Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Phicomm C230W

Hozzászólások

(#1) Rodzser Mór


Rodzser Mór
senior tag

Ide írjuk a Phicomm C230W telefonról a tapasztalatokat, kérdéseket, válaszokat, kapcsolódó linkeket.

Én a Geekbuying.com-on vettem, 56 USD volt, singaporepost-tal küldték, ingyen volt a posta, de a vám (azaz az ÁFA) +27% volt és a postázási költség +1500 Ft. Így a végösszeg 18500 Ft lett.

Augusztus elején kaptam meg 1 hónap utazás után. Ez az első okostelefonom, most ismerkedem az androiddal is. Emiatt jó lett volna, ha valaki hozzáértő nyitotta volna a topikot. De amire tudok, megpróbálok jól válaszolni, ha kérdés van.

A specifikáció a geekbuyingtól bemásolva:

Highlights

4.0 Inch IPS, capacitive touch screen, 800 x 480 pixels
CPU Qualcomm MSM8210, Cortex A7 dual core, 1.2GHz
512MB RAM +4G ROM
Dual Cameras, 0.3MP front camera, 2.0MP back camera with flashlight
Dual SIM Card Dual Standby
Support 3G/GPS/Bluetooth function
2G: GSM850/900/1800/1900MHz 3G: WCDMA 900/2100MHz

==================

Main Features
Brand Phicomm
Model C230W
Color Grey
Type Brand New
Operating System Android 4.3
Processor

Qualcomm MSM8210, Cortex A7 dual core, 1.2GHz
RAM 512MB
ROM 4GB
Support extend card 16GB
Screen
Display Size(Inch) 4.0 inch
Screen Type IPS, capacitive touch screen
Resolution 480*800 pixels
Screen Color 260K colors
Other Function
Networking GSM/WCDMA
Frequency

2G:GSM850/900/1800/1900MHz; 3G: WCDMA 900/2100MHz
Data transfer GPRS/HSPA/EDGE
WIFI 802.11 b/g/n
GPS YES
Languages

English, Afrikaans, Bahasa Indonesia, Bahasa Melayu, Bosnian, Catala,
Cestina, Dansk, Deutsch, Eesti, Espanol, Filipino, French, Hrvatski, IsiZulu,
Italiano, Khmer, Kiswahili, Latviesu, Lietuviu, Macedonian, Magyar,
Nederlands, Norsk bokmal, Polski, Portuguese, Romana, Rumantsch,
Slovencina, Slovenscina, Suomi,
Svenska, Vietnamese, Turkish, Urdu, Greek, Bulgarian, Russian, Serbian,
Ukrainian, Hebrew, Arabic, Persian, Hindi, Bengali, Korean, Japanese,
Simplified/Traditional Chinese
SIM Type Ordinary SIM
SIM Slot 2
Camera Flashlight, Auto focus
Rear Camera 2.0
Front Camera 0.3
Audio File Format MP3, WAV, ARM
Video File Format 3GP, MP4, RMVB
Image File Format JPEG, BMP, GIF, PNG
FM Radio YES
TV N/A
Sensor

Gravity sensors,L-sensor,Distance sensor
Bluetooth 4.0
I/O Interface Micro USB, 3.5mm Jack, Micro SD slot , SIM slot
Battery Type Lithium
Capacity 1500 mAh
Software

Play Store, E-mail, Calculator, File manager, Clock, Calendar, Gallery, Setting, Music, Sound Recorder, Navigation, Maps, Voice Search, etc.
Net Weight 127g
Dimensions / WxDxH 125 x 63 x 9.9mm
Additional Features

GPS, 3G, FM, Bluetooth,WIFI,Ebook, Email, Messaging,wallpapers, calendar, calculator, clock, camera, flashight
What’s in the box? 1 x Cellphone
1 x Battery
1 x USB cable
1 x Power adapter
1 x User manual

Ami eltérés van a leírthoz képest, hogy
- a proci Qualcomm MSM8210 helyett MSM8610 van benne,
- és IPS kijelző van írva, holott szerintem nem az, mert a szín felülről nézve fakul, majd átfordul.
- szenzorból is jóval több van benne, nemcsak ez a 3 ami specben írva van, hanem 9.
- Antutu szerint "NFC támogatott"

Ez a telefon hivatalos (kínai) linkje: [link]

[ Szerkesztve ]

