Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#95701) danih válasza gery2123 (#95700) üzenetére


danih
addikt

Basszus lentebb írtam hogy aki lát vegyen már nekem is egyet :)

(#95693) szasanyi: капитализм бедных людей :)

7:27-kor már kint volt az első Hardveraprón. Jól van, ha megéri neki... Nem tudom hogy volt-e aki sokat vitt, illetve miért engedték, sok helyen odaírják hogy háztartási mennyiséget szolgálnak ki az akciós termékből.
Mindegy, jó móka volt :)

[ Szerkesztve ]

(#95702) bandi0000 válasza szasanyi (#95697) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Graf nagyon szép, a frame rate szo szo, nem stabil de bőven játszható

Xbox One: bandymnc

(#95703) szasanyi válasza eisento (#95698) üzenetére


szasanyi
félisten

Köszi. Úgy tűnik a PS4 élesebb képest ad mint az X1, persze a a PC grafikája a legjobb. A videó alapján úgy láttam, hogy helyenként a framerate leesése miatt nem mindig folyamatos a kép... valóban így van-e, és ha igen mennyire jellemző / gyakori ez?

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#95704) eisento válasza gery2123 (#95699) üzenetére


eisento
addikt

Ingyen? Johet! A postat allom xD

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#95705) danih válasza szasanyi (#95703) üzenetére


danih
addikt

X1-en azt hiszem 720p, PS4-en 900p, valószínűleg ezért tűnik élesebbnek.

(#95706) Rigormortiis válasza barcabome (#95690) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Ha partyban vagytok, akkor alapból egy szkvadba tesz. Fel is ajánlja, amikor belépsz a játékba, ha érzékeli, hogy más már játékban van.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#95707) Rigormortiis válasza danih (#95701) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Miért ne adnának neki, ha többet akar vinni? Szemesnek áll a világ...

Azért szerintem elég sok ember jól járt ezzel az akcióval. Az meg, hogy nem jutott mindenkinek...

Most mérgelődhetnék, hogy premierkor megbettem teljes árért, de nem teszem, mert megérte azt is.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#95708) A`rpi válasza Rigormortiis (#95706) üzenetére


A`rpi
addikt

Ez már a bétában is így működött nem?

Szerintem a kérdés arra irányul, itt létre lehet e hozni klánokat.

(#95709) szasanyi válasza danih (#95705) üzenetére


szasanyi
félisten

Az lehet, ennek utána sem néztem. És akkor lehet, hogy emiatt (is) jobb a PC graf. és éppen amiatt kérdeztem, mert még nem döntöttem el melyik vegyem. Az egyértelműen a PS4 mellett szól, hogy ha megunom el tudom adni.

Csak ez a fajta "vadkapitalizmus" rossz ami nálunk dívik még mindig. Hihetetlen, hogy ami rossz ahhoz mennyire "ragaszkodunk", és ami meg jobb az csak nagyon nehézkesen és lassan csordogál be hozzánk.

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#95710) danih válasza Rigormortiis (#95707) üzenetére


danih
addikt

Ne érts félre, nem kapok dührohamot hogy nem kaptam :)
Amit írtam azt sok helyen feltüntetik, pl. MM-ben nem tudsz egy raklap akciós notebookot venni.

Legalább örülök hogy a vidéki topiclakók jól jártak, ahogy nézem sok helyen még most is van kint polcon.

(#95711) ^Boss


^Boss
őstag

sziasztok!

kaptam egy olyan levelet, hogy az email címem megváltozott az acc-hoz.
azóta nem tudok belépni, nem ismeri az email címemet a rendszer.
gondolom lopták az acc-ot.
mi a teendő? :R

(#95712) danih válasza ^Boss (#95711) üzenetére


danih
addikt

Support. Fognak kérdezgetni hogy mi volt a mailcím, melyik PS4-en aktiváltad (szériaszám), ilyesmik.
És kapcsold be a 2-factor auth-ot ffs

(#95713) szasanyi válasza danih (#95710) üzenetére


szasanyi
félisten

Én a helyiben (Nyíregyháza) nem találtam ezért meg is kérdeztem és azt mondták nem kaptak. Azt sem tudták megmondani fog-e érkezni.

