Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#96851) KaitouP válasza Wlac (#96848) üzenetére


KaitouP
veterán

Nem tudom, szerintem ez a VR ugyan annyi lesz mind a 3D. Szép szép, jó jó, de aztán a többség úgyis a klasszikus játékot választja.

Az oké, hogy régen is gondot fordítottak a grafikára, igen, akkor is tátottuk a szánkat, de: akkoriban a technika messze nem engedett annyit mint most, nyilvánvaló hogy a grafika egyre realisztikusabb, sokkal de sokkal az ma már mint akkor, ezzel együtt meg sokkal komolyabb a fejlesztés része is, gondolom több időt is visz el ma egy játék csak a grafikára fordított ideje, mint pl. a 90 -es években. Én valahogy úgy veszem észre hogy a grafika ma már az elsődleges, a többi másodlagos. És ez nekem úgy tűnik, hogy a többi rovására megy. (Mondom, van kivétel.)

szgergely: én örülnék a legjobban ha igazad lenne, bár jelenleg nem így látom a helyzetet, mint te. De majd idővel kiderül. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#96852) kenny123


kenny123
addikt

Sziasztok!

Outlast 2 demo már nem elérhető a storeon? :(

yo

(#96853) Bazsi1987 válasza KaitouP (#96851) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Amennyire rá voltam pörögve a vr-ra annyira le is lombozott... Nézzük meg a magyar és külföldi youtubesokat 1-2 hete videót se tesznek fel már... Szerintem most érdemes váltani vagy tavasszal legkésőbb de egy év múlva nem már mert ki jön az új xbox ami erősebb lesz elméletileg ( nem vagyok xbox fan) erre a sony is lépni fog lassan majd egy ps5-el állítom az első pletykákat 2018 elején már hallani is fogjuk☺

[ Szerkesztve ]

(#96854) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Ui: Szerintem jobban jártunk volna ha nem erőltetik a 4k-t hanem egy full hd 60fps fullos grafika.☺ Van egy érzésem itt a 4k-s tv-k eladásait kell megtolni csak 😁

(#96855) Def26 válasza Madwe (#96847) üzenetére


Def26
félisten

Köszi akkor maradok sima full hd -nál.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#96856) erahurka válasza KaitouP (#96844) üzenetére


erahurka
félisten

Azt is vedd számításba, hogy régen kevesebb játék volt. Könnyű kreatívnak lenni egy új dologban, nagyon nehéz valóban újat kitalálni úgy, hogy már szinte mindent kitaláltak korábban.

A költségek is megemelkedtek, nagyobb a verseny, nem fér bele, hogy egy olyan cím amire 100-200 millió dollárt költöttek megbukjon.

(#96857) Tatyla válasza Bazsi1987 (#96853) üzenetére


Tatyla
őstag

Akkor ez a lufi hamarabb kidurran mint vártam

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#96858) Malachi válasza Tatyla (#96857) üzenetére


Malachi
addikt

azért várjatok a sírásással, kb. még meg sem jelent, semmi nem jött ki rá ami értelmes volna, stb. kifutja magát, ha nem is lesz akkora sztár de én pl. ismeretterjesztő, interaktív idegenvezetős dolgokat nagyon várnék rá. utazás a Naprendszerben, stb.

(#96859) danih válasza Malachi (#96858) üzenetére


danih
addikt

Nyugi, mindig ez van, profi market analyst-ek tömkelege szokta megjósolni egy termék megjelenésekor mennyire lesz az sikeres.

(#96860) marilllyo válasza Bazsi1987 (#96854) üzenetére


marilllyo
veterán

Én attól tartottam, hogy az a sors vár rá mint a fagyira... :(

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#96861) Shamat válasza KaitouP (#96851) üzenetére


Shamat
aktív tag

Hm, érdekes, de számomra (ráadásul majd negyven éves vén fejjel) akkora lépés ez a VR (sőt nagyobb), mint anno, amikor a 2D-s sprite világból váltottunk 3D-re. Fade to Black, Ecstatica és társai egészen mostanáig...
Ezek szerint én nem tartozom a többséghez. :U
C64 korszaktól (kis túlzással) napi szinten gammázok, de ilyet, mint most a VR-al, még nem éreztem. Hihetetlen élmény a cucc és szerintem nem is kérdés, hogy ez (lassacskán) a jelen és a jövő. A sima "TV-n játszunk" dolog nem fog eltűnni sosem, de a VR létjogosultsága megkérdőjelezhetetlen.