(#2) wwenigma válasza Rodzser Mór (#1) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Jo lett az elso hsz és maga a telefon is elég pofás főleg ennyi pénzért. :) Akku mit bír normal hasznalatnal? Gyari oldal szerint van hozza ujabb firmware, (0815) támogatott nyelveket nem tudom mivan benne. Illetve CWM recovery-t majd valahonnan varázsolni kell hogy a mostanit el lehessen menteni.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#3) Rodzser Mór válasza wwenigma (#2) üzenetére


Rodzser Mór
senior tag

Tényleg pofás, jó minőségű anyagkból is készül. Sokkal rosszabbra voltam felkészülve. Mondhatnám, hogy profi a kidolgozás. De azért nem mondom, mert egy picit nyöszörög a hátlap, gondolom, hogy az illesztés miatt, de engem nem zavar.
Gyárilag van rajta ideiglenes fólia. Sajnos nekem már lejött a sarkánál kicsit, mert ott van a fólia füle, beleakadt a zsebembe.

Az oldalsó gombok kézre esnek. Amíg nem volt a kezemben, addig azt gondolam, hogy zavarni fog a főkapcsoló gomb a hangerőszabályozó gombja alatt. De most már örülök hogy ott van, hiszen azzal keltem életre az alvó képernyőt.
A mikroUSB csatlakozó kicsit szorul. A töltőhöz adtak EU adaptert, mondjuk jeleztem is a webshopnak.

Én ezt a fenti geekbuying-os linken lévőt vettem meg, gray-nek, azaz szürkének van írva. De ez egészen sötét szürke. Az 1. hsz.-ben lévő kép az valami világos szürke. Meg van kék hátlappal is.
Kb 2 hete volt 50 USD-ra akciózva ugyanez a telefon. De ezért a pénzért is bőven megéri.

Nem tudom, hogy kinek mi a normál használat. 1 SIM van most benne, ez hálózaton van (csak a teszt miatt), Wifi bekapcsolva, kb 10 percet interneteztem vele, így 24 óra alatt 18%-ot merült. Ennek a chipnek 300MHz a legkisebb frekvenciája. Ez alacsonyabb az MTK-val összehasonlítva, ha jól emlékszem. Még igazán nem tudtam letesztelni a telefont, de ha nyüstölöm pl GPS-szel, akkor merül meredeken.

2 normál SIM megy bele és 1 mikroSD kártya.

Geekbuyingtól rootolva érkezett. Kínai aplikáció nem volt rajta. Más webshopoknál néztem, nem mindegyiknél van rootolva.

Kijelzője szép, ha kb szemből nézi az ember, Sajnos nem IPS, pedig azt írták róla a webshopban. Tehát nincs meg a 178°-os betekintési szög, felülről nézve lassan átfordul. Oldalról nézve halványodik. Alulról nézve a a kettő között.
Kinti napsütéses világosban viszont teljes fényerőn is alig látható. De úgy tudom, ez más érintőkijelzős okostelfonoknál is így van.

(#4) Rodzser Mór válasza wwenigma (#2) üzenetére


Rodzser Mór
senior tag

Nem tudom, hogy mit takar a T30-as. Egy ilyen azonosítót találtam a CPU-Z progival a Display sorban:
C230W_0000_4.3_1.0T06_1223. Nem tudom, hogy ennek a T06 ugyanarra a jellemzőre vonatkozik-e.

Mi az a CWM recovery?

(#5) wwenigma válasza Rodzser Mór (#4) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Valoszinuleg igen, ami rajta van az a T06-os ROM (1223 pedig a datum) Talaltam EU-s oldalt a telónak de itt nincsenek letöltések. Illetve egy francia leirast. Az az erdekes hogy több helyen 1GB RAM-mal irjak a keszuleket. (Phicomm Clue C230 annyit kapott) Bár árában is latszik nem gyengén.

CWM recovery az, ahonnan a komplett rendszert el lehet menteni majd visszaallitani szukség esetén.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#6) mekker


mekker
őstag

Köszi hogy csináltál róla oldalt. A szoftver full gyári Android?
Még talán a wifi érdekelne, hogy mennyire erősen vesszi a jelet, meg talán hogy a kamera milyen képeket lő (semmi nagy elvárásom nincs).
ui.: Dual-SIM topikba nem linkeled be ezt a témát? hátha jön errefelé még 1-2 érdeklődő.