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#95714) echterion válasza danih (#95710) üzenetére


echterion
nagyúr

Semmi sem akadályoz meg senkit abban, hogy bemenjen egymás után 20x alkalommal és vegyen 2-3 akciós akármit. Plusz ugye mindig van egy haver, akire ez nem fog vonatkozni. Meg mit mondanának a pénztárnál? Tegyél vissza kettőt, mert túl sokat veszel? A pénztáros tesz rá magasról, a boltnak is hót mindegy, ki veszi meg a cuccot.

Madwe: nem akartam visszamenni az őskorig. :D

[ Szerkesztve ]

**********

(#95715) danih válasza echterion (#95714) üzenetére


danih
addikt

Meg mit mondanának a pénztárnál? Tegyél vissza kettőt, mert túl sokat veszel?
Igen, pont ezt mondják :) A vásárlás az ÁSZF szerint valósulhat csak meg, és ha van ilyen kikötés, bármilyen furcsának is tűnjön, csak annak megfelelő mennyiségek vásárolhatók.
Aki meg körészervez, mondjuk a konkrét példánál maradva annak váljék egészségére és kívánok effektívebb pénzkereseti módszert találni :)
Fölöttem: ez lenne a körészervezés :)

Mindegy, én itt ezt az aspektust a magam részéről hagyom - nem hiszem hogy annyira érdemes lenne rajta pörögni...

[ Szerkesztve ]

(#95716) bandi0000 válasza danih (#95715) üzenetére


bandi0000
nagyúr

ha van kint 2 csoki, azt nem engedik megvenni?
de. mert akkor van az amit te mondasz, ha fel van tüntetve az 1 személy által vásárolható mennyiség, mint pl akciós tejnél, hogy csak 10 et vehetsz, persze haverod már megint vehetne 10 et...

Xbox One: bandymnc

(#95717) Madwe válasza bandi0000 (#95716) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ja, csak egy akciós termékről van szó, ahol limitálva volt a vásárolható mennyiség :D

(#95718) bandi0000 válasza Madwe (#95717) üzenetére


bandi0000
nagyúr

bocs, csak hasznos tagja akartam lenni a fórumnak. de ez se jött össze :D mért le volt írva, hogy 1 fő 1 játék?

Xbox One: bandymnc

(#95719) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Picit ez a bf tesco helyzet a fekete pénteki emagos xbox akcióra emlékeztet...😁 kiírtam hogy nekem jutott, elhordtak hazugnak meg mindenek hogy emag fizetet embere vagyok stb stb... Csak most egy sima játéknál is hasonló hisztéria van akinek nem jutott hogy a tesco direkt beszedte, sokan többet vettek mint egy és már árulják... Nem értem miért kell kiakadni ezen ha valakinek meg ér 2000-3000 ft-t hogy rohangált hajnalba utána levelez a sok marhával hogy hogy legyen az utalás postázás plusz elmegy postára akkor meg is érdemli 😁 akinek nem jutott örüljön inkább mert kb 1-2 hét alatt lesz használtan 10 allat!!! Ha ez a tescos akció nem lett volna akkor még karácsonykor se kapod meg használtan 10-ért!!!

[ Szerkesztve ]

(#95720) Rico45 válasza Bazsi1987 (#95719) üzenetére


Rico45
őstag

Ps4 játékot simán el lehat adni?Nem úgy van mint pc-n ,hogy aktiváltad és úgy már az egész accot lehet áttruházni?

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#95721) radicspeter1


radicspeter1
őstag

Sziasztok új vagyok a topikban s elolvasva minden hasznos infót próbálom felvázolni a szitut és hogy mit szeretnék...
Adott lenne két PS4 gép eredeti Fifa17-el, és szeretnénk egymás ellen online játszani. Nos ehhez ps plusz account kell. Az úgy lehetséges lenne hogy az egyik gépen beállított fő(primery) account ilyen plus lenne a másikon meg ingyenes fiók. Így lehetséges online játszani egymás ellen. HA ezek adottak akkor, hogy zajlik ez az egész folyamat ?

