Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Phicomm C230W

Hozzászólások

(#601) Rodzser Mór válasza aytukabozs (#598) üzenetére


Rodzser Mór
senior tag

És jókat írtatok róla? Van valami tapasztalat? (nem találtam azt a részt)

Most megnéztem, már 188 USD az ára (a 223-ról)!

(#602) pimi50 válasza Rodzser Mór (#601) üzenetére


pimi50
aktív tag

Az ára egy vicc. 150 dolcsi alatt csodákat lehet már kapni.

Néró egészen új megvilágításba helyezte Rómát...

(#603) Rodzser Mór válasza pimi50 (#602) üzenetére


Rodzser Mór
senior tag

Ilyen tudásút szerintem nem lehet kapni 150 USD alatt. De lehet, hogy tévedek.

(#604) RVR400 válasza pimi50 (#602) üzenetére


RVR400
veterán

Írj már 2-3 darabot esetleg... ;)

(#605) pimi50 válasza RVR400 (#604) üzenetére


pimi50
aktív tag

UMI ROME
DOOGEE X5
DOOGEE X5 PRO

[ Szerkesztve ]

Néró egészen új megvilágításba helyezte Rómát...

(#606) RVR400 válasza pimi50 (#605) üzenetére


RVR400
veterán

Akkor a csoda szavak mást jelentenek Nálad, mint nálam. Ezek egyike sem közelíti meg a Snapi801-et. Egyedül talán a Rome esik a legközelebb, de az meg Umi, ami az utóbbi időben nem sok jót jelent. Az X5 a vicc kategória a 6580-nal, a csodától igencsak messze van. Az X5 Pro kisebb is, gyengébb is, nem egy ligában játszik. Persze, ha csak azt nézed, hogy az egyik is telefon meg a másik is, akkor ezzel az erővel egy S6 Edge-hez képest is sokkal jobb ez a 3, mert olcsóbbak. ;)

[ Szerkesztve ]

(#607) Rodzser Mór válasza pimi50 (#605) üzenetére


Rodzser Mór
senior tag

Az UMI Rome esetleg szóba jöhet kategóriatársnak. A másik kettő azért jócskán elmarad, ha megnézed a paramétereket.

Egyébként már 170 USD-ért is kapható az EX780L, pl itt: Pandawill

[ Szerkesztve ]

(#608) Rodzser Mór


Rodzser Mór
senior tag

Most fedeztem csak fel, hogy a C230W telefon tud FM rádiózni is. RDS-t is tudja :)) Pöpec!

(#609) Rodzser Mór


Rodzser Mór
senior tag

Amikor a telefont a számítógéppel összekötöm USB-kábellel, akkor a Windows Commanderrel 2 meghajtót mutat.
Az egyikre ha rákattintok azt írja, hogy nincs iylen meghajtó.
A másikra ha rákattintok, akkor muitatja a mappastruktórát, fájlokat. Csak nem tudom, hogy ez milyen mappa, mert a telefonomon lévő "ES File Explorer" progival nézem, ott nem találtam meg azokat a mappákat, amik a számítógépen látszódnak :( Vagy csak nem néztem végig minden egyes mappát, almappát...

Hogyan lehet "átjárhatóvá" tenni a rendszert? Hogy a számítógépről lássam azokat a mappákat, amit a telefonról is látok?

Az is érdekes, hogy amit meg a telefonon látok, azt nem látom a számítógéppel. Mondjuk ez még megérthető valamiléyen szinten.

Tehát, amit a telefonról látok, azt nem látom a számítógéppel.
És amit a számítógéppel látok, azt nem látom a telefonommal.

(#610) pimi50 válasza Rodzser Mór (#609) üzenetére


pimi50
aktív tag

Az a tapasztalatom, hogy csak egyéb külső alkalmazással (Wondershare MobileGo, MoboMarket, MyPhoneExplorer, stb) tudsz hozzáférni a teló rendszereihez, persze a megfelelő jogosultsággal.

Néró egészen új megvilágításba helyezte Rómát...

(#611) Rodzser Mór válasza pimi50 (#610) üzenetére


Rodzser Mór
senior tag

Ok, majd megnézem ezekkel a programokkal is.