[ Szerkesztve ]

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#7) Rodzser Mór válasza mekker (#6) üzenetére


Rodzser Mór
senior tag

Ez az első androidos kütyüm, így nem tudom megmondani, hogy milyen. Egyébként nekem úgy tűnik, hogy gyári. :U De ha megmondod, hogyan derítsem ki, pl egy azonosítóból kiderül, akkor beírom ide.

Oké, beírom abba a toikba is. Hátha gyünnek a népek! :)

Képeket próbából lőttem párat, de elég rossz fényviszonyok miatt. Majd még persze kipróbálom. Az előlapi 0,3 Mpx, a főkamera 2 Mpx. Tehát nem egy fényképezőgép. Videót viszont 720p-ben rögzít 30fps-sel. Ez jónak hangzik, de még ezt nem próbáltam.

A wifi gyengébben veszi jelet ha már messzebb van a routertől, legalábbis a vonásokból kevesebbet mutat, mint a netbookom (ettől még lehet akár ugyanolyan jó) A lakáson belül falakkal tarkítva nincs gond a routertől 9 méterre. Ott 2 vonás van a 4-ből.

A GPS elég jó, tettem fel pár navigációt, tracker programot. A Be-on-road tünik eddig a befutónak pontosság miatt. Bár ezeket sem nyaggattam túl sokat, hogy kiderüljön. Viszont a GPS eléggé meríti az akksit.

(#8) Magnat válasza Rodzser Mór (#7) üzenetére


Magnat
veterán

A gps, illetve a navigáció a legnagyobb akksizabáló: megy a kijelző, proci, gps plusz még a mobilnet is.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#9) Rodzser Mór válasza wwenigma (#5) üzenetére


Rodzser Mór
senior tag

A C230-as az kicsit más, mint a C230W. Van amiben jobb, van amiben gyengébb. Többek között amit írtál 1GB van abban (vs. 512MB). Úgy vettem észre, hogy Phicomm CLUE néven fut német területen a C230-as.

(#10) MD25 válasza wwenigma (#5) üzenetére


MD25
csendes tag

Sziasztok!

A minap hozzám is megérkezett a 49USD-ért rendelt (kék) akciós geekbuying-os darab.

A ROM-okról annyit, én feltettem a T30-as kódszámút. Ne tegyétek, mert az a kínai belpiacra szánt készülékekhez való rom. Eleve csak kínai és angol nyelv van benne, tele van kínai appok-kal, viszont nincs benne gapps csomag, még play store sem!

A needrom-ról letölthető a T27-es kódnevű csomag, ami azonos a T06-ossal, amivel vélhetően a készüléket kapja valaki, ha Kínán kívülre rendeli. Ez 'nemzetközi' rom, igazi multilanguage, van benne pár alap google app és persze play store. Szerencsére ez a ROM (T06) előre rootolva van, azzal nem kell vesződni!

CWM-et vagy TWRP-t nem találtam még a neten, gyárilag egy 'android recovery' nevű cucc van a készüléken.

Xposed framwork-ot ne akarjatok T06-os ROM-ra rakni, bootloop lesz a vége.
Próbáltam... Úgy kellett visszagányolni a romokat...

A neten keringő T06-os rom ADB-n keresztül géppel összekötve telepíthető, míg a T30-as cucc a recovery-n keresztül.

Sokat még nem volt alkalmam tesztelni a készüléket, de alapvetően nem rossz! 12-3eFt-ért szinte tökéletes. Ennyiért kb korrekt mp3 játszót nem kap az ember manapság...

Ha valamire kíváncsiak vagytok, én is igyekszem a jövőben választ adni.

A SOC valóban 8610 és nem 8210.

Üdv!

(#11) Rodzser Mór válasza MD25 (#10) üzenetére


Rodzser Mór
senior tag

Helló!

Végre egy márkatárs! :C Akkor már ketten vagyunk!

Kösz az infókat! Ha lesz még, akkor írjad meg.

Szerintem is jó a telefon. Én elégedett vagyok vele. Bár nem ez az elsődleges telefonom, ritkán is viszem magammal, ezen csak Voip-ozok, meg interneten megnézek ezt-azt, amikor nincs a gép bekapcsolva, meg navigációt használom.
Azt néztem, hogy tudja a Glonass műhódakat is. Legalábbis egyik program jelezte. Hogy aztán használja-e navigációhoz, azt nem tudom.

