Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1351) maru válasza ByB (#1350) üzenetére


maru
aktív tag

Esetleg Live Mail, A Express-vel megegyező a tudása, de már szűri a spameket.

(#1352) ByB válasza maru (#1351) üzenetére


ByB
addikt

Köszönöm, rákeresek! :R

(#1353) ByB válasza maru (#1351) üzenetére


ByB
addikt

Live Mail-lel lehet létrehozni külön identitásokat (Outlook Express - "Identitás váltás..."), mert nekem nem sikerült?!

(#1354) ByB válasza ByB (#1353) üzenetére


ByB
addikt

Mint kiderült a problémát az okozza, hogy van három olyan e-mail címem, ami azonos és nem engedi csak az egyiket importálni. :F

bence@abc.hu
bence@mno.hu
bence@xyz.hu

www.abc.hu = www.mno.hu = www.xyz.hu

Valakinek megoldás ötlete?

(#1355) ByB válasza ByB (#1354) üzenetére


ByB
addikt

Végül sikerült összehangolnom a fiókokat. :R (Importálni nem tud két "azonosat", de létrehozni igen.)

A Live Mail hova archivál? (Outlook Express - C:\Documents and Settings\User\Local Settings\Application Data\Identities...)

(#1356) maru válasza ByB (#1355) üzenetére


maru
aktív tag

Ezt én sem tudtam. :R

A tárolás helyét megtudod nézni : Eszközök -> Beállítások - > Speciális -> Karbantartás
Itt van a tárolómappa, amit persze meg lehet változtatni.

(#1357) Mr-Pamacs


Mr-Pamacs
senior tag

Sziasztok

Olyan gondom lenne h írok egy progit, amiből a felhasználóktól email-eket kapok. És azt szeretném h az Outlook E.-em küldjön autómatikusan vissza egy üzenetet amiben van egy ilyen sor:
"A hibajelentés megérkezett.
Hibajelentés szövege:"
Azt tudom h üzenetszabályok kellenek de ott csak előre megírt .eml kiterjesztésű levelet tudok kiválasztani ami nem jó mert mindenkinek ugyan azt küldené el, nem pedig azt amit küldött+a fentebbi kiegészítést.
Hogy oldjam meg?

Esetleg más levelező tudja ezt?

[ Szerkesztve ]

(#1358) lúzer


lúzer
veterán

üdv

ez windows mail, de hogy lehet a mappák alá berakni a címjegyzéket?

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#1359) lúzer válasza Mr-Pamacs (#1357) üzenetére


lúzer
veterán

visszaigazolás küldése
annak szövegét meg valami dll-ben lehet átírni, írtam, keress rá

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#1360) frenetiq


frenetiq
csendes tag

Üdv!

Az lenne a kérdésem hogy hogyan lehet azt beállítani, hogy pl ha valaki a cégtől elmegy szabira, akkor az ő fiókjára érkező levelek küldői kapjanak egy automatikus visszajelzést egy szöveggel. Amit találtam (üzenetszabályok/levelezés) az csak akkor működik ha azon a gépen le vannak kérve a levelek, de arra lennék kíváncsi hogy lehetséges-e az automatikus visszajelzés kikapcsolt gép esetén is.

(#1361) frenetiq


frenetiq
csendes tag

Amilyen a gmail-ben a szabadságértesítő olyan kéne csak invitelre....de majd megkérdem inviteleseket hátha...

(#1362) localhost válasza frenetiq (#1361) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Weben keresztül jelentkezz be a postaládádba, ott kell lennie ilyen lehetőségnek.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#1363) frenetiq válasza localhost (#1362) üzenetére


frenetiq
csendes tag

mail.invitelnél nincs ilyen beállitás...felhívtam őket ügyfélszolgálatos reakciója : "oh köszönjük, erre nem is gondoltunk, talán lesz belőle valami"
senkinek se hiányzott egy ilyen lehetőség vagy csak lerázott?
csak tökjó lesz most 30-40 embernek külön gmailes fiókot emiatt létrehozni :(((

(#1364) Panthera


Panthera
őstag

Csoportos e-mail postafiókból gyakran vesznek el levelek; sokszor úgy is, hogy megérkezés után egy idő után tűnnek el. A felhasználói hiba elvileg kizárható. Mindenhol IMAPra van állítva.

(#1365) duong


duong
tag

üdv.
Microsoft Office 2007 Outlook-om van, és az a probléma, hogy fogadni tudok emaileket, de küldeni már nem. Windows XP sp2 op. rendszerem van. Nem tudnátok segíteni? pls.
köszi
:R

(#1366) bazsa0007


bazsa0007
tag

sziasztok

lenne egy olyan gondom hogy 5 percenként felugrik egy olyan üzenet hogy az outlook helymegtakarítás végett tömörítené az üzeneteimet...a poén hogy soha életembe nem használtan outlook-ot és nincs is beállítva rajta semmi...teljesen mind1 hányszor kattintok az ok -ra mindíg csinál vmit majd eltűnik. ha nem nyúlok hozzá akkor kb 5-6 mp után eltűnik magától de újra előjön. próbáltam már letörölni de sikertelenül, de miníg ittvan az üzenet

(#1367) glutamin válasza duong (#1365) üzenetére


glutamin
őstag

Be kell állítani egy smpt szervert, ami a küldést végzi. Pl Chello setében smtp.chello.hu. De aszolgáltatódnál ezt valahol meg tudod nézni.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#1368) banatig


banatig
csendes tag

Sziasztok !