DEAD LIKE ME

(#96862) RoryBreaker


RoryBreaker
aktív tag

Sziasztok!
Lehet hülye kérdés, de ha mondjuk 500gb-s alapgépet veszek, akkor arra van mód, hogy usb-s rackben vinyót rádugva arra telepítek játékokat?

Köszi!

Rog Strix B-760i Gaming Wifi, 32 GB DDR5@6000, i5-13500, Asus RTX 4060 OC Dual, 1TB Samsung 980 Pro, Be Quiet Pure Power 1000W Gold 80+, Noctua NH-12UA + Noctua házventik, Asus AP201 Mesh ház

(#96863) Tatyla válasza RoryBreaker (#96862) üzenetére


Tatyla
őstag

Nem lehet, winyot van lehetőség benne nagyobbra cserélni

[ Szerkesztve ]

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#96864) sting2 válasza Shamat (#96861) üzenetére


sting2
addikt

Kisebb csoda tényleg.
Kicsit reszelgetnek rajta még, itt, ott, és komoly alternatíva a tévé mellett.
Sokaknak megváltozna a véleménye róla, ha lenne lehetőségük, lelazulva, kellően jól megteremtett - kvázi otthoni körülmények között kipróbálni a VR-t.

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#96865) Def26 válasza sting2 (#96864) üzenetére


Def26
félisten

Kicsit drága, szerintem más baj nincs vele.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#96866) vg válasza Shamat (#96861) üzenetére


vg
addikt

A negyven éves szemeidnek nem biztos, hogy jó a napi több órás VR móka. Ez tipikusan az a luxus cucc amit még ha meg is engedhetsz magadnak inkább a "havernál" nézed meg aki megvette az akciós, két éves nullás hitellel és bohóckodsz rajta pár percet és kész.

[ Szerkesztve ]

(#96867) Zanik válasza KaitouP (#96844) üzenetére


Zanik
addikt

Nyugi. Mindjárt itt a The Last Guardian. 9 év alatt csak csiszoltak rajta annyit, hogy jó játék legyen! ;) :B

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#96868) erahurka válasza Zanik (#96867) üzenetére


erahurka
félisten

Hát a videók alapján nem grafikába ölték az időt, az biztos :DDD

(#96869) keIdor válasza sting2 (#96864) üzenetére


keIdor
titán

HTC Vive és Oclulus Rift már volt a fejemen, a PS VR még nem (nem sietős) de nekem a tartalommal van bajom. Ezek gagyi techdemók még. Nagy potenciál van benne, de AAA nélkül nem az igazi. Ilyen tartalom mellett ez drága és ezért nem fog terjedni egy darabig. Aki akarta már megvette ezeket és most állnak is a VR headset eladások.

Nekem akkor kell ha lesz AAA, legalább évi 5 cím. Meg legyen magasabb felbontás. A második, harmadik generáció talán jó lesz már. 600-700ppi-s kijelzőkkel.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#96870) sting2 válasza Def26 (#96865) üzenetére


sting2
addikt

Igen, az ára tényleg magas.
70 - 80K lenne a reális.
De, van egy olyan érzésem hogy pár hónap és a használt piac is feltöltődik vele rendesen és nagyobb tömegekhez jut majd el ezáltal.

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#96871) erahurka válasza sting2 (#96870) üzenetére


erahurka
félisten

Ez még egy teljesen új technológia, a második generációs készülékek ára már jóval olcsóbb lesz szerintem. Pár éven belül simán be fog esni a VR headsetek ára ebbe a 60-80 közti résbe.