A kijelző szerinted sem IPS?

(#12) MD25 válasza Rodzser Mór (#11) üzenetére


MD25
csendes tag

:DD Kijelző technológiákban kevéssé vagyok otthon, de valóban nem hat IPS-nek.
Illetve én úgy tudom, IPS-ből is több technológia létezik...

Egy biztos, nekem sem ez az "első" telefon, szintén más célre vettem. A fő készülékem kijelzője valóban IPS, az fix. Tény, hogy ennek a c230w-nek gyengébb a megjelenítője. De nem olyan rossz ez sem.

Más kérdezte, mennyire gyári a rendszer. Szerintem a T06-os ROM-ban nincs túl sok szemét, a root miatt ki lehet takarítani azt is. Viszont saját Phicomm launcher van, de az ugye lecserélhető...
Amúgy nem tudom, mennyire várt az illető "gyári" droidot. Nyilván nem egy Nexus, de nem is egy "széttolt" samsung vagy sony vagy hasonló rendszer.

(#13) steve1977


steve1977
tag

A pandánál ma akciós volt, mivel jókat írtatok róla, kíváncsiságból én is rendeltem egyet, tartaléknak jó lesz :)

(#14) Laza... válasza steve1977 (#13) üzenetére


Laza...
addikt

Geeken még most is olcsóbb. De már mind1 :)

Never give up!

(#15) steve1977 válasza Laza... (#14) üzenetére


steve1977
tag

Happy dealban 49$ volt :)

[ Szerkesztve ]

(#16) Laza... válasza steve1977 (#15) üzenetére


Laza...
addikt

Ma? Ami volt, az most nincs :P ;]

Never give up!

(#17) Rodzser Mór válasza MD25 (#12) üzenetére


Rodzser Mór
senior tag

Melyik ez a Phicomm launcher? Nem találtam a telefonomon. Vagy nem is a telefonon kell lenni, hanem a számítógépen?

(#18) Rodzser Mór válasza steve1977 (#13) üzenetére


Rodzser Mór
senior tag

Na bővülünk - bővülünk :)

Sima postával vetted? Mert akkor még 1 hónap kb mire megkapod.

(#19) MD25 válasza Rodzser Mór (#17) üzenetére


MD25
csendes tag

A launcher androidon maga az az alkalmazás, ami lényegében a kezelőfelületet megadja számodra.

Tehát úgy magát a fő kezdő képernyőt és annak tulajdonságait, mint az app launcher felületet.

Minden androidnak rendszernek kell legyen egy launcher alkalmazása, amely a UI számos elemét adja a felhasználónak. A Phicomm az ROM-jaiba saját fejlesztéső launcher-t tett. Ezt külön nem látod sehol, mert az android rendszer része. (A szgépeden meg főleg nem, ott ne keress ilyet.)

Viszont ez az UI felületet generáló/adó alkalmazás, maga a launcher lecserélhető. Van számtalan ingyenes a play store-ban és vannak fizetősek is. APEX, Nova stb, ezek csak a legnépszrűbbek. De a CM-ben pl Trebuchet launcher a neve, sőt immár a google saját google search experience launchere is elérhető és telepíthető play store-ból. Ennek neve talán GEL (google experience launcher) - google search szükséges hozzá.

Szóval ezzel lényegileg könnyen testre szabhatod a telefon bizonyos felületeit, mint a kezdő képernyő, vagy az alkalmazások indítását lehetővé tévő felület.

Amennyiben több launcher-ed (lehet ilyet, mivel ezek is csak alkalmazások) van telepítve, akkor vagy mindig home screene-re való ugrásnál megkérdezi az android, melyik launcher-t indítsa, vagy az alapértelmezettként beállítottat fogja használni...

Üdv!

(#20) MD25 válasza Rodzser Mór (#18) üzenetére


MD25
csendes tag

Nekem sima posta mellett (SG post) kb 2 hét alatt megérkezett.
(Geekbuying)

(#21) Rodzser Mór válasza MD25 (#19) üzenetére


Rodzser Mór
senior tag

Áhá.

A 2 hét szállítási idő nagyon jó.

