Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:58:13

LOGOUT.hu

''Akik szeretik a minőségi versenyjátékokat, azok jegyezzék meg a Race Driver One-t. A jelenleg még munkacímen futó autós őrület a Dirt-ből már jól ismert Neon-motorra épül, de a fejlesztők a törésmodellre további hónapokat szánnak, hogy a monitorunkon valóban élethűen törjenek a gépek. A Race Driver One-ban a Földet bejárva különféle versenyeken veszünk részt, tovább növelve ismertségünket, duzzasztva pénztárcánkat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18001) Tigerclaw85 válasza D@ni88 (#17996) üzenetére


Tigerclaw85
csendes tag

álljunk neki dirtII-ni és mutatok neked sok ilyet :D azt is szeressem ám nagyon

ui: mától sajnos nem igen tudok lenni vasárnapig, most is éppen kaját főzök... pápá

[ Szerkesztve ]

Ha a kanyarban egy fénypárt látsz közeledni, húzódj le, nincs fékem... TooropOne, jelszo GRID

(#18002) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

17 : 00-tól tudok jönni, ha van valaki!
Élő szeróhoz csatlakoznék!
Ha nincs szeró, akkor csinálok!

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#18003) Rolly Dy07 válasza Rototti (#17999) üzenetére


Rolly Dy07
senior tag

Eszembe jutott, de szerintem a YouTube-ról leszedett minőség miatt vetettem el a kinagyítást. A legközelebbi akcióhoz megkérem a másik felet, hogy töltse fel a videót fájl formátumba valahova és letöltöm. De inkább itt az volt a probléma, hogy nem az elejétől kameráztam.

De köszönöm, és majd igyekszek! :R :R

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

(#18004) Barthezz2 válasza Syrius XIX (#18002) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Én jövök majd valamikor.

Everybody lies.

(#18005) Rolly Dy07 válasza Barthezz2 (#18000) üzenetére


Rolly Dy07
senior tag

PÜ ment a virágboltiról!

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

(#18006) Barthezz2 válasza Rolly Dy07 (#18005) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Ok, csekkolom :R

Még egy kérdés: Fraps-el vesztek fel játék közben?

Everybody lies.

(#18007) Rototti válasza Barthezz2 (#18006) üzenetére


Rototti
senior tag

A legtöbben fraps-ot használnak. De ahhoz, hogy kellemesen tudj mellette játszani, erős kétmagos, de inkább 3-4 magos proci ajánlott.

Kimi - The King of Spa

(#18008) Barthezz2 válasza Rototti (#18007) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Na igen, ezért kérdeztem. Na majd mindjárt lecsekkolom, hogy félméretben tudok e felvétel mellett játszani is..

Everybody lies.

(#18009) Inv1sus válasza Syrius XIX (#18002) üzenetére


Inv1sus
addikt

Na hol az a szeró zyl? :(

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#18010) Barthezz2 válasza Barthezz2 (#18008) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Nagyjából jó, de veszem hang nélkül, és úgy a legjobb :D
Egy fél óra, és én jövök, meg egy haver is, ha lesz szeró.

Everybody lies.

(#18011) Syrius XIX válasza Barthezz2 (#18010) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Kész van!

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#18012) Barthezz2 válasza Syrius XIX (#18011) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Ok, mindjárt.
De előre szólok, hogy nem vagyok valami "májer", mert vagy fél éve nem toltam, csak a héten 3x, akkor is csak eurocar-ba, szóval... :D De utolsónak is kell lenni valakinek :DDD

Everybody lies.

(#18013) zodo válasza Rolly Dy07 (#17997) üzenetére


zodo
nagyúr

Nem semmi, egész jó így, külön-külön szemszögekből nézni, látni a videót. :C

(#18014) kpal válasza Barthezz2 (#17987) üzenetére


kpal
veterán

Látom sokan megunták az ujjkori NFS játékokat örömmel látom te is itt vagy köztünk. ;) :R :R

(#18015) GNKING válasza Barthezz2 (#18012) üzenetére


GNKING
tag

Hi all.
Az utolsó helyett hagyd meg nekem az az enyém!!!
Jók lettek a videók. Anno a NFS Undergrund-ban lehetett levegőben előzni.