[LG NEXUS 5]

(#95722) toompa válasza Rico45 (#95720) üzenetére


toompa
őstag

Természetesen bármikor eladhatod használt játékod vagy vehetsz is.
Ha dlc van a lemezhez,azt nem árt megkérdezni,hogy fel lett-e használva. de attól a lemezes játék még teljes értékű és használható.

(#95723) gyuribácsi88 válasza Bazsi1987 (#95719) üzenetére

GOW 3 remastered verziónál is ez volt (volt még valami másik játék talán az Order 1886) 5K-ért árulta a tesco, mindenki meg volt őrülve, volt aki egész nap az üzleteket járta (kocsival) :DDD

Értem én hogy az akció nagyon vonzó, de amikor többe kerül a leves mint a hús, annak nem sok értelme van.

Rico; lemezes játékokat simán eladhatod, a lemezes játék itt nem olyan mint pc-n, nem kell aktiválni.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#95724) Madwe válasza radicspeter1 (#95721) üzenetére


Madwe
nagyúr

A ps+os fiók legyen A, a másik fiók B.

Te gépeden pl A fiók primary, de te a B profilba lépsz be s játszhatsz így online.

Haverod gépén A fiókba lép be, így játszhat online.

(#95725) Tatyla válasza danih (#95705) üzenetére


Tatyla
őstag

Nem 900p meg 1080p inkább?

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#95726) A`rpi válasza radicspeter1 (#95721) üzenetére


A`rpi
addikt

Van több helyes megoldás is, Plus előfizetés a megosztásáról itt olvashatsz:
Játék megosztás, ezzel kapcsolatos tudnivalók:
Játék megosztásról minden, lépésről lépésre: [link]
Én még mindig nem értem hogy működik PS4en a játékmegosztás [link]
Hogyan oszthatom meg a Plus előfizetésem? [link]

[ Szerkesztve ]

(#95727) #45378816 válasza toompa (#95722) üzenetére


#45378816
törölt tag

Igen! A dlc-re kell csak figyelni, ha használt játékról van szó, mert ez dettó az, mint pl. steam-en egy serial megadása. (account-hoz van rögzítve, account-ra írja be, égeti beléje de örökre, sry elragadtattam magam) :B

(#95728) #38167040


#38167040
törölt tag

Sziasztok!

Kérdés RPG tudoroknak: szerintetek melyik a jobb? A Witcher3, vagy a (elvileg holnap kijövő) Skyrim?

(#95729) negyedes válasza #45378816 (#95727) üzenetére


negyedes
addikt

hogy mukodik ez a dlc-s dolog? ha en mar egyszer letoltottem a lemezhez a dlc-ket akkor az akinek eladom mar nem tudja letolteni?

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#95730) toompa válasza negyedes (#95729) üzenetére


toompa
őstag

Igen,mindent leírtál.

(#95731) boost válasza #38167040 (#95728) üzenetére


boost
addikt

Nehéz ügy. :D A Witcher inkább történetvezérelt, ha vége a sztori (ami kb 120 óra a DLC-kell és még nem csináltál meg minden mellékküldetést), akkor nincs sok értelme tovább játszani, a karaktered is korlátozott, hisz Witcher lehetsz, és nem tolvaj, stb, a Skyrim pedig inkább szerepjáték, ott tényleg lehetsz tolvaj, családod lehet, stb, cserébe kevésbé kidolgozott, vagy tökéletes a történetszál, hisz sokkal dinamikusabbnak kell lennie. (Ez is kb 120 óra, de lehet sokkal több is, ha családot alapítasz, házat építesz, könyvtárat gyüjtesz, stb)

Ha jobb szereted a sztorikat, akkor Witcher3. Technikailag mindkettő szép, de szerintem a Witcher3-on látszik, hogy az újabb játék. A karaketer mozgása a felújított Skyrimen is elég régimódinak tűnik. Ennek ellenére én megveszem holnap, mert nagy kedvencem a játék, de ha nem volt meg a Witcher, akkor először azt ajánlom.