(#22) steve1977 válasza Rodzser Mór (#18) üzenetére


steve1977
tag

Szia, igen, singposttal jön, még ragszámot sem küldtek pandáék, demélem, tényleg volt nekik készleten :)

(#23) pimi50


pimi50
aktív tag

Sziasztok!
Először is nagyon örülök a fórumnak. Nekem kb. 3 hete van meg. Túl sokat nem volt időm foglalkozni vele.
Nagyon jó volna CWM vagy TWRP recovery, azzal az egész gép menthető romostól. Könnyebb szívvel cserélgetném a ROM-okat. Ha tudtam volna, hogy van root-olt rom, nem szívok vele annyit. Honnan lehet azt letölteni?

Néró egészen új megvilágításba helyezte Rómát...

(#24) pimi50


pimi50
aktív tag

Nekem csak a T27-es van meg, az azt hiszem, hogy a "gyári", de még nem mertem kipróbálni.

Néró egészen új megvilágításba helyezte Rómát...

(#25) MD25 válasza pimi50 (#24) üzenetére


MD25
csendes tag

Szia! A T27-es ROM gyári és vélhetően az van a telefonodon. (A verziószámban ez T06-osként jelenik meg a beállítások menüben.) Egyébiránt ez a NeedRom.com oldalról letölthető.
A T30-as ROM-ot ne akard telepíteni, mert az a kínai piacra készült... (Ez a phicomm oldalról letölthető, ha a kínai nyelvű oldalt böngészed.)
Magyarán nincs olyan ROM, amit érdemes lenne feltenned. Üdv!

(#26) pimi50 válasza MD25 (#25) üzenetére


pimi50
aktív tag

Csak azért kerestem, mert a rootolás elég nehézkes volt.

Néró egészen új megvilágításba helyezte Rómát...

(#27) Rodzser Mór válasza steve1977 (#22) üzenetére


Rodzser Mór
senior tag

Nincs a Panda oldalán, hogy ez a Singpost-os szállítás tracking number-es szállítás? Vagy csak még nem kaptál számot de majd fogsz ha feladták?

(#28) Rodzser Mór


Rodzser Mór
senior tag

Nektek mennyi RAM-ot foglal alaphelyzetben a készülék? Vagy kérdezhetem úgyis, hogy mennyi a szabad RAM?

(#29) pimi50


pimi50
aktív tag

Ha szabad javasolnom annak, aki nem ismeri a Wondershare Mobile Go manager progit. Régen használom, androidos tablethez is, nagyon bevált.

Néró egészen új megvilágításba helyezte Rómát...

(#30) steve1977 válasza Rodzser Mór (#27) üzenetére


steve1977
tag

Majd, ha sikerült feladniuk, küldenek ragszámot. Pandától jön egy jiayu s1 is, az ma ért az országba, remélem, átcsúszik :)

(#31) Laza... válasza steve1977 (#30) üzenetére


Laza...
addikt

A remény hal meg utoljára. Olyan 0,1% esélyed van rá (viszont jó teló, nekem volt)

Never give up!

(#32) steve1977 válasza Laza... (#31) üzenetére


steve1977
tag

Brutál vas, már nagyon kíváncsi vagyok rá :) Neked hogy tetszett? Ha van kedved, írhatnál pár sort a topikjába, alig van róla vmi a neten.

[ Szerkesztve ]

(#33) Laza... válasza steve1977 (#32) üzenetére


Laza...
addikt

Pár napot nyúztam, teljesen OK a telefon, vajpuha az egész (a legjobb amit valaha láttam ebből a szempontból). Brutál erős vas, minden földi jóval - nekem megvolt hozzá a vezeték nélküli töltő is. Hamar hozzá lehet szokni! :DDD

Amit nálam durván bírt: 1,5 nap, 2,5-3,5 óra kijelzőidővel

Never give up!

(#34) KRoy19


KRoy19
őstag

Hali

Én is beruháztam egy ilyen telefonra és annyi lenne vele a problémám, hogy amikor először kézbe vettem irgalmatlan lassú volt a telefon. Megnéztem a futó alkalmazásokat és az 512 ramból kb 0 volt szabad pedig csak az alap appok futottak.

Ezek után felraktam a T30-as rom-ot (későn olvastam, hogy nem kellett volna)

hogy tudnám visszatenni a t27-est mert már mindenűtt kerestem, de olyat nem találtam amit recovery-n keresztül lehetne telepíteni adb-n keresztül meg fingom sincs, hogy hogy kell..