A következő a problémám az OE 6.0-val ( Windows XP sp3 alatt). Nem lehet törölni a mappákból( beérkezett üzenetek, elküldött üzenetek, stb.). Nem lehet az üzenetek exportálni sem mert MAPI hiba üzenetet ad. A teljes dbx törölhető, de utána ugyan ez a helyzet marad fenn. Van valakinek valami ötlete a hiba okáról illetve a megoldási lehetőségről ? Előre is köszi ! :(

(#1369) Plebi


Plebi
senior tag

Sziasztok!

Lenne egy olyan kérdésem, hogy van egy gép amin outlook express 6 ot használtak, a falhasználó szerint felajánlott a program egy olyat hogy "tömörítse a leveleket?", erre ő a nagy sietségben igent nyomott mire visszaért addig a komplett áprilistól-októberig tartó leveléze eltűnt. Kb 500 levél és fontosak voltak.

Próbáltam a dbx- filek átnézésével de ott is csak azok vannak amiket az outlook mutat. Töröltek közt nincs.

Valamilyen tippet tudtok adni?

Köszönöm, fontos lenne!

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#1370) jay12


jay12
csendes tag

Sziasztok!

Az Outlook Express-ben beállítottam a küldési szabályoknál, hogy ha a Címzett sor az adott címe(ke)t tartalmazza, akkor helyezze át küldés után az adott mappába.

Ez sajnos nem működik. Ami a beérkezett levelekre simán megy, az az elküldöttekre nem akar működni. :(

Mi lehet a probléma? Valamit rosszul állítottam be?

(Igazából azért szeretném egy mappába rendezni őket, hogy az egyes ügyfelekkel váltott leveleim - beérkezett, elküldött - egy mappában legyenek. Van erre valami más módszer is?)

Köszönöm segítségeteket előre! :R

(#1371) ati888


ati888
senior tag

Hi.

Nekem egy olyan nagy problémám lenne, hogy lemondtam egy chello-s előfizetést, amin a leveleim voltak és elfelejtettem elmenteni azokat. Most új előfizetés van más néven és így nem tudom megnézni a leveleimet. Nagyon fontos lenne valahogy előszedni őket, reméllem még lehetséges.

ati

(#1372) pubwart


pubwart
aktív tag

Sziasztok,

Lenne egy olyan kérdésem, hogy szeretnék Microsoft Outlook Expressről átállni Office Outlook-ra. Namost a két rendszer teljesen más alapon tárolja az arhív leveleket. Az egyik talán sbx a másik meg pst ha jól emlékszem. Higy tudom ezeket összehozni?

Köszönöm

Where you go how is up to you

(#1373) kraftxld válasza pubwart (#1372) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Simán lehet importálni őket.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#1374) pubwart válasza kraftxld (#1373) üzenetére


pubwart
aktív tag

hogyan?

Where you go how is up to you

(#1375) kraftxld válasza pubwart (#1374) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Feltelepíted, és felajánlja az importálást.
Vagy ha nem akkor menüből ki lehet választani.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#1376) pubwart válasza kraftxld (#1375) üzenetére


pubwart
aktív tag

megvan. THX

[ Szerkesztve ]

Where you go how is up to you

(#1377) vbbb


vbbb
őstag

Miért van az, hogy csak a *.wab fájl másolásakor nem marad meg az összes cím, csak a töredéke? :F

(#1378) lúzer válasza vbbb (#1377) üzenetére


lúzer
veterán

márpedig ilyen nincs! ;)

max. 2 identitás van benne, és a másikat látja.
wab fájlt indítsd el, látod az összes címet?
illetve több identitás van?
(bal oszlop)

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#1379) vbbb válasza lúzer (#1378) üzenetére


vbbb
őstag

Igen még korábban telefonon keresztül megnyittattam a kuncsafttal a fájlt, de állítólag nincs benne az összes e-mail cím mint mentés előtt. Valóban két identitása volt adatmentés előtt, az egyik jelszavazva. Megnézem személyesen a gépet, (pont most döglött le a távsegítségünk) bízom benne, hogy egy kiimportálás segíteni fog....

(#1380) vbbb válasza lúzer (#1378) üzenetére


vbbb
őstag

Nem tudom mi történt, de tényleg eltűnt párszáz címe. :S
Ki lehet importálni az e-mailekből valahogyan a feladókat? Létezik ilyen program?

