Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) Fecdzo


Fecdzo
senior tag

Sziasztok!

Az a problémám, hogy volt nekem outlook 2003 beállítva meg minden. Mappák, levelek stb..na most én szeretném ezen beállításokat átmenteni az outlook 2007be. Hogy tudnám ezt megcsinálni?Ugyan úgy mint amikor 2003ról 2003-ra mentettem át egy esetleges formázás alkalmával? Viszont akkoris hova a fenébe kellene másolni a fájlokat. Hol csinálja a 2007 meg azokat a mappákat amibe a kérdéses fájlokat kéne bemásolni?

fulekitrading.wordpress.com

(#1052) maru válasza Janoska26 (#1050) üzenetére


maru
aktív tag

Üzenetszabályoknál van olyan lehetősség, hogy továbbítsa a kritériumnak megfelelő emailt egy másik címre. Beállíthatod, hogy a visszaigazolások kerüljenek továbbittásra.

(#1053) maru válasza Fecdzo (#1051) üzenetére


maru
aktív tag

Nincs Outlook 2007 itt, de talán próbáld megkeresni a beállítások>karbantartás>tárolómappa (ha van ilyen),

(#1054) Ombi5


Ombi5
őstag

Hi. Ebben love outlook 2007-et hasznalom (Microsoft.Office.Professional.Plus.2007.)

A kerdesem a kovetkezo lenne,az importalas/exportalas ikon szurke tehat nem aktiv es a regi outlookombol szeretnem importalni a .pst fajlomat,de nem engedi ezaltal,mert nem aktiv az ikon! Mitol lehet ez?!

Thx :R

(#1055) Kicker válasza Ombi5 (#1054) üzenetére


Kicker
senior tag

hali

én is hasonló gonddal küzdök, én úgy okoskodtam, hogy a file-okat másolom /beérkezett üzenetek.dbx; stb/ vagy ez így nem fog működni? sajnos legutóbbi formatálásnál nem mentettem el a maileket, és utána nagyon bosszantó volt a dolog...

:\Documents and Settings\Kicker\Local Settings\Application Data\Identities\{A053BDB8-9651-43BF-8458-21B9E2F6FD6E}\Microsoft\Outlook Express\SAVE.dbx

ide menti mappa név.dbx néven a elvileg a tartalmat... ha ezeket lemásolom, és berakom majd xp install után a megfelelő helyre, akkor az menni fog? a címjegyzékemet kéne még megtalálmi... van ilyen funkció, hogy exportálás, de rákattintok, hogy OK, aztán nem történik semmi... :F pls help me

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#1056) Bomc


Bomc
aktív tag

outlook 2003-ban hogyan lehet ki menteni a postafiók beállitásokat? mer sehol se találom :(

(#1057) Siriusb


Siriusb
veterán

Valaki meg tudja mondani, hogy tudom XP-én hozzárendelni az eml kiterjesztést Outlook express megnyissa? Az OE-ben nem találtam beállítási lehetőséget.

Félreértések elkerülése végett: a fájltípusoknál hozzárendeltem, de nem változott semmi.

(#1058) Siriusb válasza Bomc (#1056) üzenetére


Siriusb
veterán

Eszközök / Fiókok / Export

(#1059) Bomc válasza Siriusb (#1058) üzenetére


Bomc
aktív tag

hát... outlook 2003-ból ez lehet kimaradt :(( :((

(#1060) Siriusb válasza Bomc (#1059) üzenetére


Siriusb
veterán

Csak fejből írtam, én nem használom. Ott keresd, ahol új postafiókot tudsz hozzáadni.

(#1061) Siriusb válasza Siriusb (#1057) üzenetére


Siriusb
veterán

Találtam megoldást.

(#1062) Scytha


Scytha
tag

Sziasztok!

A probléma a következő: outlookkal szerettem volna használni a freemailos fiókomat, erre kapásból áthúzta az összes beérkezett üzenetem a gépemre és a freemailen nincs beérkezett üzenetem, tehát gondolom letörölte. Vissza tudom ezt valahogy csinálni? Nem csak itthonról szeretném használni a fiókot, úgyhogy kellenének a levelek.

