Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Phicomm C230W

Hozzászólások

(#3) Rodzser Mór válasza wwenigma (#2) üzenetére


Rodzser Mór
senior tag

Tényleg pofás, jó minőségű anyagkból is készül. Sokkal rosszabbra voltam felkészülve. Mondhatnám, hogy profi a kidolgozás. De azért nem mondom, mert egy picit nyöszörög a hátlap, gondolom, hogy az illesztés miatt, de engem nem zavar.
Gyárilag van rajta ideiglenes fólia. Sajnos nekem már lejött a sarkánál kicsit, mert ott van a fólia füle, beleakadt a zsebembe.

Az oldalsó gombok kézre esnek. Amíg nem volt a kezemben, addig azt gondolam, hogy zavarni fog a főkapcsoló gomb a hangerőszabályozó gombja alatt. De most már örülök hogy ott van, hiszen azzal keltem életre az alvó képernyőt.
A mikroUSB csatlakozó kicsit szorul. A töltőhöz adtak EU adaptert, mondjuk jeleztem is a webshopnak.

Én ezt a fenti geekbuying-os linken lévőt vettem meg, gray-nek, azaz szürkének van írva. De ez egészen sötét szürke. Az 1. hsz.-ben lévő kép az valami világos szürke. Meg van kék hátlappal is.
Kb 2 hete volt 50 USD-ra akciózva ugyanez a telefon. De ezért a pénzért is bőven megéri.

Nem tudom, hogy kinek mi a normál használat. 1 SIM van most benne, ez hálózaton van (csak a teszt miatt), Wifi bekapcsolva, kb 10 percet interneteztem vele, így 24 óra alatt 18%-ot merült. Ennek a chipnek 300MHz a legkisebb frekvenciája. Ez alacsonyabb az MTK-val összehasonlítva, ha jól emlékszem. Még igazán nem tudtam letesztelni a telefont, de ha nyüstölöm pl GPS-szel, akkor merül meredeken.

2 normál SIM megy bele és 1 mikroSD kártya.

Geekbuyingtól rootolva érkezett. Kínai aplikáció nem volt rajta. Más webshopoknál néztem, nem mindegyiknél van rootolva.

Kijelzője szép, ha kb szemből nézi az ember, Sajnos nem IPS, pedig azt írták róla a webshopban. Tehát nincs meg a 178°-os betekintési szög, felülről nézve lassan átfordul. Oldalról nézve halványodik. Alulról nézve a a kettő között.
Kinti napsütéses világosban viszont teljes fényerőn is alig látható. De úgy tudom, ez más érintőkijelzős okostelfonoknál is így van.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Phicomm C230W
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.