Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18501) WaterWave válasza gyuribácsi88 (#18500) üzenetére


WaterWave
veterán

ezt a nagytudású tégla kollegának is elmondhatod, mert ő nem érti ezeket a dolgokat... :D

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#18502) Bencus88 válasza WaterWave (#18499) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Érdekes módom én nagyon sok bugot vettem észre most a single részbe is. De szerencsére kipörgettem most hardon is soha többé single :D

gyuribácsi88: Figyelj ilyenek mindig lesznek. Tovább kell menni nem kell velük foglalkozni. Majd rájönnek, hogy nem tudják eladni.

(#18503) WaterWave válasza Bencus88 (#18502) üzenetére


WaterWave
veterán

Igen csak single részben annyira nem "fáj" a dolog, mert kipörgeted és utána tudsz multizni... Multi jobban fáj, mert a ps+ miatt az se ingyen van, és a játék ára se. Munka után és asszony elött leülnél kicsit levezetni a feszkót és lagol mint a szar, akkor azért átértékeled a dolgokat, hogy mi mennyibe kerül, és hova kívánod :)

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#18504) Tegla80 válasza WaterWave (#18501) üzenetére


Tegla80
addikt

Ez egy ilyen hobbi,penzbe kerul es vannak akiknek nem telik ra. ;)
De esetleg irj a nyuszinak hatha tojik neked valamit. :P

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#18505) Def26


Def26
félisten

Hol tudom megnézni, hogy meddig tart a plus -om?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#18506) ImpersonatoR válasza Def26 (#18505) üzenetére

http://prohardver.hu/tema/playstation_4_2/hsz_17732-17732.html

De egyébként most itt is kell a multihoz PS+ nem csak xbox live nak a hülyesége volt? (nem tudom mert nekem eddig volt PS+ élőfizum de lejárt és nem hosszabbítottam meg)

[ Szerkesztve ]

(#18507) boost


boost
addikt

Tegnaptól megint lehet nyomni a Final Fantasy XIV-et ingyen, PS4-en. Nagyon szép a cucc.

(#18508) hommeros válasza gyuribácsi88 (#18498) üzenetére


hommeros
őstag

Vicces, ahogy saját magad is ugyan azt csinálod, mint amiről írsz. :C 18e játékot akarsz 8e-ért megvenni. 8-10k ebayen, arra még rájön a posta. Ráadásul itthon minden drágább. Amúgy én 13k-ért adtam el postával, még szerencse, hogy a srác (a T. magyar vevő) nem egy ruppótlan majom volt, nem fosta le a bokáját ~3k-tól.

[ Szerkesztve ]

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#18509) gyuribácsi88 válasza hommeros (#18508) üzenetére

Aki egy fél éves használt játékot megvesz 13K-ért az nem "tisztelt" csak simán .....

Tudod a használt dolgok árai az idő múlásával lefelé mennek, főleg a műszaki cikkeké és a játékoké. De nem akarok én itt senkivel erről vitatkozni, madarakat mindenhol lehet találni, akiknek a pénz nem számít, addig amíg nem ők keresik meg rá.

Vannak normális eladók és vásárlók is, innen az apróról elég sok jó üzletet kötöttem már. Ja és meg ne haragudj már, de én pl mindent normális árban árulok, és rendszerint el is adom amit akarok max 3 nap alatt. Megtisztelem annyival a többi értelmes embert hogy nem húzom le őket. Szóval igen, fél éves játékot 8K-ért szeretnék venni, mivel én is max annyit kérek érte.

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#18510) Neoteric válasza gyuribácsi88 (#18509) üzenetére


Neoteric
addikt

A piacgazdaság úgy működik, hogy annyiért adják amennyiért el tudják adni, nem amennyiért te szeretnéd, vagy amennyiért te adnád az ő helyében. PS4-es dobozos használt játék semmivel nem kevesebb, mint a zsír új (ellentétben a műszaki cikkekkel), így amíg szűkös a kínálat, addig az áruk is ott lesz pár ezerrel az új alatt. Akinek kell a játék úgy is meg fogja venni, mert az a pár ezer Ft is pénz, aki meg eladja, hülye lesz olcsóért adni, ha egyszer el tudja adni picit drágábban is. Akkor borul majd fel picit ez a rendszer, ha hirtelen túl sok lesz ugyanabból a használt játékból a piacon, vagy ha végre levinnék az új digitális játékok árát a mostani ár 60-70%-ára.

