Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#96251) Dreimus válasza crue (#96249) üzenetére


Dreimus
senior tag

Ez még nem jelent sokat, volt olyan hogy kitöltöttem és elküldtem nekik és másnapra bedobta a postás. Mostánság nagyon lassú a zavvi a normál rendelésekkel, tehát standard delivery. Ezek nekem 3-4 hét minimum de általában 4-6 hét szokott lenni. A nyomkövetett szállítás pedig 5 munkanap.

(#96252) Lefty


Lefty
addikt

500GB Slim 86999 a mall.hu-nal.

(#96253) ivcsi86


ivcsi86
tag

Ha tud valaki linket (vagy lenne olyan jó arc és beszkennelné ha neki van) Ps4-es PES 2017-hez ?
Borítóra lenne szükségem, de nem Barcásra!
Igazából ez lenne a lényeg.
Igényesebb costom cover is megfelelne.

Előre is köszönöm!

(#96254) mattheus válasza ivcsi86 (#96246) üzenetére


mattheus
őstag

Igazad van, mert legutóbb nekem is papír alapon volt már a kód és nem tokban. Azt hiszem van még egy extra szabad dobozom (nem 100%, de ha érdekel, akkor írj rám privátban

(#96255) taki01


taki01
őstag

Valaki találkozott hasonló hibával? Folymatosan ezt írjaki mobilról, ps-ről és pc-ről is. Csak ennél a plusos játéknál csinálja ezt. A többit sikerült behúzni csak ezt nem engedi.

[ Szerkesztve ]

(#96256) Kvelstadt válasza taki01 (#96255) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ugyan ez van nàlam is (UK acc).
Én nem sürgetem. Következő free gamekig csak kijavítják, itt meg majd szólnak a többiek ha már lehet szedni.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#96257) Lackooo84 válasza Kvelstadt (#96256) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Lehet szedni, be kell tenni whislist-be onnan gond nélkül lejött tegnap.

The Truth is out there...

(#96258) Shamat válasza taki01 (#96255) üzenetére


Shamat
aktív tag

Most próbáltam (eddig nekem sem volt jó), már működik! :K

DEAD LIKE ME

(#96259) Kendek válasza marilllyo (#96241) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Háhá, nekem is megjött! :DD
Érdekes mód most nem is ugyanolyan csomagolásban adták fel mint azelőtt, hanem egy nagyobb méretű, hajtogatós kartonban. Múltkoriban egy erősebb borítékszerű csomagolása volt, aminek volt ilyen húzogatós-felnyitós szalagja. De amúgy tényleg egy kis szigetről adták fel, Franciaország mellett, elsőbbségivel. :Y

<-ƘƘ->

(#96260) Lefty


Lefty
addikt

Vajon az aktualis MM slim akciora (99899 forint a gep BF1-el egyutt) a penteki -10% ra fog meg menni vagy nonszensz elkepzeles? :)

(#96261) gyuromoj


gyuromoj
veterán

A The Last of Us és a Horizon: Zero Dawn is szebb lesz PS4 Pro gépen (H: ZD :Y )

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#96262) ivcsi86 válasza Lefty (#96260) üzenetére


ivcsi86
tag

Ez milyen akcio?
Be tudnád hivatkozni légyszi, nem látom a honlapjukon, meg újságban sem

(#96263) Gabesz1019 válasza ivcsi86 (#96262) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

(#96264) Petreszku


Petreszku
senior tag

Sziasztok!

Rise of the Tomb Rider végig játszva, összességében tetszett.
Így most bele is vágtam a Battlefield 1-be, eddig vegyes a játékélmény.

(#96265) krx21 válasza Madwe (#96202) üzenetére


krx21
nagyúr

A helyzet az, hogy sorra jönnek ki a TV-re az új frissítések és már most van olyan, hogy a TV 4K+HDR módban produkálja a legkevesebb input-lag-ot!!! Tehát nem olyan vészes a helyzet. De persze tályékozódni kell, mert valahol magas és lehet magas is marad...

[ Szerkesztve ]

(#96266) #45378816 válasza Shamat (#96258) üzenetére


#45378816
törölt tag

Tokeletesen muxik. Telorol csinaltam mindent, most probalja meg szerintem, akinek eddig nem volt jo. ;)

(#96267) Bencus88 válasza Petreszku (#96264) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Nem akarsz tovább adni rajta? :P

amúgy bf-et mi is toljuk nagoyn király

(#96268) james001


james001
veterán

Eddig fasza az Alien. Tényleg nyomasztó,de hangulatos. Ez a régi "old school űrhajós" téma nagyon király,csak úgy mint az első filmben is volt. Lehet újra is nézem majd később megjött rá a kedvem :DDD

https://psnprofiles.com/kazama001

(#96269) LeventeV válasza james001 (#96268) üzenetére


LeventeV
senior tag

Egyik èkes pèldàja annak, hogy mièrt nem kell hinni minden esetben a kritikàknak.