Please help! :))

(#35) pimi50 válasza KRoy19 (#34) üzenetére


pimi50
aktív tag

A (c230-t27) cmd fájt kell elindítani, usb-s kapcsolattal.

Néró egészen új megvilágításba helyezte Rómát...

(#36) KRoy19 válasza pimi50 (#35) üzenetére


KRoy19
őstag

Aha addig én is eljutottam, de csak annyit ír, hogy "waiting for device" a telefonon meg megjelenik a phicomm felirat és ennyi.
fél óra várakozás után sem történt semmi

[ Szerkesztve ]

(#37) pimi50 válasza KRoy19 (#36) üzenetére


pimi50
aktív tag

Akkor elképzelhető, hogy nem kapcsolódik a PC a telóhoz.
Az a teló USB driver-ét felraktad a PC-re?

Néró egészen új megvilágításba helyezte Rómát...

(#38) KRoy19 válasza pimi50 (#37) üzenetére


KRoy19
őstag

Felraktam a drivert
Amikor elindítom a cmd fájlt akkor a telefon ki is kapcsol és kidobja a phicomm feliratot, de ennyi

(#39) pimi50


pimi50
aktív tag

Csak kiváncsiságból... Valaki kipróbálta már, hogy valóban NFC képes-e a teló?

Néró egészen új megvilágításba helyezte Rómát...

(#40) pimi50 válasza KRoy19 (#38) üzenetére


pimi50
aktív tag

A míg nem találunk TWRP vagy CWM recovery-t, vagy nem rogy össze a telóm, nem merem kipróbálni a ROM cserét, szóval nem nagyon van ötletem. Azaz mégis: próbáld ki a MobileGo-t, az is felrak valami drivert, hátha... és még manager is.

Néró egészen új megvilágításba helyezte Rómát...

(#41) Rodzser Mór válasza KRoy19 (#34) üzenetére


Rodzser Mór
senior tag

Ha egy Antutu-val, vagy CPU-Z-vel stb. néztem meg, akkor több szabad memóriát mutat.
Ha a telefon Beállítások > Alkalmazások -ban nézem, akkor nekem is ott 0-15 MB szabad RAM-ot ír.

(#42) Rodzser Mór válasza pimi50 (#39) üzenetére


Rodzser Mór
senior tag

Azt hogy lehetne megnézni, kiprbálni?

(#43) KTU válasza pimi50 (#39) üzenetére


KTU
addikt

Hol írták hogy NFC van benne?

Szerintem biztos nem.

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#44) Rodzser Mór válasza KTU (#43) üzenetére


Rodzser Mór
senior tag

Pl. az Antutu progiban a "Készülék infó" fülön belül:

Transmission
NFC Támogatott

[ Szerkesztve ]

(#45) KTU válasza Rodzser Mór (#44) üzenetére


KTU
addikt

Nincs ilyen telefonom, csak gondolkodom hogy nem rossz ennyi pénzért.

De én még 1 oldalon se láttam hogy írnák hogy van benne, ennél a készüléknél adroidban van lehetőség NFC-t konfigurálni?

De létezik jó pár csájnateló amibe beépített antutu átverő van. :U :D

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#46) KRoy19 válasza pimi50 (#40) üzenetére


KRoy19
őstag

Sikerült...

Letöltöttem egy másik driver csomagot és azután zökkenőmentesen ment a rom csere...

Köszi a segítséget

(#47) pimi50 válasza KRoy19 (#46) üzenetére


pimi50
aktív tag

Na, ennek örülök. Melyik driver vált be? Milyen ez az "új" ROM?

Néró egészen új megvilágításba helyezte Rómát...

(#48) pimi50 válasza Rodzser Mór (#42) üzenetére


pimi50
aktív tag

Egy másik, NFC képes szerkezettel. Bár én is kételkedem benne, de vannak csodák.

Néró egészen új megvilágításba helyezte Rómát...

(#49) csendes


csendes
őstag

Hardveraprón hirdetnek most egy ilyet, de azt írja az eladó, hogy a proximity sensor nem működik megbízhatóan. Előfordult ez másnál is, esetleg szoftveresen lehet javítani?

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#50) KTU válasza csendes (#49) üzenetére


KTU
addikt

Kalibrálni kell, ha gond van vele.
Ha továbbra sem jó, hardveres gond.

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Phicomm C230W
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.