(#1063) Ombi5 válasza Kicker (#1055) üzenetére


Ombi5
őstag

En ugy oldottam meg,hogy a docomentsetting/felhasznalonev,application......outlook/outlook.dbx fajlt atirtama regire es maris megvolt minden!!
De meg mai napig nemertem miert nem engedi ezt menubol?! :W :W

(#1064) KMan


KMan
őstag

Udv! Chellos mail cimet probalok beallitani ez alatt a fos alatt. hibauzenet:

A kiszolgáló hibát jelzett. Fiók: 'valami@chello.hu', Kiszolgáló: 'pop.chello.hu', Protokoll: POP3, Kiszolgáló válasza: '-ERR AVG POP3 Proxy Server: Cannot connect to the mail server!', Port: 110, Biztonságos (SSL): Nem, Kiszolgálóhiba: 0x800CCC90, Hibaszám: 0x800CCC90

otlete vkinek? :F Kosyonom es udv :R

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#1065) peterzonex


peterzonex
tag

Helló. smc 7004 vbr routerem van, eddig működött az e-mail küldés. Most csak fogadni lehet, küldeni nem. Ezt írja ki: Az üzenet nem küldhető el, mert a kiszolgáló visszautasította az egyik címzettet....Fiok: mail.axelero.hu, Kiszolgáló: mail.axelero.hu....Protokoll:SMTP.....Kiszolgáló válasza: 554.5.7.1 port:25, Biztonságos SSL: Nem, Kiszolgálóhiba:554,,Hibaszám: 0x800CCC79. remélem tudtok segíteni, köszi előre

(#1066) Oliverda


Oliverda
félisten

Sziasztok!

Egy ismerősöm bejelentkezett nálam MSN-be (8.1). Hotmail-es címe van, és az MSN azonnal rikácsolt hogy jött új mail a címére. Kijelentkezett, én vissza, és azóta az Outlook nem hajlando kirakni a kis borítékot a taskbar-ra ha új levél érkezett. :F Van erre egyáltalán valami külön opció valahol?

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1067) izomhod


izomhod
senior tag

sziasztok!

ma tettem fel az outlook expresst a windozzal.

a kérdésem annyi, hogy hogyen lehet azt megoldani, hogy ne töltse le a fiókból az összes eddigi ezerx levelet, hanem csak a mai napról kezdődően szedje le?

köszi

(#1068) t@yLoR


t@yLoR
csendes tag

Hello!

Olvastam a topicban, hogy másoknak is gondja van a spam-ekkel, de mindenkine a kapott spam-ekkel van gondja. Nekem viszont az elküldött leveleim jelennek meg spamként. :F

A gond a következő:

A cégen belüli gépen Outlook2003at használunk. Két db postafiók van beállítva, mindkettő céges cím. Az egyik x.y@cégnév.hu , a másik info@cégnév.hu . Az első címről rendesen lehet leveleket küldeni. Az info-s címről küldött leveleket viszont néha spamként kapják meg a címzettek, valamikor viszont rendes levélként. :W A Tárgy mező rendesen ki van töltve, az sem számít, hogy van-e csatolt file vagy nincs a levélben amit küldök. A probléma az, hogy az info-s címről küldi a cég a hírlevelet. :O Megpróbáltam Outlook Expressel is küldeni levelet az infos címről, de ott ugyanaz a helyzet. :W

Mi lehet a baj? Előre is köszi a segítséget!

(#1069) dermedt


dermedt
aktív tag

Sziasztok!

Az a kérdésem, hogy az Outlook Expressből hogyan tudom kimenteni a beérkezett emailjeimet , mert szeretném újratelepíteni a windowsomat , de szükségem lenne a beérkezett levelekre.

Köszi a segítséget előre is.

........mindent szabad ,ami nem TILOS......

(#1070) Jarod1 válasza dermedt (#1069) üzenetére


Jarod1
addikt

file--- Exportálás ---MS outlokba,-- levelek.

(#1071) Chandler


Chandler
senior tag

hali

exportáltam a leveleket ebből a progiból, és winfos reinstall utás visszaraktam és majdnem mindnek elveszett a dátuma, + ha küldök egy levelet akkor annak sincs csak ha jön egy
amiebőtt exportáltam biztos hogy volt dátum

(#1072) Viktor77 válasza Chandler (#1071) üzenetére


Viktor77
titán

Soha nem értettem minek exportálni a leveleket.