[ Szerkesztve ]

(#95732) danih válasza Tatyla (#95725) üzenetére


danih
addikt

Nem, nem hiszem, 720p körül lesz az XB1 túlnyomórészt.
Persze a dynamic res-nek köszönhetően PS4-en 160x90-nel is találkozhatsz (nem, nem maradtak le nullák :DDD )

(#95733) Bazsi1987 válasza gyuribácsi88 (#95723) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Ne is mond emlékszek hogy itt valaki vett Baján és hirdette 6000-ért... Elvből nem vettem meg tőle...😁 ez tipikus magyar mentalitás hogy pl szombaton minden létező boltba elmegy a család és mindenhol megveszi az akciós dolgokat az helyet ha csak egy helyen letudna mindent mennyi benzin plusz idő megmaradna...😁

[ Szerkesztve ]

(#95734) gamegod


gamegod
senior tag

Jó kritikákat kap a Titanfall 2 :)) hálisten, már a béta is megvett kilóra. Fizukor be is nevezek rá! :C

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#95735) vg válasza Bazsi1987 (#95733) üzenetére


vg
addikt

Én nem tudom te milyen világban élsz, de ha engem érdekelne a BF1, akkor örülnék, hogy lehet kapni valahol 20e helyett 12e pénzért. Én bizony elmennék pár Tesco-ba megnézni. :U :W

[ Szerkesztve ]

(#95736) #45378816 válasza negyedes (#95729) üzenetére


#45378816
törölt tag

Úgy-úgy.

És most tegyük fel tovább adsz egy lemezt másnak, a te gépeden még ott lesz a játék (foglalja is a helyet, ha csak le nem törlöd ugyebár) de nem fogod tudni elindítani lemez nélkül illetve, ha úgy döntesz, hogy digitálisan szereznéd be újra azt az adott játékot (mert olcsó vagy ps+ hónapnál ingyen elérhető) akkor a feltelepített játékot le kell törölnöd és le kell töltened a digitális változatot. (tehát nem fog elindulni lemez nélkül akkor sem a game, hiába vetted meg az imént digitálisan)

Remélem nem csavartam túl, nem állt szándékomban, csak leírtam az egyik régi tapasztalatomat ezzel kapcsolatban. ;)

(#95737) FullGas válasza vg (#95735) üzenetére


FullGas
aktív tag

Max tömegközlekedéssel ha van bérletem. Például Budapesten nem kocsikáznám végig a várost a dugókban az is biztos. Egyébként meg 17500Ft ingyenes kiszállítással a Corvin konzolnál..

(#95738) negyedes válasza #45378816 (#95736) üzenetére


negyedes
addikt

azert nem kis megkotesek ezek. :( pedig a haver is most szeretne beszereni egy ps4-et es gondoltam cserelgetjuk a gameket, de akkor marad a dlc-k nelkuli verzio.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#95739) A`rpi válasza negyedes (#95738) üzenetére


A`rpi
addikt

Ha a PSN fiókod megosztod vele,
a felhasznált DLC-khez is hozzáfértek mindketten. :)

(#95740) Madwe válasza negyedes (#95738) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ahogy Árpi írta, felezős profilnál dlc-k is mennek. Ráadásul ha digitálisan vásároltok, akkor elég egyszer megvenni a fő profilra a játékot, egyszerre tudtok vele játszani, akár online is, egymás ellen. Lemezes esetén ugye csak az tud vele játszani akinél épp megvan a lemez.

(#95743) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Három ütős PlayStation 4 gépcsomag jön novemberben

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#95744) SenorDave


SenorDave
tag

Sziasztok Rainbow six siege a mostani patch óta másnak sem megy rankedbe? Nekem legalábbis csak a casualt engedi , rankedben meg csak searching for opponent...

-PS3/4 gépek tisztítását, pasztázását vállalom. 3 kerület .Írj bátran!

(#95745) A`rpi válasza SenorDave (#95744) üzenetére


A`rpi
addikt

Hétvégén próbálkozz, lehet nincsen játékos.

(#95747) heihachi válasza SenorDave (#95744) üzenetére


heihachi
addikt

Tegnap nem ment a ranked nálunk se.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.