Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:58:13

LOGOUT.hu

''Akik szeretik a minőségi versenyjátékokat, azok jegyezzék meg a Race Driver One-t. A jelenleg még munkacímen futó autós őrület a Dirt-ből már jól ismert Neon-motorra épül, de a fejlesztők a törésmodellre további hónapokat szánnak, hogy a monitorunkon valóban élethűen törjenek a gépek. A Race Driver One-ban a Földet bejárva különféle versenyeken veszünk részt, tovább növelve ismertségünket, duzzasztva pénztárcánkat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31002) Syrius XIX válasza Csabee. (#31000) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Halleluja! Gondolom azért, mert a Steam-en már az 1.3-as patch-csel együtt van fennt a game! ;)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31003) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

19 : 00-tól indítok (GameRanger-en keresztül) egy 20 körös Istanbul Touring-ot! :R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31005) Csabee. válasza Syrius XIX (#31002) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Valószínű! :) Lényeg hogy működik

Üdv: Csabee.

(#31007) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Race Driver GRID - Walktrough Part069 - 2nd Chance -

:R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31008) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Executable erroral nem indul a játék. De ezt tök random módon csinálja. Mi ennek a megoldása??

Üdv: Csabee.

(#31009) drr válasza Csabee. (#31008) üzenetére


drr
őstag

A single nekem akkor nem indul, ha fut a torrent...

(#31010) Csabee. válasza drr (#31009) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Köszi kipróbálom, de hogy van összefüggésben a játék a torrenttel?

Üdv: Csabee.

(#31011) drr válasza Csabee. (#31010) üzenetére


drr
őstag

Nem tudom megmondani, nálam ez okozta. Indítottam és azonnal exe-hiba... Torrent nélkül hibátlan :F

[ Szerkesztve ]

(#31012) Csabee. válasza drr (#31011) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Komoly. Egyenlre nálam is okés a dolog. Habár néha hozza elő ezt a hibát.

Üdv: Csabee.

(#31014) Doomgiver


Doomgiver
aktív tag

Eger Rally - Ledöbbentő bukás

"The Drift is not a race... The drift is an art... The art of driving"

(#31016) Csabee. válasza Doomgiver (#31014) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Azigen! Szépen elnézte

Üdv: Csabee.

(#31018) 800.henrik


800.henrik
senior tag

Sziasztok.

Most telepítem a Race driver grid-et, de ez nem vírusos (6gb) ? Hány fps-el megy ezen a gépen?

Intel dg965wh
Intel pentium d 945 3,4ghz
2gb ddr2 ram
hd 4650 videokártya

A processzor füsttel működik. Ha kijön belőle a füst, nem működik tovább....

(#31019) Doomgiver válasza 800.henrik (#31018) üzenetére


Doomgiver
aktív tag

:DD Azt csak te tudod megmondani hogy vírusos e...

"The Drift is not a race... The drift is an art... The art of driving"

(#31020) Syrius XIX válasza 800.henrik (#31018) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Szia! :)

Az eredeti GRID mérete: 6, 38 GB.

2GB DDR2 RAM. Ez gondolom a gépben lévő fizikai RAM-ot jelenti!

Fel se rakd! Régi VGA + 2 GB DDR2 RAM, kevés lesz, akadni fog (szerintem), de ne legyen igazam! ;)

Ja! + ha jól nézem 1 magos proci! :N

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31021) ThodEE válasza 800.henrik (#31018) üzenetére


ThodEE
őstag

Sok FPS ed nem lesz de el fog indulni :C

http://picasaweb.google.com/116647084346941867867/1155?authuser=0&feat=directlink

(#31022) 800.henrik válasza Syrius XIX (#31020) üzenetére


800.henrik
senior tag

Szia.

Próbáltam, és 25-30 fps, de nem lehet benne menni :( ... 0-100 km/h-ig 2mp... Az lfs jobb.

A processzor füsttel működik. Ha kijön belőle a füst, nem működik tovább....

(#31023) ledgeri válasza 800.henrik (#31022) üzenetére


ledgeri
nagyúr

:)) Az kifejezetten szimulátor, ez meg nem kifejezetten az.... ;]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#31025) FZsolt93


FZsolt93
csendes tag

Udv.
Elég csak az 1.3 patchet feltenni vagy kellenek az előzőek is?

(#31026) Steady74 válasza drr (#31024) üzenetére


Steady74
addikt

G27 rulez, benne van:DDD

(#31027) intercooler válasza Steady74 (#31026) üzenetére


intercooler
őstag

Még jó hogy! Remélem kuplung is lesz ;]

(#31028) Steady74 válasza intercooler (#31027) üzenetére


Steady74
addikt

jó lenne, mert a rajt az valami förtelem volt (padlógáz, 2 mp alatt 100-on), de az eddigi videók alapján egy felturbózott GRID-re számítok. Mondjuk nagyon nem is lehetne más, kérdés mennyit újítanak majd, hiszen eltelt jópár év... CM-et ismerve nem sokat, tele lesz hibával... szóval majd meglátjuk

(#31029) ledgeri


ledgeri
nagyúr

az Eredet...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#31031) drr válasza dzsavermadar (#31030) üzenetére


drr
őstag

Szerintem az alap :-)

