Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18851) gianni85 válasza kovsol (#18849) üzenetére


gianni85
veterán

picit túloztam, de számomra egy caterham R500 / ktm x-bow is már-már szuperautó, aztán azok ha jól emlékszem B kategóriások.
szerk. na azok pont átcsúsznak A kategóriába, de akkor ott egy Honda/Acura NSX / Lotus Exige... azok se épp egy mezei utcai autók :)

[ Szerkesztve ]

(#18852) A.tessz válasza Madwe (#18842) üzenetére


A.tessz
senior tag

Már van egy egész olcsó kormány one ra, thrustmaster Ferrari 458 spider néven fut, 100 font alatt van, konkrétan 88 ért is láttam, gondolom herélt cucc, de azért kezdetnek nem rossz:P

Lenne már valami Ps4 és Xbox one kompatibilis cucc, meg is venném! :) Tudom ilyen nem lesz , de miért nem lehet ilyet kiadni.

(#18853) Madwe válasza A.tessz (#18852) üzenetére


Madwe
nagyúr

Az x1ben módosítottak a force feedbacken ami visszafele nem kompatibilis. Gondolom 1 kormányba mindkét iterációját problémás beletenni, kihagyni meg azért csakcsak nem kéne az ff-et, uh nem nagyon tud megvalósulni :S

[ Szerkesztve ]

(#18854) A.tessz válasza Madwe (#18853) üzenetére


A.tessz
senior tag

Amiről írtam abban nincs is ff , (ezért nem is venném semmi pénzért) de, annál csak nem lenne olyan nagy probléma.

[ Szerkesztve ]

(#18855) kovsol


kovsol
titán

Korábban féltem, hogy majd nem fog tetszeni a inFAMOUS Second Son, de kellemesen csalódtam benne. Grafikailag is ez lenne a szint amit az ember elvárna minden PS4 játéktól.
Nagyon örülnék ha a Watch Dogs is kb ilyesmi szintet megütne. :B

Kipróbáltam a képlementő funkciót, de azért tudnám értékelni ha tömörítetlen formátumban is le lehetne valahogy szedni a gépről a képeket/videókat. Madártávlatból a város: [link]

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#18856) Def26 válasza kovsol (#18855) üzenetére


Def26
félisten

Az új patch elvileg hozza magával az usb -re való mentést.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#18857) malphitee


malphitee
senior tag

Sziasztok. Ps4 et szeretnek venni használtan . Lenne egy kinézett , a srác azt mondja egyszer használt , USA bol kapta. A kérdésem származik nekem abból bármiféle probléma, vagy kellemetlenség hogy USA bol származik ? Vétel elott ki akarom próbálni , tesztelés el mire figyeljék oda hogy minden okes-e vele, mert gari nincs hozza ugye.

(#18858) ImpersonatoR válasza malphitee (#18857) üzenetére

Hat gondolom mivel USA ezert semmi garancia nincs rá. Illetve a dugója is más lesz akkor. De ha működik akkor nagy baj nem lehet. Esetleg érdemes végignézni az error historyt setup ba. (remélem nem keverem a wii u val és itt is van olyan)

Kozben megneztem igen itt is van

Settings > System > Error History

Csak ugye itt többnyire error kódokat ír csak ami alapból semmit nem mond utána kell nézni neten többnyire mit jelent. Illetve a játékok hibait is logolja itt (gondolom aki bf4 ezik annak tele van :)

De inkább magyarorszagi garist néznék mennyiért adja?

[ Szerkesztve ]

(#18859) BomiBoogie válasza malphitee (#18857) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Ha működik és tényleg annyira jó áron van, szerintem megveheted.

(#18860) boost válasza malphitee (#18857) üzenetére


boost
addikt

Szia, én kerülném. Ez még elsogenerációs gép, várható, hogy nagyobb arányban pukkan el. Ès a van garid, akkor jobbak az esélyeid. :) Ráadásul most már a használt gépek is elég olcsón mennek. 100ért már játékkal is kapsz.

(#18861) malphitee válasza ImpersonatoR (#18858) üzenetére


malphitee
senior tag

Igen más a dugoja, mondta is hogy tízen pár ezerért vett hozza. Atmegyek hozza vásárlás elott es ki próbálom . 90K bf4 játékot ad meg hozza . Eléggé megéri sztem. Fel órát játszók nála vele ha valami lenne vele csak kijön annyi idő alatt . Most az error logikát nem fogom megnézni ott előtte hogy mit jelentenek. Ide is bármiféle accountot el fog fogadni attól meg hogy USA ?

(#18862) energy4ever


energy4ever
addikt

A PS4 viszi a PS3 jatekait? :F

(#18863) czappa válasza energy4ever (#18862) üzenetére


czappa
aktív tag

Nem.