Normális vagyok a hangok is megmondták!

(#18016) mester32


mester32
csendes tag

(#18017) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Gyertek Dzsosy a szeró!
10-en vagyunk :C

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#18018) zolisx4


zolisx4
őstag

Majd este 10 körül jövök bénázni kicsit én is :B

(#18019) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Gyere Dzsav, csináltam másikat!!! :K

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#18020) Baluuuka


Baluuuka
tag

Köszi annak aki összezúzott!További kellemes zúzást!;)

(#18021) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Grid.exe :W

Mindegy, már nem megyek ma vissza. Kössz a játékot!

Everybody lies.

(#18022) x63


x63
aktív tag

Zyl kapcsold ki azt a sz@rt, légyszíves.

Mert aki hazudik, az csal, Aki hazudik, az lop, Hazudni, csalni: csúnya dolog!

(#18023) Syrius XIX válasza x63 (#18022) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Kinyomtam!!! GYERE!

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#18024) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Reszkess világ, Mátyás feltámadt!
Imhol a fekete sereg, persze mindig van, aki kilóg a sorból! ;)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#18025) dzsavermadar válasza Baluuuka (#18020) üzenetére


dzsavermadar
senior tag

Baluuuka légyszíves ne mérgelődj. Ez csak egy játék. :K
Egyébként én voltam aki kilökött, de hidd el nem zúzásdiból
Bocsánat utólagosan.
De itt a videó, ítéld meg magad is ezt a szörnyűséges tragédiát,
ami miatt otthagytad a szerót. Sajnálom nagyon. :(((
:))
Eltörtem Baluuukát
:))

Egyébként köszönöm a játékot mindenkinek, jó volt. :C
M-Motor, már nem engedett vissza a végén, miután kitett. :O

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#18026) Barthezz2 válasza Syrius XIX (#18024) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Hehe, elvileg itt még én is ott voltam hátul, és én sem fekete voltam :P

Everybody lies.

(#18027) JJános


JJános
addikt

Csinálok szerót, ha valaki akar picit gurulni. -Jeshua- grid.
Ha nem jöttök ranked. 30 percet várok. VV gyere utánnam! :)

2007-05-06 óta itt!

(#18028) GuruZone


GuruZone
őstag

[F1 2010 kézikönyv CSAK NEKTEK!]

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#18029) mester32


mester32
csendes tag


Nem igazán ment ma, f1 mindig elöttem ért célba

(#18030) Jim74 válasza GuruZone (#18028) üzenetére


Jim74
nagyúr

Wow!!!!!!! :Y :R :C

(#18031) kpal válasza GuruZone (#18028) üzenetére


kpal
veterán

Ez nagyon ott van . ;)

(#18032) Steady74 válasza GuruZone (#18028) üzenetére


Steady74
addikt

Köszi Guru!

A multis része érdekes lesz! Multiban a visual only damage beállítás lesz szerintem az elején a nyerő :). Az az opció, hogy mindenki ugyanazokkal a beállításokkal is tud menni külön öröm lesz, bár jó lesz majd kipróbálni a saját beállításainkat is majd egymás ellen.

A virágboltokban egyenlőre nem tűnt még fel... :D

(#18033) Ventur@


Ventur@
senior tag

Barthezz2: Én is komálom a sorozatot nagyon :) . Bár éppen 2 napja láttam a S02E22-t amiben először Bazinga-zik Sheldon és magyarra meg Sakk-matt-ra fordították. Na ott kicsit elment a kedvem :((( . Angolul sincs értelme a Bazinga szónak, éppen ezért nem értem, hogy miért nem lehetett magyarul is ez. A 3. évadot angolul néztem végig (magyar felirattal presze :D ) és valami veszett jó volt, pedig általában szinkronosan szeretem a filmeket/sorozatokat. Na de várom már 23-át és Sheldon, Leonard, Wolowitz, Kootrhrappali no és Penny újabb kalandjait. Remélem Leonard és Penny alakítanak még valamit :R . Na meg Sheldon az új helyzetben :D .

