Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73401) discrate válasza Tegla80 (#73400) üzenetére


discrate
aktív tag

Milyen rendszertores?

(#73402) Wlac


Wlac
Ármester

Na, ha már ennyi szabadidőm volt ma, és pont le volt állva a PSN, gondoltam megszerzem az utolsó trófeát a Shadow of Mordorban, és gazdagítom magam még egy platinával. Mindössze egy 25-ös szintű rúnát kell bezsebelnem. Két óra kemény küzdelem és szenvedés árán sikerült optimális ellenséget találni, akit először 20-as szintre fejlesztettem, majd warchieffé tettem, és kihasználva a szükséges dolgokat egy egész Középföldét megrengető küzdelemben egy fejlecsapással kivégeztem... Nyilván, mivel ez egy rohadék játék, ezért egy ritka epic rune-t kaptam, nem pedig a 25-ös szintű "noname" rúnát, amiért szenvedtem, így azzal a lendülettel meg is fogadom, hogy én többé el nem indítom ezt az undorító mocskot. Csak azért nem ajánlom fel a lemezt egy csövesnek poháralátétnek, mert digitálisan vettem meg.

Az Anonymus tagjai is egész nyugodtan bekap... csolhatják a faaprítót, és rituálisan beleugrálhatnak. Mindig is egy majom csoportnak tartottam őket, de amikor azt látom, hogy nincs jobb dolguk, mint százezrek/milliók szórakozását elrontani egy teljesen mondvacsinált indokkal, csak azért, hogy mutogathassák a cyber izmukat, akkor csak az eddigi véleményem tudom alátámasztani. Kíváncsi vagyok, hogy hány PS tulaj érezte magát becsapva amikor megszűnt a Linux támogatás, és hányan szenvednek most is kínok között, amikor nem tudják felrakni az Ubuntut a PS4-re. Mármint az Anonymus tagjain kívül.

“A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

(#73403) marilllyo


marilllyo
veterán

Örülök, hogy a Battlefront és a Crew single része is játszhatatlan offline. :(

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#73404) MdewC válasza N@idia (#73392) üzenetére


MdewC
nagyúr

Az a t fel se tűnt, az ember picit figyelmetlen, máris pórul jár... :DDD

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#73405) dinostaRR válasza Tegla80 (#73400) üzenetére


dinostaRR
tag

Ugye azt tudod hogy fw 1.76tal csinálták

[ Szerkesztve ]

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#73406) dunc


dunc
nagyúr

várható fw ? :U

(#73407) mrhitoshi válasza Wlac (#73402) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Miért szerintem teljesen jó game a Shadow of Mordor :D

PS4

(#73408) N@idia válasza MdewC (#73404) üzenetére


N@idia
őstag

Hát igen :DDD Sajna már nem tudtam szerkeszteni, de reméltem, hogy másnak nem tűnik majd fel, de itt mindenki figyel ... :B :K

Azért, hogy a témánál is legyünk szerintem ehhez nem sok köze van a karbantartásnak, mert feltörték a PS4-et és az se sok amit elértek, bár ez is haladás. Az hogy most már fut rajta a linux az még nem jelenti azt, hogy mennek majd a tört játékok, mire ebből lenne is valami addigra ezt a rést kijavítják... Akik meg multiznak azokat meg úgysem fogja érdekelni a törés engem legalábbis biztos nem.

(#73406) dunc Ezt kétlem, hogy jönne most új FW csak beszélik itt a sületlenségeket és összeesküvés elméleteket gyártanak... :DDD

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#73409) Wlac válasza mrhitoshi (#73407) üzenetére


Wlac
Ármester

Én inkább azt mondanám rá, hogy erős középszerű. Igazából semmi extrát nem ad, másfél óra alatt megmutat mindent, és utána ugyanazt kapjuk 20 órán át (főleg fetch questek). Tényleg nem rossz, el voltam vele, de számomra nem olyan epic, mint amennyire beállították. Most sem a játék volt amúgy a szemét (de igen!), hanem én voltam az idióta, mert mertem reménykedni, hogyha már ennyit szenvedek vele, akkor nem az fog pofán vágni, hogy bejött a kis százaléknyi esély. Olyan ez, mintha valaki azt mondaná neked, hogy kapsz egy milliárd forintot, ha nem jön be a kaparós sorsjegyed, erre nyersz kétszáz forintot. Juhé... :D

“A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

(#73410) Tegla80 válasza dinostaRR (#73405) üzenetére


Tegla80
addikt

Van jelengosege? Ha mar megtortek a rendszert onnantol mar kepesek kovetni az aktualis belso valtozasokat....
De amint lep a sanyibacsi majd tobbet tudunk....