Egyébként miután lehúztam az USB kábelt a telefonról, akkor láthatóvá váltak azok a könyvtárak, amiket előtte csak a számítógépről láttam. Biztos van ennek logikája, csak számomra nem világos, hogy miért van így :)

Más téma:

A telefon fényképezője rejtélyes számomra. Lámpafénynél (kint már sötét van) akartam fényképezni. A kijelzőn megjelenő kép tulajdonképpen olyan, mint amilyen valójában. De amikor exponálok és elkészül a kép, az már sötétebb. Viszont ha a vakuval készítek képet, na az meg aztán csont sötét! Mintha bállítaná a záridőt a vakuhoz, csak nem akkor süti el, amikor valójában vakuzik, hanem utána. :W Nektek milyen tapasztalatototk van erről a témáról?
Az egy dolog, hogy nem egy csúcskamera van a gépben, de hogy még szoftveres is alátesz, így marhára lerontja.
Nem lehet ezt beállítani? A telefon "gyári" fényképező applikációját használtam. Esetleg egy másik programmal nem jobb fényképezni? De melyikkel?

(#612) pimi50 válasza Rodzser Mór (#611) üzenetére


pimi50
aktív tag

Van egy csomó, ki kellene próbálgatni (pl az APK mánián)

Néró egészen új megvilágításba helyezte Rómát...

(#613) pimi50 válasza Rodzser Mór (#611) üzenetére


pimi50
aktív tag

Van egy csomó, ki kellene próbálgatni (pl az APK mánián)

Néró egészen új megvilágításba helyezte Rómát...

(#614) Rodzser Mór


Rodzser Mór
senior tag

Elég gyakran kapok ilyen felugró ablakot: "A Phicomm launcher leállt"
Nem lehet ezt a Phicomm launchert mellőzni? Gyárilag az androidos launcher nincs rajta? Vagy az nagyon nem jó?

Valamint sokszor az értesítési sávban lévő óra nem mutat jól. Mintha beragadna egy időpontba. Akár több órával is lemaradva. Ha megnyitom az óra alkalmazást - ami a saját alkalmazása, világoszöld ikon benne szürkésfehér kör alakú óra - az is a rossz időt mutatja.
És van amikor hiába van beállítva, mégsem ébreszt.

Hogyan lehet ezt kijavítani? Mi okozhatja ezt?
Ti nem tapasztaltok ilyet?

[ Szerkesztve ]

(#615) pimi50 válasza Rodzser Mór (#614) üzenetére


pimi50
aktív tag

Ez már egy kicsit sok a "jóból". Lehet, hogy érdemes lenne a romot újra pakolni.
Azt hiszem, hogy ez a launcher a "gyári". Azt simán le lehet cserélni.

[ Szerkesztve ]

Néró egészen új megvilágításba helyezte Rómát...

(#616) aytukabozs


aytukabozs
addikt

a családban lakó c230 egy ügyes ejtést követően elhalálozott, kijelző ÉS AKKSI ment tönkre, ha valakinek kell ingyen (vagy PK-ért) viheti alkatrésznek...

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#617) Rodzser Mór válasza pimi50 (#615) üzenetére


Rodzser Mór
senior tag

Az jó lenne, csakhogy sajnos nem értek hozzá, és a gyári támogatás is nulla. Csodálom, hogy németekhez egy csomót eladtak Clue néven.

(#618) pimi50 válasza Rodzser Mór (#617) üzenetére


pimi50
aktív tag

Azért talán érdemes lenne egy gyári adatok visszaállítását megpróbálni, azzal csak telepített programokat veszíthetsz.
Ha nem segít, visszatérhetünk a műtétre.

[ Szerkesztve ]

Néró egészen új megvilágításba helyezte Rómát...

(#619) Rodzser Mór válasza pimi50 (#618) üzenetére


Rodzser Mór
senior tag

Egyszer már visszaállítottam. A root ezzel a lendülettel el is tünt róla. De akkor még nem használtam a telefont, csak trackingre/GPS-re, nem tudom, hogy jobb vagy rosszabb lett-e általa. Mármint a gyári visszaállítással.

(#620) KRoy19


KRoy19
őstag

Üdv

Lenne egy ilyen telefonom eladó, jelenleg karbon rom van rajta ( 2 magos így a hátsó kamera nem működik.)

Doboza papírjai megvannak

Ár 5000 ft

(#621) attos71 válasza KRoy19 (#620) üzenetére


attos71
tag

Hali! Hirdeted is valahol? Képek esetleg a telóról...?... :F

bera

(#622) KRoy19 válasza attos71 (#621) üzenetére


KRoy19
őstag

Csinálok akkor róla egy hardveraprós hirdetést képekkel...

(#623) KRoy19 válasza KRoy19 (#622) üzenetére


KRoy19
őstag

Mégsem, mert közben lett gazdája... :))

(#624) attos71 válasza KRoy19 (#623) üzenetére


attos71
tag

:C :R

bera

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Phicomm C230W
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.