(#1381) lúzer válasza vbbb (#1380) üzenetére


lúzer
veterán

OE, címjegyzékben még látszik?
onnan ki lehet húzni

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#1382) g@bo


g@bo
nagyúr

üdv

elszáld a bejövö levelek dbx... recovery proggival nekiestem, de szétkapja, kiszedi egyesével az 1800 (eml) levelet.

lehet valamiképpen javitani a dbx fájt?

vagy ha nem, 1-1 levél visszarakható a rendszerbe, ha van egy régebbi mentés, ami megy?

:R

(#1383) lúzer válasza g@bo (#1382) üzenetére


lúzer
veterán

mentést megnyitod az oe-vel, a kimentett eml-t meg simán belehúzod az intézőből

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#1384) g@bo válasza lúzer (#1383) üzenetére


g@bo
nagyúr

az megvan, eml fájlokat áthúzom total commander-ből oe-be, a gáz az, hogy nem sorrenben mentette ki a leveleket.... hanem ömlesztve, ( némelyiknél a tárgy mezőt is szétzilálta ) az 1700 ból kb 50 levél az, ami az elmúlt 2 hónapban jött, ha egyesével nem nyitom meg, akkor nemtom melyik mikori :F

(#1385) vbbb válasza lúzer (#1381) üzenetére


vbbb
őstag

Ha látszana nem is lenne semmi problémám. :)

(#1386) lúzer válasza vbbb (#1385) üzenetére


lúzer
veterán

emailen jobb katty, feladó felvétele...
pár százszor :U
más ötlet nincs

[ Szerkesztve ]

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#1387) janati


janati
őstag

Hali!

Hogyan tudok "névjegykártyát" készíteni, amit minden levél aljára odatűzne magától az Outlook?
Még egy kis logo-t is szeretnék beletenni az adatok közé, amiket megadnék...

A "Kivel érdemes üzletelni" topikot NEM én, hanem Thunderzolee tartja karban!!!

(#1388) janati


janati
őstag

+1 kérdés:

Azt hogyan lehet bekapcsolni, hogy a távollétemről küldjön a feladónak, egy üzit?

A "Kivel érdemes üzletelni" topikot NEM én, hanem Thunderzolee tartja karban!!!

(#1389) janati válasza janati (#1388) üzenetére


janati
őstag

senki?? :U

A "Kivel érdemes üzletelni" topikot NEM én, hanem Thunderzolee tartja karban!!!

(#1390) lúzer válasza janati (#1389) üzenetére


lúzer
veterán

t-online help, webes felület:

4.4. Hogyan tudok beérkező leveleim feladóinak automatikus választ küldeni?
A "Rendszerjellemzők" részben, a "Levél továbbküldése másik címre" opcíók közül az "automatikus válaszlevél" pontot választva .

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#1391) lúzer válasza janati (#1387) üzenetére


lúzer
veterán

link

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#1392) janati válasza lúzer (#1391) üzenetére


janati
őstag

köszi! :C :R

A "Kivel érdemes üzletelni" topikot NEM én, hanem Thunderzolee tartja karban!!!

(#1393) DeepDish


DeepDish
őstag

Udv.

Outlook Express hasznalok es havernal probaltam beallitani t-online-os e-mailjet, de istennek se akar kuldeni es fogadi,mindig hibat ir ki! Probaltam ugy, ahogy nekem van belove, h kimeno levelek SMTP hitelesitest igenylel kipipalva es a bejovo biztonsagos jelszo (SPA).. is kipipalva, majd a bejovo levelek kiszolgaloja (POP3) 995 porton, kimeno meg 25oson es kipipalva a kiszolgalo titkositott kapcsolatot SSL igenyel!

Laptopomon meg SMTP hitelesites nincs kipipalva, bejovo biztonsagos jelszo (SPA) pipa es a tobbi alapon hagyva,azaz bejovo 110 port, kimeno 25 port es igy se megy neki, nekem pedig 2 felekeppen is megy? :F :F :R

(#1394) lúzer válasza DeepDish (#1393) üzenetére


lúzer
veterán

itt más portot ír

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#1395) Dreem


Dreem
csendes tag

A(z) "SMTP” állomás nem található. Ellenőrizze, hogy helyesen adta meg a kiszolgáló nevét. Fiók: 'HTTP', Kiszolgáló: 'SMTP', Protokoll: SMTP, Port: 25, Biztonságos (SSL): Nem, Hiba a szoftvercsatornában: 11001, Hibaszám: 0x800CCC0D

Sziasztok!
Én egy nagyon béna emberke vagyok! Ilyenkor mi a teendő?
Előre is köszi a segitséget!

(#1396) lúzer válasza Dreem (#1395) üzenetére


lúzer
veterán

kettővel feljebb, és outlook express pop beállítás

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#1397) Dreem válasza lúzer (#1396) üzenetére


Dreem
csendes tag

Kösz! Megpróbálom!

(#1398) Dreem válasza DeepDish (#1393) üzenetére


Dreem
csendes tag

Nekem se sikerül! :(( :O :W

(#1399) lúzer válasza Dreem (#1398) üzenetére


lúzer
veterán

esetleg t-online webes adminon engedélyezni az smtp-t, hátha ki van kapcsolva

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#1400) lúzer


lúzer
veterán

így jó

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.