Amugy,ha mar......
Olvastal valami hasznosat ami nekunk kedvez a temaban a betolakodokkal szemben?

dunc
Sztem tuti. (ez itt marad es a szemembe dorgolheted ha nem :) )

N@idia
Hat jah,soxor suletlensegeket irok.....remelem most tenyleg . :DD viszont ha nem.... :U

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#73411) N@idia


N@idia
őstag

Ezt a remek képet épp ma találtam a facén ;]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#73412) mrhitoshi válasza Wlac (#73409) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Értelek. Én 30$-ért vettem tavaly karácsonyra asszem, és igazából nem sokat vártam tőle. Végigjátszottam nagyjából, de nem is akartam eleve kimaxolni. Egyébként egyet értek, hiszen tényleg unalmas lesz egy idő után, de nekem ettől függetlenül tetszett. Szerintem sokkal jobb volt játékélményre, mint az FC4.

PS4

(#73413) Wlac válasza mrhitoshi (#73412) üzenetére


Wlac
Ármester

Ezt szomorúan hallom, mert a Far Cry 4-et szeretném még a Primal előtt végignyomni. Mondjuk, ha a 3 bejött, akkor gondolom hasonló élményre számíthatok.

“A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

(#73414) mrhitoshi válasza Wlac (#73413) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Nekem az volt a gondom, hogy túlságosan is hasonlított a 3-ra. A FC 4 = FC3.5-től kb. Végigtoltam, nem volt rossz, de halál felesleges volt kiadni is, mert egy 3, csak a Himalájában játszódik. :(

[ Szerkesztve ]

PS4

(#73415) Neoteric válasza mrhitoshi (#73414) üzenetére


Neoteric
addikt

Túl jól sikerült a 3, látszott a 4-en h próbáltak új dolgokat vinni bele, de nehéz volt nagyot durrantani. Ez a primal viszont egyáltalán nem izgat, FC4 legalább anno ezt megtette..

PSN: ne0teric_sAN

(#73416) kevepapa válasza Neoteric (#73415) üzenetére


kevepapa
aktív tag

Engem az első rész óta a Primal izgat először. Btw emlékszik még itt valaki a Turok-ra???

(#73417) koncsik válasza Gijon (#73366) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:R Köszönöm :R

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#73418) losilee1337 válasza kevepapa (#73416) üzenetére


losilee1337
aktív tag

Turok 1-2 isten király volt :)

Psn id: HungaryLosi

(#73419) kenny123


kenny123
addikt

Yay, úgy néz ki helyreállt a PSN. Remélem így is marad.

yo

(#73420) Batyops


Batyops
aktív tag

Sziasztok!
Valaki találkozott már olyannal hogy az Ac Syndicatben megcsináltam egy küldetést és akkor kifagyott a játék. Ezután bezártam újra indítottam de azóta folyamatosan fagy hol a menübe hol a betöltésnél össze vissza. Ja és nem tudom hogy van e köze hozzá de tegnap történt amikor meghalt a psn. Az 5.szekvenciába járok 24% van eddig meg a játékból. A többi játék tökéletesen megy csak ez fagy ki. Újra is raktam de a mentéseket nem töröltem de így is ugyan úgy kifagy.

(#73421) EnterR válasza kevepapa (#73416) üzenetére


EnterR
veterán

Még az N64-es korszakból a Dinosaur Hunt-ra, hatalmas volt. :D

[ Szerkesztve ]

PSN ID: marquuard

(#73422) perge666 válasza EnterR (#73421) üzenetére


perge666
veterán

Még rámhozzátok a nosztalgiázhatnékot!
Azok a régi játékok jobban lekötöttek mint a mostaniak.

(#73423) Kakaduku


Kakaduku
senior tag

Tegnap este olyan ideges voltam. Megint megállt a PSN. Jó munkásember már játszani sem tud este egy órát. :W

(#73424) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

De mennyire fel bír mérgelni a Shadow of Mordor! Az elején még tetszett a játék, de most, hogy a harmadánál-felénél jarok nagyon unkorrekt. Ott tartok, amikor ki kell végeznem 4 ork vezért. Ebből 2 meg is van, de a másik kettő nagyon g.ci. Millio ork oda tódul plusz még 1-2 vezér. Nem birok velük mit kezdeni, annyian vannak. Hiába unlockoltam minden megszerezhető képességet és fejlesztettem minden fegyvert az ötös szintig, rohadt nagy a túlerő. Hiába sebzem a bossokat, ha megcsapkodtak és visszavonulok kicsit, rögtön felhealelődnek.

Gusztustalan ez a sok, folyamatosan ujratermelődő ork.

Igazi középszerű jaték, de legalabb semmi gyűrűk ura hangulata nincs. Olyan, mintha egy klasszikus zenék és szereplők nélkűli sw jaték lenne. Bocsánat, gollum néha feltűnik, de kb ennyi az összes kapocs.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#73425) zzola válasza Kakaduku (#73423) üzenetére


zzola
félisten

Relax! Én idegbeteg szoktam lenni, tegnap mégis valahogy megbarátkoztam a gondolattal, hogy sok-sok hónap után végre 1x időben le tudtam feküdni, persze ehhez az is kellett, hogy babánk meg a zasszony is időben lefeküdtek.. :DDD

(#73426) tothl válasza N@idia (#73408) üzenetére


tothl
addikt

Igazából ha menne a hardveres goyrsítás valamilyen szinten Linuxon a tört Ps4 -en, és a Sony nem foltozná be a rést engem nem zavarna, hogy nem futna a warezolt játék, amúgy is multira van már kihegyezve minden....viszont nyernénk egy frankó médialejátszót....