Ugyanezért nincs AAA cím. Amíg nincs elterjedve az eszköz, addig nem éri meg beleölni 100-200 millió dollárt és több tízezer munkaórát, egyszerűen nem térülne meg.

(#96872) Peat76


Peat76
őstag

Végre elérkezett a PS4 Pro megjelenésének hete,előrendeltem vagy 8 helyen remélem csütörtök reggel már hozhatom is haza!

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#96873) arpi6k válasza Peat76 (#96872) üzenetére


arpi6k
addikt

Nem apróztad el. :D

Intel & ATI

(#96874) dinostaRR


dinostaRR
tag

Tudja valaki hogy hány órától lehetnek ma szivárogtatások?

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#96875) White Wolf válasza Peat76 (#96872) üzenetére


White Wolf
tag

Akkor te gazdag vagy. ;] 8 db ps4 pro lesz neked csütörtökön. :K

(#96876) Def26 válasza Peat76 (#96872) üzenetére


Def26
félisten

Anyám.:D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#96877) Zanik válasza Zanik (#96867) üzenetére


Zanik
addikt

Lehet, hogy pont az a jó. Így esetleg több időt fordíthattak a sztorira.
De ahogy Petya is írta: mit számít a külcsín, ha a játék maga szar?
Lehet nem csúcsgrafikával is élvezetes és jó játékokat készíteni! :K

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#96878) bulikavagyok válasza Peat76 (#96872) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

A boltosok kedvenc vásárlója lehetsz! ;]

(#96879) Def26 válasza Zanik (#96877) üzenetére


Def26
félisten

Hát nem tudom de én nem akarok semmilyen szar grafikát és hiába jó a játék ha nem tetszik a graf. el sem gondolkodom a vételén.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#96880) Madwe válasza Zanik (#96867) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ja, csak az a baj, h egy 9 éves irányítási metódus van benne eddigi cikkek szerint, darabos szar a karakter mozgatása. Meg 9 éve vicces új volt egy ai aki a társad, ma már nem. Főleg h az ai része elvileg nincs annyira rendben, s gyakran percekid csak arra vársz, h a hülyemadárkutyaóriás csinálja már azt, amivel tovább tudnál haladni. Ettől függetlenül drukkolok nekik, talán be is szerzem, de azért egy 9 éves fejlesztésnél nem csak a grafika avul el, hanem az ai, irányítás is, meg eleve az "újító újszerű" ötlet is addigra lerágott csonttá tud válni :D De a Duke Nukem forever is jó példa erre pl :D

(#96881) Zanik válasza Def26 (#96879) üzenetére


Zanik
addikt

A nem csúcsgrafika nem egyenlő a szar grafikával!
Egyébként sok jó játékról lemaradhatsz, ha nálad csak a grafika számít.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#96882) Lackooo84 válasza dinostaRR (#96874) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

14:00 óráig tart az embargó.

The Truth is out there...

(#96883) erahurka válasza Lackooo84 (#96882) üzenetére


erahurka
félisten

Magyar idő szerint?

(#96884) Lackooo84 válasza erahurka (#96883) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Igen, direkt azért nem írtam időzónát.

The Truth is out there...

(#96885) kevepapa válasza Zanik (#96881) üzenetére


kevepapa
aktív tag

Hotline Miami, Broforce, Shovel Knight...zseniális, abbahagyhatatlan mindegyik.

(#96886) erahurka válasza kevepapa (#96885) üzenetére


erahurka
félisten

Szerintem ezeknek a játékoknak nagyon jó a grafikájuk. Nem realisztikus de nem is akar az lenni. Én ezeket a szépek közé sorolnám.

(#96884) Lackooo84: :R

[ Szerkesztve ]

(#96887) danih válasza keIdor (#96869) üzenetére


danih
addikt

Egyetértek veled, a nagy stúdiók úgy látszik kicsit kivárnak és a kisebbekre bizzák a dolgot egyelőre. De pont a tartalom (annak hiánya) miatt én sem akarok egyelőre beleugrani.

