Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72551) Wlac válasza MixY (#72548) üzenetére


Wlac
Ármester

Igen, mindenképp. Az utóbbi évek egyik legtartalmasabb RPG-je, eszméletlen mennyiségű és minőségű tartalommal. Az előző részek ismerete nem létszükséglet, de nyilván hozzátesz az élményhez, de mint fentebb is írtam, önmagában is kiváló élményt nyújt.

“The wha-"

(#72552) Zanik


Zanik
addikt

Lehet itt szidni az SW: Battlefront-ot, hogy túlságosan le lett egyszerűsítve, és nem elég komplex a hardcore gamereknek, de tegnap este meglátogattak a testvéreim és olyan jól szórakoztak a local co-op mission-ökkel hogy öröm volt nézni. Volt egy kis Rocket League, MK X és LBP3 is, sőt még a Super MeatBoy-jal is ökörködtünk egy kicsit. :)
És azt kell mondjam sokkal szórakoztatóbb local multit játszani mint online-t. Kicsit sajnálom hogy ennyire elmentek online multi irányba a konzolok is. Több splitscreen képes játék kéne PS4-re!

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#72553) eisento válasza crue (#72550) üzenetére


eisento
addikt

1.01 ez az 1 patch jott hozza

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#72554) >Deego.. válasza Zanik (#72552) üzenetére


>Deego..
senior tag

Ízlések és pofonok.

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

(#72555) Chereiose


Chereiose
addikt

Szerintetek a PS4 joystick védő kupakja jó az xbox 360-as kontrollerhez is? Totál lekopott már amit Pc-hez használok, Ebayről rendeltem már, jó lenne ha rámenne a 360 joystickjára is :)

(#72556) Remi1234 válasza Sischo (#72523) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Szvsz a BF4 pont hogy nem alkalmas erre. Sokszor 1 meccs majd fél óra es ha bena csapatba dob be tobb lesz a tüske mint az élvezet. SW CoD alkalmasabb a rovid gyors meccsekre. A SW mellett szol hogy hamar bele lehet tanulni es könnyebben jutsz sikerélményhez.

PSN ID: RemiFungus

(#72557) Sischo válasza Remi1234 (#72556) üzenetére


Sischo
tag

Köszi a tippeket.
Aki esetleg megvette a SW:BF-t az nem unt bele túl hamar? Én csak bétával játszottam, de az nem győzött meg teljességgel az időtállóságot tekintve.

(#72558) A`rpi válasza Sischo (#72557) üzenetére


A`rpi
addikt

El lehet vele szórakozni, feloldandó cucc van bőven.
Célzásrásegítés kiváló, kényelmesen lehet játszani vele joyal.
Alap játékmódok között tudsz válogatni, változatosak.
Co-Op részéről nem tudok nyilatkozni, abba még nem kezdtem bele jóformán,
de azzal is egész biztos el lehet időzni.

Nézz róla steameket vagy yt videókat,
az alapján majdcsak kiderül érdekes lehet e számodra.

Én szerintem hónapok múlva is le fogok elé ülni hogy lövöldözzek picit.

[ Szerkesztve ]

(#72559) kola99


kola99
tag

üdv B.U.É.K. mindenkinek !
ha a szilveszteri buli után maradt még zsebpénz,mire gyűjtenétek inkább ?

1 : Far Cry Primal / nyílt világú ősember szimulátor/ megj febr.23/
vagy
2: Tom Clancy's The Division /New York -i Destiny 2 /megj márc. 8/ :))

(#72560) Mister_X válasza kola99 (#72559) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Division

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#72561) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na jó ez tetszik: :))

Live-Die-Respawn

(#72562) kovsol válasza Chereiose (#72555) üzenetére


kovsol
titán

Nekem ráment.

May the Force be with you!

(#72563) zzola válasza kola99 (#72559) üzenetére


zzola
félisten

Hi.

Zsebpénz? Muhahahaha...