(#18864) Def26 válasza energy4ever (#18862) üzenetére


Def26
félisten

Nem.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#18865) slick-adam válasza malphitee (#18861) üzenetére


slick-adam
aktív tag

tizenparezer... :D egy "20 forintos" atalakito kell hozza csak. PS4 tapja univerzalis.

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#18866) gyuribácsi88

Húsvét hétfőn karbantartás aztán meg jön az 1.7 update

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#18867) Mrdevil válasza gyuribácsi88 (#18866) üzenetére


Mrdevil
addikt

Puff neki, mit hoz a nyuszi. :D

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#18868) czappa


czappa
aktív tag

Elcsereltem CODot BF4re. Vegig toltam a singlet, haaat latszik, hogy nem a single reszen volt a hangsuly, ilyen jellegtelen storit...
Viszont csak egy durva buggal talalkoztam, amikor masztam fel egy letran, kozvetlenul egy masik csoka utan, akkor "elkapott" a sarkaval, en meg elrepultem az anyahajo masik vegebe. Eloszor neztem is, hogy ez most mi volt, hol vagyok.

(#18869) malphitee válasza slick-adam (#18865) üzenetére


malphitee
senior tag

Akkor van a ps4 kabele amit a gépbe es konnektorba kell dugni, a konnektor felébe kell egy átalakító igaz? Ilyen műanyag kis átalakító .

Más: hasznalt fifa14 játékot ha vesz az ember akkor tud a saját accountjan játszani vele az ember online? EA games ugye.

[ Szerkesztve ]

(#18870) BomiBoogie válasza malphitee (#18861) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Ehh, 90-ért azért annyira nem kedvező. Ennyi erővel a gyári, bontatlan sem sokkal drágább...
Se gari, se európai csatlakozó...

(#18871) Madwe válasza malphitee (#18869) üzenetére


Madwe
nagyúr

Műszaki boltban tudsz venni kábelt ami univerzális s a ps4 is azt használja, 1-2 ezer forint kb... ) én vettem egy Belkint hogy ha tvről monitorra váltok ne sokat kelljen kábelezni :)

[ Szerkesztve ]

(#18872) malphitee válasza BomiBoogie (#18870) üzenetére


malphitee
senior tag

Ugyan mar,, 90k egy ps4 ért es fifa14 ért ha azt nézem használtan a FIFA 10K akkor 80 ba vettem egy ps4 rz elég durva ár ,,, 128K hoz.. Ez best buy vétel . Veszek hozza egy sima európai kábelt ahogy mondta madwe es átalakítóval sem kell, bár nem mintha számítana valamit.

[ Szerkesztve ]

(#18873) haddent válasza malphitee (#18872) üzenetére


haddent
addikt

Aha es garanciat ki fog venni ra? :DDD

(#18874) Dexar007 válasza haddent (#18873) üzenetére


Dexar007
veterán

Ugyis csak 1 ev van ra.Annyi ido alatt nem megy tonkre.Majd egy ev + 1 honapnal. ;]

Give me your cum,bull!

(#18875) malphitee válasza malphitee (#18872) üzenetére


malphitee
senior tag

Bevallalom azt a 1% ot hogy tönkre mennyen.

(#18876) vg válasza malphitee (#18872) üzenetére


vg
addikt

Ha ilyen okos vagy minek kérdezel egyáltalán?

(#18877) Def26 válasza malphitee (#18872) üzenetére


Def26
félisten

Én se venném meg. 100k körül már van itthoni gép, rendes garival.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#18878) gianni85 válasza Def26 (#18877) üzenetére


gianni85
veterán

amennyire felzúg néha a második gépem is... én se venném meg. Sőőt, gari lejárta előtt el is adom a francba a mostanit és veszek másikat. Nem vagyok hasra esve a PS4 anyagminőségétől.

(#18879) Def26
boxba is ugyanaz a HW kellett volna, mint a PS-be, tényleg baromira egyben van a VHS lejátszó, csak hiányzik az a plusz erő belőle

[ Szerkesztve ]

(#18879) Def26 válasza gianni85 (#18878) üzenetére


Def26
félisten

Jah. Valahogy a két gépből kellene egyet gyúrni. :D (box ps)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#18880) vg válasza gianni85 (#18878) üzenetére


vg
addikt

Mi a gond a gép anyagminőségével? Rágcsálod, vagy mi? Nekem az asztalon van, alig nézek rá, nincs hangja se(szerk: vagyis de, amikor felpörög a lemez).

[ Szerkesztve ]

(#18881) gianni85 válasza vg (#18880) üzenetére


gianni85
veterán

nem tűnik egy masszív szerkezetnek, hűtése alul-méretezett, látszik rajta, hogy az olcsóság jegyében született. (2db USB? vicc)
Na majd megpróbálom más gépeit is megsasolni, mert vagy a második hibás gép van nálam, vagy teljesen máshogy értelmezzük a hangos-halk kifejezéseket :)

(#18882) ldave válasza gianni85 (#18881) üzenetére


ldave
félisten

Minek kellene rá több USB amúgy?