(#31032) Syrius XIX válasza FZsolt93 (#31025) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Nem kellenek az előzőek (1.1 és 1.2), elég az 1.3 (bár én mindig végig szoktam rakni mind a 3-at! Mi az a 2-3 perc különbség? Szerintem semmi)! ;)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31033) ledgeri válasza dzsavermadar (#31030) üzenetére


ledgeri
nagyúr

:R

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#31034) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Vidi a 2-ről, ahol a menü is látszik!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#31035) ledgeri válasza ledgeri (#31034) üzenetére


ledgeri
nagyúr

+1 cikk

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#31037) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Cikk a kettőről!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#31038) Syrius XIX válasza ledgeri (#31034) üzenetére


Syrius XIX
addikt

+néztem a videót, thx a link-ért! ;)

Grafikailag 0! amennyiben tényleg ilyen (marad?) a grafikája, akkor visszamondom az előrendelést is! Ez így 5* gyengébb (grafikailag), mint a GRID első része! :N

+ a hangok is elég gagyinak tűnnek! Remélem ez csak előzetes és nem ilyen lesz valójában!

11111111, ha minden így marad, akkor marad a letöltött variáció, mert ebben a formában, ahogy most van, nem kell! :(((

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31039) intercooler válasza Syrius XIX (#31038) üzenetére


intercooler
őstag

Meg amúgy is steames :)

Mért nem vártátok meg a demót? :U

[ Szerkesztve ]

(#31040) ledgeri válasza Syrius XIX (#31038) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Megértem!
Meddig lehet visszamondani az előrendeléseket? (már próbáltam open alpha, és open beta játékokat... lehet, hogy jobb lett volna ennél is ezt tenni..)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#31041) drr válasza Syrius XIX (#31038) üzenetére


drr
őstag

Már volt egy csomó videó, ahol nekem koppant az állam. Ez XBOX-os verzió, ez egyértelmű :K

(#31042) Doomgiver válasza drr (#31041) üzenetére


Doomgiver
aktív tag

Nem lesz az rossz... remélem a drift része is kiadós lesz :D ( Formula Drift , King of Europe stb )

"The Drift is not a race... The drift is an art... The art of driving"

(#31043) N.E.R.O. válasza Syrius XIX (#31038) üzenetére


N.E.R.O.
tag

A grafika az olyan amilyen, ugye alapból X-box-on lett felvéve, meg még javulhat is akár.
Ami engem sokkal jobban zavar, az a játék fizikája, illetve annak hiánya, így a videók alapján.
Jó, az első rész sem volt egy szuper élethű szimulátor, de hitelesen tudta elhitetni veled, hogy nagyjából így viselkednének az adott járművek.
Most meg csak néztem a videókat, értelmezhetetlen gyorsulások, a papírautók törnek, kasznidarabok repkednek, de igazán az autók nem sérülnek, a kanyarodás, úttartás, tapadás pedig maga a vicc...
Megvárom ugyan a teljes verziót, de ha ilyen marad, akkor nem leszek nagy rajongója, pedig van benne pár jópofa játékmód ami tetszene.

Meglátjuk...

Üdv:

(#31044) ledgeri válasza N.E.R.O. (#31043) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Milyen játékmódokról tudsz?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#31045) N.E.R.O. válasza ledgeri (#31044) üzenetére


N.E.R.O.
tag

Szokásos körverseny, mindenféle kategóriákban, checkpoint race (kapsz harminc másodpercet kezdéskor, majd minden ellenőrző kapu után még párat, cél, hogy ki jut el legmesszebbre, mielőtt elfogy az ideje), kieséses verseny (a kör végén az utolsó mindig kiesik), endurance (5 perc alatt ki tudja a legnagyobb távot megtenni, DE menet közben a pálya változik [ez nagyon igéretesnek tűnik]), ha minden igaz lesz drift is (talán többféle is), bár erről még nem volt videó (vagy csak én maradtam le róla), elvileg lesz time attack mód is (kié az adott pályán, pályaszakaszon a legjobb köridő), meg pár egy-egy elleni móka. A lista amiről csak én tudok, tehát koránt sem teljes, vagy helyes. :)

Üdv:

(#31046) ledgeri válasza N.E.R.O. (#31045) üzenetére


ledgeri
nagyúr

OK! ezt is köszi!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#31047) intercooler válasza N.E.R.O. (#31045) üzenetére


intercooler
őstag

Lesz drift is :) [link] 20:20-tól

(#31049) Syrius XIX válasza ledgeri (#31040) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Szerintem ha szólnak, h +érkezett, ameddig ki nem fizettem, még akkor is mond6om azt, h "Köszönöm, de :( kérem"! ;)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#31050) Syrius XIX válasza N.E.R.O. (#31043) üzenetére


Syrius XIX
addikt

"Ami engem sokkal jobban zavar, az a játék fizikája, illetve annak hiánya, így a videók alapján.
Jó, az első rész sem volt egy szuper élethű szimulátor,...."

Szerintem azért, mert ez (hála Istennek) nem szimulátor!!! :N

Azokból annyi van, h Dunát lehet vele rekeszteni! :K

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.