Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18451) barcabome válasza barcabome (#18450) üzenetére


barcabome
aktív tag

Na nem bírtam ki, ISS lett. :DD

(#18452) Def26 válasza barcabome (#18451) üzenetére


Def26
félisten

Jól tetted, 3 hónap és ps+ -ban lesz. :P

;]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#18453) barcabome válasza Def26 (#18452) üzenetére


barcabome
aktív tag

Valószínű. :C :P

[ Szerkesztve ]

(#18454) gianni85 válasza Def26 (#18452) üzenetére


gianni85
veterán

nem adták ki PS3-ra ;] :P

(#18455) Def26
jah, most próbálok játékot intézni, meg jövő héten PS+ t, majd küldök friend request-et. Úgy érzem ez a baszakodás a BF4-gyel egyfajta életérzés, és ki kell nekem is próbálnom :D

[ Szerkesztve ]

(#18455) Def26 válasza gianni85 (#18454) üzenetére


Def26
félisten

Na mivan ps4? :D Megvan már a gép?

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#18456) lukirobi válasza barcabome (#18451) üzenetére


lukirobi
tag

Jól tetted, mindkettő megvan, a cod single kampánya 4 óra, a multja meg nem ér fel a bf-hez, az akármennyire is "hibás"..
Mire kiplatinázod az ISS-t, elleszel vele egy darabig :)

Játékra meg szerintem felesleges várni, hogy 3 hónap múlva ingyenes vagy xy forint lesz..ha van rá most zsé, meg kell venni, oszt csók :D

Sony 55w805+ps4+xone

(#18457) barcabome válasza lukirobi (#18456) üzenetére


barcabome
aktív tag

Még nem játszottam egyik Infamous-szel sem, de a Prototype tetszett x360-on, csak hamar meguntam. Remélem ISS-al nem ez lesz a helyzet.

10 perc múlva lent van a telepíthető mennyiség a játékból, azt csekkolom a grafikát. :)

Mondjuk ha megunom ha nem az tuti, hogy végigtolom mindkét szálat.

(#18458) Mrdevil válasza barcabome (#18457) üzenetére


Mrdevil
addikt

Nem rossz az, csak egy hét alatt simán kiplatináztam nem sok játékkal, experten is simán végig lehet menni rajta. ( az is kell a platkóhoz ) Pedig még melózok is minden nap kb 17.00-ig, este meg fekvés. Utána már viszont nem vágyom rá, hogy újra betegyem, ( mikor ki van pucolva fullra az egész város ) ezért is ment egyből cserébe. :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#18459) hudekira0


hudekira0
tag

nekem egy olyan kérdésem van ISS al kapcsolatban hogy ez a secret agent, hidden camera... ezeket mikor tudom megkeresni illetve kezdeni velük valamit, mert neten is rákerestem hogy hol vannak ezek de sehol sem találok semmit ill. senkit.

(#18460) Madwe válasza hudekira0 (#18459) üzenetére


Madwe
nagyúr

Tele van velük a város, térképen van mindegyiknek külön ikonja, menj oda s kezd el. Ha nincsenek rajta a minimapen akkor lehet még nagyon az elején jársz a történetnek? mert utána körzetenként van jópár...

[ Szerkesztve ]

(#18461) ndave92 válasza hudekira0 (#18459) üzenetére


ndave92
tag

Csinálj meg pár küldit, akkor elérhetővé válnak majd a térképen. :K

(#18462) hudekira0 válasza ndave92 (#18461) üzenetére


hudekira0
tag

köszönöm a válaszokat igen ez lehet a gond hogy az elején vagyok nagyon

(#18463) barcabome


barcabome
aktív tag

ISS-ban még az elején járok, de elvileg kaptam egy új ruházatot (dzekit asszem) a karakteremre. Hogyan lehet ezt rárakni? :))

(#18464) ndave92 válasza barcabome (#18463) üzenetére


ndave92
tag

Options gombbal előhozod a menüt és ott az L1 és R1 gombokkal tudsz váltani a 3 oldal között. A térkép, skill tree és a harmadik talán azt mutatja, hogy hogy állsz a karmával, milyen a kapcsolatod a többi karakterrel. Ezt az oldalt válaszd ki, és ha megnyomtad az X-et, akkor a D-Paddel vagy az Analog Stickkel most már ki tudod választani az általad preferált dzsekit. :)

(#18465) barcabome válasza ndave92 (#18464) üzenetére


barcabome
aktív tag

Ott még nem enged d-padot használni, akkor még nem fejlődtem eleget?

(#18466) ndave92 válasza barcabome (#18465) üzenetére


ndave92
tag

Hmm. Dzsekiket akkor kapsz, ha megtisztítasz körzeteket és a telefonos küldit megcsinálod. Legalábbis én akkor kaptam. Elvileg alapból tudsz pár közül választani, szóval nem tudom, hogy miért nem engedi.