A Slime draws near! Command?

(#18883) Def26 válasza ldave (#18882) üzenetére


Def26
félisten

:DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#18884) vg válasza gianni85 (#18881) üzenetére


vg
addikt

Ja értem, nem masszív. Oké. De minek több usb? Kontrollert úgyse arról kellene tölteni, érdemesebb töltő állványt venni hozzá. Mit akarsz/tervezel még rádugni usb portra?

(#18885) gianni85 válasza ldave (#18882) üzenetére


gianni85
veterán

nem kell, de annyira megdobta volna az előállítási költséget mondjuk +2db? Most bedugom mondjuk a controllert, amit elég sokat kell tölteni, meg egy headset usb vevőjét, vagy egy usb hangkártyát és ennyi volt. Aztán nemsokára jön az update, hogy usb stick-et is támogatni fog a gép, meg fene tudja, milyen kiegészítők jönnek még a későbbiekben. Szerintem evidens lett volna hátra is berakni 2db-ot

(#18886) Tutu7030 válasza vg (#18884) üzenetére


Tutu7030
veterán

Én tegnap a telefon töltőjével töltöttem.:D Ezt legalább lehet. A DS3 nem volt hajlandó telefontöltőről felvenni a delejt (pedig több töltővel is próbáltam).

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#18887) gianni85 válasza vg (#18884) üzenetére


gianni85
veterán

Ha lemegy az ára 5ezerre a töltőállványnak, akkor veszek is egyből. 10ezret egyszerűen nem vagyok hajlandó kiadni érte.

jah és még az USB témához... rá lehet ugye dugni bill+egeret is. Igaz hülye lennék a PS-en netezni, de megvan a lehetőség. Na de be is fejezem a kifakadásomat. :D

Az USB töltés engem azért nem zavart, mert PC-n is usb-n keresztül használom a DS4-et. Igaz, mióta headsetet is használok a controllerbe dugva, azóta én is telefontöltőről töltöm, ha lemerült.

[ Szerkesztve ]

(#18888) vg válasza Tutu7030 (#18886) üzenetére


vg
addikt

Hát igen, 4-5V töltőről az igazi. Sok értelme van usb-ről tölteni, úgy még a tempót se tudja tartani ha "töltés" közben játszol vele, nemhogy tölteni.

(#18889) lukirobi


lukirobi
tag

Arra figyeljetek azért oda, hogy ha valaki mondjuk pc-ről vagy laptop-ról tölti, hogy tönkre baszarinthatja az aksiját a joy-nak.
Haver kezdetek óta szinte ott töltötte, 3 hónap alatt már csak ilyen 2 órát !! bír az aksija, most akarja majd gariba kicseréltetni.
Ugyanis míg a ps egyenletes tölti,és amikor kész, akkor automatikusan nem pumpál bele több craftot, valamiért pc-n ez nincs meg, és addig nyomja energyvel, amíg rá van dugva!

Sony 55w805+ps4+xone

(#18890) Madwe válasza gianni85 (#18887) üzenetére


Madwe
nagyúr

2 usb elég, nekem s az átlagnak gyanítom semmi nem lóg benne... Aki meg bill egeret meg mindenféle szirszart rá akar aggatni, az vesz usb elosztót, nem nagy kaland. ettől még a minősége lehet bármilyen. Az anyaghasználata szerintem tökéletes, a hűtése is teljesen rendben van, hangja sincs sok. Nyilván ha egy silent pchez vagy egy csendes laptophoz hasonlítod (ami szintén fel tud pörögni...) akkor van hangja, de könyörgöm... Se túlmelegedési, se hangbeli probléma nincs a hűtésével, én egyáltalán nem aggódok az élettartama miatt... Azért ezt Sony és MS is komolyan veszi 360as fiaskó után, MS talán kicsit túlságosan is :) Bár ők az izomból lehűtjük elvén építették, PS4be pedig intelligensen vezetik el a levegőt... nem lesz itt különösebb probléma...

A PSed pedig tényleg hasonlísd össze máséval, mert nem mondanám hogy hangos. Ha a halk alatt te azt érted hogy semmi hangja nincs akkor nyilván igazad van, de gyk. nincs hangja jóformán...

(#18889) lukirobi ez így nem állja meg a helyét, lehet attól ment tönkre hamarabb hogy arról töltötte, de az érvelés fals, ez így nem tud igaz lenni...