(#96270) DM-Fan válasza james001 (#96268) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Szerintem az egyik legjobb/leghangulatosabb sci-fi horror játék - utoljára a Dead Space játékoknál borzongtam ennyire, mint az Alien Isolation alatt.

Korábbi kérdésedre válaszolva: abszolút kötődik a filmekhez, helyesebben a Nyolcadik utashoz, olyannyira, hogy tényleg Ripley huszonéves lányával kell utánaeredni a filmben megsemmisült Nostromo flight-recorder-ének, amit a Sevastopol nevű űrállomásra szállítottak be.

Spoiler: A sztori során lesz egy fejezet, ahol a mentőosztag egy tagjával végigjárod majd azt az utat, ahol az első film szereplői jártak a Derelict hajón.

Egyébként anno olvastam, hogy a készítők több terabyte-nyi tervet, vázlatot, hangeffektet, zenét kaptak az első filmből, amit fel is használtak és ez tetten is érhető a játékon. Brutális hangulata van. Arról már nem is beszélnék, hogy a Nostromo-s DLC-hez a film eredeti szereplői adták a szinkronhangot.

Szóval hajrá, az egyik legjobb/legautentikusabb sci-fi játék, ami valaha készült.

Get Moded!

(#96271) bozont


bozont
veterán

Infamous-okhoz meg is jött a Pro patch, ami biztos, 4k és HDR.

(#96272) perge666 válasza DM-Fan (#96270) üzenetére


perge666
veterán

Nyáron már majdnem megvettem amikor istenítették egy páran, de most megint rámhozzátok az Alien lázat!

(#96273) #56691712


#56691712
törölt tag

hali
Ti melyiket vennétek?
Star Wars Battlefront vagy Far Cry Primal?

(#96274) james001 válasza DM-Fan (#96270) üzenetére


james001
veterán

Nagyon tetszik eddig,pedig én is haboztam sokáig hogy beszerezzem-e. Imádom az Alien filmeket (legalábbis az első kettőt...),úgyhogy ez most beütött nálam. :D Főleg a Colonial Marines után,ami hát izé... Még jó hogy azzal csak havernál játszottam és nem vettem meg. :D

https://psnprofiles.com/kazama001

(#96275) Adam_Shepard válasza #56691712 (#96273) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

a másodikat.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#96276) DM-Fan válasza james001 (#96274) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Nekem a harmadik rész is nagy kedvencem. David Fincher első filmje (szerintem zseniális a faszi), nagy merészség volt a Fox részéről, hogy rábízták a filmet és nagyon jól is sikerült (különösen a rendezői változat, ami vagy fél órával hosszabb és egész más a sztorija, mint a moziverzióé), de nekem is az első és a második (James Cameron remekmű) a fő kedvencem.

Nem lett volna semmi baj a Colonial Marines-szal sem, ha hagyják befejezni a játékot és kaptak volna rá még egy évet. Az AI-n kellett volna még sokat csiszolni, de a játék maga kiváló hangulatú és a sztorija se lett volna rossz. Tipikus kihagyott ziccer.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#96277) james001 válasza DM-Fan (#96276) üzenetére


james001
veterán

A 3-al nekem csak annyi bajom volt hogy oké kapja be az összes régi szereplő (pl. Newt meg Hicks is csak úgy meghalt,kb. 2 percig beszéltek róluk azt ennyi :U ) meg mindent felejtsünk el ami az első két részben történt és csináljunk újra mindent. Aztán meg a 4-ben klónozott Ripley szuper képességekkel? Meh. De persze nézhető az utolsó két rész attól még,csak fura volt hogy ennyire dobtak mindent. Az új filmre viszont kíváncsi leszek,bár az is inkább Prometheus 2 lesz.

[ Szerkesztve ]

https://psnprofiles.com/kazama001

(#96278) DM-Fan válasza james001 (#96277) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Jah, az nekem se volt szimpi, hogy Fincher kukázta a második rész fő karaktereit a film első 2 percében, de ettől függetlenül maradandót alkotott és szerintem abszolút sci-fi, amit létrehozott. Az tény, hogy ez Blomkamp-nak se tetszett és épp ezért az általa rendezendő "Alien 5" a második film történései után fog játszódni. Én azt sokkal jobban várom, mint az Alien: Covanant-ot (Ridley Scott-féle Prometheus 2), bár ez utóbbira is kíváncsi vagyok, mert én be tudtam fogadni a Prometheus-t is.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#96279) tonerz válasza #56691712 (#96273) üzenetére


tonerz
aktív tag

Én viszont az elsőt (persze ha szereted a SW univerzumot) közel 320 órám van a multiban és még mindig nem unom.

(#96280) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Fifa. Journey egy év letelt. Utána miért nem megy tovább a játék? Beválogatták huntert nemzeti csapatba. Valami ultimate szart erőlteti. Nem értem.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#96281) EczkE válasza FIREBLADE78 (#96280) üzenetére


EczkE
addikt

A karrier mod itt er veget. Ekkor kapod meg az ultimate teamhez a Hunter kartyajat.