(#72564) horvathkrisz válasza oriic (#72561) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Akkor neked komoly izlésficamod lehet, mert ez valami kegyetlenül gagyi. :DDD

(#72565) perge666 válasza kola99 (#72559) üzenetére


perge666
veterán

Egyértelmű hogy FarCry. :DDD

(#72566) tick válasza Sischo (#72557) üzenetére


tick
aktív tag

szerintem nem lehet olyan hamar ráunni, elég sok felé mód van és több stílusban is lehet játszani

Everything that has a beginning... has an end

(#72567) Rigormortiis válasza tick (#72566) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Én pont két nap alatt untam rá. El is adtam. Ha valaki nem sw rajongó, annak egy vasat nem ér.

Btw...számomra kritikán aluli volt az új sw film is. Jól felültem a sok pozitiv értékelésnek.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#72568) satz18 válasza Chereiose (#72555) üzenetére


satz18
őstag

Én magát a joy-t is cseréltem az enyémet, azt is szaré hugyé árulják ebay-en és elég könnyű volt rárakni. Persze ahhoz kell egy kis vállalkozó szellem, hogy szétszedd a controllert, de vannak kiváló videók is hozzá youtube-on. Így olyan mintha új lenne.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#72569) zzola válasza Sischo (#72557) üzenetére


zzola
félisten

Nekem 2 PS barát is eladta, mert nem voltak megelégedve vele, inkább vettek COD BO3-mat...

(#72570) stickles


stickles
tag

Én is a BO3-at vettem, több mint egy hónapja nyúzom a multit és még sokáig fogom.
Nagyon eltalálták

(#72571) zzola válasza stickles (#72570) üzenetére


zzola
félisten

Én is a BO3-at vettem meg, mondjuk a SW-ot is kipróbálnám....

(#72572) delibab válasza Sischo (#72557) üzenetére


delibab
senior tag

Nekem meg van a Cod bo3 és a SW is, ha kell egy kis lövölde akkor sw... vedd meg amelyik jobban tetszik és töltsd le mellé az akciós bf4 premiumot aztán párhuzamosan majd belejössz! Jelzem én is kezdőnek számítok a bf multiba de ettől függetlenül tudom élvezni nagyon is. Szerintem az az egyik játék aminek a gépen kell lennie!

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#72573) zzola válasza delibab (#72572) üzenetére


zzola
félisten

BF4, Hardline, COD BO3-ra ha kell partner, nyugodtan vegyetek fel! PSN ID a profilomban megtalálható!

(#72574) Zanik válasza >Deego.. (#72554) üzenetére


Zanik
addikt

Nem azt mondom, hogy az online multi rossz lenne (én is szoktam online multit játszani!), de a couch multinak is megvan a maga szépsége, amit az utóbbi időben valahogy elfelejtettek a játékkészítők. Legalábbis nagyon kevés splitscreen/offline co-op játék van PS4-re! És ez szerintem valahol azért szomorú...

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#72575) adamssss


adamssss
veterán

Sziasztok!

Ket kerdes a SW: BF-el kapcsolatban.

Eloszor is mennyire kot le a jatek? Nem vagyok fanatikus de szerrtem a SW. Sok tesztben azt olvastam h baromi sablonos es keves a palya. Na meg h csak multi van. Amugy most store 10500 a jatek. Az nem rossza ar.

Masik: multinal mennyire van celzas rasegites? Ugyanis ha nincs akkor szamomra eselytelen h eltalaljak barmit is. :) a Farcry-ban is csak az ment meg. Hiaba 10 ev eger utan...

[ Szerkesztve ]

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#72576) delibab válasza adamssss (#72575) üzenetére


delibab
senior tag

Szerintem ennyit már ér! Nekem tetszenek a pályák és a játékmódok is. Nem ez lesz az évszázad játéka de el lehet vele szórakozni... Ahogy pár hsz.-l ezelőtt is írtam, ha egy kicsit lazulni akarsz arra pont jó, nem kell belemerülni ahhoz, hogy élvezd!

Zolar : este ha végre be tudom kapcsolni a gépet felveszlek!