PSN: ne0teric_sAN

(#18511) gyuribácsi88 válasza Neoteric (#18510) üzenetére

Csak egy egyszerű példa. Szerinted melyik adja el hamarabb? És melyik jön rá későn hogy nevetséges összeget kér érte?

Na részemről téma lezárva.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#18512) Neoteric válasza gyuribácsi88 (#18511) üzenetére


Neoteric
addikt

Továbbra is azt tudom mondani, hogy majd annyiért fogja adni, amennyiért elviszik, és egy Ft-tal se kevesebbért. Ha van több db ugyanabból ugyanolyan állapotban, akkor nyilván a legolcsóbb megy el leghamarabb. Miért zavar téged az, hogy vki irreális árat kérjen el vmiért? Ha eladja jól járt, ha nem tudja eladni, de meg akar tőle szabadulni, akkor úgy is lejjebb viszi az árát.

PSN: ne0teric_sAN

(#18513) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Nem lehetne mar ezt a hulyeseget befejezni itt? :U

(#18514) haddent válasza gyuribácsi88 (#18511) üzenetére


haddent
addikt

A helyes válasz: mindkettő nevetséges összeg mert egy árva fillért nem ér az a játék ami képen látható :))

(#18515) gianni85 válasza gyuribácsi88 (#18511) üzenetére


gianni85
veterán

tegnap óta mérgelődtem a BF4 keresés közben, de a végén csak találtam egyet 11ezerért. Ma délután konkrétan már úgy voltam vele, hogy inkább megveszem digitálisan, mint hogy ráírjak olyanra aki 13 fölött árulja a használtat :) ettől függetlenül kereslet-kínálat...

(#18514) haddent
még mindig nem javították ki? rögtön visszamondom :D

[ Szerkesztve ]

(#18516) haddent válasza gianni85 (#18515) üzenetére


haddent
addikt

Nem tudom. Nem volt hozzá szerencsém egy hete vagy több. A naval strike + update után kipróbáltam, akkor szarabb volt mint régen :DDD

(#18517) BomiBoogie


BomiBoogie
MODERÁTOR

Kérek mindenkit, hogy a piacgazdaság taglalása után fokozatosan térjen vissza a PS4 birodalmába! Köszönöm!

(#18518) kovsol


kovsol
titán

Kinek mi a véleménye a neten fellelhető ezernyi PS4 matricázásról? pl [link]

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#18519) ImpersonatoR válasza kovsol (#18518) üzenetére

Fehér tetszik. Öntapadós lenne? Utána ha leszeded meg rajta marad a ragacs gondolom.

[ Szerkesztve ]

(#18520) kovsol válasza ImpersonatoR (#18519) üzenetére


kovsol
titán

Az alján van egy videó a felhelyezésről. Leírás szerint "Free and Clean removal." Láttam olyan videókat ahol felragasztotta majd lehúzta róla, és nem maradt rajta ragacs. Bár mondjuk ha rajta hónapokig akkor nem tudom mi a helyzet.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#18521) gianni85


gianni85
veterán

valaki próbálta (vagy olvasta) hogy a Sennheiser U320 működik-e úgy a PS4-gyel, hogy USB-n kapja a game audio-t, és a chat audio-t pedig kontrolleren keresztül, (ahogy pl az X360-on kell összekötni)?
Olyan megoldást keresek ahol külön tudom állítani a játék és a chat hangerejét, és 20ezer alatt (használtan) egyedül az U320 lenne szimpatikus... na meg többet nem is adnék szívesen ki egy headsetért

[ Szerkesztve ]

(#18522) ndave92 válasza barcabome (#18485) üzenetére


ndave92
tag

Azt hittem, még a trailerek alapján, hogy azt fogom a legkevésbé használni. Aztán végül a kedvencem lett. :))