[ Szerkesztve ]

(#18467) barcabome válasza ndave92 (#18466) üzenetére


barcabome
aktív tag

Nekem alapból csak egy volt, de most már enged használni egy másikat is. Köszi azért a segítséget! :)

(#18468) ndave92 válasza barcabome (#18467) üzenetére


ndave92
tag

Hát igazán nincs mit! :))

(#18469) phgergo


phgergo
aktív tag

Holnap veszik meg a PS4-emet, igy most kicsit pihi lesz játék téren. Őszintét megmondva csalódott vagyok, de nem a Sony-ra. Nagyon nincs még rá játék, vagy ha van elég kis rétegnek. Játszottam Tomb Raiderrel - CoDal - BFel de az utobbi egy rakat kaksi, köszönhetően a Dice-nak. CoD-az meg olyan semmilyen, de legalább nem idegeskedik az ember a lagg, és egyéb bug és " fícsörök " miatt. Természetesen a PS Plusos játékok jok lennének, ha több közül lehetne választani. Majd lehet Oktoberben újra megveszem ha lesz rá Diablo - DriveClub - Destiny és esetleg Division. :/

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#18470) boost válasza phgergo (#18469) üzenetére


boost
addikt

és megéri addig eladni, és megint megvenni?

(#18471) jófiú90 válasza Dexar007 (#18424) üzenetére


jófiú90
tag

Adjam el?Hát gratulálok.Amúgy ez nem hiszti ez tény.

[ Szerkesztve ]

Failstation 4 Bugbite 3 Ikszboksz 720

(#18472) phgergo válasza boost (#18470) üzenetére


phgergo
aktív tag

Nem tűnik valami értékállónak ez a PS4! Most megy el 105ezer forintért, és alig van kinn pár hónapja. Szerintem Szept - Okt fele már lemegy 95re is.

Most az is benne van a pakliban, hogy nem tudom meg marad-e a munkahelyem is, szóval sajnos lehet az is egy szempont .

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#18473) boost válasza phgergo (#18472) üzenetére


boost
addikt

szerintem pont nem. most azért nem értékálló, mert nem keresik az emberek, de amint jönnek az új címek nyár végén, vagy a watchdogs májusban, vissza fog ugroni a használtára is, mert a kereslet növelni fogja az értékét. Mint amikor kijött a GTA5, felugrott a PS3 ára, ezért pl a mostani új áron tudtam eladni az egy éves PS3-amat. Szerintem ugyanez lesz a PS4-el is az ősszel. De a WiiU ára is felugrott karácsony előtt, mikor a N hozta ki a jó címeket. Aztán most megint a béka segge alatt van egy jó 3/4 évig. :D Szóval most eladod jó olcsón, és mikor kijön a Watchdogs az ESO, és a többi cím PS4-re, akkor meg megveheted újáron az újat, vagy kicsit olcsóbban más használt szutykát.

[ Szerkesztve ]

(#18474) kovsol válasza phgergo (#18472) üzenetére


kovsol
titán

Nem tűnik értékállónak? Mégis az újonnan 128k-ba kerülő gépet mennyiért akarnád használtan eladni? Akármit veszel, ha már csak a boltból kihozod akkor csökken az ára még akkor is ha ki se bontod.

(#18475) gianni85: Wii U 70k boltban.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#18475) gianni85 válasza boost (#18473) üzenetére


gianni85
veterán

Hát ősszel egy day1 ps4, amire van még 2-2,5 hónapig gari szerintem nem megy el 70-80 nál drágábban. WiiU azért tartja még az árát, még mindig nem láttam használtat se 60 körül...sajnos
premium kiadás természetesen

[ Szerkesztve ]

(#18476) phgergo válasza kovsol (#18474) üzenetére


phgergo
aktív tag

Tudod nagyon jól, hogy értettem, nem kell a szalmaszálba is belekötni. De 2-3 hónapos gépekről beszélünk, mert az átlagnak az van. Meghírdettem én is ilyen összegért, aztán pedig jöttek a piacon dolgozo emberek, akik beorditották az olyan összegeket, mint amilyet az egyes emberek szoktak az aluljáróra mondani a paprikára. ( Remélem leszüritek a következtetést, hogy miféle árakat kaptam :) ) Tudom az olyanokkal nem kell törődni, de attol még szerintem a PS3 vagy PS2 ára régebben nem ment le ilyen hamar, még egy használté se.

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#18477) boost válasza gianni85 (#18475) üzenetére


boost
addikt

Ennyi.

phgergo:
de értsd meg, hogy ez most átmeneti állapot. Kereslet-kínálat. Most sok van a piacon, mert kevés rajt a játék, lemegy az ára. Ha megint lesz rá játék, pl ősszel, akkor felmegy az ára. Tök mindegy, hogy 2 vagy 8 hónapos a gép. ha nem kell azonnal a pénz, akkor most nem szabad eladni, mert sokat buksz rajt.