(#73427) marilllyo válasza Wlac (#73402) üzenetére


marilllyo
veterán

Na igen...Emlékszem 2-3 éve volt amikor hetekig nem ment a PSN. Az anonymus (de lehet, hogy a Lizard) ddosolta mert drágák a játékok. Először jól hangzott....aztán másfél hét után meg mindenki fellázadt, hogy nem lehet játszani. Sony meg hátradőlt és nézte az egészet. A végén meg kaptunk 4 ingyen játékot. :N
Amúgy is...ezek a játékok csak nekünk magyaroknak drágák...:(

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#73428) dunc


dunc
nagyúr

A plusz játékoknak nem sikerült megérkezni? :U

(#73429) eisento válasza dunc (#73428) üzenetére


eisento
addikt

miket gondolsz te a sonyrol, latod a sajat szerveruket se tudjak uzemeltetni :DDDD

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#73430) dunc válasza eisento (#73429) üzenetére


dunc
nagyúr

Ha ez nem várt karbantartás akkor szánalmas......szerintem egy jelszócsere alap ;)

(#73431) Petreszku válasza zzola (#73347) üzenetére


Petreszku
senior tag

Szia!

Köszönöm a választ, rosszat küldtek. Első körben levél + kép, és várom a reakciót.

(#73432) toompa válasza Batyops (#73420) üzenetére


toompa
őstag

Nekem is fagyogatott tegnap este folyamatosan. Biztos hogy a psn miatt volt.
No para. :)

(#73433) Batyops válasza toompa (#73432) üzenetére


Batyops
aktív tag

Hát remélem én is hogy a psn miatt volt.

(#73434) Kakaduku válasza zzola (#73425) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Mondjuk ha a pozitív oldalát nézzük, akkor igazad van, mert én is hamarabb feküdtem le. El is adom a Ps-t a p*csába. :DDD

(#73435) crue válasza dunc (#73428) üzenetére


crue
őstag

Kora délután szoktak megérkezni. Mindig kora délután szoktak megérkezni.

(#73436) Tegla80 válasza crue (#73435) üzenetére


Tegla80
addikt

beneztem.srry

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#73437) Wlac válasza dunc (#73428) üzenetére


Wlac
Ármester

Azokat lopták el tegnap. :D

“A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

(#73438) Noda10


Noda10
tag

Destyniseknek! Én is decemberben vettem a Legendary Editiont, most értem el úgy érzem arra a szintre, hogy Radiekbe merészkedjek. (Persze először csak a legkönnyebbe.) Lvl 40 208-218 light érték. Primary: An Answering Chord, Special: Icebreaker

Aki hasonló szinten van, vagy szívesen játszik ezen, és később magasabb szinten, az vegyen fel. PSN: sz_g_h

Van olyan, aki már felvett korábban, annak írni fogok.

Körülbelül milyen hosszú egy ilyen Raid egyébként? (Tudom, nem kell egyben lenyomni, de azért nem lenne rossz.)

Hétvégén már mennék. :)

(#73439) gyuribácsi88 válasza dunc (#73428) üzenetére

Milyen nap van havercsávó? :U Mert nálam kedd, és a játékok szerdán jönnek :duplaszemforgatósszmájli: ;] :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#73440) Tegla80 válasza gyuribácsi88 (#73439) üzenetére


Tegla80
addikt

Khmm...UK storeban elerhetok a havi plus-os gammak. :D

Sony® & PlayStation®

(#73441) sovinho válasza Tegla80 (#73440) üzenetére


sovinho
tag

...és a magyarban is :K

Hakuna Matata

(#73442) Nayrobi válasza gyuribácsi88 (#73439) üzenetére


Nayrobi
őstag

Még tavaly egységesítették az összes régióban a megjelenéseket, szóval szerda helyett kedden jönnek az új cumók, ahogy a ps+ gammák is.

(#73443) marilllyo


marilllyo
veterán

A Fandango miatt vagytok ennyire türelmetlenek?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#73444) gyuribácsi88 válasza Nayrobi (#73442) üzenetére

És ezeket most miért nekem írjátok? Nem én nem találom a játékokat :DDD Én úgy emlékeztem hogy szerdán jönnek, tévedtem mert kedden, oké. :R

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#73446) crue válasza gyuribácsi88 (#73439) üzenetére


crue
őstag

Múltkor is el lett már neked magyarázva, hogy kedden jönnek a plus játékok és store frissítés is kedden van, de úgy látszik nem sikerült megemésztened.

(#73449) tepenzed válasza gyuribácsi88 (#73444) üzenetére


tepenzed
őstag

szegény Gyuri, írass fel agyvitamint :DDD :DDD :DDD

(#73450) gyuribácsi88 válasza crue (#73446) üzenetére

Mégse én vagyok az aki minden kedden értetlenül kérdezösködik hogy; hol vannak már az ingyen játékok :U

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.