(#18523) hommeros válasza kovsol (#18518) üzenetére


hommeros
őstag

Szerintem keveset tudni a matricáról, anyagáról, a ragasztóról. Bocs, de én kicsit szkeptikus vagyok, és sok lové ez ahhoz, hogy az életbe lehet valami ultra gagyi legyen. Ezért vacillálok rajta 3 hónapja, de nálam tervbe van. Ha beszerzek egyet biztos beposztolok róla képeket, de remélem te is.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#18524) Tegla80 válasza hommeros (#18523) üzenetére


Tegla80
addikt

PS3 ra vett egy fórumtárs nem rég és rakott is pár képet fel ide.
("itt láthatod")

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#18525) kovsol válasza hommeros (#18523) üzenetére


kovsol
titán

Néztem sok félét. Kinai eladótól nem akarok rendelni, mert ott néhány úgy néz ki, mintha sima tapétából lenne kivágva méretre.
Ez az angol eladó akit linkeltem igaz, hogy drágább, de minőségibbnek is tűnik nekem. Nem mellesleg 100% pozitív értékelése van.
Van mintás terméke is: [link] [link]
Ha rászánom magam és veszek egyet akkor majd mindenképp postolok róla a topicba. :K

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#18526) hommeros válasza kovsol (#18525) üzenetére


hommeros
őstag

Pedig biztos tartós darab lenne a kínai. :DDD Egy idő után cserélni is kell szerintem, így az eltávolítás is szempont. Én 6-7k körül néztem minimal design mintásat, de az csak a design miatt volt szerintem annyi.
Tényleg jónak tűnik, még how to videót is linkelt.

Tegla80 Köszi, kedves vagy. :R

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#18527) Bagan


Bagan
aktív tag

Aki COD -ba S&R-t jatszik az vegyen fel! 7 fos magyar clan vagyunk, szeretnenk estenkent full magyar lobby ellen jatszani! PittySzteson, Kazibro

[ Szerkesztve ]

(#18528) hommeros válasza Bagan (#18527) üzenetére


hommeros
őstag

Már fel vagy véve. :DDD

[ Szerkesztve ]

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#18529) hommeros


hommeros
őstag

Nem vágja valaki, hogy a COD-ban a DLC mappok hova lettek a menüből?

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#18530) faham válasza hommeros (#18529) üzenetére


faham
aktív tag

Már bekerültek az alapkiosztásokhoz :)
Nekem az volt fura hogy külön volt, mert annó az MW2 höz vettem dlc-t és ott nem volt külön.

Bagan: Ment a request :)

[ Szerkesztve ]

(#18531) gyuribácsi88 válasza Bagan (#18527) üzenetére

Tedd hozzá hogy hardcore-t játszunk, aki gondolja vegyen fel engem is ID; xXdoki88Xx

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#18532) hommeros válasza faham (#18530) üzenetére


hommeros
őstag

Ah, köszi. Nekem meg az a fura, hogy nem lehet mapot választani. Nagyon kötött lett ez a játék.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#18533) hudekira0 válasza Bagan (#18527) üzenetére


hudekira0
tag

hát most mondanám h felveszlek de egy hete kezdtem a codot, eddig bf volt szóval még bele kell jönni, meg nekem változó hogy este vagy napközben vagyok fent, de ha belejövök akkor lehet kereslek :)

(#18534) ImpersonatoR

Hiába próbálok belepni nem tudok egyszerűen állandóan azt irj aki a FINAL FANTASY XIV: A Realm Reborn Online, hogy ID or password incorrect közben gépen bent vagyok vele/simán belepek.
Masnak is csinált ilyet vagy csak én szívok vele?

(#18535) gyuribácsi88 válasza ImpersonatoR (#18534) üzenetére

Csak a jelszót írd be, azt a második jelszót részt hagyd üresen.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#18536) boost válasza ImpersonatoR (#18534) üzenetére


boost
addikt

nálam megy.

