzenetére


csutkaa
senior tag

már csak 12 nap :C :DD

(#668) aboriginal74


aboriginal74
aktív tag

Sega All!

Van valami 5letetek, hogy miért nem megy nekem...

hiába klikk az ikonjára nem megy...

lehet hogy nem szeretei az SP3-at?!

jöhetnek az 5letek...thx előre is... :R

i don't know, but i need energy

(#669) cbr688 válasza aboriginal74 (#668) üzenetére


cbr688
senior tag

sp3-mat nálam szereti,talán direktx vagy vmilyen vga driver,esetleg duplamagnál procidriver ilyeneket nézegess meg,aztán reinstall,ha akkorsem megy akkor nem maradt ötletem,hiszen ez cask egy demó:D

(#670) aboriginal74 válasza cbr688 (#669) üzenetére


aboriginal74
aktív tag

Érdekes...

Sp3
Catalyst 8.4
4 mag (potosabban 2 dupla)

Reinsatll volt, másik demó leszedése is megtörtént és semmi...no azért a kardomba nem fogok emiatt beledőlni :)) ha jól sejtem akkor már nem kell sokat várni a véglegesig...

Azért thx cbr688 :R

i don't know, but i need energy

(#671) nyesix


nyesix
senior tag

na egy kicsit kezdek ráérezni a driftelésre, a bólyákra nagyon kell figyelni, most már sikerült összehozni egy 11X-es kombót, igaz, így is csak épp megvertem a gépet Basic fokozaton :DDD
sokat segítettek a videók is, hogy egyenes szakszban is beszitáltassam a kocsit, így nem vesznek el a pontok, thx

Az a furcsa nekem, hogy a másik két pélyán simán letolom, erősebb fokozatzon is az ellent, de csak külő kamerállásból, a driftnél meg csak lökhárítónézetből tudom megcsinálni :)

(#672) nyesix


nyesix
senior tag

egy kis help a kormányzás beállításáról, hátha valakinek használ: (angolból fordítva, azért nem magyaros annyira :B )

Holt zóna (Dead Zone)
Ezt a beállítást arra használható, hogy létrehozzunk egy holt területet a kerék középpontja körül. Ha a kormányművet csúszkálósnak érzed, növeld ezt az értéket, miközben „lenyugszik” növeli a holt zóna méretét. Figyelj arra, hogy egy magasabb Linearity érték (lsd. lent) is adhat egy használhatóbb hatást, mint a holt zóna növelése. Fontold meg, hogy kipróbáld azt mielőtt növeled a holt zónát.

Telítettség (Saturation)
Ez a változó arra használható, hogy a kocsi fordulását szabályozza, a kerekek fordításával. Növeld ezt, ha úgy érzed, hogy a kormánymű túl érzékeny. Csökkentsd ezt, ha úgy érzed, hogy túl sokat kell mozgatnod a kereket hogy az éles kanyarokat bevedd.

Linearitás (Linearity)
Ez a változó arra vonatkozik, hogy milyen könnyű az autót egyenesben tartani, illetve a sodrásokat fenntartani. Növeld ezt, ha túl nehéznek találod azokat. Csökkentsd ezt ha úgy érzed, a kormánymű túl lomha. A pozitív számok azt jelentik, hogy a kormánymű kevésbé érzékeny, ez kevesebb irányíthatóságot ad, ha kanyarodunk. A negatív számok azt jelentik, hogy a kormánymű érzékenyebb, jobban irányítható kanyarban.

(#673) csutkaa válasza nyesix (#672) üzenetére


csutkaa
senior tag

köxi ez hasznos :C :R

(#674) HDR renderin válasza aboriginal74 (#668) üzenetére


HDR renderin
senior tag

lol,nekem is SP3-on megy!!!

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#675) Ősember


Ősember
őstag

touring pályán 1:15:09-es kör multiban :D

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#676) cbr688


cbr688
senior tag

én már multizok:Daki jönne short on on

(#677) Gyusz


Gyusz
őstag

Aranylemezre került a játék.
Ez a 15 pálya ugye csak vicc akar lenni? Ráadásul hármat már ellőttek a demóban... Ha ez igaz, akkor innen is gratulálok a fejlesztőknek, ez szerintem nagyon kevés.

(#678) cbr688


cbr688
senior tag

ez a demó kész,épp 3 magyar van az élen és ledob asztalra és nem enged vissza!
amúgy megdöntöttem a mustangos földalatti sebességrekordom:619km\h:DDD

Gyusz:nekem aranyból kéne az a lemez,kérdés h bír majd el vele a dvd olvasóm:D

[ Szerkesztve ]

(#679) Remington válasza aboriginal74 (#670) üzenetére


Remington
őstag

nekem az a tippem h ha használsz AtiTrayTools-t akkor kapcsold ki benne az OSD-t, ha be volt kapcsolva nálam sok játék nem indult el, többek között a grid...