Ui: Sör meg legyen jól behűtött. Nem szeretem a meleg sört :D .

Rolly Dy07: Kv jó lett a PiPes videód :C . Annó én is próbákoztam ilyennel Sony Vegas-ban (felvettem a belső kamerát és aztán a visszajátszást meg külső TV kamera módban. Na és mint egy rally összefoglalón csinálta rá egy PiP-et. Atom jó volt :D ). Grat mégegyszer, elmés :R .

dzsavermadar: szerintem itt ütközik ki az, hogy ha valaki motorháztető nézetben játszik. Mivel kanyar jött oldalra kitekinteni nem lett volna idő, ezért nem láthattad Balu-t, hogy melletted van. Külsőből SZERINTEM látható lett volna. De ez csak megjegyzés :R .

GuruZone: Köszöntem én is a juzer gájdot :R . Backup-oltam :D .

Steady74: Ha a virágboltos is olyan lesz online, mint a DiRT2 akkor egy hamar nem toljuk neten az F1-et :B . Bár remélem nem GfWL-es lesz, hanem marad olyan mint a GRiD (Ha jön demo kipróbálom és ha bejövös akkor rendelős is :D.) .

Syrius XIX: CiB = Cars in Black :D :D :D . Aki meg piros autóval volt kérem azonnali kizárását, mert bomlasztja a közösséget. Nem csapatjátékos! Azonnal kizárni, gépét elvenni, lakatlan szigetre elküldeni, kenyére és vizen éltetni majd hagyni hogy könyörögjön a megváltásért. Szerintem :D.

Na ennyi lett volna :D .

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#18034) Rototti válasza Ventur@ (#18033) üzenetére


Rototti
senior tag

GFWL-es lesz, szal nem hogy tört verzióval, de magyar profillal sem lehet online játszani! :K Mindenképpen valamilyen külföldi profilhoz kell majd rendelni a gémet a multihoz.

Olvasgattam már a manualt, igazából a multi érdekel, mert azt nem lehet tesztelni ;]. Ez akkor azt jelenti, hogy multiban a max táv az eredeti versenytáv 20%-a?? Nem is lenne azzal nagy baj, de azt írja, hogy legalább egyszer boxba kell menni, meg dinamikus időjárás van. Kérem szépen 6-7 kör után elfogy a gumi??!!! 1,5 körön keresztül esik aztán kész? Kicsit furának hangzik, de aztán lehet, hogy jó lesz.
A Pole Position mód viszont ötletes. :K

Kimi - The King of Spa

(#18035) Rolly Dy07 válasza Ventur@ (#18033) üzenetére


Rolly Dy07
senior tag

Kösz Ventur! :)

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

(#18036) Rolly Dy07 válasza GuruZone (#18028) üzenetére


Rolly Dy07
senior tag

Nagyon kemény állat vagy Guru! :R :R :C THX

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

(#18037) Rolly Dy07


Rolly Dy07
senior tag

Aki jól keni az angolt segítsen már lefordítani ebből a használati utasításból 1 kicsi részt. Nagyjából értem, de érdekelnének a részletek. Nem nagy dologról van szó tényleg.

A 19. oldalon az Engine rész érdekel.

Azt vágom, hogy 8 motort kapok a szezonra, meg vigyázni kell rá. De hogy kell rá vigyázni? Nem igazán szoktam kímélni a motort. Ha egyszer verseny van akkor verseny van.