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#72577) Chereiose válasza satz18 (#72568) üzenetére


Chereiose
addikt

Hát nekem már olyan rossz az a kontroller, hogy csoda, hogy működik :D Rendeltem úgyis Ps4-hez ilyen joy védőt, majd teszek arra is és kész :)

(#72578) oriic válasza horvathkrisz (#72564) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az persze, de pont ezért tetszik. :D

Live-Die-Respawn

(#72579) Flashenzer válasza adamssss (#72575) üzenetére


Flashenzer
csendes tag

Én pár napja vettem meg. Tetszik a játék, de bőven elég nekem egy nap maximum egy órát nyomni, mert nem akarok ráunni. Pályák kevesek.
Aim assist van benne, viszont meg kell szokni a célzást, mert nem könnyű.

(#72580) adamssss


adamssss
veterán

Köszönöm srácok. Lehet, hogy megveszem. Ráadásul most az egyik pálya ingyen letölthető. Ugye a digitális játékot többé nem tudom majd eladni?

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#72581) Flashenzer válasza adamssss (#72580) üzenetére


Flashenzer
csendes tag

Nem, csak a fiókoddal együtt.

(#72582) oriic válasza adamssss (#72580) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem, az az accountodon marad.

Live-Die-Respawn

(#72583) Dicker


Dicker
őstag

Nálatok működik rendesen a store?
Vásárolnék, de állandóan visszadob az Order-Pay után hibával, persze azt nem mondja meg milyennel.
Paypal-al fizetnék, elvileg azzal nincs gond. Várjak vele, vagy próbáljam meg feltöltögetni a Wallet-et apránként, és ne azonnali fizetés legyen közvetlen a Paypal-ról?

(#72584) Neoteric válasza zzola (#72571) üzenetére


Neoteric
addikt

Ha van shareplay battlefrontba akkor írj, aztán egy félórát kölcsön tudom adni.

(#72575) adamssss: 10k-t megér, főleg ha megosztjátok az accountot, akkor már csak 5k/kopf. Én is küzdök rendesen még mindig a kontrollerrel fpsekben, de az enyhe aim assistnak hála azért most már többnyire tudom tartani az 1.0-s kd/t, ami már kb elég is h élvezni tudjam a játékot. Arra hogy naponta toljak pár kört haverokkal bőven jó, tulképp nem is bánom h 'gagyibb' a felépítése mint a bf4-é, így legalább az is még palettán marad a következő battlefieldig.

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#72585) Dicker válasza Dicker (#72583) üzenetére


Dicker
őstag

Közben meglett a hiba forrása.
Azért nem engedte, mert 5 játék volt a kosárban, és nem volt hely a PS4-en mindegyik letöltésének, de ezt pc-n nem írja ki, csak ha a konzolról vásárolsz. Gondoltam leírom, amennyiben valaki hasonlóba ütközne a jövőben.

(#72586) #45378816 válasza Neoteric (#72584) üzenetére


#45378816
törölt tag

A shareplay nem csak akkor mukodik, ha mind ket fel rendelkezik az adott jatekkal?

(#72587) Neoteric válasza #45378816 (#72586) üzenetére


Neoteric
addikt

Nem, pont az a lényege, hogy ha neked nincs meg a játék, de egy haverodnak igen, akkor oda tudja neked adni az irányítást és ki tudod próbálni. (persze akkor is megy ha neked is megvan, pl a haverod nem tud megcsinálni vmi missiont, mer balf@sz kontrollerrel mint pl én :D ) Elég király feature, nem tudom miért nem hangsúlyozza ki jobban a Sony a konkurenciával szemben.
Ha elég jó a feltöltési sebessége a hostnak, akkor kb semmi késés nincs, olyan mintha a te ps-eden futna a game.

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#72588) #45378816 válasza Neoteric (#72587) üzenetére


#45378816
törölt tag

Hat ez erdekes mert mi haverral csak a last of-ot tudtuk igy megcsinalni minden mas jatekomat nem tudta kiprobalni, ami neki nem volt meg. (Codbo3, uncharted) mindig error uzit dobott ki meg valami regio problemat.
Pedig mind kettonknek minden ugyan ugy van beallitva.
Hungary ...