(#18537) ImpersonatoR

Csináltam egy teljesen új accountot. Ezzel most beengedett. De akkor is fura mert a régi square enix accountommal ami ráadásul össze is van kötve a PSN el meg a Thief pl szó nélkül működik szóval tuti jól van beírva. Szerintem a Services Accountal volt valami baja.
Bar most kicsit rajtam van a para mert az újra is azt írta, hogy véglegesen összeköti a PSN accomal remélem a régit nem írja felül.

Meg nem tudja valaki hogy ki lehet e e kapcsolni, hogy automatikusan a felhőbe mentsen? Mert mint kiderült az PS+ szolgáltatás ami tok poén mert lejárt az élőfizum és nem fértem hozza a menteseim egy részéhez. (szerencsére volt meg egy 2 napos trialom így le tudtam szedni őket merevlemezre)
Meg kipróbáltam meg vele az áprilisi játékot de hat amíg nem szedik össze magukat addig tuti nem hosszabbítom meg mert azért ez tényleg gyenge lett...

[ Szerkesztve ]

(#18538) Def26


Def26
félisten

Van már komolyabb hír a destiny bétáról? :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#18539) TazLeacher válasza WaterWave (#18482) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Kicsit régi hsz, meg kicsit OFF is, de:

Ember, Te hol tanultál ÁFÁ-t számolni? Segítek: a 119.990 Ft-nak 25.509 Ft az ÁFÁ-ja. Nincs azzal gond, ha nem értesz hozzá (bár ez kb. általános iskola 4. osztály...), de legalább ne villogj vele.

(#18540) haddent válasza TazLeacher (#18539) üzenetére


haddent
addikt

így kell könyvelni! :DDD A már áfásított 127% -nak veszek még a 27% -át :)) [szarkazmus]

[ Szerkesztve ]

(#18541) zenwalk


zenwalk
senior tag

Sziasztok
Milyen vezeték nélküli fejhallgatót ajánlotok 20-30k körül ps4hez?

[ Szerkesztve ]

(#18542) Madwe válasza zenwalk (#18541) üzenetére


Madwe
nagyúr

Sony Gold wireless headset.

(#18543) zenwalk válasza Madwe (#18542) üzenetére


zenwalk
senior tag

Itthon tényleg nem lehet kapni, vagy csak én nem találom?

(#18544) gianni85 válasza zenwalk (#18543) üzenetére


gianni85
veterán

pár helyen lehet, de 30 fölött ami kb vicc kategória. 20ért best buy lenne Átszámítva ÁFA-val meg kb 29 lenne a reális ára.

[ Szerkesztve ]

(#18545) hudekira0


hudekira0
tag

most lehet én nekem rossz a néma értő olvasásom ,de ti erre rájöttetek hogy,hol lehet nevezni és hasonló?

Link

(#18546) gianni85 válasza hudekira0 (#18545) üzenetére


gianni85
veterán

én úgy tudom a WC 2014 csak régi konzolokra jön...

(#18547) hudekira0 válasza gianni85 (#18546) üzenetére


hudekira0
tag

akik ps4-et vesznek azok is nyerhetnek , meg igazából kusza az egész beszélnek itt, termék vásárlásról, valami online tesztről is de hogy hol teheted meg a játékra való jelentkezést arról csak 1 link van az egész szövegben és az a link sem elérhető.

(#18548) Dani82


Dani82
senior tag

Sziasztok!

PS4 (vagy Xbox one) mellé milyen tv-t érdemes venni, ami minimum 139cm képátló, de inkább 152cm?
Led? LCd? Plazma?
Köszi előre is!

(#18549) jófiú90 válasza Dani82 (#18548) üzenetére


jófiú90
tag

OLED

Failstation 4 Bugbite 3 Ikszboksz 720

(#18550) Madwe válasza Dani82 (#18548) üzenetére


Madwe
nagyúr

Annyi a lényeg hogy ne legyen nagy input lagja, legyen rajta "gaming mode". Paanel tipusa mind jó játékra s filmre is, kérdés te mit akarsz mi a fő szempont? csak játékra lesz?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.