Valaki lefordítaná nekem azt a részt? Köszönöm! :B :B :B

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

(#18038) Rolly Dy07 válasza Rototti (#18034) üzenetére


Rolly Dy07
senior tag

Izgi lesz az biztos, de mi van, ha bementem sliccet cserélni, és utána leszakad az ég? :D
Korcsolyázok és plusz még 1 box kiállás. :DDD Papírformát lehet a kukába dobni. :))

Szerintem qrva jókat fogunk benne szórakozni. Főleg, ha kamerázunk is. :C :C

[ Szerkesztve ]

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

(#18039) Rolly Dy07


Rolly Dy07
senior tag

Ja meg az igaz, hogy ha van hozzá cuccom, akkor ezt 3D-ben lehet nyomatni?
Spec monitorra+ szemüvegre és szoftverre gondolok.

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

(#18040) Rototti válasza Rolly Dy07 (#18037) üzenetére


Rototti
senior tag

Aztat írja, hogy lesz egy monitor, ahol az összes motort láthatod, és itt gondolom %-okban megadva lehet látni, hogy melyik motor nagyjából milyen állapotban van, és ezen infók alapján tudod eldönteni, hogy melyik passzol az adott futamhoz.

A motor kímélésre két dolgot ír, az egyik a fordulatszám szabályozó, a másik "throttle maps", ami gondolom némileg szakszó, mert tükörfordításban semmit sem jelent. Valszeg a gáz erősségét, harapósságát (gyorsulást?) tudod ezzel kontrollálni.
Meg még azt írja, hogy a kímélő beállításokkal értelemszerűen csökken a verda teljesítménye, ha meg leszarod a motort, akkor ninjaaaaa. :DDD

Am ez gondolom csak singleben van. A single sztem nem lesz akkora fun, mint a multi, mert nagyon nehéz belőni az AI-k erősségét a saját szintedhez, vagy túl erős lesz, vagy túl gyenge. :(

[ Szerkesztve ]

Kimi - The King of Spa

(#18041) dzsavermadar válasza Ventur@ (#18033) üzenetére


dzsavermadar
senior tag

Köszi az észrevételt. :K
Én tudtam, hogy ott van Balu, hiszen épp őt előztem belülről.
Csak Rototti kicsit bezavart, és egy pillanatra kiengedtem az autót/kormányt, hogy kerüljem,ha probléma van.
Eddigre már Balu vonala előtt lehettem, és összeértünk.
Valószínűleg az én kocsim hátuljával, mert csak akkor megyek így tovább, ki a pályáról.
Ővele mi történt, azt nem tudom, meg hogy mi módon tört össze. :F
Hibáztam kétségtelen, és még biztosan fogok is nem is egyszer. :O :W

Baluuuka
Remélem elhiszed, hogy nem akartalak bántani. :R

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#18042) Steady74 válasza Rolly Dy07 (#18037) üzenetére


Steady74
addikt

"Each car within FORMULA ONE is allocated just 8 engines to use throughout the season. This means that managing your engines is of paramount importance if you don’t want to struggle late in the season. Within this screen you can decide which of your engines you should fi t for a weekend"

Mindegyik autó az F1-ben csak 8 db motort használhat el egy szezon során. Ez azt jelenti, hogy az egyik legfontosabb az, hogy vigyázz (menedzseld) a motorjaidat, ha sokáig akarsz a szezonban küzdeni. Ezen a képernyőn keresztül tudsz dönteni melyik motor passzolhat a hétvégi versenyhez.- na itt semmi konkrértum nincs még

"You can also determine the rev limit and throttle maps that you wish to use. Both of these settings supply you with more or less power, and will cause the engine to wear to a greater or lesser degree"

Meghatározhatod a fordulatszám és gázpedál beállításokat (maps) amiket használni szeretnél. Mindkét beállítás több vagy kevesebb motorerőt fog szolgáltatni, és emiatt a motor magasabb vagy alacsonyabb hőfokú lesz.

Hát nem sokat mond ...