Ha tudnal dobni egy linket mit hogyan merre etc azt megkoszonnem. :)

[ Szerkesztve ]

(#72589) Sirandrish válasza #45378816 (#72586) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor nem kéne share play ha mindkét félnek megvan :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#72590) #45378816 válasza Sirandrish (#72589) üzenetére


#45378816
törölt tag

Hat ez az mi is erre eszmeltunk fel, hogy mi ertelme akkor? Azon kivul, hogy elakadok, de azt meg nem szeretnem hogy mas csinalja meg helyettem. :)

(#72591) Neoteric válasza #45378816 (#72588) üzenetére


Neoteric
addikt

Van egy-két játék ami nem támogatja, call of duty-k asszem pont köztük vannak. PS plus viszont mindenképp kell hozzá mind2 fél részéről. [link]

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#72592) #45378816 válasza Neoteric (#72591) üzenetére


#45378816
törölt tag

Plus van az nem problemo.
Igazabol mi is annyiba maradtunk, hogy lehet nem minden game-el mukodik a kulonbozo szerzoi jogok miatt etc...

Amugy nagyon otletes dolgok vannak ebben a konzolban, remelem erkezik meg sok-sok ujdonsag es fejlodik tovabb ez a vilag, mert szamomra a pc-s űr katyvasz mar a szanalmas kategoriaba tartozik.
Velemenyem szerint, ha nem erkezne hamarosan a vr tartalmas jatekok hada, akkor bekovetkezne a kaosz. :D
Na de ez nem itteni tema... Sry

(#72593) Elims válasza #65537792 (#72452) üzenetére


Elims
veterán

Szia!

Nem csak a kódra érdemes rákérdezni,az állapotára ugyanúgy,régióra,kiskönyvre.
Sajnos van olyan "korrekt" eladó aki nem írja ki,hogy Nincs meg hozzá a kiskönyv.Amikor meg szólsz,hogy nincs benne csak annyit ír,hogy "Nem kérdezted." 'Hát bmeg.
Az "ilyeneket" messziről érdemes kerülni.

UjhelyiFeri: Nincs Mit. :-)

Marilllyo: "3 emberrel osztozom PS tartalmakat... imádom mikor felhívnak, hogy "figyi...itt vannak az ünnepek..meg a szülinapod is lassan...Megvettem ezt is..és ezt is de nem kell odaadnod a felét... :DDD)"

Ez nagyon komoly!! :-DDDD Hihetetlen!!!
Ha nem írod le nem hiszem el!! :-)))))

Sischo: Szia!

Könnyed online játékra gta. ;-)

Orichalcos: Nekem nagyot tetszik ez a gép!!!Mi lehet ez rajta matrica vagy rárakott vmit?
Abszolút nem "gagyi".Talán csak fiatal hozzá aki ezt mondja.(?)

(#72594) zzola válasza Neoteric (#72584) üzenetére


zzola
félisten

Koszi. Betat kiprobaltam, azert valami fogalmam van rola....

(#72595) kacsa2958


kacsa2958
csendes tag

Sziasztok!
Használ valaki billentyűzet és egér átalakított? érdemes beruházni? könnyen használható? stb!!!

Köszi a válaszokat.

(#72596) A`rpi válasza kacsa2958 (#72595) üzenetére


A`rpi
addikt

Legfelül összefoglalón belül, hasznos tartozékok, kiegészítők,
itt találsz némi infót.

Összességében véve megoszlanak a vélemények,
én a magam részéről megvárom a sony hivatalos megoldását.

(#72597) sting2


sting2
addikt

Flac játszható Pendriv-ról a PS4 segítségével?

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#72598) A`rpi válasza sting2 (#72597) üzenetére


A`rpi
addikt

Legfelül összefoglaló, Multimédia, videó, és hanglejátszás.

(#72599) sting2 válasza A`rpi (#72598) üzenetére


sting2
addikt

:R
De nem látom a felsorolásba...

[ Szerkesztve ]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#72600) Tuomas válasza sting2 (#72599) üzenetére


Tuomas
addikt

Akkor nyilván nem :DDD

We were here

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.