[ Szerkesztve ]

(#18478) gianni85 válasza kovsol (#18474) üzenetére


gianni85
veterán

kb 1 hónapja pont itt néztem, akkor még 76k volt. Na már csak egy 10k-t kellene lejjebb mennie, hogy elgondolkodjak a vételen.

(#18480) szgergely
szerintem ő se ennyiért kezdte el árulni, na meg garanciára se tér ki...

[ Szerkesztve ]

(#18479) phgergo válasza gianni85 (#18478) üzenetére


phgergo
aktív tag

Én Wii U-t még mindig csak a Zombie U miatt venném :DDD De kicsit drága játék lenne :D

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#18480) boost válasza gianni85 (#18478) üzenetére


boost
addikt

most is van 54ért premium gép a hardveraprón használtan.

[ Szerkesztve ]

(#18481) gianni85 válasza boost (#18477) üzenetére


gianni85
veterán

én is így nevetek majd azon aki szeptemberben megvesz mondjuk 90ezerért egy megviselt még 2 hónap garanciával rendelkező gépet. Ok, most megint PS4-em van, de még mindig nem tartom valami masszív szerkezetnek. Az a ventilátorhang... kíváncsi vagyok a nyári hőségben hullanak-e majd

(#18479) phgergo
különbözünk... engem meg kb pont az a cím hagy hidegen :D

[ Szerkesztve ]

(#18482) WaterWave


WaterWave
veterán

Amúgy is drágán adják a ps4 használt árát.. Én mindig azt veszem, hogy ami használt, arról tessék levenni a 27%-os áfa árát, és akkor elmondhatom, hogy korrekt a dolog... Vevő eladta a tényleges ár áfa nélküli összegéért, a vásárló meg vett egy használt készüléket...
Nos boltban zsír ujonnan a ps4 ára 119.990 Huf. Ha ennek veszem a 27%-át, akkor kapjuk meg a 32.400ft-ot... Konkrétan 119.990-32.400 = 87590Ft, de még kereskedni is akar az eladó, akkor adja 89.990 ért... Konkrétan ennyit ér egy használt ps4 ára.. Nem attól lesz használt mert mikrokarcos, hanem attól, hogy a garancia ketyeg... Fent a polcon ha nem használod is ketyeg a garancia, és azzal nem tudsz mit csinálni.

Nos én még nem láttam 90 alatt használt ps4-et tehát ne síránkozzunk, ha tényleg piaci paprika árakat kínálnak a használt gépekért, mert sajnos nem ér többet ha megfeszülsz se. Én is voltam vevő, akkor minden ingyen kéne, és voltam eladó is, mikor tényleg nem akarok sokat bukni, de a 105-110 ezres árak a használt ps4 gépekért játék nélkül nevetségesek

[ Szerkesztve ]

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#18483) barcabome válasza ndave92 (#18468) üzenetére


barcabome
aktív tag

Ezek a "találd meg a rejtett kamerát" feladatok nagyon tetszenek. :C

(#18484) ndave92 válasza barcabome (#18483) üzenetére


ndave92
tag

Jah, elég jó! Igazából mind király, de egy idő után talán kicsit monoton. :) Ezt az egy negatívumot tudom felhozni a játékkal kapcsolatban.

(#18485) barcabome válasza ndave92 (#18484) üzenetére


barcabome
aktív tag

Azért most már, hogy meg van a neon és tudok a füst és közte váltogatni, így már egyre jobb. :)

(#18486) Remi1234


Remi1234
aktív tag

baszki tényleg ezen megy a picsogás?? Értékállóság az IT világban?? Ember autót se vegyél soha, mert még jobban ráfázol.. kitolod a szalonból és már százezrekkel kevesebbet ér.. Oszt még nem kapcsoltál 1-esbe sem. Amúgy meg Maverick c. film egyik kedes idézetem: ,,Akinek nincs pénze, ne kártyázzon" Nem a Sony tehet róla, hogy deviza hitelt vettél fel csak azért, hogy az elsők között lehess, akik elmondják valamiről, hogy szar..

PSN ID: RemiFungus

(#18487) gyuribácsi88 válasza Remi1234 (#18486) üzenetére

Így van ;) :K

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#18488) phgergo válasza Remi1234 (#18486) üzenetére


phgergo
aktív tag

Ember te rohadtul messze álsz a valóságtól. Ha már feljöttél fikázni valamit, akkor tedd jól. Miféle picsogás megy, elkezdett bárki is sírni? Leírtam a véleményem, ha nem tetstszik tovább lehet állni, sarazni max kinn nyáron tedd a kertbe. Hiteles hülyeségeddel meg menj a szülőkhöz, olyan marhaságot tudsz te összehozni, hogy Európa nem b?sz?tt ilyet. Az a baj, hogy 1-1 olyan mondatoddal amivel kezdesz személyeskedni, azzal az egy mondattal fel tudod idegesíteni az embert!