Eszközök - Beállítások - Karbantartás - Tárolómappa. Itt megadsz egy mappát ami nem a windows-zal egy particíón van. Itt fogja tárolni az összes leveled. Ennyi. Újratelepítésnél megint megadod ezt a mappát és már látszik is az összes leveled.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#1073) Chandler válasza Viktor77 (#1072) üzenetére


Chandler
senior tag

köszi, de ez nem oldja meg a problémámat, ezentúl ha kell így fogom csinálni de a dátum még mindig nincs meg :S

(#1074) minnie


minnie
csendes tag

Sziasztok!
Csináltam egy bakit véletlenül. shift+delete-tel nem egy levelet, hanem egy egész mappát sikerült eltüntetnem. Visszzahozni nem lehet ugye??? :O :W S.O.S!!!!

(#1075) Jarod1 válasza minnie (#1074) üzenetére


Jarod1
addikt

az- igen. szerintem nem.. :O

(#1076) ent


ent
őstag

Sziasztok

Kedves ismerősöm rám telefonált, hogy nem jön meg minden ímélje. Elugrottam hozzá és rájöttem (hosszú idő után!), hogy a nevek mellett van vmi aminek nem kellene, hogy ott legyen: egy kockában egy pozitív jel. Ha arra kattintok, akkor mint egy könyvtár szerkezet (kép) lenyílnak az elküldött ímélek. Van mikor egy ímél alatt egy másik ímail által küldött üzi is van. Ez mitől és mit nyomkodtak el? Vissza?

[kép]

Ha nem látszana: [link]

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#1077) X-COM válasza ent (#1076) üzenetére


X-COM
nagyúr

a nézet menüben van egy üzenetek csoportosítása vagy valami hasonló pont (angolban: ''group messages by conversation'')

Blog:http://ikszkom.freeblog.hu RSS:http://ikszkom.freeblog.hu/rss.xml http://live.xbox.com/member/ikszkom

(#1078) ent válasza ent (#1076) üzenetére


ent
őstag

Megvan, köszi.

Nézet/Aktuális nézet/Üzenetek csoportosítása témakörönként



Mod: CSsak a PH nagyúr az nagyúr!! :D

[Szerkesztve]

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#1079) Reac^


Reac^
őstag

Egy ilyen kérdés merült fel ma az 1ik cégnél, h:

Csoportos üzenetküldésnél nem lehetséges titkos másolatként küldeni. Azaz a címzettek láthatják a másik címzetteket. Mi a megoldás erre? :F

1988 Daihatsu Charade GTti 993ccm Turbo | Telón gyorsabb, szám az adataimnál | PH! megbízhatóság: 50+

(#1080) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Sziasztok!

Régebben lementettem egy address book-ot kb. 2000 e-mail címmel és kb. 50 mb-ot foglalt. Mostmeg lementettem egyet kb. 4000 e-mail címmel és kevesebb, mint 4 mb-ot foglal. Ezt majd el kell küldenem egy cégnek és nem lehet, hogy az msn profilomból elmentette az üzeneteket, vagy valami? Nincs megadva most profil az outlook-ba, direkt úgy csináltam, de régebben a windows messenger-ből betette a partnereimet. Szóval két kérdésem lenne, hogy az egyik miért foglalt ilyen sokat, ez meg miért ilyen keveset és hogy biztonságos-e, ha ezt így elküldöm, szóval más adatot nem küldök ki ezzel, ha csak az address book-ot exportálom? Egyébként közben egyszer feltettem az Office-t, azzal meg ugye feltelepítette az új Outlook-ot, de az szar volt, ezért letöröltem, most a sima XP-s Outlook-ról van szó.

[Szerkesztve]

(#1081) ollie válasza Jhonny06 (#1080) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez Outlook Express, nem pedig Outlook topik. Egyébként meg több oka lehet annak, hogy különböző méretűek voltak az Address Book-ok. 50MB írdatlan nagyságú hely, ott lehetett valami gond, ebbe belefér milliónyi email és egyéb cím.

***

(#1082) Sn00k


Sn00k
veterán

Hi!

Hol tudom beállítani, hogy ha kapok egy embertől mailt, válaszolok rá egyből ne tegye be a partnerekhez a címzettet.
Kilehet ezt a tulajdonságát az outlooknak, valahol iktatni?
Én nem nagyon találtam meg:(

3njoy the Lif3

(#1083) Sn00k válasza Sn00k (#1082) üzenetére


Sn00k
veterán

UP?

3njoy the Lif3

(#1084) tobaot


tobaot
csendes tag

Szia Mindenkinek!

Tudna valaki segíteni, hogy lehet beállítani az outlook-ba ha küld valaki levelet és én elolvasom visszaigazolásnak ne az jelenjen meg hogy elolvasva, hanem mondjuk ez!