[ Szerkesztve ]

(#18891) energy4ever válasza lukirobi (#18889) üzenetére


energy4ever
addikt

Ha nem lenne a joy-ban aramfelveteli korlatozas felrobbanna a benne levo aksi!
Kerdez ra ilyen dolgokkalfoglalkozo topickban, ha nem hiszed el.

(#18892) kovsol válasza lukirobi (#18889) üzenetére


kovsol
titán

Én mobil töltővel szoktam tölteni, de ha feltöltött abbahagyja a töltést. Ha PC-re rádugod akkor felismeri mint gamepad és ellátja árammal, hogy tudj játszani vele, mint egy sima usb -s gamepaddal. Mellesleg megjegyzem nálam a PC-re dugva se tölti tovább, mint kell. Amikor tele lekapcsolja rajta a sárgán villogó ledet. Ugyebár ez jelzi, hogy töltődik épp.

May the Force be with you!

(#18893) vg válasza lukirobi (#18889) üzenetére


vg
addikt

Ez egy jó nagy hülyeség.

(#18894) lukirobi válasza energy4ever (#18891) üzenetére


lukirobi
tag

Én nem hittem el ezt az állítást, felhívtam a Sony Magyarországot,ahol a technikus kollégák is megerősítették, hogy gajra vágja idő után ha mással töltöd, mint a gép.
Vagy ott is hülyék vannak akkor, vagy van benne valami :)

De nekem tökmindegy, ki mivel tölti, csak mindennek megvan a rendeltetésszerű használata, azt utána megy szidás, hogy milyen szar ez, hamar lemerül,blasblabla :)

(#18893) vg = ugyanezt tudom mondani, mint feljebb írtam :)

[ Szerkesztve ]

Sony 55w805+ps4+xone

(#18895) Madwe válasza lukirobi (#18894) üzenetére


Madwe
nagyúr

Azért a gyártónak dolgozó emberek nagy esetben mindig azt mondják, hogy ha mással használod tönkremegy... S nem is gondolnám hogy a kolléga otthon van a témában feltétlen. Ezt mondja ugyanis nem akarják vállalni a felelősséget ha 10ftos kínai szarral töltöd és tönkremegy, valamint érdekük hogy az általuk forgalmazott drága kiegészítőkből vásárolj, sima piaci érdek...

(#18896) gianni85 válasza Madwe (#18890) üzenetére


gianni85
veterán

Valószínűleg csak én vagyok túlságosan érzékeny a hangra. Na de ezt is lezárom akkor, mielőtt én is megkapom, hogy ha nem tetszik adjam el :) Bejön a PS4, csak nem tudok szó nélkül elmenni a "hibái" mellett, és vakon dicsőíteni ;)

(#18897) kovsol válasza lukirobi (#18894) üzenetére


kovsol
titán

Szerinted az itteni magyar technikusok tudják is ám, hogy miként tervezték meg a DS4 energia ellátását? Szerintem lövésük nincs, csak ráfogták erre, mert kézenfekvő magyarázat volt. Na meg nem mondhatják, hogy töltheted bármivel, mert akkor ki veszi meg tőlük a töltőt?

USB egy szabványos csatlakozó. A gépen és a DS4 ben is szabványos csatlakozó van.
Mobilokat is töltheted bármivel és mégse robbannak fel, mert túltöltöd.

(#18896) gianni85 neked a hűtési rendszer nem tetszik. Akkor minek kevered ide az anyagminőséget? Az enyém is néhány játék alatt be tud hangosodni. Viszont játék alatt nem zavar, idle meg annyit megy a gép amíg elindítok egy játékot rajta. :)

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#18898) vg válasza lukirobi (#18894) üzenetére


vg
addikt

A sony ps4 gépében nincs automatikus usb áram lekapcsoló eszköz. Pontosan ugyan olyan mint a alienware 1.5 milló forintos gépében lévő usb port, pont az a max 500 mA áramgerjesztésű.

(#18899) lukirobi válasza kovsol (#18897) üzenetére


lukirobi
tag

Amúgy igazad van...nem tudhatják..mint ahogy Te sem meg én sem :)
És semmit nem akartak rám-beszélni, plusz töltő meg semmit, csak egészen egyszerűen válaszoltak arra a szimpla kérdésre, hogy ha nem a ps-el van töltve a készülék, hanem mással, lehet-e abból bármilyen kár...amúgy meg mivel mivel haveré 2 órát bír már csak, lehet, hogy csak pont egy szar szériát fogott ki, de lehet, tényleg ez a hiba oka :) Bármi lehet ..Felrobbanásról, atomcsapásról, szó sem volt, mindössze aksi gyengülésről :)

Sony 55w805+ps4+xone

(#18900) vg válasza lukirobi (#18899) üzenetére


vg
addikt

Dehát, lehet kapni sony töltő állványt is, ami adapterről kapja az áramot, és nem usb-ről. Pont úgy mint egy ilyen a töltő.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.