Az írtam, hogy szerintem jobban leesett X hónap alatt a PS4 ára, mint régebben a PS2 vagy PS3-é. Erre itt egy két normálisabb ember le is írta, hogy igen de csak ideiglenes. Nem értem, hogy kész érvekkel mér nem tudsz írni, mér próbálsz meg személyeskedni, és ráadásul tök marhasággal. Bocs a kifejezésekért, de megérdemled. :R

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#18489) WaterWave válasza phgergo (#18488) üzenetére


WaterWave
veterán

Teljesen mindegy, lényeg az, hogy a ps4 tulajok gépeiket borsos áron árulják.

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#18490) Tutu7030 válasza WaterWave (#18489) üzenetére


Tutu7030
veterán

Mert tudat alatt nem is akarják igazán eladni. Inkább többet kérnek érte, mert így talán nem veszik meg. :D

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#18491) Tegla80 válasza WaterWave (#18489) üzenetére


Tegla80
addikt

Ez csupan nezopont kerdese. :U
Sztem meg a Te ertekvesztes levezetesed a vicc.
Vagy megfizeted az arat,vagy nem jatszol meg.(ez ilyen 1szeru) ;]

Sony® & PlayStation®

(#18492) WaterWave válasza Tegla80 (#18491) üzenetére


WaterWave
veterán

Lehet vicc, de minden annyit ér amennyiért megveszik... És én ezzel le is zártam...

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#18493) Tegla80 válasza WaterWave (#18492) üzenetére


Tegla80
addikt

100e korul mozog a hasznalt piac,(ennyiert veszik meg )igy nem csodalom,h "le is zartad a dolgot". ;)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#18494) Remi1234 válasza phgergo (#18488) üzenetére


Remi1234
aktív tag

látom betalált :) csak nyugi ember..

PSN ID: RemiFungus

(#18495) phgergo válasza Remi1234 (#18494) üzenetére


phgergo
aktív tag

Mi talált be? :))

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#18496) phgergo


phgergo
aktív tag

Meggyőztetek, még sem adom el a PS4-et. Plusz vettem is online egy játékot :D :DD :R

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#18497) lukirobi válasza phgergo (#18479) üzenetére


lukirobi
tag

Ugyan-már, én majd ha megjelenik a HALO 5, csak az-miatt fogok XONE-t venni, semmimás nem érdekel rá, szóval az is drága játék lesz :D

Van valaki, aki játszott már ezzel a DYNASTY WARRIORS 8: Xtreme Legends-el? Akár más platformon is? Milyen játék? Videók alapján olyan kettős érzés van bennem, szemezek vele..

Sony 55w805+ps4+xone

(#18498) gyuribácsi88 válasza WaterWave (#18492) üzenetére

Tényleg vicc, mert a magyar ember ingyen akar mindent venni/megszerezni, eladni meg olyan áron ami nevetséges. Lassan eljutok arra a szintre hogy csak ebay-en fogok vásárolni és eladni, magyarokkal meg szóba sem állok. Nevetséges árakon adják a játékokat is, mikor meglátom az alig használt bf4-et 14.000Ft-ért :U :W :(

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#18499) WaterWave válasza gyuribácsi88 (#18498) üzenetére


WaterWave
veterán

Értelek... BF4 mondjuk rossz példa volt, mert annyi bug van benne, hogy kilógnak a lábai... Single része elmegy, multira alkalmatlan mert összefüggő két órát nem tudsz vele lejátszani lagoktól, minden szaroktól mentesen... Patchelik meg próbálják foltozni, de kijavítanak 1 hibát, ezzel együtt meg szülnek 10 másikat. Ehhez mérd mennyit ér :)

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#18500) gyuribácsi88 válasza WaterWave (#18499) üzenetére

Én ahhoz mérném, ezért ér a játék max 8K-t, de nem, a magyar az pofátlan áron akarja eladni. Mindig is úgy csináltam hogy megvettem egy játékot ami sima single mondjuk és nem multis, végigvittem 1 hét alatt, majd eladtam. Vettem pl 12-ért, 1 hét múlva meg eladtam 9K-ért. De ami most megy? Vicc, fél éves játékokat kínálnak használtan nevetséges összegekért. Aki ennyire ruppótlan (és pofátlan és nem szeretne 1 forintot sem bukni) az keressen másik szórakozást, ami olcsóbb. Nem akarok senkit megbántani, de én se autó versenyzek mert nincs rá pénzem.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.