Asszem mindenféleképpen!

(#96282) james001 válasza DM-Fan (#96278) üzenetére


james001
veterán

Nem tudom a Blomkamp féle Alien elkészül-e valaha,mert elég borús felette az ég... Meg most főleg a Covenant-ra fókuszál mindenki. De remélem a legjobbakat felőle.
Na de mindegy most ne offoljuk tele ezzel a PS4 topikot :)

https://psnprofiles.com/kazama001

(#96283) FIREBLADE78 válasza EczkE (#96281) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Marha jó. Ennyi ez a nagy játék mód? Egy év? Vicc

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#96284) koncsik válasza Kendek (#96259) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Úgy látszik a zavvi-nál valaki egyszerre adta fel 2-3 hét magyar rendelését, nekem is megjött az xcom2. :C

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#96285) Tatyla


Tatyla
őstag

Már csak egy hét és itt a Pro!

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#96286) LeventeV válasza koncsik (#96284) üzenetére


LeventeV
senior tag

Mennyibe került?

(#96287) Dreimus válasza koncsik (#96284) üzenetére


Dreimus
senior tag

Esetleg még ezen oldal akcióit javasolnám figyelmetekbe, ha még valaki nem ismerte volna őket (kapásból a ps4 akciós linket tettem be a könnyebb eligazodásért) :
Shopto - innen most rendeltem elöszőr kiv leszek mennyi idő alatt jön meg, ha tartja a 2-3 hetet akkor lehet ide szokom :)
Game.co.uk

(#96288) unravel válasza Tatyla (#96285) üzenetére


unravel
őstag

Megjelenés és kipróbálás után nézzük vissza és mosolyogjunk a találgatós kommenteken.

¯\_(ツ)_/¯

(#96289) ivcsi86 válasza koncsik (#96284) üzenetére


ivcsi86
tag

Az ő részükről logikus várni pár napot és egyszerre küldeni egy csomagot az adott osrszág elosutó postájára, mint 50-100-at külön. Gondolom hetente adják fel.
(Nekem is volt tegnap értesítőm, szóval dörzsölöm a tenyerem) :-)

(#96290) Lefty válasza Tatyla (#96285) üzenetére


Lefty
addikt

Na végül csak előrendeltem, Aquától 128900-ban megállt ingyenes postával.

(#96291) Bencus88 válasza Tatyla (#96285) üzenetére


Bencus88
nagyúr

ezazzzzzzzz :C :C

(#96292) erahurka válasza Tatyla (#96285) üzenetére


erahurka
félisten

Én arra leszek kíváncsi, mennyire fog háttérbe szorulni a sima PS4-re való optimalizálás. Az a baj, hogy a kezdeti tesztek és összehasonlítások erre nem fognak választ adni :(

(#96293) Peat76 válasza Lefty (#96290) üzenetére


Peat76
őstag

Beszéltem velük tegnap,azt mondta az ügyfélszolgálatos csak pénteken tudja átadni a gépet, így maradtam a KV-nál...

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#96294) Madwe válasza erahurka (#96292) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ez csak attól függ mennyit adnak el belőle.

(#96295) FullGas válasza erahurka (#96292) üzenetére


FullGas
aktív tag

Szerintem nem fog háttérbe szorulni. Én úgy gondolom hogy továbbra is az alap PS4-hez fogják írni a játékokat, viszont a fejlesztők kapnak arra lehetőséget hogy a Pro adta plusz teljesítményt kihasználják.

(#96296) Lefty válasza Peat76 (#96293) üzenetére


Lefty
addikt

Pont nem érdekel az az egy nap már, úgy is melózom majd estig, cserébe viszont olcsóbbak.

(#96297) FullGas válasza Madwe (#96294) üzenetére


FullGas
aktív tag

Biztos hogy adnak el belőle bőven. Én is elgondolkoztam a cserén de úgy vagyok vele hogy nekem nem biztos hogy megér 50-60 ezret pluszba a Pro úgy hogy nincs 4K tv-m, se VR-om. Majd fél év múlva lehet beruházok rá, addig úgyis kijönnek a jó és rossz tulajdonságai :)

[ Szerkesztve ]

(#96298) Lackooo84 válasza Lefty (#96290) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Itt még olcsóbb, és megkapod aznap.

The Truth is out there...

(#96299) GazRic


GazRic
senior tag

MediaMarkt-os 120ezres PS4 Pro előrendelésekről van valakinek információja?
Él-e még ezen az áron, és szállítanak-e 10.-én?

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#96300) Lefty válasza Lackooo84 (#96298) üzenetére


Lefty
addikt

~900 forint a különbség, Aqua meg leteszi postaponton, aztán ha végeztem hazafele felveszem a csomagot. De köszi amúgy.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.