(#18043) Rolly Dy07


Rolly Dy07
senior tag

Rototti, Steady74 nagyon sokat segítettetek! :R :R :R

Asszem úgy csinálom, hogy elkezdem kímélni a motorokat, majd ha már tudom hogy kibírja maxon is a versenyt, akkor ninjaaaaa lesz belőle! :DDD

Ezek a dolgok nekem valóak, hiszen nem akarják, hogy szétkűdjem a motort 1 gyors kör alatt. :DD

Tetszik is meg nem is. De inkább tetszik. Ha megspórolom a motorom erejét finom vezetéssel, akkor egy nagyobb motorerőt kívánó pályán előnyben lehetek.

THX all!! :R :R

[ Szerkesztve ]

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

(#18044) Jim74 válasza Rototti (#18034) üzenetére


Jim74
nagyúr

Én úgy tudom, hogy van/lesz LIVE szolgáltatás hazánkban:

Itt a fórum róla: LINK

[ Szerkesztve ]

(#18045) Rototti


Rototti
senior tag

Na most már off-ban nyomom, mert ez mégis egy Grid fórum. :)

Mostanség láttam olyan vidiket, ahol egy kisebb koccért kiintették a tagot áthajtásosra... Ez így rendben is van, ámbátor azt írja a manual, hogy a multiban csak az kap pontot aki nem okoz balesetet. Ez viszont azt jelenti, hogy nagyon óvatosan kell majd vezetni, ami persze nem baj, sőt... lehet, hogy javulni fog a "ranked" a grides állapotokhoz képest. :K

Jim74: Ez jó hír, bár úgy látom, hogy még mindig nincs. :(((

[ Szerkesztve ]

Kimi - The King of Spa

(#18046) Steady74 válasza Rototti (#18045) üzenetére


Steady74
addikt

Jim: ez szerintem csak az X-box- ra igaz.

Rototti: Hol láttad ezt? A pontozásról annyit olvastam, hogy ha nem érsz célba (DNF), vagy ha összetöröd az autód, akkor hiába kapsz helyezést, nem kapsz pontot érte. GRID-ben ez nem így van, akkor is kapsz pontot, ha DNF-fel ér véget a verseny.

(#18047) Jim74 válasza Steady74 (#18046) üzenetére


Jim74
nagyúr

Akkor lehet, hogy lesz*rom az egészet és felrakom végre a dobozos DIRT 2-met, angol profillal... :((( Hónapok óta arra várok, hogy legyen rendes LIVE szolgáltatás, és ne kelljen "hazudozni"... :(((

De szerintem az Xbox-ra és PC-re ugyanaz a technikai háttér kell LIVE szinten, ezért gondolom, hogy elérhető lesz itthon is a szolgáltatás. Vagy X-Boxra már működik?

[ Szerkesztve ]

(#18048) Rototti válasza Steady74 (#18046) üzenetére


Rototti
senior tag

"completing a lap without incident..." Ja hogy ez csak azt akarja mondani, hogy az plusz pontot ér, ha nincs incidens és az első 10 mindenképpen megkapja a pontokat. Korábban csak átfutottam a szöveget.
De ha ugyanúgy kiintik a embereket, már akkor is jó :P. Bár nem valószínű.

Kimi - The King of Spa

(#18049) Rolly Dy07 válasza Rototti (#18045) üzenetére


Rolly Dy07
senior tag

Hogy lehet erről új témát nyitni az IT Cafe oldalán? Lehet érdemes lenne. :U

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

(#18050) Rototti válasza Rolly Dy07 (#18049) üzenetére


Rototti
senior tag

Nemár, hogy itcafe-ról fórumozol. Prohardverről kéne... ;) Nem tom, én is kerestem PH-n a fórumot és eléggé meglepődtem, hogy nincs... Két hét múva itt a gém... Más játéknak már a bejelentéstől van fóruma.
Amúgy prohardveren ott van az új fórumtéma nyitása, itcafén nem tom hol van. Ha bemész a PC játékokba, akkor jelenik meg a lehetőség.

[ Szerkesztve ]

Kimi - The King of Spa

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.