ha ez nem jön be akkor pucold le a 8.4-es drivert és rakd fel helyette a 8.2-est. nálam a colin dirt nagyon bugos volt azzal a driverrel. a gridet csak a 8.2-essel próbáltam de mivel ugyanaz az engine hajtja őket, talán ennél is így van.

mod: amúgy nekem is egyre jobban megy a drift, teljesen bele vagyok szerelmesedve :B :D ma csináltam egy 15 milliósat
nagyon várom a teljest :C

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/tag/remington#aprohirdetesei

(#680) cbr688


cbr688
senior tag

na mind1 ha privát szervert nem is tudok szervezni az eredeti játék megjelenéséig,azért majd mindig szólok mikor játszok,általában olyan 4 óra környékén kezdek.
Pietrosz-al és T.Peter-el játszottam együtt idáig(akikről tudom is h kik a játékban:D),rendkívül jó társaság,komoly teljesítmény és vigyázunk egymásra:D
mindenkinek csak ajánlani tudom:DDD

[ Szerkesztve ]

(#681) subaruwrc válasza cbr688 (#680) üzenetére


subaruwrc
félisten

ez jól hangzik. ma mikortól van verseny? mennék :K

(#682) matrix23


matrix23
tag

Nagyon komoly ez a GRID, főleg a drift részére kattantam rá. ;]
Tudja valaki mikor jön ki?

(#683) Gyusz válasza matrix23 (#682) üzenetére


Gyusz
őstag

A leggyakrabban emlegetett dátumok: május 30, június 3, meg láttam június közepére eső dátumot is. Szóval hamarosan jön.

(#684) AMD Power


AMD Power
titán

Milyen ez a game? Érdemes megszerezni?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#685) t1 válasza AMD Power (#684) üzenetére


t1
addikt

DEMO van még, de érdemes, nagyon jó :R

(#686) AMD Power válasza t1 (#685) üzenetére


AMD Power
titán

Ezt akkor megbeszéltük. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#687) AMD Power válasza AMD Power (#686) üzenetére


AMD Power
titán

Egyenlőre csak demot találtam belőle. Mikor lesz teljes verzió belőle.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#688) matrix23 válasza Gyusz (#683) üzenetére


matrix23
tag

:R
Várjuk

(#689) Gyusz válasza AMD Power (#687) üzenetére


Gyusz
őstag

Amikor visszaolvasol kemény négy hozzászólást :o

(#690) Hawk1979 válasza Gyusz (#689) üzenetére


Hawk1979
őstag

Olvasni??? Ne máá,a torrenten is a kép alapján tájékozódik a halandó játékos... ;]

(#691) cbr688 válasza subaruwrc (#681) üzenetére


cbr688
senior tag

16.00-tól leszek fent,elsősorban any,any,on,on,short beállításokkal...:D,mindenkit szívesen látok,azért keressük egymást,ha elegen vagyunk kickelhetjük a bunkóbb külföldieket:D

[ Szerkesztve ]

(#692) cbr688


cbr688
senior tag

ja,aki keresne a cbr688 néven talál meg :)) :C

(#693) bozsik84


bozsik84
tag

nagyon kevés lesz a pályák száma, de egyébként nagyon tetszik a game.

Multiban gergo123 néven nyomulok, versenyeztem már valakivel közületek? eddig tiburonnal és pepe79-el volt szerencsém összefutni.

Ha megjelenik a teljes játék akkor majd lehet valahogy csak magyar versenyeket nyomni?

[ Szerkesztve ]

psn id: zsonom

(#694) nyesix válasza bozsik84 (#693) üzenetére


nyesix
senior tag

hát igen, nem is értem, hogy 15 pályához miért tesznek be ennyi kocsit :F
ha tényleg csak ennyi pálya lesza, ahhoz a kocsik fele is elég lenne....

remélem azért valamit kevernek majd, lesznek egymástól kicsit eltérő pályák is, a DIRT-ben is elég sok pálya volt. Vagy fordított irányban is végig lehet rajtuk menni?

(#695) T.Peter válasza cbr688 (#691) üzenetére


T.Peter
őstag

Mehetnél előszőr europe-ra, úgy könnyebb megtalálni. :)

(#696) AMD Power válasza Gyusz (#689) üzenetére


AMD Power
titán

Ezt már szeretem. Az ilyen közeli dátumok a nekem valóak. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#697) subaruwrc válasza cbr688 (#691) üzenetére


subaruwrc
félisten

jaja legyen europe okés? nemsokára kereslek
na induljon a móka de europe val. gyertek!

[ Szerkesztve ]

(#698) T.Peter


T.Peter
őstag

Csinálok saját sessiont, és akkor nem lesz lag remélhetőleg (4 Mbitemmel előfordulhat persze, de elég stabil). A nevem Persistent.

[ Szerkesztve ]

(#699) subaruwrc válasza T.Peter (#698) üzenetére


subaruwrc
félisten

beállítások?
ha javasolhatom europe touring on off medium.

(#700) cbr688 válasza subaruwrc (#697) üzenetére


cbr688
senior tag

kis késéssel bár de akkor indulok europe-ba:D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.