"Megjegyzés: E tértivevény csak azt igazolja, hogy az üzenetet megjelenítették a címzett számítógépén. Nem garantálja azt, hogy a címzett elolvasta az üzenetet vagy megértette azt."

(#1085) lúzer válasza tobaot (#1084) üzenetére


lúzer
veterán

Reshackerrel megnyitod az MSOERES.DLL-t (outlook express mappa)
És átírod a 432 string table bejegyzésnél.
Kipóbáltam, műxik.

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#1086) lúzer válasza Reac^ (#1079) üzenetére


lúzer
veterán

ha ráklattyintasz a másolat gombra, nem ugrik fel egy olyan panel ahol már van titkos másolat? :(((

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#1087) Sn00k válasza lúzer (#1086) üzenetére


Sn00k
veterán

lúzer

1082 hszm-re nem tudnál mególdást?

3njoy the Lif3

(#1088) lúzer válasza Sn00k (#1087) üzenetére


lúzer
veterán

De ez most nem outlook express ugye, hanem a normál outlook?

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#1089) Sn00k válasza lúzer (#1088) üzenetére


Sn00k
veterán

outlook express-re vonatkozik a kérdésem...

A topik is outlook express.

3njoy the Lif3

(#1090) lúzer válasza Sn00k (#1089) üzenetére


lúzer
veterán

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#1091) Loretto


Loretto
veterán

Van valami lehetőség olyanra, hogy a melléklet egyből megjelenjen a szövegtörzsben? Ha mondjuk küldök egy képet vagy pdf-et, azt ne kelljen mellékletként megnyitni? Több file esetén mindet mutatná a szövegtörzsben?
Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Soirée...

(#1092) Loretto válasza Loretto (#1091) üzenetére


Loretto
veterán

A képek gondja megoldva. Pdf érdekelne, hogy látszódna a törzsben, mint melléklet.

Soirée...

(#1093) lúzer válasza Loretto (#1091) üzenetére


lúzer
veterán

Érdekes alapból ilyen, legalábbis képnél-képeknél.
Lehet hogy egyszerű szöveg van beállítva, nem html?
Csak tippelek.

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#1094) Loretto válasza lúzer (#1093) üzenetére


Loretto
veterán

Érdekes a dolog. A képet sikerült megoldani Outlook Express és Ms Outlook03-ban, 07-ben valamiért nem akar látszódni. Más levlezőt nem tudtam kipróbálni. Html engedélyezve volt.
Pdffel meg lehet ezt csinálni egyáltalán?

[ Szerkesztve ]

Soirée...

(#1095) lúzer válasza Loretto (#1094) üzenetére


lúzer
veterán

Talán?
Látok esélyt rá, mert weblap meg tud mutatni pdf-et, és mindkettő html alapú, de egyébként passz.
Annyi gáz lehet, hogy nincs elérési út a pdf-hez, hiszen nincs még helyben.

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#1096) Sn00k válasza lúzer (#1090) üzenetére


Sn00k
veterán

THX! :R

3njoy the Lif3

(#1097) tobaot válasza lúzer (#1085) üzenetére


tobaot
csendes tag

köszike! műkszik!
ja a outlook express re gondoltam!

Köszi! köszi! :DD :C :DD

(#1098) Panthera


Panthera
őstag

Mit lehet tenni akkor, ha a office 2003 prof után 2002 lett telepítve és emiatt eltűntek az outlook express postafiókok és a címjegyzék? Az application data könyvtárban, a szokásos helyen nincs semmi. Rendszer-visszaállítás? Vagy csak a recovery segít(hetne)?

(#1099) Chili7


Chili7
őstag

Vissza lehet valahogy álítani az oe-t az alapértelmezett beállítáaokra?

Az eszközök>beállítások>karbantartás>tárolómappa helye érdekelne többek közt.

Meg az, hogy miért a 'Program files/Outlook Express/wab.exe' fájlban van a címjegyzékem? Nem 'valami.wab'-nak kellene lennie?

(#1100) Sz.Miki


Sz.Miki
őstag

Sziasztok

A következőre szeretnék választ kapni: Outlook Express-ben amikor elküldök egy levelet mindíg visszajön mint ha nem küldtem volna el, de a címzett megkapja!
Nem Mail Deamon!!!! Hanem egyszerűen úgy jelzi ki mint, ha nem sikerült volna a kézbesítés!

Miért lehet ez?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.