(#96888) KaitouP válasza Bazsi1987 (#96853) üzenetére


KaitouP
veterán

Egyetértek. Egy két VR specifikus játék biztos ütni fog, ez kétségtelen, de szerintem ez is rétegcucc marad, pláne hogy egyes játékok esetében elképzelhetetlen a használata. Egy vígjátékot sem érdemes 3D -ben nézni, nem igaz?

Pro -hoz: én majd jövő nyáron váltok, most vettem augusztusba a gépet. Menjen a Sony... oda. Xbox viszont nem érdekel, Scorpio se, akkor sem ha izomgép lesz.

erahurka: Ebben teljes mértékben igazat adok. :) Viszont ma már szerintem többet foglalkoznak a grafikával, mint például a játékmenettel, vagy a sztorival.

danih: kérlek a véleményemet ne kezeljétek így, nem vagyok én megmondó ember, szimplán csak találgatok, mint bárki más. :) Én elfogadom más véleményét is, nem gondolom hogy az én véleményem az egyetlen és igaz.

Shamat: értem én, valaki ettől ejti el az állát, ízlések és pofonok. Egyenlőre nekem úgy tűnik hogy ez sem lesz túl elterjedt, de könnyen lehet, hogy nem lesz igazam. Számomra annyi, hogy érdekes a VR, de maradok a klasszikus módszernél. :)

vg: az meg a másik, hogy gondolom nem mindenki szervezete bírja ezt a cuccot.

Zanik: igen, és ez tök jó, csak azért illett volna az egyébként nagyon hosszú futású PS3 -ra megjelentetni. Ezek után ha bukás lesz, az elég szégyen tőlük. De egy biztos, és örülök hogy egyetértesz, hogy ha valami egy kacat szar, azon a grafika se segít. Viszont ha a grafika nem épp a legmodernebb, attól még ehyhogy játék lehet nagyon jó.
Egy nő is, hiába szép, ha belülről szar ember. Azzal nem fog együtt élni a normálisabbja.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#96889) Zanik válasza erahurka (#96886) üzenetére


Zanik
addikt

A maga módján természetesen jó a grafikájuk, de egy pixel sprite játékot azért nem neveznék csúcsgrafikának 2016-ban.

Nekem pl. egész kellemes meglepetés volt most a Pumped BMX a PS Plus-os felhozatalból, tök jól el lehet szórakozni vele.

@GhostPetya: Én megszavazom a bizalmat a TLG-nek! Nekem már a hangulata miatt is megéri.

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#96890) echterion válasza kevepapa (#96885) üzenetére


echterion
nagyúr

Hát ha bele se kezd, akkor tényleg nehéz abbahagyni...

**********

(#96892) Osiris


Osiris
őstag

(#96893) glspeter1 válasza Osiris (#96892) üzenetére


glspeter1
őstag

Tőlük ez várható volt.
Hétvégén sz*rrá tesztelték magukat és ma már csak arra vártak, hogy mikor tölthetik fel. :DDD

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#96894) Petya2900XT válasza Osiris (#96892) üzenetére


Petya2900XT
aktív tag

GameSpot

[ Szerkesztve ]

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#96895) keIdor


keIdor
titán

GameSpot PS4 Pro Review: [link]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#96896) Def26 válasza keIdor (#96895) üzenetére


Def26
félisten

Azt hittem melegebb lesz. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#96897) Tatyla válasza keIdor (#96895) üzenetére


Tatyla
őstag

Ettől a telefonom melegebb szokott lenni :D

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#96898) arpi6k válasza keIdor (#96895) üzenetére


arpi6k
addikt

Hát ez nem túl sok.

Intel & ATI

(#96899) bulikavagyok válasza keIdor (#96895) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Én a 1080p-s "fullos" grafika miatt szeretnék venni egy Pro-t, de rendesen lelombozott ez a teszt. Kíváncsi vagyok a többire is, mert ők nem túl sok játékot teszteltek, illetve úgy tűnik, h azokat is elég felületesen.

(#96900) toompa válasza bulikavagyok (#96899) üzenetére


toompa
őstag

Nekem is elmaradt az "álleejtős" bemutató. Én egyelőre nem bánom hogy nem ugrottam bele.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.